Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

tabletka Po to morderstwo dziecka niepoczetego

Polecane posty

Gość gość
Nic takiego w tej ulotce nie jest napisane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twoje słowa: "Zmniejszenie grubości endometrium, oznacza, że jeśli nastąpiła owulacja i komórka jajowa została zapłodniona, nie może się ona zagnieździć w macicy i w ten sposób zapobiega się ciąży" a więc I W TEn SPOSÓB ZAPOBIEGA SIĘ CIĄŻY - środek antykoncepcyjny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
naukowcy okres ciąży liczą od momentu zagnieżdżenia zarodka w ściance macicy, co uzasadniają w ten sposób, że wcześniejsze etapy (od zapłodnienia) zachodzą samoistnie dzięki właściwościom samego cyklu miesiączkowego (brak jakichkolwiek specyficznych zmian), a ok. 50%-70% zapłodnionych komórek nie ulega zagnieżdżeniu (ginie w sposób niezauważalny). Nawet po zagnieżdżeniu, na 1000 ciąż ok. 300 zakończy się przedwcześnie, resorpcją lub poronieniem samoistnym wskutek niezgodności immunologicznej, wad genetycznych i rozwojowych powodowanych przez różne czynniki np. zatrucie alkoholem lub nikotyną. Spośród tych 300 przypadków w pierwszym miesiącu zginie ok. 112 zarodków, w drugim miesiącu – 72, w trzecim – 43, w czwartym – 24 reszta w pozostałych miesiącach ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:15 wczoraj. To jeden ułomny argument typowy objaw szczytowego psychodemonizmu strach mijać na ulicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To kobieta SAMA na własne życzenie się upodliła upokorzyła wobec mężczyzny i w pocie czoła wypracowała swym wyuzdaniem miano wora na sper.... Jest mimo wszystko ogromna ilość szanujących się prawdziwych matek i żon godnych szacunku.M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale zarodek ma już dusze zainm zagnieździ sie w macicy i dla tego to jest aborcja i tak działają spirale i dla tego kosciuł jest przeciwny in vitro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dusza to sprawa religijna. mowa jest o biologii bo pastylka działa biologicznie a nie religijnie. argument o duszy jest do... duszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak zwykle walka o plemniki i komorki jajowe dzieci urodzone w polsce cierpia glod choruja na nowotwory i inne ciezkie choroby moze tutaj wspierac? pomagac? a nie modlic sie do plemnika do cholery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
merkaba kiedy zaczniesz spierać zycie juz urodzone i żyjace? cierpiace biede, niedostatek i choroby czy tylko interesuje cie zycie do dnia narodzin a pozniej juz jest nie wazne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto ci broni pomagać dzieciom , z tego co widzę głównie katolicy to robią bo i katolickie są Caritas jak i ZHR-y jak i większość wolontariuszy to katolicy ... ateiści myślą w większości tylko o sobie i kasie więc na pomaganie czasu nie mają .. a tabletka po - niszczy zdrowie kobiety, niszczy potencjaly zarodek , niszczy mentalność młodych kobiet- które uważają przypadkowy sex za coś "fajnego bez zobowiązań" czy te młode kobiety będą umiały zbudować zdrowe związki oparte na wierności- wątpię a dodoatkowo mogą mieć problem w zajściem w ciązę kiedy się na nią zdecydują w przyszłości ... Merkaba ma rację :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprzedac hm pewnie na targu dla przyszlych niewolnikow za****ste wyjscie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty do gory zajmij sie mentalnosia facetow lepiej ktorzy to od dawna uwazaja ze sex bez zobowiazan jest najlepszy...zrobia i zwiewaja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też chyba zabiłam wczoraj niepoczęte. Mąż się do mnie przystawiał, a mnie głowa bolała. Czy to grzech ciężki jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak mozna pisac ze tabletki po używają osoby uprawiajace przypadkowy seks?ktoś tu jest ograniczony. Nie mierz innych swoją miarą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też chyba zabiłam wczoraj niepoczęte Mąż się do mnie przystawiał, a mnie głowa bolała. to się nazywa wtórny analfabetyzm a nie grzech wiec nie musisz się z tego spowiadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość z 13.27 widzisz okazuje się ze połowa tegorocznych maturzystów nie zdała matury próbnej , poziom edukacji leci na łeb i szyję natomiast wszędzie promuje się sex - włącz byle jaką reklamę w tv i zobacz co się najlepiej sprzedaje.... młodzi nie będą rozumieli co to znaczy pigułka po - zwłaszcza jeśli się ją wypromuje i będą używać po każdej :"przygodzie" ... świat się sk***ił i tyle a pigułka po to jeden ze sposobów sk****enia kobiety - sex byle gdzie z byle kim bez zobowiązań...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od tego mają rodziców żeby ich doinformowac. Do papierosów i alkoholu tez malolaty mają dostęp i co? Zabronili sprzedaży tych artykułów? Narkotyki są zakazane a kto chce to ma do nich dostęp. Nie przesadzajcie! Mądry wie jak tego używać. A jak ktoś głupi to niech bierze. Wcale nie zal mi ćpunow czy panienek lekkich obyczajów. Przeciez porzadne kobiety sobie nie zaszkodza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wystarczy zresztą przejrzeć fora internetowe, na których licealistki piszą, że „na wszelki wypadek” łyknęły kilka albo robią to parę razy w ciągu jednego cyklu. Mamy w Polsce plagę niepłodności i wiele par latami stara się o dzieci. A my co robimy? Serwujemy ludziom masowe ubezpładnianie. Konsekwencje będą potworne dla jednostek i dla społeczeństwa. Kto na tym zarobi? Prócz producentów tabletek, kliniki sztucznego rozrodu – im się opłaca, by w Polsce było jak najwięcej niepłodnych par, one się żywią ludzkim nieszczęściem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pierwsze pigułkomaty proponuję w gimnazjach i dyskotekach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kilka lykac w ciągu jednego cyklu? To patologia nie ma sie co takich żałować. Dla przykladu jestem w związku 8 lat i zdarzyło mi się raz wziąść taką tabletke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Seks jest dla ludzi mądrych, dojrzałych i odpowiedzialnych za siebie na wzajem i przede wszystkim za nowo powstałe życie które może być konsekwencją współżycia dwojga ludzi. Nie chcę być w ciąży- nie współżyję w dniach płodnych i nie jest tu na przykład argumentem'' mam nie regularne cykle''(który tez gdzies ktoś przytoczył jako argument za tabletką'' po'') nawet jesli zajdę w ciąze w takim cyklu, ja to dziecko przyjmę i pokocham, Bo jestem na to przygotowana psychicznie i materialnie itd. To nie tabletka ''po'' jest lekiem na całe zło niechcianych ciąż, ale dojrzałośc i opowiedzialnosc tych którzy decydują się na seks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
>>Seks jest dla ludzi mądrych, dojrzałych i odpowiedzialnych za siebie na wzajem i przede wszystkim za nowo powstałe życie które może być konsekwencją współżycia dwojga ludzi<< Seks jest dla wszystkich chetnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wątpię żeby młodzież stosowala tabletke po kilka razy w miesiącu. Nie zapominajmy że nie jest ona taka tania zwłaszcza dla młodych ludzi. Oni tak często nie będą jej stosować bo kasy szkoda. Lepiej kasę na ciuchy kosmetyki czy imprezę wydać. Także bądźmy spokojni mało kto kasą szasta. A niepłodność lecze się siódmy rok kilka razy in vitro a wcześniej nie brałam hormonów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co ty piszesz? Nie chcesz byc w ciąży to nie wspolzyjesz w dni płodne? Wspolczuje mezowi takiej żony. A wiesz ze kiedy ty myslisz ze masz dni nieplodne może okazać się ze jednak są plodne? Wystarczy ze masz oslabiony organizm, infekcje lub przyjmujesz leki i twoje obliczenia szlak trafi. Nie wiem kim jesteś ale twoje myslenie jest bez sensu. Moze powinnas zrezygnowac z jedzenia bo w nim pełno chemi i ono wyniszcza twój organizm. Przykładów jest wiele ale szkoda pisac bo do niektórych to nie dociera. Najlepiej nie wychodz z domu bo jeszcze samochód cie przejedzie itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Narkotyki są zakazane a młodzież po nie sięga i są dużo bardziej niebezpieczne. Mądrzy ludzie omijają rzeczy niebezpieczne. Po co się podniecać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 35 lat i taką tabletkę "po" brałam 3 razy w zyciu. No rzeczywiście tragedia. to nie jest coś co się bierze, bo nie chce się ludziom gumy zakładać, tylko w tych rzadkich przypadkach, gdy taka gumka pęknie/zsunie się itp. Opowiadacie kompletne bzdury. jak ktos nie chce gumek uzywać i łykać tabletki po każdym stosunku, to taka antykoncepcja juz istnieje- jak widac wariaci nie zdają sobie sprawy, ze w takim wypadku bierze sie normalne tabletki! Nikt nie będzie wydawał 80 zł na każdy stosunek, bo tyle kosztuje tabletka po, skoro za 15-20 masz antykoncepcję na cały m-c, do tego bezpieczniejszą dla zdrowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To powinna być indywidualna sprawa każdego człowieka, co i ile kupuje w aptece. Nie sprawa polityków, lekarzy ani sfrustrowanych księży i mocherów. Traktują nas jak bydło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Seks jest dla ludzi mądrych, dojrzałych i odpowiedzialnych za siebie na wzajem i przede wszystkim za nowo powstałe życie które może być konsekwencją współżycia dwojga ludzi. Nie chcę być w ciąży- nie współżyję" xxxx ja mam prawie 40 lat, jestem mężatką od 10, seks uprawiam od 20stu kilku i nadal nie jestem gotowa na ewentualne "zycie". Kiedy niby miałabym zacząć się bzykać? Po 50-tce zapewne:D Uświadomię cię, że masz zerowy wpływ na postępowanie i moralność seksualną obcych ludzi, więc szkoda czasu sie ekscytować i posyłać swoje ułomne przemyslenia w świat. Przyklasna ci tylko podobni tobie, reszta ma to w du**ie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do goscia z 14:53 Jesli chcesz wiedziec kim jestem, to Ci napiszę. Mam 33 lata jestem męzatką od 7 lat mam prawie 4-letnią córeczkę i drugie dziecko w drodze. Z domu wychodzic się nie boję, jeżdzę samochodem i staram się jezdzic tak żeby nikt mnie an iżebym ja nikogo nie przejechała. Ja i mój mąż ciszymy się z naszego nowego dziecka ichoc nie jest nam łatwo to nigdy nie przyszłoby mi do głowy brac tabletke ''po'' nawet przy kolejnej ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×