Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Starania o 2 dziecko START

Polecane posty

Gość Anka_32
Ale ja tez miała słabe kreski i teraz i przy pierwszej ciązy, może taka moja natura. Beta wszystko potwierdzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombka 88
Nie bylam na becie bo dzis nie robia badan :( kupilam znow ten sam test pink strumieniowy i co i albo znow mi ferelny sie trafil albo naprawde jestem :) kreska kontrolna ciemna a kreska testowa wyrazniejsza:) a nie robilam z porannego tylko z drugiego razu bycia w wc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, ja nadal nie w ciąży :( w poniedziałek miałam pierwszą inseminacje, podjęliśmy decyzję, że walczymy jednak... trzymajcie kciuki. Zazdroszczę Wam, że tak bez problemów zachodzicie... :( Mam nadzieję, że zaraza mnie te ciążowe fluidy. pozdrawiam, Iza28 Ach, w tabelce mogloby ktoś dopisać, że następna @ 9.03? Z góry dzięki, bo na telefonie nie umiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bombka ja miałam tak samo! Bądź dobrej myśli ;) ale tez się nie nakrrcaj bo stres nie jest dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombka 88
Nio zobaczymy. Najwazniejsze ze plamien juz nie mam bo biore luteine. A powinnam odstaeic czy ciagnac ta jedna tabletke do 4.03 do wizyry ginekologa ? Prosze o porade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serotkaa
Kurka Bombka no... Spójrz w końcu prawdzie w oczy. JESTEŚ w ciąży! Jasna czy nie, to nie ma znaczenia, ważne że JEST kreska. A co do plamień i skrzepów - to mogla być implantacja, a nawet już po własciwej implantacji zarodek powiekszając się może się wgryzać w ściankę jeszcze mocniej. Ja mam brudnoróżowy lub bury śluz cały czas, nawet teraz, na przełomie 8 i 9 tygodnia. I to tez podobno nic złego - u mnie to wynika z nadżerki szyjki macicy, która teraz pod wpływem hormonów robi sie b. kr******.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombka 88
Serotka ale my tylko raz w ttm miesiacu dzialalismy :) tylko 11 dc i mysle ze przed owu z 2 dni. I tyle dni minelo tyle testow robilam i nic a tu dopiero ze 3 wyszy jakies takie niepewne. I spojrzalam przed chwils na testa i tam bez dopatrywania sie jest druga kreska :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2 plus 3
Bombka - no super, tak coś przeczuwałam, ale nie chciałam zapeszać :) Ale z tymi plamieniami lepiej wybierz się dość szybko do ginekologa... Doradzi ci co z luteiną, może ci Duphaston przepisze, a może zaleci leżenie przez pierwsze tygodnie, jeśli wokół pęcherzyka jest jakiś większy krwiaczek. Iza - ten temat jest naprawdę wyjątkowy, jeśli chodzi o szybkie zachodzenie w ciążę, ale naprawdę nie jesteś sama. Jest bardzo dużo kobiet, które mają większe lub mniejsze problemy z zajściem. Ważne że się nie poddajesz, tylko działasz. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombka 88
2plus3 wizyte mam we wtorek kolezanka mi ta zaciazona ustapila bo tak to dopiero w maju i to na koniec. Jakos nie wierze w tego testa .....jak zobacze usg i chyba dopiero wtedy uwierze :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serotkaa
Bombka jak dopiero teraz Ci wychodzą testy i to jeszcze dość słabo, to USG we wtorek może nic nie pokazać... Ja bym na Twoim miejscu zrobiła Betę. Ale tez powinnas po prostu uwierzyć w wynik testu. Bardzo rzadko i tylko w jakichś szczególnych przypadkach testy wychodzą fałszywie pozytywne. A tak normalnie to kreska = ciąza i już :) x Dziewczyny, a może poprawimy Bombkę w tabelce na zaciażoną, aby łatwiej jej było uwierzyć? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombka 88
Serotka hahah:) wiem ze nic moze nie byc widac ale musze isc niech powie tylko ze jest macica rozpulchniona to bede spokojna. Na bete pojde w poniedzialek do innego labolatorium. Jeszcze tabelki nie ruszajcie bo co bedzie jak guzik z mojej ciazy bedzie ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja brałam luteine dopochwową od 12 tygodnia przez 8 tygodni bo miałam plamienia a później inne stresy o których poinformowałam ginke że bede takowe miec i ona sama zadecydowała zeby dłuzej brac luteine dla spokojności. Także do wizyty spokojnie sobie ją bierz, na wizycie pewnie nic jeszcze nie zobaczysz ale chociaż powie Ci co robić. Ja mam w środe wizyte, już się nie mogę doczekąc i troche się boje czy wszystko jest tak jak powinno byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombka 88
Anka napewno bedzie wszystko ok. Wiem. Ze nie zobaczymy nic ale wole isc niech powie co mam robic i takie tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam serdecznie wszystkie Forumowiczki ;-) jestem tu nowa, ale mam nadzieję, że mogę się do Was wprosić ;-) Po 4 miesiącach starań udało się i zobaczyliśmy upragnione 2 kreski. Nasza córeczka ma 3 latka, więc wielki czas na rodzeństwo. W sumie to będzie moja 3 ciąża , ponieważ drugą niestety poroniłam ;-( jakby tego było mało, teraz też nie jest dobrze;-/ biore duphaston, ponieważ mam silne boleści podbrzusza i pęcherzyk ciążowy jest nieregularnych kształtów....na szczęście BETA rośnie , więc ciąż a się rozwija. Mam nadzieje, że szybko się zadomowie na tym forum ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombka 88
Witam. Trzymam kciukasy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bombka 88 gratuluje :) tylko się cieszyć kolejna ciąża na forum :) ja wyluzowałam trochę, ale w pracy stresu co nie miara :/ także teraz zero liczenia dni i owulacja była w czwartek a my działaliśmy tylko w niedziele więc marne szanse :( ale nie mieliśmy ochoty i czasu mijaliśmy się ja do pracy mąż z pracy :( już mam mniej siły na to poddaje się powoli :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bombka ogarnij się i uwierz w to że jesteś w ciąży :-) można raz a porządnie :-) a poza tym to jeden test może przekłamać ale nie trzy. a jutro rano zrób test z porannego moczu. ja się paskudnie czuję głowa mnie boli i mam lekki stan podgorączkowy dopatruję się w tym oznak ciąży. a nawet już trzymałam test w ręku ale uznałam że zrobię go jutro rano bo nie wytrzymam dłużej. a do okresu mam jeszcze 7 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Minia no ja tez byłam przeziębiona po 3 dniach przeszło jak reką odjął, nie rób testu szkoda kasy i tak jeszcze nie wyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick - - - - - - -Wiek - - - Cykl starań - - - - - Data nadejścia @ Olaboga13-----------29---------1------------------ciąża kunegunda123 ----26---------1-------------------ciąża Anka_32--------------32----------1----------------- ciąża 2 plus 3-----------------30--------1-----------------ciąża serotkaa-----------------33-------1------------------cią ża Milenaaa888-----------26--------5------------------ciąż a Agaa87----------------27----------4-------_---------28.01 . 2015 ??? Kwiat_nasturcji-----------24---------3--------------2- 02-2015 ??? pigwa86---------------28------------1-------------------1 1.02.2015 miniaaaa --------------30-----------4-----------------06.03.2015 Dita333 ----------------31------------5----------------25.02.2015 Bombka88 - - ------ 27----------1 --------_-------- 20.02.2015 Agnessss86------------28------------6--------------? Iza28-------------------28-----------5------------------09.03.2015 Sylwia 86 - - ------- -28-------------1 -------------------? calanthee-------------29-----------2------------------ ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombka 88
Nie mam testu wiec jutro kupie i zrobie w niedziele ale dzis od razu wyskoczyla ta testowa oczwiscie jal test sie robil to im blizrj strumien moczu zblizal sie do kreski C tym T byla coraz jasniejsza ale nie zanikla. Mam ucisk w dole brzucha takie ugniatanie az spodnie musze z guzika rozpiac bo jakos jak balon sie czuje. Nie uwerze poki nie zobacze :) I podziekuje jak bede wiedziala za co :) Narazie dzieki wam ze wierzycie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O rany Bombka no... Zawsze jesteś taki niedowiarek? :) x Minia trzymam mocno kciuki! Który to będzie dzień od owulacji? Wiesz? Nawet jak wyjdzie negatyw to zerknij na test jeszcze po godzinie... U mnie 9 dnia od owulacji pojawiła się II kreska po czasie i to już oznaczało ciążę! Jutro rano zajrzę specjalnie żeby zobaczyć co u Ciebie, więc podziel się wiadomościami koniecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombka 88
Za pierwszym razem jakoś szybciej poszło w uwierzenie bo wiedziałam że jestem takie przeczucie ale teraz jakoś zapięknie by było.....ale nadzieja jest póki plamienia ustały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
test mam przygotowany na półce. to będzie 8 dzień albo 9 po owulacji. spróbuję a co mi tam. mam w domu trzy testy. jeśli ten jutrzejszy wyjdzie negatywny to następny zrobię we wtorek jak ten też będzie negatywny to następny w czwartek. bombka ja mam przeczucie że zaciążyłaś. kreski na testach nie pojawiają się bez powodu :-) rano napiszę na 100% co u mnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzienka03
Chyba nadszedł czas na pożegnanie z forum, gdyż moje posty są ignorowane mam wrażenie że ciężko się przebic jesteście już chyba jak dobre przyjaciółki :( rozumiem cieszymy się kolejnymi zaciazonymi bombka88 na prawdę gratuluję idź do lekarza i zobaczysz niedowiarku ze się udało :) ale chciałam Was dziewczyny prosić pamiętajcie że są jeszcze dziewczyny którym kolejny cykl się nie udało i liczą na troszkę uwagi i pomocy skoro są i piszą :) także życzę tym co się jeszcze nie udało owocnych starań :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombka 88
Madzia ja nic nie widze zebys pisala o jakims problemie. Co jest? Napisz? Ja przewaznie z pracy pisze i tak na szybko a w domu to jak syn nie widzi bo chce telefon i wydzwania. Ja dopiero wstalam w nkcy dwa razy siku zaliczone. Dziwnie mi w brzuchu tak jakbym miala kamienie. Z checia jeszcze bym pospala ale syn wstal wiec trzeba wziac sie do roboty. Milego dnia i madzia nigdzie nie odchodz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzia przepraszam jeśli poczułaś się na uboczu. ja mocno jestem skoncentrowana na swoich 2 kreskach. poprawie się na pewno tylko zostań z nami :-) zrobiłam test i wyszedł negatywny. po godzinie też nic :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny przepraszam może nie powinnam tak pisać, ale już nie daję rady mam po prostu humory jak to mój mąż wczoraj powiedział że biją ode mnie gromy i bez kija to nie podchodzić :( a ja wiem że kolejny cykl na straty można spisać bo owulacja była w czwartek a działaliśmy w niedziele :( pozostałe dni sie mijaliśmy a nawet jeśli się widzieliśmy to byliśmy zmęczeni i nawet nie wiem kiedy usypialiśmy a niestety nie mieszkamy sami, żebyśmy mogli na chwilkę zamknąć się w łazience :) dlatego przepraszam Was, ale u nas to staranie trwa od lipca więc wybaczcie mi chyba same rozumiecie jak już ciężko to się znosi ciągle jedna kreska :( już nie wiem czy to moja psychika czy za dużo stresu w pracy :/ szukam pracy i chcę ją zmienić ale boję się, że jeśli zmienie zatrudnienie to wtedy się uda a wiecie jak to jest ze statusem nowego pracownika, a w obecnej pracy pracuje już 4 lata ale zrobiło się bardzo źle i człowiek nie tyle fizycznie jest zmęczony co psychicznie :( także wybaczcie mi moje humorki :) bardzo się cieszę z Wami, że wasze testy pokazują dwie kreski i rosną zdrowe dzidzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! tel miałam zepsuty a że nie mam w domu komputera to nie miałam też dostępu do internetu. Bombka - Ty już od wielu wielu dni miałaś ciążowe objawy, więc te dwie kreski były do przewidzenia! gratulacje! Marrwią mnie jednak te Twoje plamienia. .. całe szczęście, że łykasz luteinę i że już nie plamisz. Xxx Madzienka a może właśnie intensywne szukanie pracy i skupienie się na sobie pomoże? Wiesz jak to jest, pewnie nie raz słyszałaś jak para się starała miesiącami, nawet latami i zaskoczyli dopiero, kiedy całkiem odpuścili. Jeśli praca Cię tak stresuje to sprzymierzeńcem na pewno nie jest. Jeśli powysyłasz cv i zaczniesz biegać na rozmowy to jest szansa, że po pierwsze znajdziesz coś lepszego a po drugie, że na chwilę zapomnisz o tym, że tak bardzo pragniesz dziecka...i wtedy się może udać :) a co do tego, że będziesz nowa w pracy to bym się za bardzo nie przejmowała. Możesz od 10 lat mieć umowę na czas nieokreślony a miesiąc po powrocie z macierzyńskiego dostać wypowiedzenie. Różnie bywa. Równie dobrze w nowej pracy możesz mieć umowę tylko do dnia porodu a później starać się tam wrócić. Zresztą. .. Jak już zajdziesz w ciążę to okazać się może, że masz zupełnie inne priorytety i praca zejdzie na bardzo daleki plan. Tak więc moja rada (ale nie znam Ciebie ani Twojej sytuacji, więc nie wiem czy rada słuszna): olej starania o dziecko a zajmij się szukaniem pracy i eliminacją czynników stresogennych ;) a może jakieś krótkie wakacje z mężem? Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombka 88
Madziu wiem cos o nowej pracy bo teraz tez jestem najswiezsza a szefowa planuje zwolnienia. Faktycznie moze wakacje sa potrzebne badz choc week. Zapisz sie zumbe i odstresuj a sama zaskkczysz ot tak mam kilka kolezanek ktorym taki przepis sie sprawdzil. Zrobilam testa i co i ledwo pod cuen widoczna kreska :( to ja juz nie wiem:( co prawda test jakis niemiecki ale to zawsze test. Czulosc 25 nie bylo 10 tek. Nio i co ja mam robic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziu ja już też się staram od kwietnia zeszłego roku choć nie każdy cykl bo mąż za granicą. ręce mi opadają gdy widzę 1 kreskę. specjalnie pojechałam do męża i tam sobie fajnie używaliśmy czekam jeszcze bo dzisiejsze testowanie było za wczesne więc wynik był skazany na niepowodzenie. w marcu mój mąż przyjeżdża po owulacji więc nic z tego dopiero będzie na dłużej w wakacje więc może wtedy. madziu ja też mam stresującą pracę i też jestem najświeższa więc wiem jak to jest. ale musisz myśleć o sobie. zrób coś tylko dla siebie. albo lepiej zabierz męża na kolację. jeśli macie opiekę dla dziecka to wyjedzcie gdzieś na weekend na gruponie można tani kupić weekendowy pobyt w fajnym hotelu za niewielkie pieniądze. bombka zrób sobie i nam przysługę i jedz w poniedziałek na bete :-) i nie rób testów w ciągu dnia bo hormonu jest wtedy mało w moczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×