Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czy aby moja dziewczyna nie wymaga ode mnie za wiele?

Polecane posty

Gość gość
Co znowu jest chore?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze to niech mnie zostawi dla chudszej i z długimi włosami,a ja pójdę pod most.Tak mam pisać? A Ty powinienes jej postawić jakieś ultimatum,a nie że ją tak zostawiasz jeszcze w takiej sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mi______________
Krystian, ta dziewczyna jest toksyczna egoistka. Moze i ma fobie spoleczna, ale widac zrobila sobie z tego uniweralna wymowke do wszystkiego zamiast pojsc do psychologa/psychiatry. Przede wszystkim NIE MUSISZ jej dawac kasy, ja nigdy w zadnym zwiazku nie zyczylam sobie kasy od faceta i uwazam, ze to absolutnie chore, tym bardziej,ze nie jestescie malzenstwem i kazde mieszka z rodzicami. Moze zacznij od tego, ze nie masz kasy, albo oszczedzasz kase na jakis konkretny cel (a niech i bedzie na czarna godzine, kazdy powinien cos miec) i zobacz jak ona do tego podejdzie. Bo mnie sie wydaje,ze dajesz jej kase bo sie boisz,ze ona Cie zostawi - w takim razie to nie jest zwiazek, tylko jakis platny uklad. Zrob eksperyment i po prostu nie dawaj jej zadnej kasy przez jakis czas, ignoruj jej marudzenie,ze rodzice jej daja za malo. Ona bez kasy nie zginie, na pewno na buty czy dentyste jej rodzice dadza. Zobacz czy w ogole da sie z nia byc bez PLACENIA jej. I jeszcze jedno - nie mozesz jej zostawic bo ja kochasz. Ale czasem ludzie kochaja i odchodza, moze bolec, ale TO MINIE i za pare lat bedziesz sie sam z siebie smial,ze byles takim jeleniem co kazdy grosz oddawal rozpuszczonej panience z bogatego domu. Wyglada na to,ze masz 2 wyjscia: meczysz sie z dziewczyna ktora Cie eksploatuje psychicznie i finansowo, albo meczysz sie po odejsciu od niej, ale masz wtedy szanse na spotkanie normalnej dziewczyny ktora nawet nie wpadnie na to,zeby sie domagac od Ciebie kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haa idioci ,skoro on narzeka na dziewczyne to pierwsze co powinien odejśc za oblude względem jej osoby , kretyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wierzę w to co czytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdusia92
"Mi______________ dziś Krystian, ta dziewczyna jest toksyczna egoistka. Moze i ma fobie spoleczna, ale widac zrobila sobie z tego uniweralna wymowke do wszystkiego zamiast pojsc do psychologa/ psychiatry. Przede wszystkim NIE MUSISZ jej dawac kasy, ja nigdy w zadnym zwiazku nie zyczylam sobie kasy od faceta i uwazam, ze to absolutnie chore, tym bardziej,ze nie jestescie malzenstwem i kazde mieszka z rodzicami. Moze zacznij od tego, ze nie masz kasy, albo oszczedzasz kase na jakis konkretny cel (a niech i bedzie na czarna godzine, kazdy powinien cos miec) i zobacz jak ona do tego podejdzie. Bo mnie sie wydaje,ze dajesz jej kase

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdusia92
bo sie boisz,ze ona Cie zostawi - w takim razie to nie jest zwiazek, tylko jakis platny uklad. Zrob eksperyment i po prostu nie dawaj jej zadnej kasy przez jakis czas, ignoruj jej marudzenie,ze rodzice jej daja za malo. Ona bez kasy nie zginie, na pewno na buty czy dentyste jej rodzice dadza. Zobacz czy w ogole da sie z nia byc bez PLACENIA jej. I jeszcze jedno - nie mozesz jej zostawic bo ja kochasz. Ale czasem ludzie kochaja i odchodza, moze bolec, ale TO MINIE i za pare lat bedziesz sie sam z siebie smial,ze byles takim jeleniem co kazdy grosz oddawal rozpuszczonej panience z bogatego domu. Wyglada na to,ze masz 2 wyjscia: meczysz sie z dziewczyna ktora Cie eksploatuje psychicznie i finansowo, albo meczysz sie po odejsciu od niej, ale masz wtedy szanse na spotkanie normalnej dziewczyny ktora nawet nie wpadnie na to,zeby sie domagac od Ciebie kasy." wlasnie dzis przeczytalam wszystkie posty bo bardzo mnie ten temat zaciekawil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdusia92
, i powiem jedno, dobrze prawisz, widze ze ja kochasz, ale zrob eksperyment, wroc do niej, powiedz jasno ze nie bedziesz jej w ogole dawac kasy w formie jak rodzice kieszonkowego, tylko nieraz nie zawsze. oczywiscie, bedziesz jej robil niespodzianki, i kasy jej miesiecznie nie dawaj bo to glupota, zobacz jej reakcje, jesli sie zgodzi i zaakceptuje, to kocha a jak nadal prosic bedzie ze chce co miesiac jak kieszonkowe od rodzicow, daj sobie spokuj, pisze tez to do dziewczyny ktora tez ma bardzo podobna sytuacje ale ma chlopaka ktory ja kocha, ja mialam tez depresje i fobie i wiem jedno ze to nie ma nic wspolnego z pieniedzmi, i docen tak jak powiedzial Ci to krystian swojego chlopaka i nie wyagaj od niego tyle, tylkoo docen to, co on dla Ciebie robi, ja jestem z bardzo dobrze sytuowanej rodziny, moj ojciec handluje nieruchomosciam, a poznalalam faceta, ktory nie mial w ogole pracy, pomoglam mu ja znalezdz, teraz zarabia tylko 1400 a nigdy mi do glowy nie pszyszlo by mowic mu ze ma malo a ze nie zapewni mi zycia, a wiesz dlaczego? bo on zawsze jest przy mnie, doceniam go ze majacbardzo gleboka depresje i fobie,byl przy mnie, poswiecil mi swoj czas a czas to pieniadz, kieszonkowego zawsze mialam malo jak na zarobki ojca, 80 zl,od chlopaka bym sie wstydzila brac, bo daje mi swoj cenny czas, cenniejszy niz pieniadz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdusia92
zrob cos dla niego, niech poczuje że jest kochany, ja mialam depresje z fobia spoleczna i powiem Ci ze Cie rozumiem bardzo bo wiem jak to dziala na czlowieka ta bezsilnosc i zaleznosc od rodzicow, ale uwierz mi, Twoj chlopak moze tego nie wytrzymac, jak bedziesz mu ciagle mowila o wyjazdach o tym ze chcesz to i tamto, bedzie to takie sztuczne, lepiej dostac prezent niz sie o niego prosic, i wspieraj go, mow mu ze go kochasz, ja mojemu czesto daje do zrozumienia ze nawet jak nie mial pracy i teraz ma te minimalne 1400 to i tak go kocham i wierze w niego ze bedzie mial wiecej, a jak mu sie nie uda miec wiecej, to najwyzej bedzie trzeba pomyslec nad planem B bo wiadomo ciezko z tego zyc, staram sie codziennie cos zrobic by tez zarobic, chociaz sie ludzi bardzo boje, wsparcie mam w nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdusia92
wiem ze byl zawsze przy mnie jak bylo mi ciezko, a Ty go docen bo serio uwierz mi, malo jest takich "jeleniow" ktorzy wzieli by sobie totalnie niezaradna kobiete, ja to doceniam bo wiem ze moglby znaleźć sobie zaradniejsza i lepsza ode mnie, ktora nie ma takich zaburzen, on majac te 1400 zl robi mi nieraz prezenty, nie robi tego czesto ale robi, to sie dla mnie liczy, a jak nie robi to spedza ze mna czas, ktory jest na miare zlota, bo moglby byc z kolegami a woli byc ze mna, staram sie go sluchac i rozumiec, nie chce wymagac, chcialabym pojechac bardzo do hiszpanii ale wiem ze on nie ma tyle pieniedzy by tam jechac, i musze to zrozumiec i zawsze sobie gadamy jak jak przejdzie mi ta fobia i on odlozy to pojedziemy, ale nie jest to dla mnie tak wazne by go ganic, w zwiazku sie liczy sluchanie i zrozumienie, tam gdzie sa wymagania, uczucie sie wypali, ze swoim jestem juz 3 lata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdusia92
i nigdy a to nigdy nie wymieniłabym go na tak zaradnego jak moj ojciec, akceptuje to i co? jestem jakoś przyzwyczajona do luksusu mam dom 200 metrów kwadratowych i jakoś umiem widzieć inne życie z boku, nie robie z siebie księżniczki która jak jej rodzice sa bogaci musze tez tak miec bo inne życie nie istnieje, moj ojciec był w brazylii i mówił mi ze tam na końcu miasta w rio jest taka bieda i slumsy a ludzie koło których sie idzie zawsze uśmiechnięci, życzliwi, mówią do każdego dzień dobry, mówił ze był zaskoczony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdusia92
z moim partnerem nigdy sie nie nudzę, choć nasze życie ostatnio wygląda tak, ze oglądamy dużo filmów bo bardzo je lubimy mamy podobne zainteresowania, wychodzimi na spacery i dużo rozmawiamy, pieniądze wydajemy rzadko, mi bardzo na moja depresje pomogło usuniecie facebooka, jak to zrobiłam widzę bardzo dużą poprawe, staram sie wspierać mojego partnera jak tylko potrafie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdusia92
a mam takie pytanie, do dziewczyny ktora ma podobny problem z soba majaca chlopaka, co robisz caly swoj dzien? z nim jak przychodzi do Ciebie? jak Twoj chlopak nie ma pracy to co mu calymi dniamii mowisz, opisz. mi jak go traktujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelika8792
do krystian_poznan8 przeczytalam posty, bardzo zaciekawiles mnie swoja osobom, widze ze jestes czuly, opiekunczy, wiesz czego chcesz, bardzo podobne pogdlady o zwiazku masz do mnie, jestem samotną 20 latkom, pochodze tez Poznania, chętnie Cie poznam blizej, napisz mi cos o sobie, jesli się za bardzo narzucam to przepraszam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masakra ta dziewczyna, Krystian, nie niszcz sobie życia będąc z nią... To okrutne, wiem, ale ta dziewczyna nic dobrego sobą nie reprezentuje i szczerze to nie wierzę, żeby kiedykolwiek wyszła na prostą. Czy kiedykolwiek była NORMALNA? Dobry, sympatyczny z Ciebie chłopak, marnujesz się przy niej... Piszesz, że jesteście ze sobą rok, to jeszcze nie dużo, nie ma dzieci, dasz radę jeszcze się od niej uwolnić. Zrób to, bo naprawdę nic dobrego Cię przy niej nie spotka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też mi chłopak mówi,żebym usunęła facebook'a,bo tylko się dobijam.A jak to może wyglądać! Przychodzi po 14,ja zazwyczaj śpię do 16.Potem ubranie się czy zjedzenie obiadu zajmuje mi masę czasu,bo nie jestem zorganizowana.Często nie chce mi się nigdzie wyjść to siedzimy w domu i ja narzekam.Też nie robię z siebie księżniczki,ale bez kasy to do śmierci mogę sobie marzyć o wyjazdach.I jeszcze tyle osób z fobią,a nikt nie umie pomóc.Świetni specjaliści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdusia92
"gość dziś Też mi chłopak mówi,żebym usunęła facebook'a,bo tylko się dobijam.A jak to może wyglądać! Przychodzi po 14,ja zazwyczaj śpię do 16.Potem ubranie się czy zjedzenie obiadu zajmuje mi masę czasu,bo nie jestem zorganizowana.Często nie chce mi się nigdzie wyjść to siedzimy w domu i ja narzekam.Też nie robię z siebie księżniczki,ale bez kasy to do śmierci mogę sobie marzyć o wyjazdach.I jeszcze tyle osób z fobią,a nikt nie umie pomóc.Świetni specjaliści. " ja chodzę do dobrego psychologa i powiem Ci ze jest dużo lepiej, ale to trzeba chcieć, kocham mojego partnera i jest mi z nim dobrze, a pieniądze to pieniądze raz sa raz ich nie ma, ja usunełam facebooka i powiem Ci ze odżyłam, spróbuj sama sie przekonasz, a żadna materialna rzecz nie sprawi tyle radości co kochająca osoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdusia92
jak po 14 jak Ty spisz do 16, co on robi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krystian_poznań8
nie spodziewalem sie tylu odpowiedzi, co nowsza to bardziej dajaca mi do myslenia, szczegolnie podobają mi sie odpowiedzi magdusi92, nie wiem co wam wszystkim odpowiedziec, zatkalo mnie, odpowiedz do angelika8792: chętnie porozmawiam z Tobą, ale na nowy zwiazek nie mam na razie sily, bo ten strasznie mnie dobil, bo ciągle mysle o swojej dziewczynie ale jak to powiedzial facet po 30, to nic nie da, to byla czysta manipulacja, zainteresowania? lubie kulture wschodu, japonistyke, interesuje mnie CNC maszyny sterowane numerycznie, taki zawod mnie najbardziej interesuje, po nim nie bedzie super kokosow ale uwielbiam to, lubie jak dziewczyny doceniają moje starania, uwielbiam łyzwy i łyzworolki, kiedys na nich jezdzilem wyczynowo :) do gość: to musisz isc na terapie, moze ktoras w koncu podziala, a zycze wszystkim wesolych swiat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krystian_poznan8
"gość dziś A odpowiesz na moje pytania ? Watpie,bo nie wiesz co odpowiedziec.,Zycie to nie tylko przyjemnosci' " na jakie pytania? mozesz zadac raz jeszcze? tyle tych postów bylo, że sie pogubilem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No idę,ale za wiele się już nie spodziewam.Powinieneś z nią pogadać,a nie ze jeszcze nowe Cie tu wyrywają xd Co za tupet.Co robi? Siedzi na telefonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No pytałam wczoraj w nocy czy skończyła liceum chociaż.I to chyba wszystko,bo na resztę odpowiadales na bierzaco :) Mój chłopak chce się zajmować dystrybucja i naprawa piecy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krystian_poznań8
o to ciekawy zawod, tak maturę ma i zdała ja dobrze, pomoże trzeba tylko chcieć zmian

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krystian_poznań8
o to ciekawy zawod, tak maturę ma i zdała ja dobrze, pomoże trzeba tylko chcieć zmian, telefonie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeden rodzaj dziwek to te oficjalnie sie sprzedajace za kase np roksa, odloty, inne strony towarzyskie, drugi rodzaj dziwek, to te ukryte sprzedające sie w formie przyzwolenia kulturowego, czyli oczekują odpowiedniego standardu życia - kreatywny sponsor który wciągnie w wir życia, doktor z ponadprzecietną znajomoscią drugiego języka. Tworzone związki z mężczyznami okreslają powszechnie mianem miłości, dzieki zawoalowanej metodzie czerpania korzyści niewzbudzają sensacji, są przykładnymi sąsiadkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie usunę facebook'a,bo mam tam kontakt ze znajomymi i lubię obczajac ludzi.Taka zwykła ciekawość,ale kiedyś o tym myślałam.Tylko,że ja też chce tak korzystać z życia jak ci ludzie i miałabym tak gdybym chodziła na studia :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No neta przegląda wtedy.Z nikim nie pisze jeśli o to chodzi,bo nie pozwolilabym mu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdusia92
do osoby która ma takie same problemy jak ja: masz jakieś pytania? pytaj śmiało, bardzo chciałabym poznać to wszystko bo najlepiej rozumieją sie osoby które mają tak samo, masz świetnego mężczyzne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krystian_poznań8
"gość dziś Jeden rodzaj dziwek to te oficjalnie sie sprzedajace za kase np roksa, odloty, inne strony towarzyskie, drugi rodzaj dziwek, to te ukryte sprzedające sie w formie przyzwolenia kulturowego, czyli oczekują odpowiedniego standardu życia - kreatywny sponsor który wciągnie w wir życia, doktor z ponadprzecietną znajomoscią drugiego języka. Tworzone związki z mężczyznami okreslają powszechnie mianem miłości, dzieki zawoalowanej metodzie czerpania korzyści niewzbudzają sensacji, są przykładnymi sąsiadkami. "bywa i tak. Aha to go zanudzisz takim czymś, postaraj sie dla niego normalnie wstawać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Yhym.To to ja sama wiem.I to nie jest tak,że chce żeby mój chłopak za wszelką cenę miał kasę,bo znalazł pracę za 1700 po odliczeniu podatku,ale musiałby włosy ściąć więc się nie zgodziłam.Mój tata też ma dłuższe włosy i świetnie to wygląda u chłopaków.Zawsze mi się tacy podobali.Magdusia pisalas do mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×