Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Eliza2311

Dwie Kreseczki :)

Polecane posty

Gość gość
Ach te zachcianki :) ciekawe kiedy ja zacznę starania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cynamonowacytryna
Zaniebiescilam się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martyna889
eliza i jak tam po wizycie ? ;) czekam na wiesci :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) jestem po wizycie dzidziunia rozwija się :) mam płytke z bijącym pięknie serduszkiem :) w oczkach az lezka sie krecila cudowne uczucie mówie wam :) Oby kazda z was mogla tego doswiadczyc . CRL wynosi 6,1mm GS wynosi 17mm w sumie nie wiem co to oznacza ale lekarz mówil ,ze wszystko pieknie sie rozwija i malenstwo rosnie piekna fasoleczka :) FHR wynosi 124 min miarowa tak lekarz napisał :) Buziaki lece spac ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martyna889
eliza no to super :) bardzo sie ciesze :) dzidzia sie pieknie rozwija, takie szczescie slyszec bijace malenkie serduszko :) a lekarz powiedzial ci ktory to dokladnie tc ? :) jeszcze raz gratuluje kochana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iwonka,martyna dziękuję za słowa otuchy jesteście kochane:) martyna ja też ciągle mam ochotę na czekoladowe płatki;). Dziewczyny leze sobie spokojnie i staram się myśleć pozytywnie,bo w końcu to szpital i pomogą mi tutaj. Lili co z tobą dlaczego się nie odzywasz? ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eliza cieszę się że u ciebie wszystko dobrze:) dużo zdrowka dla ciebie i twojej kruszynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest moj 6tydz i 4dzien tak z usg wynika :) ojj jestem mega szczesliwa :) kazdej z was tego zycze buziaki :) do jutera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eliza, super wieści. CRL to długość zarodka od głowy do pupy, a GS to średnica pęcherzyka ciążowego. Który tydzień masz na usg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok, już doczytałam. Te posty to zawsze z opóźnieniem tu wskakują. Uciekam spać dziewczyny, bo jestem już wykończona. Cały dzień wrażeń za mną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martyna889
cynamonowa a starasz sie o dzidzie ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lili2233
czesc dziewczyny chcialam do was napisac juz tyle razy ale nie bylam w stanie :( niestety ordynator stwierdzil ze ciaza sie nie rozwija :( odstawil mi leki i kazal czekac na poronienie do 5-8 tyg nawet a jezeli nie wyczyscilo by sie samoistnie to lyzeczkowanie :( na duchu podniosl mnie moj lekarz ktory mial akurat dyzur jak mnie wypisywali i powiedzial ze on jeszcze 10 dni by sprobowal podtrzymac ciaze bo "rozne cuda w ciele kobiety sie zdarzaja" (tak dokladnie powiedzial) ja nie wiem co myslec, czuje ze nie uratuje sie juz ciazy bo caly czas mam plamienia i beta nie przyrasta prawidlowo :( najgorsze bedzie czekanie na poronienie i bol z tym zwiazany :( takze czekam teraz do 22go na usg ktore juz ostatecznie potwierdzi czy ciaza sie rozwija czy nie :( trzymajcie sie dziewczyny :) niech wasze dzidzie beda zdrowiutkie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ojj Lili aż łzy miałam w oczach jak to czytalam bardzo mi przykro; ( może takie cuda się zdarzają i się rozwinie oby kochana .nie załamuje się słonko:*Eliza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lili, bardzo mi przykro :( ale jeszcze iskierka nadziei jest, czasami faktycznie zdarzają się cuda, musisz w to wierzyć i modlić się do Boga. Miejmy nadzieję, że jednak nie wszystko stracone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lili strasznie mi przykro. Trzymaj się kochana cieplutko <3 Ja się jeszcze nie straram jeszcze ale też nie zapobiegam . Liczę na to , że będzie jak będzie. Ale lubie Was czytać jestem za Wami całym sercem i trzymam za każdą z osobna kciuki. Mam nadzieje , że Wam nie przeszkadzam i nie wtryniam nosa w nie swoje sprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie tez nieciekawe wieści, oprócz ciąży mam dużą torbiel na jajniku która moze zagrazac maluchowi. Na 19 ide na dokladne badania to bede wiedziala cos wiecej,poki co lekarz nawet serduszka nie mógl sprawdzić :( siedze i wyje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martyna889
lili kochana :( taka mi przykro, ale jest jeszcze nadzieja, sam lekarz ci to powiedzial, ze cuda sie zdarzaja i moze ty wlasnei nosisz pod serduszkeim takie cudo :) badz dobrej mysli kochana, ja stracilam jedna ciaze , mialam lyzeczkowanie i wiem jaki to jest bol :( nikomu tego nie zycze :( bedzie wszytsko dobrze, zobaczysz, tylko glowka do gory. Jestesmy z toba :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martyna889
twoja znajoma, ale widzisz kochana nic nie jest przesadzone, nie martw sie, moze przeszkadzac dzidzi, ale nie musi. Dobrze, ze przebada cie dokladnie i bedzie wszystko wiedzial i moze zaproponuje jakas bezpieczny metode leczenia, nie martw sie i nie placz, dzidzia to czuje :( musisz byc radosna i zadowolona, by malenstwo tez bylo. Teraz raz glowa do gory i nie plakac :P Bedzie dobrze zobaczysz, bo ile kobiet z takimi problemami urodzilo zdrowe dzieci :) nie boj sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosioolek
Dziewczyny a u mnie niespodzianka wielka;) dzisiaj sie okazalo ze sa DWIE fasolki;))) plus trzeci dziwny stwor ale najprawdopodobniej cos co sie wchlonie w najblizszych tygodniach;) jestem szczesliwa i przerazona jednoczesnie, zeby bylo wszystko ok. Dwa ponad 4 milimetrowe stworki, Dwa bijace serduszka jedno 111 a drugie 122. Powiem Wam ze jestem w szoku;) musze tylko na siebie uwazac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martyna889
gasiolek ale super :) gratuluje :) tez bym chciala blizniaki :P super :) a w ktorym tc jestes wedlug usg ? :) I masz dwa pecherzyki ciazowe czy 1 a w srodku 2 malenstwa ? :P ( jesli tak to beda wtedy jednojajowe, a jak masz 2 pecherzyki to dwujajowe, jak ja i moja blizniaczka, sero podobienstwa :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosioolek
Sa dwa oddzielne pecherzyki ciazowe;) wg usg 6 tydZien i 2 dni;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosioolek gratulacje podwojone w tym momencie ;) super bardzo sie ciesze Twoim szczesciem :) a na kiedy termin masz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cynamonowacytryna nie ma problemu im nas wiecej tym lepiej :) przynajmniej bedzie weosolo :) kurcze tak mysle o naszej Lili biedulka ja bym sie zapewne tak jak ona załamala nam jest łatwo mówic i pocieszac ,ale co ona przechodzi i jak cierpi to tylko Ona wie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martyna889
no ja niestety wiem co lilka przezywa :( bo sama przez to przechodzilam :( straszne. Twoja znajoma i jak tam po wizycie co mialas na 19 daj nam znac kochana, co powiedzial lekarz. Mam nadzieje, ze z toba i malenstwem bedzie wszystko dobrze :) trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosioolek, gratulacje! fajnie, dwójka dzieciaczków, a jeszcze fajniej by było jakby się okazało, że to chłopiec i dziewczyna. Miałabyś parkę. Ale najważniejsze, żeby się rozwijały i były zdrowe. lili, wyobrażam sobie, co teraz czujesz, ja pierwszą ciążę poroniłam, wiem, jak to boli, ale u Ciebie jak widać, nie wszystko stracone. Miejmy nadzieję, że będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martyna889
oj dziewczyny ostatnio cos smutny nasz watek :( tylko gosiaczek dal pozytywna wiadomosc ostatnio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×