Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czy aby moja dziewczyna nie wymaga ode mnie za wiele?

Polecane posty

Gość krystian_poznań8
nie wiem czy podanie Ci maila moja dziewczyna nie bedzie zła, musze sie zastanowić, żartujesz? To strasznie zle go traktujesz nawet gorzej niż moja wtedy mnie, jak on to znosi? Podziwiam go, musi byc bardzo do Ciebie przywiązany, ile z Toba jest? Nie boisz sie ze takim zachowaniem on moze pocieszyc sie kimś innym? Bo z tego co piszesz, wynika ze go poniewierasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
?? co tu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak wiem psychika mi siadła ;/ I nie panuje nad soba nieraz,ale duzo razem przeszlismy.Jestesmy ze soba rok i 5 miesiecy.Jest przywiazany i ja tez wbrew temu wszystkiemu.Takze mam nadzieje,ze bedzie lepiej,bo w styczniu ide do kolejnego psychologa.Bylaby zla pewnie ja bym byla.Takze nie podawaj,ale w sumie i tak ze mna piszesz wiec co za roznica.A tu kazdy moze czytac****isac rozne rzeczy jak ta dziwna osoba-o ile w ogole jest czlowiekiem,ktora chce mojego faceta.Zalosne,ze tacy ,ludzie' istnieja.Chyba dlatego mam przed nimi taka fobie i tak ich nienawidze.Bo przez nich jestem smutna,przez takich przez,ktorych nie moge sie realizowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martamagic91
ale po co ci chłopak taki skoro widac ewidentnie ze go nie chcesz a ja chętnie skorzystam, czuje sie samotna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No,bo ty mnie k***a znasz i wiesz czego ja potrzebuje. Samotna? ojej :( kup sobie pieska albo zrob sobie palcówe to ci przejdzie.nara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze brzydka jestes to sie nie dziw,ze jestes sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martamagic91
przeczytałam wszystko i widzę ze masz bardzo opiekuńczego chłopaka ale tego nie doceniasz, jestem z gorzowa i chętnie nawiąże nowe znajomości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powodzenia i krzyz na droge.Ja na szczescie tam nie mieszkam z czego bardzo sie ciesze,bo widac co z ciebie za kurcze az nie umiem dobrac slow na kogos tak perfidnie chamskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martamagic91
brzydka raczej nie jestem, moge Ci wysłać moje fb, widzę hehe ze jak przychodzi co do czego to bronisz by ci nikt go nie zabrał a tak to nie szanujesz (: weird...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Swoja droga kto by pomyslal,ze piszac na forum z osobami,ktore lacza podobne problemy trafia sie tez dewianty spoleczne,ktore beda szukac tez czegos dla siebie,ale jakos mnie to nie dziwi,bo pelno jest egoistow.Polecam ci portal randkowy jak juz nie umiesz wyrwac chlopaka wychodzac z domu.A na przyszlosc nie rob tak,bo moze sie to obrocic przeciwko tobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak kochana,ale sam wyglad nie wystarczy gdy jest sie sukowatym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krystian_poznań8
"gość dziś Tak wiem psychika mi siadła ;/ I nie panuje nad soba nieraz,ale duzo razem przeszlismy.Jestesmy ze soba rok i 5 miesiecy.Jest przywiazany i ja tez wbrew temu wszystkiemu.Takze mam nadzieje,ze bedzie lepiej,bo w styczniu ide do kolejnego psychologa.Bylaby zla pewnie ja bym byla.Takze nie podawaj,ale w sumie i tak ze mna piszesz wiec co za roznica" to kochacie sie z Twojego opisu i życzę wam wytrwalosci i pamiętaj, mniej wymagań więcej dania od siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuje,wiem postaram się :) Też Ci życzę powodzenia :) Swoją drogą to takie aż niezwykłe bym powiedziała,ze gdzieś obok mieszka dziewczyna taka jak ja.Pozdr :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krystian_poznań8
aż taka podobna nie jest z Twojego opisu wynika ze go uderzasz a moja nigdy tak by nie zrobiła, dziękuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W ogole wiem,ze to zabrzmi absurdalnie,ale chetnie bym was poznala,ale to raczej niemozliwe,bo ostatnio jakos w dole jestem,ale wierze,ze bedzie ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wlasnie mialam to dopisac no,ale grunt to szczerosc.To nie bylo tak do konca,ale nie bede tu pisac,bo jak widac nie mozna,bo wszedzie czają sie ,ludzie',ktorzy czekaja az sie potkniesz i az bedziesz cierpiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna571538
hej, mam 19 lat i tez podpinam sie pod temat, mam średniej długości włosy, szczupła brunetka z brązowymi oczami, chętnie poznam faceta z tej dziewczyny opisu bo brakuje mi osoby do towarzystwa, mieszkam w wrocławiu, bardzo lubię długie rozmowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
AHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA HAHAHAHAHAHAHAHA Jakie desperatki XDDDDDDDDDD Ty tez s********j.Kto nastepny? W ogole musze przestan tu wchodzic,bo za duzo sie denerwuje.Jak sie czujecie samotne to kupcie sobie psa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krystian_poznań8
nie przejmuj sie tymi desperatkami, z tego co piszesz chłopak bardzo Cie kocha i sam by sie z nich śmiał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czemu akurat mojego ? Krystian tez taki jest,ale rozumiem,ze chcecie mi dopiec co? Pokazac,ze nie wyjde z fobii,bo za duzo k******a nie ? Ale wiecie co? Nie dam wam tej satysfakcji.Stane na nogi i bede cholernie szczesliwa z moją kochana,wspaniaja,madra rodzina,nim i naszymi dziecmi.A wy bedziecie gnic w samotnosci.Nie wiecie jaka dla niego bylam,co przeszlismy,jakie mielismy problemy,jak bardzo jestesmy podobni dosiebie.Pogubilam sie,ale to naprawie,a wam mowie jebcie sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki :) Pewnie,ze tak.A jakie on mial byle.Tez takie byly zdziry nachalne.Jak mi o nich obowiada to nie moge przestac sie smiac.Ten wiek nie jest dla mnie.Nie pasujemy tu i do takich gowien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martamagic91
hehe a co sie dziwisz? masz świetnego boja to wiec każda na takie cos leci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
,Mam sredniej dlugosci wlosy' serio ? ;oooooooooooo Powiedz jeszcze jaki masz biust i czy masz szeroką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak,ale on jest tylko mój i nigdy mnie nie zostawi.Wybral mnie,bo nie bylam i nie jestem taka jak wy.Nie bylam suką.Nachalną i przebiegłą.Nie bylam i nie bede.Mysle,ze stad bierze sie fobia przed ludzmi,bokiedys za bardzo ufalismy,wierzylismy.A zycie to ciezka sprawa gdy wokol tyle motłochu.Bez odbioru idiotki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jakbyscie jeszcze nie zauwazyly ten post jest o FOBII SPOLECZNEJ itp.,a nie o tym,ze nie ma was kto bzykac.Kupcie sobie wibratory pieprzone jędze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Krystian nie bede sie tu wiecej udzielac,a maila nie podawaj,bo rzeczywiscie to nie byloby fair w stosunku do Twojej dziewczyny takze trzymaj sie i oby jej i mi sie udało :) Jeszcze raz pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martamagic91
seks? chętnie, lubię na pieska, wibrator mi niepotrzebny, lubię figlowanie w łóżku do rana, palce, minety, ale jestem samotna, wiec żaden facet nie bedzie sie ze mną nudził

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martamagic91
moj profil na szołapie /chains

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martamagic91
showup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość również
Przejrzałam temat pobieżnie, ale zastanawia mnie jedna rzecz. Skoro dziewczyna Krystiana nie wychodzi z domu to po co jej ta kasa? Kobiety, które cierpią są jak bluszcz. One muszą mieć kogoś kim pomiatają, kogoś na kim się odgrywają. Takie ranienie to też po części sprawdzanie "czy on mnie naprawdę kocha? Czy jak go zgnoję, rozerwę emocjonalnie to nadal będzie przy mnie?". Od takiej dziewczyny ciężko odejść, bo ona się uwiesza na mężczyźnie, splata z nim, on jest nią ale ona nim nie. Generalnie to egoistki. Ale nie rozumiem dlaczego nie wypchniecie takich kobiet do specjalisty. Ja bym proponowała Krystianowi, o ile chciałby tej dziewczynie dać kolejną szansę, porozmawiać z jej rodzicami i postarać się o domową wizytę psychoterapeuty. Z jednej strony osobom zaburzonym jest bardzo źle ale z drugiej to jest takie usprawiedliwienie dla nic nie robienia przed samym sobą. Tą niemoc trzeba przełamać. Czasem to zajmuje mało czasu, czasem więcej. Przy ciężkiej depresji niezbędne są leki. Takie samo bycie przy tej cierpiącej osobie jej nie pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×