Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

tabletka Po to morderstwo dziecka niepoczetego

Polecane posty

Gość gość
sama nie wiem co lepsze - ale wiem że kilka osób odetchnie spokojniej a to ważne. Wychodzę z założenia że każdy jakaś tam mózg ma i łykać tego kilogramami nie będzie... Bo łykać to na zasadzie "akurat gumek w domu nie było - a się chciało" jest bardzo bezmózgie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinia1191
Koniec z rządzeniem kogokolwiek o d...e kobity i macierzyństwie! Kazda z Nas wie jak ma postapic-urodzić czy nie.I wara od tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Katria: Ja uważam że każdy jest kowalem wlas ego życia i powinien mieć możliwość wyboru czy chce dziecka w tej chwili czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlatego więc każdy ma prawo się wypowiedzieć czy uważa ,że tabletka po jest bezpieczna dla organizmu kobiety i czy powinna być sprzedawana bez recepty i kontroli .. ja uważam ,że nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktos tu jest idiota?? Jezeli dziecko nie jest poczete to jak mozna to nazywac morderstwem?? W tym ukladzie to kazda miesiaczke mozna by tak nazywac!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kiedy zacznie się karać facetow którzy " spuszczają" się na prześcieradło?Przecież to też smierć nienarodzonych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taa nastolatki beda je jadły jak cukierki! Nosz! Bo nastolatki maja kasy w bród i stac je żeby kupic od razu tonę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chciałam tylko zauważyć, że każda kobieta ma w sobie około 400 tys. komórek jajowych - potencjalnych 400 tysięcy ludzi. i większość z nich i tak nie przeżywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zwolenniczka konkubinatu-razem z tymi znajomymi uprawiacie seks,że potem musicie te pigułki po zażywać? A co zażywacie przed seksem ,że myślenie wam się wyłącza? A może jeszcze lekcji z wdżr nie było bo to w gimnazjum dopiero...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. A mnie taka tableteczka wrecz pomogla zajsc w ciaze. Mialam niski progesteron. O pierwsze dziecko staralismy sie 3 lata. W koncu sie udalo z pomoca tabletek progesteronowych. 2 gie planowalismy za jakis czas. Nie zabespieczalismy sie jednak, bo myslelismy ze i tak nie zajdziemy. Zdazylo sie tak ze z powodow zdrowotnych musialam zazyc silny antybiotyk. Dlatego troszke po czasie (2 dniach po stosunku) zorietnowalam sie ze moze teoretycznie bede w ciazy (skoro sie nie zabezpieczalismy) wiec na wszelki wypadek zazylam tableteczke po. No i jestem w ciazy. Troche sie balam , bo przeciez zazywalam te antybiotyki ale wyglada ze jest ok. To tak w ramach tego jak to te tabletki "zabijaja" dzieci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pigułki po rujnują zdrowie kobiety , ich powszechna dostępność będzie miała wpływ na przyszłe zdrowie gimnazjalistek . Licealiści mają coraz większy problem ze zdaniem matury więc nie liczcie na to, że będą umieli racjonalnie dawkować pigułkę po ... dlatego powinny być na receptę i trudno dostępne- to moje zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uważam że to jest morderstwo chociażby z tego względu że te tabletki są bardzo niezdrowe dla kobiety zmieniają błonę śluzową szkodzą i nie dają 100%pewności dużo tego uczę się naturalnych metod rozpoznawania płodności tam wszystko mówią podają statystyki i fakty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tej dyskusji wynika jedno-tabletki mają największy wpływ na mózg. Na odmóżdżanie zwłaszcza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość z 17.05 zdecydowanie masz rację-największe szkody w mózgownicy . Społeczeństwo głupie nam rośnie co po zdawalności matur widać więc tabletki całkiem rozum zdegradują. Gimnazjalistki będą żreć te tabletki jak tik-taki bo strach przed ciążą większy niż późniejsze konsekwencje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A konsekwencji nie ma żadnych. Mówił o tym lekarz którego ktoś zacytował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
konsekwencji czego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytam i wszystko się zgadza. Kobitki są do pukania a nie do jakichś niedorzecznych adoracji,kwiatków sratków i oświadczyn. A już napewno nie po to żeby brać ślub. Z dyskusji jasno wynika,że im to niepotrzebne. Tu się puknie tam się puknie tableteczkę łyknie i jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćble
Ale banialuki . Jak babkę w drodze z pracy przeleci jakiś nawiedzony co nie ma na internet wiec naturalnie musi nieważne z kim i jak aby było to po pięciu dniach przesłuchań może dostanie receptę i prezentu po nie będzie albo i nie .Jak młode dziewczę będzie chciało łykać jak tik taki to niech łyka jak ma zbyt durnych rodziców a wiedze o seksie ma z fb albo pudelka przynajmniej nie powoła do życia kolejnego przygłupa .Jak dla mnie lepsze szybsze morderstwo jak to nazywają niektórzy niż urodzenie i skazanie na poniewierkę ,głód i egzystencje w nędzy .seks jest dla ludzi ale przy obecnym poziomie edukacji to nawet psa by szybciej nauczył odpowiedzialności niż dzisiejsza platynowa wszech wiedząca młodzież .Po niejednej imprezie takie pigułki powinny być wręcz przymusowe mam nawet hasło kompanii promującej , piłaś , nie pamiętasz gdzie i z kim tym razem nie zapomnij wziąć pigułki . Dziewczyny więcej szacunku do samych siebie , więcej wymagań a nie byle gdzie z byle kim aby zaliczyć .To i tabletki nie będą potrzebne .Rozsądnie myślącemu człowiekowi wpadki się nie zdążają wystarczy pomyśleć przed a nie po .I nikt mi nie będzie mówił ile mam mieć dzieci i kiedy .Wara moja dupa moje wydatki i moje koszty utrzymania i wychowania .czas to w końcu zrozumieć .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurzona jdjlsdkf
Uważam że tabletka powinna być dostępna bez recepty. To co lekarze wyprawiają z kobietami które chcą mieć receptę na ten środek jest chore i nieludzkie! Dzięki temu ze tabletka będzie dostępna nie trzeba będzie bulić za wizytę u prywaciarza żeby dostać receptę a to jest bardzo dużo kasy!! A prawdę mówiąc taką receptę może wypisać nawet weterynarz i stomatolog! Kobiety które miały taką wpadkę mogły iść do lekarza poprosić legalnie o pomoc ale większość lekarzy to burackie konowały mające za nic prośbę pacjenta w potrzebie. Oczywiście że jest druga strona medalu, niektóre baby które będa wpadać będą żarły to jak cukierki no ale czym tu się przejmować??? nagle nawiedzone dewoty będą bronić ćwierćmózgów bo boją sie o ich zdrowie??? nie bądźmy śmieszni!! Dzięki tej tabletce Polki nareszcie będą mogły zajść w ciążę kiedy CHCĄ a nie kiedy wpadną, nie ma nic gorszego niż wpadka! a głupie baby które będą żarły to jak cukierki to same się wykończą i zrobią nam przysługę ! znikna z powierzchni ziemi a całe to forum polskich kobiet, klechy w sukienkach, katolickie dewoty no i te s*******ny w białych kitlach dostaną po nosie. mam na myśli tych cholernych lekarzy którzy powinny dostać po solidnie ryju odmawiając kobiecie recepty! no i tekst do kapuścianych głąbów - to NIE JEST LEK poronny!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najmniej interesuje mnie czy tabletka jest bezpieczna dla zdziry która wali się zajadle jak królik a ma pretensje bo mianuje się człowiekiem.Znakomita większość robi to z premedytacją i wyrachowaniem patrząc aby jak najwięcej ugrać jak najmniej tracić.Same tworzycie swój garbaty los i siejecie wkoło zgorszenie nic sobie nie robiąc z tak ważnych pojęć jak prokreacja ,miłość, moralność ,zasady,uczciwość nie mówiąc już nic na temat pokory ,wiary,etc.Z wieloma z was nie sposób normalnie porozmawiać jak to ma się do dekalogu,do wyższych wartości życiowych,po prostu traktujecie sex jak zwyczajny jogging i za nic nie traktujecie tych tematów poważnie ,śmiem twierdzić ,że i to jest zupełnie nowe nieznane pojęcie podobnie jak nie znana jest tabletka PO ,już sam fakt że dotyczy to skrótu PO mówi .że nie może być czymś dobrym.Ale do rzeczy ci którzy z zachwytem przyjmują tę tabletkę mają postawę psychodemoniczną,a co to oznacza niech , sam sobie analizuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba coś w tym jest a egzorcyści za jakiś czas będą mieli pełne ręce roboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możecie nie wiedzieć albo nie wierzyć ale wg wierzeń Ajurwedyjskich wiele co dotyczy narządów płciowych no fizycznie i emocjonalnie w dużej mierze rzutuje na psychikę człowieka to prawda ale kto się nad tym zastanawia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Im więcej doopa szaleje tym bardziej mózgownica jałowieje !Są wyjątki okresowe ale koniec końców deficyt i swego rodzaju bzik dopada większość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prof. Chazan: udostępnianie pigułki "dzień po" bez recepty może mieć dewastacyjny wpływ na zdrowie prokreacyjnewraca uwagę, że tego typu środek "nie tylko ingeruje w naturalne mechanizmy prokreacji, ale także nie można wykluczyć jego działania niszczącego życie poprzez zaburzenie zagnieżdżania się zarodka w błonie śluzowej macicy". Pigułka niezgody - W normalnym państwie pigułki powinny być dostępne bez akceptacji ginekologów odwołujących się do wybiórczego katolickiego sumienia - mówi w rozmowie z Onetem prof. Magdalena Środa. - To nie lek. To tabletki poronne - oponuje Natasza Dembińska-Urbaniak, liderka Kongresu Kobiet Konserwatywnych. Zobacz więcej Wyjaśniając mechanizm działania pigułki "dzień po", ginekolog podkreśla, że polega on na hamowaniu owulacji. Nie wyklucza się więc obecności także innych mechanizmów, w tym przeciwzagnieżdżeniowego, niszczącego zarodek. W jaki inny sposób środek zapobiegnie ciąży, jeżeli będzie zastosowany już po o***tej owulacji i zapłodnieniu? Receptory progesteronu, na które oddziałuje ten środek, znajdują się także w błonie śluzowej macicy. Progesteron jest hormonem ochronnym dla ciąży, kobiety będące w ciąży przyjmują w sytuacji zagrożenia preparaty progesteronowe jak np. luteina, by ochronić dziecko. Pigułka "dzień po" ma działanie podobne do preparatów stosowanych w aborcji farmakologicznej (mifepristone): modeluje receptory progesteronowe. W obu przypadkach (aborcja farmakologiczna i pigułka "dzień po") niszczone są mechanizmy, które "utrzymują" ciążę - wyjaśnia prof. Chazan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ponadto skuteczność środków "dzień po" może być obniżona u kobiet z dużą masą ciała. Można więc przypuszczać, że w przypadkach, kiedy kobieta o wysokim BMI przyjmie pigułkę, ale do ciąży dojdzie, może podjąć decyzję o aborcji ze względu na obawy o uszkodzenie zarodka, podobnie, jak ma to miejsce po nieudanej aborcji farmakologicznej za pomocą środka przeciwprogesteronowego o nazwie mifepriston.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
akrat dla mnie prof. Chazan nie jest żadnym autorytetem...ja sama decyduję o moich komórkach jajowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kto je autorytetem dla ciebie kucharka czy p/r/o/s/ty/tu/t/k/a dla mnie jest bo skończył medycynę jest profesorem i nie owija w bawełne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak zburzenie domu ktory nie zostal jeszcze wybudowany ( i tutaj nie wiem czy sie smiac czy plakac)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Decyzja o zawieszeniu sprzedaży we Francji to efekt raportu Narodowej Agencji Bezpieczeństwa Leków, która w niedzielę poinformowała, że od 1987 roku z powodu jego stosowania zmarły cztery kobiety. - Cztery zgony są przypisywane zakrzepicy wywołanej lekiem Diane-35 - napisała ANSM w komunikacie. Raport przytacza także 125 innych przypadków wystąpienia zakrzepów i związanych z nimi powikłań u kobiet stosujących tabletkę. Diane-35 to lek stosowany w leczeniu trądziku, łysienia typu męskiego i hirsutyzmu (nadmiernego owłosienia). Dodatkowym efektem pigułki jest działanie antykoncepcyjne. Diane-35 jest często przepisywana właśnie jako doustny środek zapobiegający ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×