Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Starania o 2 dziecko START

Polecane posty

Gość bombka 88
Nio i super anka :) wlasnje takie podejscie jest prawidlowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marteczka87
Ja dostałam@ dziś 1dc. Oze kwiecień. Będzie. Szczesliwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombka 88
Nio i super. Szybko zleci i znow staranka :):) U mnie znow plamienie jest wirc chyba to moze byc plamienie owulacyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Studentka Dietetyk
Witam, bardzo proszę mamy dzieci w wieku 1,5-2 lata o wypełnienie krótkiej, anonimowej ankiety, która jest mi potrzebna do pracy dyplomowej. Po wypełnieniu dostaną Panie przepis na pyszny deser - budyń, także dla maluszka (zdrowy, bez cukru i mąki :)) Bardo proszę o wypełnienie :) http://www.ankietka.pl/ankieta/178811/4-wplywu-zywienia-i-stylu-zycia-kobiety-w-ciazy-na-maseurodzeniowa-i-zdrowie-dziecka.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :-) dzięki za gratki :-) Ania trzymaj się :-) dobrze że dochodzisz do siebie. trzymam kciuki ja dziś betę zrobiła wynik 2443 :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzienka03
Miniam gratuluje :) Iza proszę cię przestań tak myśleć może teraz się nie udaję ale przyjdzie czas, że wszystko się zmieni :) głowa do góry będzie dobrze. Ania tak trzymaj :) A u mnie dziś śluzu bardzo dużo ale taka kawa z mlekiem a dziś 7dc jeszcze do płodnych dni troszkę czasu więc poczekamy zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombka 88
Mniam gratuluje. Ja właśnie jade do pracy dziś u mnie 15 DC i rano maz mnie przyatakowal :) wyczytalam ze jak mam tylozgiecie macicy to po trzeba polezec najlepiej na brzuchu o pupa trochę uniesiona więc tak zrobilam ;) zobaczymy czy zadziała :) mój synek chory :( jakieś dziadostwo znów się przypaletalo i mnie zaczyna gardło bolec. Co prawda my suche powietrze w domu ale na noc zwilzylam pokój para wodna z olejkiem mietowym i synek spał od 19.30 do 6.30 :):):) A jak tam dziewuszki u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Monika jak się czujesz? Czy nadal krwawisz? Byłaś ponownie u lekarza albo robiłaś test? Może lekarz nic nie widział, bo było za wcześnie a krwawienie było z innego powodu. Albo może to było wczesne poronienie :/ kurcze ciężko mi uwierzyć że i Tobie i bombce testy wychodziły pozytywnie a ciąży brak. Podobno test może wyjść fałszywie pozytywny w przypadku torbiela jajnika, ale przecież zostałyście przepadane i lekarze nic nie widzieli... Bombka z innej beczki - również mam tyłozgięcie i ja z kolei kładłam nogi na ścianie i tak sobie leżałam kilka minut po. Trochę dla żartu a trochę w myśl zasady, że przecież nie zaszkodzi a nuż pomoże ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka - to chyba tak jest, że mając dziecko łatwiej wrócić do codzienności. Na szczęście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olaboga byłam u lekarza. Na usg nic nie wyszło. Lekarz mówi że to może być ciąża pozamaciczna. Beta wyszła 75,88. W poniedziałek mam powtórzyć. Jeśli spadnie to ok. I jeśli bardzo wzrośnie to ciąża ale jeśli tylko lekko spadnie lub wzrośnie to ciąża pozamaciczna. Cały czas krwawię. Sądzę że to mogło być poronienie :( boję się robić kolejną betę,boję się wyniku. Muszę czekać do środy na wizytę. Już wolę żeby ta beta była ujemna. I starania zaczniemy od lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombka 88
To ja w ciążę z olo zaszlam z nogami na ścianie :) dla jaj maz do mnie to teraz na ścianę i bach jest synek :):) Nio to nie ciekawie z ta beta masz. Teraz sobie pomyslalam przeanalizowalam poprzedni cykl i jak pierwszy test wyszedł pozytywny to wyleciał mi taki średnicy 2 cm na 2 cm skrzep taka galaretka bądź niezastygniety silikon i potem cisza z plamieniami było. Wiec nie wiem :( Zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny widzę że dobre nastroje do Was wróciły i cieszycie się na starania :-) nogi do góry hmmmm mąż może zechce drugi raz przy atakować :-) u mnie ok :-) jutro mam wizytę ale bez usg. wezmę skierowania na badania i na usg. usg mam na 30 marca. powodzenia w staraniach :-) za tydzień mój mąż wraca :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombka 88
No to czekam na wieści. Super maz będzie przy tobie. Tzn przy was :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już po wizycie. mam już kartę ciąży i tonę badań do zrobienia :-) bombka fajnie że mój mąż będzie ze mną na usg serduszkowym :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O to fajnie minia i który tydz u Ciebie. Ja w poniedziałek idę betę powtórzyć boję się trochę jaki będzie wynik. Jak zrobię rano to o której powinien być wynik? Monika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombka 88
To super mniam :) Poradzcie mi dziewuszki co kupic dziewczynce na komunie która wszystko ma? Obstawiam rower fioletowy bo fioletowy jest super tak mi powiedziała......ale jest ale zbytnio nie zadowolona jest Beta jak rano zrobiona to po 17 powinna być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia trzymam kciuki żeby u Ciebie było wszystko ok. a krwawisz jeszcze???? bombka kup jej ten rower. dzieciom które wszystko mają ciężko coś kupić. u mnie początek 7 tygodnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombka 88
Nio wlasnie chyba kupimy mexller vilige oczywiście fioletowo biały. To super czas leci. Moja koleżanka juz prawie polowa narazie czeka na wyniki badan genetycznych takich specjalnych bo była w grupie ryzyka i czekamy. Przeziernosc ma bardzo dobra a podobno dzieci z downem nie maja kości nosowej tylko chrząstki. Właśnie krwawisz? Ja mam zaparcia cały dzień śluz mleczny i uczucie mokrosci i jeszcze cos w bok mi weszło jak synka w nocy dzwignelam ze nie mogę głębokiego oddechu złapać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bombka na zaparcia polecam czopki glicerynowe. wiem co mówię z tym tematem zmagam się od lat :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombka 88
Zjadlam ogorka Kisz one go i popilam mlekiem i pomogło. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Minia tak jeszcze troche krwawię. Ale już to wygląda jak koniec okresu. Jutro robię betę zobaczymy co wyjdzie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bombka ja bym mogła zjeść wiadro kiszonek popić zimną wodą i mlekiem i nie wiem czym jeszcze i nie wzruszyłoby to moich leniwych jelit :-( cierpię nie raz okropnie z tego powodu. szczególnie teraz gdy nie mogę wsiąść niczego na przeczyszczenie. Monika trzymam kciuki. daj tylko znać co i jak jak będziesz miała wynik. będzie dobrze. ja mam dużo siły i energii. dziś byliśmy 5 godzin z Jasiem na spacerze i na zakupach. ładna pogoda. i nawet kurtkę sobie kupiłam w której schowam swój wczesno wiosenny brzuszek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Minia na pewno dam znać jak tylko będę miała wyniki. Bo do lekarza idę dopiero w środę. O to fajnie, oby energia cię nie opuszczała do końca ciąży. U nas do południa pogoda była brzydka ale popołudniu już świeciło słoneczko i też byliśmy na krótkim spacerku. A jak reszta dziewczyn. Co u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noooo właśnie co się tak nie odzywacie???? ja idę spać. dobranoc wszystkim staraczką i zaciążonym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki u mnie na razie nic się nie zmieniło byłam tylko u internisty z tym bólem w prawym boku, ale jak to z naszymi lekarzami twierdzą że wymyślam bo przecież jestem młoda i nie mogę chorować dostałam tylko skierowanie na mocz nie doprosiłam się na żadne usg :/ a jeśli chodzi o starania zobaczymy jak to będzie według mnie w tym tygodniu powinny być te dni więc spróbuje dopaść męża :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, znów kolejny tydzień przed nami oby w słońcu :D Ciekawe czy dostane planowo okres, powinien przyjść w święta, jakby był planowo to już jakiś sukces by był. MInia fajnie, że energia Cie rozpiera, tylko pozazdrościć :) ja tak miałam w pierwszej ciąży że mogłam góry przenosić :) xxxxx przepraszam ale nie pamietam nicku dziewczyny która ma plamienia ale powiem Ci, że lepiej sprawdzić co i jak np beta bo leżała ze mna dziewczyna w ciąży pozamacicznej której nie mogli zlokalizować....i czekali aż zarodek "urośnie" i modlili się o jakiekolwiek krwawienia bo np mógł jej rozwalić jajowód i nagle dostałą takich bóli że natychmiast poszła na stół, nie pisze tego żeby Cie straszyć czy coś ale jak ma się nie udać to lepiej niech samo się czyści a Ty bedziesz mieć szanse w kolejnym miesiącu. Co nie oznacza, że nie trzymam kciukasów żeby teraz się udało...:) xxxxx Bombka a Ty dziewczyno działasz? kiedy @ planowo ma być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombka 88
Anka działań @ powinna być dokładnie 5.04.2015. Naradzie cisza....nie myślę o ciąży itp. Mam gorszy problem......nie mogę zdecydować się jakie firanki chce kupić :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej i ja już po becie. Jutro rano wyniki. Tak się stresuje że masakra. Krwawienie ustąpiło, planowo tak jakby miał mi się skończyć @ czyli po 6 dniach. Teraz do środy będę czekać za wizytą. Chociaż może uda mi się jutro z rana iść. Odbiorę rano wyniki i odrazu bym szła na wizytę. Mam nadzieję że wszystko będzie ok. Monika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
monika wychodzi na to ze razem bedziemy dzialac mi tez @ sie skonczyla dzis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serotkaa
Monika bardzo mocno trzymam kciuki żeby wszystko było w porządku. Ustępujące powoli krwawienie zdecydowanie na to wskazuje, więc bądź dobrej mysli! A skoro tak się denerwujesz, może kup porządny test w aptece i zrób na szybko? Będziesz wiedziała z grubsza czy Beta spadła - jak nie będzie wykrywalna testem w moczu to i raczej w krwi nie będzie znaczna, tak myślę... x Dziewczyny w drugiej ciąży, jak Wasze brzuszki? Bo ja mam u licha brzuch jak w 5-tym miesiącu! A dopiero zaczęłam 12 tydzień. Fakt, że po pierwszej ciąży nie miałam płaskiego brzucha tylko oponkę, ale teraz mam już taki wyraźny, regularny, sterczący brzuszek !! Czy u Was też w drugiej ciąży wszystko widać wcześniej? x Byłam na USG nerek - w pierwszej ciązy nacierpiałam się bardzo, teraz poszłam kontrolnie na razie wszystko wygląda w porzadku... Przy okazji widziałam maluszka - ale już duży! I rączki ma i nózki... :) Za tydzień idziemy na USG genetyczne - nie moge się doczekać. USG nam będzie robił znajomy w szpitalu, ciekawe czy cos pomiędzy nóżkami dostrzeże... Wiadomo, że najwazniejsze aby dostrzegł kości nosowe i dobrze ocenił przezierność karkową, ale płeć też chętnie byśmy juz poznali :) Ponoć istnieje już na to szansa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×