Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Starania o 2 dziecko START

Polecane posty

dziewczyny ja to się prawie poryczałam jak przeczytałam o Ani. Ania oby z dzieckiem do końca było ok. bombka bardzo mi przykro. coś jakieś felerne te testy twoje. żeby tyle razy wyszedł pozytywny a tu nic. 2plus3 cieszę się że u Ciebie ok :-) dziś tyle emocji....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli chodzi o mój wyjazd to na 100% mogę powiedzieć że w żuciu nie ma nic na stałe więc wyjeżdżam na jakiś czas zbliżenie nie określony. już sama nie wiem czy chcę wyjeżdżać z brzuchem. to komplikuję sprawę. musiałabym rodzić w Polsce i chodzić tu do lekarza. i dopiero pewnie to męża po miesiącu od porodu mogłabym pojechać. nie dowiadywałam się jeszcze ale raczej ciężko byłoby prowadzić ciążę za granicą i być w Polsce na L4 i na macierzyńskim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzienka03
Ojjojoj wracam dziś z pracy i tyle lektury do czytania :) dziewczyny się rozpisałyście :) bombka bardzo mi przykro nie załamuj się. Teraz jak będziesz u lekarza to może wszystko się wyjaśni ale nie załamuj się będzie dobrze dla nas również zaświeci słońce :) miniam gratuluje zmian w życiu i powodzenia :) Ania będzie dobrze trzymam mocno kciuki :) teraz odpoczywaj leż może jakaś lektura na poprawe humoru i żeby dużo nie myśleć :) 2 plus 3 gratuluje już dzidzia przywitała się z mamusią :) iza 28 nie załamuj się działamy dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza, przykro mi że nie wyszło, ale nie poddawaj się. Z tego co czytałam, to do inseminacji można ok. 3 razy podchodzić, jeszcze kolejne szanse na ciebie czekają. Bombka - bardzo mi przykro, że ciąży jednak nie ma. Tylko czemu te testy z moczu wychodziły pozytywne? Bardzo dziwna sprawa. A ile już ci się okres spóźnia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bombka może to za dużo stresu bo mi w tamtym roku zatrzymał się okres na cztery miesiące i miałam wywoływany tabletkami cykloprogenową :/ akurat byliśmy przed ślubem kościelnym i zaczęło się psuć w pracy także stresu miałam mnóstwo :/ i teraz też się boję że te problemy z zajsciem mają konsekwencje zatrzymania okresu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombka 88
Nil u mnie 36 dc wiec zobaczymy. Nie odstawie lutki bo musi mnie zbadac i dopiero @ moze byc. Mysle ze to prolaktyna mi skacze i tyle. Bog wie co robi moze dla nas zawczesnie na drugie. Wymarzylam sobie slub w wieku 24 byl wymarzylam dziecko w wieku 25 i z czerwca jest synek urodzony 13 czerwca i teraz chcialabym corcie z kwietnia wiec spokojnie lipiec nalezy do nas :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe... ja ogólnie nie chciałabym mieć dziecka z listopada... ale ja jestem z Lutego ZIMA mój S jest z Marca więc WIOSNA Jasiu jest z Września więc LATO więc do kompletu brakuje nam JESIENNEGO członka rodziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas pierwsze nie było planowane :) jak to często w młodości bywa wzięliśmy ślub cywilny a teraz chcieliśmy drugiego dzidziusia i dojrzelismy do ślubu kościelnego :) to u nas tak samo corcia z lutego więc Zima ja z marca więc Wiosna mąż z lipca Lato więc też jesieni by brakowało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe madzienka noooo to musicie ostro działać bo z każdym dniem zbliżamy się do zimy. ja mogę do swoich pseudo objawów ciąży dopisać koszmarne wzdęcie, senność i okropne zmęczenie. jednak tak wciąż takie objawy występują u mnie w czasie PMS. jutro jak nie zapomnę i będę miała z rana czas to za testuję. to będzie 25 dc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bombka jestem w szoku, że hcg ujemne... No ale nie załamuj się, lekarz wszystko Ci poustawia i na pewno uda się już niebawem!!! Ja będę działać na pewno dalej, syn udal się dopiero w 5 inseminacji, więc nie było szans, by tym razem było inaczej. Choć przy nam, że bardzo na to liczyłam, heh... Oby wam poszło szybciej! :) U nas ja z wiosny, mąż z lata, syn z zimy, więc też marzy mi sie jesienny dzieć :) dobranoc! Iza28

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombka 88
Musi sie kiedys udac :) Ja jestem z kwietnia maz z grudnia syn z czerwca i do kompletu brakuje corci z kwietnia :):) Tak na lato urodzic super sprawa. Jak urodzilam olo to tak ciepluto bylo juz 2 dnia od powrotu wyszlismu na spacer cirniutkie ciuszki itp super a nie tak eskimos malutli opatulony z kazdej strony. Nio ale....co Bog da wychowamy jak swoje :):):) dobranoc :* Dziekuje wam moje drogie za wsparcie :*:*:*:*:*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marteczka87
Hej co u was... U mnie starania byly w niedziele mimo pozytywnego testu Owulacyjnego, wczoraj odpuściłam, bo strasznie mnie bolał prawy jajnik ze na tyłku nie mogłam usiedzieć... A co u was jak Ania się trzymasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombka 88
Nio u mnie nic ciekawego. Lutka wzieta @ brak cycki bola itp Gadalam z kolezanka ktora dala mi multum nadziei ale ja nadal twierdze ze w labolatorium nie mogli sie pomylic. Kolezabki kolezanka byla w ciazy a beta wyszla raz ujemna co sie okazalo pomieszali probki a drugi raz jak robila po ok 10 dniach od poprzedniego badania tez ujemna a na usg 8 tyg dzidzius:) Fajnie ;) Jutro jestem ciekawa co mi powie.....nie wyjde bez badan hormonalnycg bo mam dosc juz tego mojego organizmu. Korci mnie aby zrobic jeszcze raz tesciora ale czy warto? Aniu jak tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny słyszałyście o teście domowym z sody lub proszku do pieczenia? Ponoć jak się pieni to ciąża. I dzisiaj z ciekawości zrobiłam i się pieniło. Do terminu @ jeszcze 2 dni więc zobaczymy. Pisałam już tu u was kiedyś ale pewnie mnie nie pamiętacie. Mam 24 lata i mąż bardzo chce 2 dziecko.I ja też już marze o kolejnej dzidzi żeby nie mieć dużej różnicy wieku. Mamy już prawie 2 letnią córkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombka 88
Hej gosciu nadaj sobie nick aby mozna bylo wiedziec ze to ty piszesz itp. Tak ja tez o nim pisalam jakos na forum i podobno sprawdza sie ale nie wiem bo soda mi sie skonczyla :):) od tego testowania hahah;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie też nie miałam sody i zrobiłam z proszku. Zobaczymy co wyjdzie. Będę się podpisywać na końcu bo pisze z tel a tu mi coś wyskakuje jak chce nadać sobie nick. Może jutro rano zatestuje. Chociaż brzuch boli mnie jak na okres więc się nie nastawiam. Monika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombka 88
Trzymam kciukasy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bombka a ja za ciebie żeby ci się w końcu też udało. Monika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombka 88
Zobaczymy dzieki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marteczka86
Gościu tez mamy prawie 2 L dziecko. I się staramy ale coś czuje ze nic z tego bo tylko raz dzialalismy w dniu owulacji. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marteczka my też tylko raz działaliśmy i też coś czuje że @ przyjdzie. Ale właśnie gdzieś czytałam o tym proszku i sodzie dlatego chciałam spróbować i nie wiem co z tego wyjdzie. Zobaczymy za dwa dni bo wtedy wypada mi termin @. Monika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Monika oby się udało. Ja nie wierzę osobiście w te domowe testy, ale wg mojego lekarza spokojnie można robić test 2 dni przed @, przy ciąży już "coś" powinno wwyjść, więc jak nie możesz się doczekać to może zrób normalny test? Ja mam termin @ w poniedziałek i muszę się utrzymać, by nie dostać wcześniej, bo się pozapisywalam na badania kolejne i nie chcę, by plan mi runął :D ale czuję się już mega okresowo, więc czarno to widzę... pozdrawiam, Iza28

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Iza28 mnie już brzuch boli jak na @ więc się nie nastawiam. Jak teraz siewnie uda to może w następnym miesiącu. Nie mam testu a nie mam jak się z domu ruszyć bo mieszkam na wsi a do najbliższe apteki 7km więc muszę męża poprosić jak będzie jechał do domu to niech wejdzie i mi kupi. Monika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombka 88
Anka jak tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombka 88
Anka jak tam bo sie martwie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! Jakoś nie dowierzam tym testom z sody. Nie próbowałam, ale wydaje mi się, że za każdym razem lekko się spieni, podobnie jak przy wsypywaniu sody do zwykłej wody. Bombka - test z krwi jest wiarygodny, a szanse na pomyłkę są raczej małe. Chociaż wszystko się może zdarzyć, może akurat u ciebie ta pomyłka nastąpiła. Jeśli nie, to lepiej żebyś znalazła przyczynę tych pozytywnych wyników testów z moczu.... Anka - pisz co u ciebie. Mam nadzieję, że jest dobrze i że krwawienie już się zatrzymało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombka 88
Byl pazdziernik @ przyszla potem listopad polowa mnie zaczelh brak objawy testy negatywne itp. Krew ujemna 3 grudnia usg bo bola mnie brzuch pecherzyk 5,8 cm ciazowy luteina i za tydzien wizyta i co przed wizyta krwawienie i po ciazy wiec moze sie mylic krew i nie wirze jej ......historia lubi zataczac kolo :( eh.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bombka bardzo mi przykro... No ja leżę....byłam na usg i krwiak jeszcze jest mimo że mało krwawie. Przywieźli mi córkę i tylko był mega Płacz jak odjeżdżala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombka 88
Oj wspolczuje. Ja chyba bardziej bym plakala niz syn:( . Szkoda ze jest niech sobie idzie i dzidzie zostawi w spokoju. Zobaczymy jutro co madra pani dr powie na moj przypadek :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny. ani współczuję ciężkiego rozstania. i tego że krwiak jeszcze nie zszedł. bombka pomyłki się zdarzają i to całkiem często. ale lepiej się nie nakręcać. zrób test jutro rano przed wizytą u Pani doktor. Monika witaj :-) życzę powodzenia marteczka w następnym miesiącu musisz trochę więcej się kochać :-) co do mnie to zrobiłam dziś rano test i wyszedł negatywny. do okresu zostały mi 3 dni. czyli powinnam mieć w piątek. powiem wam że dwa ostatnie cykle czułam że jestem w ciąży a nie byłam teraz mam mocnego PMS a ale nie mam poczucia że jestem w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×