Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Czarna2608

Starania o dziecko in vitro 2015

Polecane posty

Gość gość anula
Anusia niemart sie to za wczas na sikanca.Ja tez niemam zadnych objawow.Jedynie co to wczoraj dwa razy na papierze mialam brazowy sluz ale wydaje mi sie ze to za wczas na śluz implantacyjny bo to byl 4 dzien po transferze 6 dniowej blastocysty.Jak myslicie za wczas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kakikasi ja tez bylam przeziebiona po transferze, niesttey jednak nie wiem czy to mialo jakis wyplyw na niepowodzenie. Wczoraj bylam u gin i sluchajcie wpisano mnie na liste oczekujacych i powiedzial mi ze moze to byc dopiero w drugiej polowie przyszlego roku czujecie?? Chyba oszaleje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GoscMM a w jakim miescie sie leczysz bo ja w Krakowie i w mojej klinice wiem ze nie ma kolejek. Ja robię prywatnie bo nie mam 2 lat udokumentowanych ale lekarz mówił ze praktycznie nie ma kolejki i mozna na refundacje jechać ze tak powiem z marszu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anusia w Lodzi :( Kurcze do Krakowa byloby mi daleko troche :( Nie wiem wlasnie od czego to zalezy, moze specjalnie mi tak powiedzial ,bo mam zamrozone komorki i byc moze chcial zebym zmienila zdanie i dala mu zarobic (3900) i poszla od razu na zabieg,ale niestety nie jestem przygotowana na taki wydatek od razu,a wiadomo dojda jeszcze leki, wizyty, usg :( Mam czekac na tel, moze bedzie predzej niz mowil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evitaz
Pik 89 jak beta daj znać trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pik89
Dziewczyny oddałam krew.. wynik popołudniu.. Można zejść na zawał przed 30 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pik89
Evitaz dzięki bardzo! Dam znać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izzka2015gwiazda12
Napewno będzie wysoka:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pik trzymam kciuki za ładną bete :) Ja miałam criotransfer w piątek 23, podali mi dwa ostatnie zarodki, podobno nie najlepszej jakości i boję się że się i tym razem nie uda :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pik89
Wynik negatywny. Powodzenia wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pik przykro mi ale nie poddawaj się. Ja u siebie miałam pozytywny a w 10 TC serduszko przestało bić nie tyle bólu i cierpienia. Ale nie poddałam się w listopadzie tranfer ty też Wałcz dalej warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evitaz
Pik strasznie mi przykro :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izzka2015gwiazda12
Leti ja juz to pisałam 2 criotransfery miałam z silnymi zarodki i nic. 3 raz podali i 2 słabe i za 3 tyg powinna już być ze mną moja córeczka. Także głową do góry życie potrafi by bardzo nieprzewidywalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anusia1985
Pik89 strasznie mi przykro choć szczerze wierzyłam ze akurat sie udało. Wierze mocno ze następnym razem sie uda. Leti z tymi zarodkami to jest dokładnie jak mowi izzka to jest całkowicie rożnie czesto słabsze zarodki okazują sie szczęśliwe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość anula
Pik strasznie mi przykro. Anusia a jak ty sie czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anula ja nawet ok ale boli mnie strasznie w dole jak na okres wiec sie tym stresuje. A ty jak? Chyba juz zbliża sie dzien testowania? Ja robię bete z krwi w piątek choć czuje juz zbliżający sie okres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pik przykro mi wiem co czujesz - 2 razy juz to przechodzilam. A teraz coz nie mam zabardzo czym sie z Wami dzielic kto wie kiedy sie cos u mnie zacznie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pik strasznie mi przykro :( Izka i Anusia dziękuję wam bardzo za podniesienie na duchu bo już zaczynam wariować a gdzie to jeszcze do testu, jestem podłamana bo lekarz nie robił mi nadzieji na to że tak słabymi blastocystami się może udać i to mnie strasznie zdołowało, nawet nie powiedział kiedy mam testować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika 92
Anula 1985 . Mam pytanie w jakiej klinice w Krakowie ? My mamy 1 wizytę na 5 listopada i wtedy wszystkiego się dowiemy w artvimed . W Warszawie na program już nie ma miejsc dlatego zdecydowaliśmy się na Kraków trudno będziemy dojeżdżać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika centrum macierzynstwo. Wiem ze sa miejsca i kasa jest. Leti trzymam kciuki zeby sie udalo:) Dziewczyny ja dzis 6 dpt i z rana sikaniec piekna duza rozowa druga kreska. Nie wierze w to i teraz sie mega stresuje:)jutro pojde na bete. Trzymajcie kciuki prosze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anusia gratulacje :) życzę teraz wysokiej Bety Pik, przykro mi ale nie załamuj się i żyj nadzieja ze następnym razem się uda. Rozumiem Cię, bo sama przez to przechodziłem... Ola, Kasia, Iza, Monia, - dziewczyny jak się czujecie ? Wam niektórym już dużo nie zostało do końca ;)mam pytanie w którym tygodniu czułyscie ruchy dziecka ? Ja jestem w 19tc i niestety jeszcze nic nie czuje ...już się niecierpliwie troszkę bo chciałabym już je poczuć ... Pozdrawiam i życzę miłego słonecznego dnia kobietki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulka cierpliwości, w pierwszej ciąży pierwsze ruchy poczułam w 18tyg ale były bardzo nie regularne a tak mocniej Izunia zaczęła kopać ok22tygodnia i powiem Ci ,że w brzuchu była bardzo mało aktywna często myślałam czy żyje musiałam palce wciskać w brzuch aby "odpowiedziała" i po porodzie też była spokojna, dużo spała. Za to dziewuchy to istne Kokoszki! Pierwsze ruchy gdzie byłam pewna ,że to one to był 15tydzień i z dnia na dzień się nasilały i stawały regularne, teraz to ruszają się prawie non stop, cokolwiek bym nie robiła to wyginają brzuch, na szczęście w nocy śpią, są mało aktywne a wstają ok 6-7 rano. Myślę, że za tydzień do trzech już poczujesz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pik89
Dziękuję wszystkim za słowa otuchy i wsparcia! Jest ciężko, przede wszystkim z wiarą w to, że się kiedykolwiek uda.. Od 4,5 roku staramy się i nigdy nawet mi się okres nie spóźnił mimo, że do zeszłego roku (nie wiem jak jest teraz) miałam drożny jeden jajowód. Ja wiem, że przy endometriozie jest wiele czynników, ale żeby nie mieć ani odrobiny szczęścia? Może coś jeszcze jest na rzeczy? Nie wiem co to będzie, ale mam złe przeczucia... a niestety złe przeczucia mnie nigdy nie mylą. Niby nie wolno się załamać, ale jak wierzyć, jak nigdy nie było inaczej? Powodzenia wszystkim testującym!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pik89
Mam jeszcze pytanie. Ile czekałyście na okres po odstawieniu leków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izzka2015gwiazda12
Anulka mi zostało pobad 2 tyg do końca. Ruchy zaczęłam czuć w 18 tyg ale były one bardzo słabe i rzadkie później to zaczęła dopiero kopać. A teraz czuję wiercenie się wbijanie nóżek w zebra. Wiem ze kobiety przy 1 ciazy zaczynają czuć nawet w 22 tyg. Także cierpliwosci:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×