Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Eliza2311

Dwie Kreseczki :)

Polecane posty

Gość martyna889
Wonka, ja tez nie wierze w te zabobony, przy kazdym dziecku kupowalam stopniowo rzeczy, by na raz tyle, az nie wydac :) Z kazdym meisiacem cos nowego przbywalo i jest dobrze, dzieci mam zdrowe i nic sie nadzwyczajnego nie stalo. Wiec sie tym nie przejmuj, a kupuj ile bedziesz chciala :) Niech nikt nie zabierze ci tej przyjemnosci :) Sami sie napewno pozniej doloncza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaga32
Mi się zaczął 8 tydzień :) ale ostatnio moje kiepskie samopoczucie zaczęło się nasilać już też odliczać chociaż do końca pierwszego trymestru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga, ja w 8 tygodniu też nie za dobrze się czułam, ale w 11 jak ręką odjął. Martyna, ja nie zamierzam niczego odkładać na potem. Jaka kobieta chciałaby tuż po wyjściu ze szpitala latać po sklepach. Obolała, krwawiąca i z noworodkiem na ręce jakoś sobie nie wyobrażam zakupów. Tak myślę, że gdzieś koło 5 miesiąca zacznę sobie kupować powoli różne rzeczy, bo faktycznie zebrać to wszystko na raz to spory wydatek, a tak to się trochę rozłoży na raty. Najwyżej jak coś kupię to będę chować przed teściową, bo nie chce mi się co dzień wysłuchiwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja tez do 8 tyg sie nie czulam za dobrze mdlosci mnie meczyly itd samopoczucie byle jakie... ale teraz mi sie zaczal 11 tydz i jak reka odjał ;P czuje sie bardzo dobrze.. senna tylko troche jestem .Wczoraj zauwazylam rozstepy na brzuchu, chociaz smaruje sie kremem .. dzisiaj drugi kupilam dla kobiet w ciazy i zobaczymy czy pomoze :) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaga32
Eliza rozstępy to masakra miałam w pierwszej ciąży ale dopiero w 7 miesiącu i niczym nie mogłam ich zlikwidować jak już się sypnęły to miałam cały brzuch w krechach niestety :(. w drugiej ciąży już ani jednego :) i liczę że w trzeciej tez tak zostanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś robiłam wyniki wszystko wyszło dobrze. Bardzo się boje bo w drugiej ciąży miałam cukrzyce i przez to moja mała się urodziła duuża 4640. I powiem wam szczerze że cena za zrobienie wyników z toksoplazmozy zaskoczyła mnie a nawet z szokowała zapłaciłam 70 zł. Do tej pory nie wykonywałam tego badania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej:) jak samopoczucie? U mnie ok tylko spać mi się chce :( a w pracy jestem:) ja za tydzień w pt mam wizytę będę w 13 tyg i mam badania prenatalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martyna889
hej a u mnie dobrze :) Synek tylko chory, moj biedulek. Dzisiaj z rana mial goraczke 39,2 cala noc byl niespokojny, wiec sobie nie pospalam. Na szczescie pije, dalam mu buprofen i czekamy. Jak bedzie ok i ibuprofen bedzie ladnie dzialal to nie trzeba bedzie pedzic do lekarza, a jak goraczka nie spadnie i nie bedzie pil to niestety. Mam nadzieje, ze tylko ja nie zalapie takiego przeziebienia. A co tam u was slychac ciekawego ? :) Ja dzisiaj jestem w 11 tygodniu i 4 dniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwonka250807
Hej! Ja dziś mam 12 tydzień 4 dzień. Czuję się bardzo dobrze, jak nie w ciąży. Wczoraj zrobiłam badania, wyniki za ok. 2 tygodnie. Trochę się denerwuję czy wszystko wyjdzie dobrze. Myślę pozytywnie, ale czasami nie mogę pozbyć się tego natrętnego myślenia, że coś będzie nie tak. Na razie przytyłam jakiś kilogram, apetyt mi dopisuje, choć zdarzyło mi się przesadzić i wtedy czułam się tak jakbym kamień połknęła - tak mi ciężko na żołądku było. Obżarstwo nie popłaca :) Do wizyty jeszcze 12 dni, odliczam codziennie, bo zawsze się uspokajam po takiej wizycie. Teraz też nie mogę się już doczekać, kiedy znów będę mogła się trochę uspokoić. Chyba mam pod tym względem jakąś obsesję. W końcu wszystko jest w porządku, ale ja oczywiście muszę mieć jakieś czarne myśli od czasu do czasu. Nie wiem, czy Was też takie myśli dopadają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kazdego dopadaja takie mysli ,kto nosi pod serduszkiem upragnione malenstwo to nie jest nic dziwnego :) Ja staram sie nie myslec zle ,poniewaz bym zwariowala, nie nakrecam sie niepotrzebnie chyba ,ze cos by sie zaczelo dziac to wiadomo czlowiek by panikowal a jezeli nic sie nie dzieje to jak najbardziej spokuj jest wskazany :) Lece na zakupki w poszukiwaniu wiosenno jesiennej kurteczki ::)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwonka250807
No ja kurteczkę na wiosnę mam, jest prawie nowa, więc nie zamierzam kupować następnej, tym bardziej, że wiosną jeszcze nie powinnam być zbyt gruba :) W czwartek siostra wyciągnęła mnie na zakupy. Kupiła mojemu maluchowi taki śliczny bezrękawnik z kapturkiem, biały, żeby był uniwersalny i taki mięciutki jak plusz. Cudo, tylko musiałam schować przed teściową, bo by znów marudziła. Ech... A ja kupiłam sobie piękne zasłony, tak z myślą już o remoncie, bo czeka nas i to nie mały. Praktycznie od podstaw, bo mamy jeden pokój nieużywany do tej pory. Zawsze był planowany na dziecięcy, ale jakoś dzieciątko się nie pojawiało. Teraz będzie wreszcie okazja, żeby go urządzić. Już się nie mogę doczekać. Te wszystkie rzeczy dla dzieci, mebelki, dodatki, itd. są tak śliczne, że będzie ciężko się zdecydować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martyna889
czesc dziewczyny. Ja wlasnie wrocilam ze szpitala. Tak mnie rozlozylo chorobsko, ze ledwo co zyje. Goraczka ok 39 stopni, bol gardla, bol klatki piersiowej, bol plecow, do tego brak apetytu, nic nie moge przelknac, pije lyczkami, bo inaczej wszystko zwracam :( no i oczywiscie nie mozna zapomiec o kaszlu.... Moj synus mamusie tak zalatwil, ale z malenstwem wszystko ok. serduszko bije, to jest moj dokaldnie 11 tydzien i 6 dzien malenstwo mierzy 5,15 cm i jak najlepiej sie czuje. A ja na poprawe samopoczucia dostalam tylko paracetamol, mam brac 3 razy dziennie po 1 tabletce przez 3 dni. ehhh to taki wiec mialam kolorowy weekend. A jak tam u was ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwonka250807
Martyna współczuję Ci, ale tak to jest czasami przy małych dzieciach. Pogoda też taka nijaka, zgniła, ani to ciepło, ani zimno, zarazków dobrze nie wymroziło, to się łatwo rozchorować. A dzieci to już w ogóle szybko łapią. Teraz będziesz musiała się wykurować porządnie, tylko pewnie dłużej to potrwa. Gdyby nie ciąża to by człowiek pewnie łyknął jakieś gripexy, polopiryny, czy inne pyszne leki, a tak tylko takie słabe można. W każdym razie zdrówka życzę. Dobrze, że dzidzia zdrowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwonka250807
Hej dziewczyny! Co taka cisza? Ja złapałam doła, naczytałam się o tarczycy w ciąży i teraz mam za swoje. I po co to w ogóle czytałam? Teraz się zastanawiam czy zbadać sobie hormony tarczycy. Przed ciążą miałam różnie - raz tsh było 2 albo 1, ale i 3 i ponad się zdarzało. Pozostałe, tj. ft4, aTPO i aTG zawsze w normie. Od roku nie badałam tarczycy i żaden lekarz mi nie zlecił. Większość badań robiłam sama prywatnie, jak nie mogłam zajść z ciążę. No i oczywiście przeczytałam teraz, że tarczyca ma wpływ na rozwój mózgu dziecka i od razu wpadłam w panikę. Nie wiem, czy zrobić sobie znów samemu te badania czy już poczekać do wizyty, którą mam za tydzień. Łatwiej by było, gdybym mogła szybko wyskoczyć z domu do laboratorium, ale muszę do niego dojechać 30 km. No masakra! Nie wiem już co robić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwonka250807
Nikt już nie zagląda na to forum? Halo!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej :) ja zagladam codziennie :) wczoraj mialam z przelozona rozmowe :) i powiedzialam ,ze jestem w ciazy i ,ze sie boje o umowe itd to powiedziala ,ze nie mam sie martwic bo bedzie mi przedluzac i zebym jak najszybciej wracala ;) narazie pracuje do konca kwietnia a pozniej juz mysle o zwolnieniu ,poniewaz coraz ciezej mi jest i brzuszek rosnie :) Normalnie juz widac :) .Ja Iwonko biore tabletki na tarczyce codziennie mialam badana ,ale wszystko ok wyszlo choc tabletki biore ;) jutro ide do lekarza na 15 na badania prenatalne zobaczymy jak to bedzie ;) a jak u was jak samopoczucie?? u mnie w miare ok tylko coraz bardziej zmeczona sie czuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martyna889
hej dziewczyny :) Ja tez zagladam na forum, ale sie nie odzywalam bo chorobsko mnie rozlozylo i nie mialam sily, ale juz sie troche lepiej czuje naszczescie :) Koniecznie daj znac jak po wizycie czy wszytsko dobrze z malenstwem :) Ja mam wizyte 9 marca wiec jeszcze troche niestety musze poczekac. Samopoczucie u mnie jest ok :) zaczelam nawet jesc hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwonka250807
wreszcie się ktoś odezwał :) Martyna, to Cię rozłożyło, ale najważniejsze, że już lepiej. Eliza, a Ty leki na tarczycę brałaś jeszcze przed ciążą? Ile wynosiło Twoje tsh?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) wczoraj mialam badania wszystko wyszlo dobrze malenstwo rozwija sie tak jak powinno :) dzisiaj weszlam w 13 tydz:) Iwonko moje Tsh przed ciaza wynosio, 4,19 takze wysokie bylo dostalam tabletki misiac przed zajsciem w ciaze i mysle ,ze one mi naprawde pomogly ;) jak wam mija sobota?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eliza, na kiedy masz termin porodu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martyna889
hej :) Mi mija sobota spokojnie :) Dzisiaj bylismy na zakupach. Ja i synek juz wyzdrowieliscmy, zostal nam tylko katar, ale za to corcia sie rozlozyla i jest chora :( ehhh... moja mala biedulka. Dzisiaj nagotowalam kapusniaka, mialam na ta zupe straszna ochote, a do tego jest bardzo dobra na przeziebienia :) 2 in 1 :) Elizka a jakie duze jest twoje malenstwo juz ? :) Ja 13 tydzien zaczynam w poniedzialek :) Mdlosci i inne dolegliwosci typowo ciazowe mi przeszly i czuje sie bardzo dobrze. Czasem tylko piersi zakuja, ale bez porownania z tym co bylo. Teraz mozna cieszyc sie z ciazy :) bez tych dolegliwosci :P A jak tam y tym u was ? Minely czy dalej dokuczaja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej termin porodu mam na 6.09 :) wiec juz coraz blizej :) mi tez juz wszystko minelo tylko brzuszek rosnie bardzo :) i coraz bardziej widoczny jest ;) 6.47 cm ma nsze malenstwo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny mam takie pytanie czy ktoras z was zauwazyla na poczatku ciazy napuchniety wzgorek lonowy ale tylko z jednej strony ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Wreszcie zaczął się marzec i coraz bliżej wiosny! Nareszcie będzie coraz cieplej. Nie lubię zimna. Ja w poniedziałek wejdę w 14 tydzień. W środę wizyta, coraz bardziej mnie skręca z ciekawości, ale z nerwów też. Odbiorę też wyniki, oby były same dobre. Mi nic nie dolega, brzuszek już lekko widać, w niektórych moich spodniach nie mogę się dopiąć :) Dziś trochę mnie głowa pobolewa, a tak poza tym czuję się świetnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) Ja nic w sumie napuchnietego nie mam :) i na poczatku ciazy te nie mialam albo nie zauwazylam , mi dzisiaj mija 13 tydz i 2 dzien ;) kolejna wizyta 23.03 wiec juz sie doczekac nie moge :) bo teraz wszystko na usg tak pieknie widac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martyna889
a samopoczucie bardzo dobrze :) Ostatnio jakos apetytu dostalam i mam straszna ochote na owoce i np. gumowe rozpuszczalne cukierki :P Dzisiaj zaczelam 13 tc :) Jak ten czas leci :P za rowny tydzien podejrze malenstwo :P Moze juz sie dowiem co pod serduszkiem nosze, maz liczy na kolejnego synka, a corka chce siostre :) A ja bede sie cieszac tak samo z chlopca jak i z dziewczynki :) Juz nie moge sie doczekac :) A wy jak sie czujecie ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się dobrze czuję, ale czasami mam takie "bulgoty" :D w brzuchu, że szok. Normalnie mi burczy i się przelewa jakoś tak. Dziwne to, czasem się zastanawiam, czy to od ciąży czy głodna jestem i mi tak w jelitach gra :) też tak macie czasami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki! Co tu znowu taka cisza? Ja już jestem po wizycie. Dzidzia 8,5 cm, choć trudno ją już było zmierzyć, bo straszna wierc**ięta :) Jak określiła pani ginekolog, wszystko ma na swoim miejscu. Przezierność karkowa niecały 1 mm, także super. Dziś mam 14 tydzień 2 dzień. Kolejna wizyta na Prima Aprilis :) A jak tam u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwonka, a plci jeszcze ci nie okreslil? Czy nie chcesz wiedziec ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×