Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czy aby moja dziewczyna nie wymaga ode mnie za wiele?

Polecane posty

Gość magdusia92
tak pisałam do Ciebie, moj chłopak tez ma długie włosy ale sciał do pracy, a czego od niego wymagasz? opisz mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do autora dziewczyna która tylko wymaga a sama nic z siebie nie daje jest tylko pasożytem po co komu taka zostaw ją i poszukaj innej moj mail niejestesam@vp.pl .każdy z problemem może napisac wolontariuszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chciałabym,żeby miał.pracę i byśmy coś zobaczyli,bo przez ponad rok bycia z nim tylko raz i to przez niecały miesiąc miał pracę w tamtym roku.Zarobił 1000 zł i nic od niego nie wzięłam.Babcia u,której mieszka uważa,że on nie musi nigdzie jezdzic i,że u mnie są pieniądze,a ona nie ma przez co wydaje jej się to normalne,że ja za wszystko płace i mu kupuje.Ojciec mu kasy nie daje,matka ma gdzieś.Ogólnie traktują go jak g****o.Jak miał pracę to musiał im prawie całość oddawać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Magdusia jeśli chcesz pogadać to podam Ci maila choć łatwiej byłoby na jakimś komunikatorze,ale nie masz to ok. goodstory7@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to po co tobie taki facet poszukaj w sród znajomych swych rodziców oni maja dzieci i ich rodzice kase nie bedziesz musiała nic robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daniami
a Ty tam morda, materialistyczny s k***************** synie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja wam powiem że moi rodzice nieźle zarabiając dawali mi 40 zł tygodniowo(Moim zdaniem dużo, biorąc pod uwagę zakupy w sklepiku szkolnym i wyjściem ze znajomymi na np. lody), co daje 160 zł miesięcznie (MAX. do 200 zł). Nie sądzicie, że to dużo dla NASTO-latka ? Gdyby dawali więcej, nauczyłabym się szacunku do pieniądza?! Wątpię... Uważam, że nieważne ile się zarabia, dzieci trzeba uczyć szacunku do pieniędzy, bo co będzie, jeśli ich (pieniędzy) zabraknie? Dziecko sobie nie poradzi... Moje zdanie.. Wasze może być inne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdusia92
ok pogadamy, ale dobrze Ci radzę, nie wymagaj dużo od chłopaka bo biedak tego nie wytrzyma, ja bede na mailu w nocy to pogadamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krystian_poznań8
wróciliśmy do siebie na moich warunkach z płaczem powiedziała ze sie zgadza, obiecała ze nigdy więcej nie wspomni o kasię jak nie to odchodzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krystian_poznań8
ale jakoś w to nie wierzę ze wypali i pewnie znów po paru dniach zacznie swoje, taki typ dziewczyny sie chyba nie zmienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krystian_poznań8
ciekawe tylko ile ona wytrzyma :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze zrobiłeś,bo na pewno to nią poruszyło.Też się staram być inna tylko,że jak mój chłopak nigdy nie ma pracy to szlag może mnie trafiać,że za wszystko muszę płacić tak jak już pisałam.I jakie warunki jej postawiłeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ok,napisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie oceniacie kobietę, a może ta dziewczyna faktycznie cierpi.Ja mam podobnie zatem trochę to rozumiem depresja połączona z lekami i ze skrzywdzeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krystian_poznań8
wlasnie ze mną zerwała, bo stwierdziła ze nigdy tyle nie zarobię co jej rodzice i nie umie sie cieszyć z tego. żałosne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ona z całą pewnością nie jestem taka jak ona.Ona jest strasznie wyrachowana.Jak będziesz chciał pogadać to daj znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jest taka jak ja mialo byc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krystian_poznań8
to koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eh,przykro mi,ale sie nie przejmuj.Wiem,ze kazdy tak Ci napisze,ale serio.Jak widac ona jest zepsuta.Daj znac jakbys chcial pogadac.Jak widac kazdy jest troche inny,ale nie spodziewalam sie,ze tak zrobi.A myslalam,ze jestesmy podobne.Ale nie w pelni jak widac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krystian_poznań8
nie wiem co teraz, nie wytrzymam tego, nic kto sie nie liczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krystian_poznań8
a jednak powiedziała ze żartuje, ze bardzo tęskniła i ze nigdy juz nie bedzie tak robić, chciała mnie sprawdzić czy ją kocham i chciała zobaczyć moja reakcje, mowi ze nie potrafii beze mnie żyć i pójdzie do psychologa dla mnie i sie zmieni bo zrozumiała ze nie umie byc beze mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krystian_poznań8
"gość dziś Eh,przykro mi,ale sie nie przejmuj.Wiem,ze kazdy tak Ci napisze,ale serio.Jak widac ona jest zepsuta.Daj znac jakbys chcial pogadac.Jak widac kazdy jest troche inny,ale nie spodziewalam sie,ze tak zrobi.A myslalam,ze jestesmy podobne.Ale nie w pelni jak widac." dziękuje za wszystko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciesze sie :) Nie ma za co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciesze sie :) Nie ma za co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krystian_poznań8
jest za co, a Ty jak tam? Wiesz co? Masz świetnego chłopaka, po tych wypowiedziach co czytałem to stwierdzam ze mu cierpliwości zazdroszczę, tylko bez obrazy, mam nadzieję ze go szanujesz? Opowiedz mi jak go traktujesz w ogóle? Tak dokładnie wszystko od początku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krystian_poznań8
bo chyba mało jest takich mężczyzn co? musisz go docenić, sam wiem po sobie ze bycie z kimś kto ma depresje i fobie jest bardzo trudne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No nie traktuje go za dobrze ostatnio.Dzis ma urodziny,a nazwal mnie diablem i mnie szarpnal,a ja go uderzylam niechcacy ;/ Bo on przez to,ze tak go zameczalam to jak pytam o cos normalnie to jest wkurzony juz mimo,ze pytam o cos normalnego np. Moze podaj mi lepiej jakiegos maila czy cos,bo nie chce tu wszystkiego pisac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No oczywiscie,ze jest mało takich.Ty tez taki jestes i piszesz dokladnie tak jak on.Taki sam styl pisania i w ogole az dziwne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martamagic91
dziewczyno dlaczego ty tego biedaka tak traktujesz? strasznie mi go szkoda, chetnie bym go poznala, bo widze ze chyba go juz nie chcesz, opisz mi go

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha,dobre.Ty sobie zartujesz co ? W zyciu ci go nie opisze i w zyciu go nie poznasz.Masz tupet,ale ja mam to w d***e takze spieprzaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×