Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blondyneczka87

Implantacja zarodka, jakie miałyście objawy? kontynuacja

Polecane posty

Gość gość
Blanka123 Cieszę się! Pisz co jakiś czas co tam u Ciebie!!:) A swoją drogą jak dowiedziałaś się o ciąży? W dniu miesiączki, czy troszkę przed albo po?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze dziewczyny mam problem otóż mój facet wiecznie chętny od tygodnia zaczął unikać zbliżenia,widziałam ze coś go gryzie wczoraj usiedliśmy przy winku na szczera rozmowę i zapytałam go wprost co się dzieje,a on na to,ze--- Nie wiem coś jest ze mną nie tak,bo mam straszna ochotę ale nie mogę,no wiesz mam nadzieje ze to chwilowe:-( Powiedział,ze poczeka jeszcze jak nic się nie zmieni to pójdziemy do lekarza. Martwię się kurcze co to może być???? Przepraszam ale musiałam się wygadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka 123
Gościu test zrobiłam dzień po dniu spodziewanej miesiączki chyba :) piersi zaczęły mnie boleć na długo przed :) udało się za pierwszym razem :) dziewczyny codziennie was śledzę jakby co :) nie pisałam bo u mnie nic ciekawego się nie działo :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sarilec
Cześć dziewczyny! Ale miło poczytać wpisy dziewczyn, ktore długo czekały na sukces, a teraz juz tuż tuż :) :) Blanka, bardzo podobnie z nami jest. Ten sam etap ciąży, choc u mnie jeszcze to skoryguje druga wizyta u gino. Póki co 20 grudnia. Czy udało Ci sie zobaczyc bijące serduszko? :) Reni, Twoj man byc moze obarcza sie wina, ze nie ma ciąży, albo za mocno chcesz i to go obciąża? Faceci nie za bardzo radzą sobie z tego typu presja. Maomi, czytam ze masz męczące nudności. Pij herbatkę rooibos, a przynajmniej spróbuj czy Ci pomoże. U mnie ostatni tydzień całkiem łaskawy - pawia jeszcze nie było ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
Sarilic o tym samym pomyślałam... na pewno też mu strasznie zależy szczególnie po tym jak pisałaś że za każdym razem mówi że dzidzia rośnie itp a tutaj nagle @. Dobrze że sam pomyślał o lekarzu ale może rzeczywiście myśli że coś jest u niego nie tak ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adelajda345
Hej Dziewczyny:) Od pięciu dni kilka razy dziennie odczuwam mdłości, jestem bardzo zmęczona (najchętniej przespała bym cały dzień) i miewam zawroty głowy. Piersi przed okresem znacznie się powiekszyły, ale zmalały wraz z okresem lecz nie tak bardzo jak zazwyczaj wracają do naturalnej wielkości i obecnie nie są wrażliwe. 5 kwietnia skończył mi się okres który trwał 3 dni a nie 5 jak normalnie i był skąpy. Robiłam test jednak wyszedł negatywny. Czy to jednak może być ciąża?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annamaria88
Ja jutro ide na badanie krwi a w czwartek ide na kontrole z moja kosmowka mam nadzieje, ze bedzie cos lepiej :) Dzisiaj zaczynam 8 tydzień:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka 123
Serilac nie widziałam bo gin tylko spojrzał czy jest ciąża. . Myślę że 1 czerwca będę już wszystko dokładnie wiedziała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję dziewczyny za wsparcie,może w głębi duszy się obwinia tylko nic nie mówi tacy są mężczyźni chociaż zawsze powtarza bym się nie martwiła bo kiedyś się uda,nie ja go nie naciskam działamy na spontan wiec to nie o to chodzi bardziej o prace bo jest kierowcą i czasami przyjeżdża wykończony totalnie,sam wspomniał,ze to przez prace i stres.Wstydzi się okropnie iść do lekarza ale sam chce sprawdzić czy coś jest nie tak i jestem z takiej postawy dumna :-) Oczywiście nie obyło się bez pytań -czy lekarz będzie mi tam grzebał ? mina bezcenna :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlena000
Blanka123 miło słyszeć,ze wszystko u Ciebie wporzadku dbaj teraz o siebie. Super,ze napisałaś nam jakie były objawy Twojej ciąży tego nam wlasnie tutaj trzeba :) tylko wiadomo u każdej inaczej to moze przebiegać.Ja wlasnie jade z pracy do domu miałam iść pobiegać ale mój nie jest z tego zadowolony także odpuszczam powiedział,ze mam sie nie przemęczać ale przecież w ciąży jesZcze nie jestem a to mnie relaksuje ale dobrze niech mu bedzie a u was dziewczyny jak to wyglada ćwiczycie,biegacie?Olilia92 przykro,ze cholerna @ do ciebie przyszła ale kolejny cykl przed Toba :)) bedzie dobrze! Musi byc! :))pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyneczka87
aga jestem ale ledwo zyje, mam szkolenie w banku i jest tyle informacji ze szok... a ja to wszystko musze wiedziec... Reni wydaje mi sie ze to jest stres, i ze on sie obarcza wina za brak ciazy a robiliscie badanie nasienia? Z dnia na dzien to nic powaznego by sie nie stalo, nie uderzyl sie, nie bral lekow, wiec to na bank stres... Blondi to powodzenia zycze ;-) i czelam na wiesci od Ciebie :-) reszte dziewczyn pozdrawiam ale nie napisze konkretnie bo nie ogarniam chwilowo :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Reni, kochana... Nie wiem co Ci napisać. Dobrze, ze to z siebie wyrzuciłas tutaj. Zawsze to jakaś ulga. Moze Twój partner ma jakieś stresy w pracy? Albo inne problemy? Moze cos go martwi? Nie wiem.. Ale jak dłużej tak bedzie to chyba bez wizyty u specjalisty sie nie obędzie. Dobrze, ze Ci o tym powiedział, doceń to, bo na pewno bardzo duzo go to kosztowało i nie było mu łatwo to powiedzieć nawet Tobie. Jesteście razem, kochacie sie to najważniejsze, razem znajdziecie rozwiazanie tego problemu. Trzymaj sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł :) Mam tylko chwilę, nie czytałam dokładnie :/ Dzięki za trzymanie kciuków, jeszcze nie rodzę. Muszę wytrzymać do piątku bo wtedy będę juz w terminie i niech się dzieje wola nieba. Bóle brzucha miałam chyba jeszcze 2 drugim trymestrze, nie jakieś częste ale wyraźne, zanim jeszcze poczułam ruchy dziecka. x maomi - do porodu w wodzie trzeba mieć ujemny wynik z wymazów na gbs, brak bakterii w moczu (najlepiej zrobić posiew bo ze zwykłego badania zwykle wychodzą pojedyncze bakterie), ujemny wynik na HIV, być w terminie. Dziecko musi być ułożone prawidłowo i w ogóle musi być wszystko cacy. Tak przynajmniej jest w moim szpitalu. x Gabi :)))) Uściski! Jedz dużo magnezu - ja jem 3x1 Magne b6 i miałam w ciąży tylko jeden (za to jaki.... ) skurcz łydki. Dobrze, że się przygotowujesz. Ja jestem gotowa już od dawna i daje to niesamowity komfort. Też mnie lekarz straszył przedwczesnym porodem ale sie jednak wszystko unormowało - dużo leżałam i brąłam luteine dopochwowo - zdecydowanie pomaga na zamykanie się szyjki! x Beatrice znam te bóle w miednicy i spojeniu - nieprzyjemne ale cieszą mnie w sumie bo to znaczy, że wszystko się szykuje. I miewam je tylko okresowo, głównie jak leżę. Też musisz przytrzymywać brzuch przy przewracaniu się z boku na bok?:PP x jakieś testy w tym tyg?:) Powiem Wam na pocieszenie - mam koleżankę, która poroniła 4 razy pod rząd. Teraz zaczyna drugi trymestr - wszystko jest wzorowo. Długo czekała, ale doczekała :) Każda z nas ma ten swój odpowiedni moment na bycie mamą, po prostu jeszcze nie wiadomo kiedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
Byłam u lekarza i dzidzia rośnie i jest zdrowa :-) zwinął się w kłebuszek i spał na brzuszku :-) naradzie nie wiadomo co będzie na 100 % bo nie chce nam za bardzo pokazać.... po wymiarach i USG lekarz obstawia na dziewczynkę ale nic nie gwarantuje... tak czy inaczej ja Sie ciesze że jest zdrowe i wszystko jest ok :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blondyneczka87 On sam mi powiedział,ze to przez prace,jestem dumna z niego ponieważ czułam,ze coś go gnębi chce z siebie coś wyrzucić więc kupiłam winko upiekłam jego ulubione ciacho i usiedliśmy popijając winko wreszcie mi powiedział,widziałam wielką ulgę na jego twarzy.Oczywiście przytuliłam go i od razu się rozluźnił.Naprawdę polecam szczerą rozmowę bez nacisku jeśli facet coś chce powiedzieć to powie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i badania nasienia jeszcze nie robiliśmy bo gin powiedział,ze skoro do zapłodnienia doszło więc jest wszystko dobrze ale jeśli się nie uda to po 12 miesiącach starań przeprowadzi wszystkie badania.A facet jak to facet usłyszał,ze 12 miesięcy więc się tego trzyma :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reni zgadza sie, ja swojemu to mowie minium, nawet moja gin powiwdziala mi zebys nie mowila mu nic co mogloby go zestresowac bo ten stres dziala na plemniki 3miesiace do przodu niestety.... jak doszlo do zaplodnienia to nie ma sie czym martwic tylko on musi wyluzowac bo najwidoczniej sie zadrecza a to niedobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka5g
Reni może też poprostu jest zmęczony praca może ma dość takiego trybu życia na nasienie faceta i jego kondycję wpływa bardzo stres i zmęczenie. może jakieś wspólny wyjazd na zrelaksowanie sobie fundniecie? mój kochany tak się rozkręcil ze teraz jak jest przytulanko a jest codziennie wg zaleceń to musze się seksi ubierać i widzę normalnie diabełka u niego w oczach hahaha jutro zobaczę jak tam moje pęcherzyki juz nie mogę się doczekać :-) tak cicho tu nikt nie testuje! ??? Justyneczka wciąż czekasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamyczek85
marlena ja biegam, 3 razy w tyg po 3 km. nie jakoś intensywnie, lepiej się potem czuję. kiedyś chodziłam na aerobik , na którym babka dawała mega wycisk i zaszłam w ciążę. tłumaczę sobie , że muszę być w kondycji bo w poprzedniej ciąży przytyłam 25 kg i w razie kolejnej już nie mogę sobie na to pozwolić. mnie cały czas kłuje dół brzucha, bardziej po prawej stronie, a jestem dopiero 3 dni po owu, ehhhhh do szału mnie nieraz doprowadza ten mój organizm. czy któraś testuje?trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kamyczek a powiedz mi czy mogę często ćwiczyć jeśli każdego miesiąca może się okazać że jestem w ciąży? nie mam na myśli krótkich biegów ale bardziej intensywnie typu codzienna jazda na rowerku treningowym i gimnastyka z rana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamyczek85
czytałam sporo artykułów na ten temat. jeśli waga jest prawidłowa a ćwiczenia intensywne, może to spowodować utrudnienia w zajściu w ciążę. natomiast jeśli kobieta ma nadwagę, to ćwiczenia nawet wysiłkowe są u niej wskazane bo przyśpiesza metabolizm. oczywiście wiadomo ,że u każdej z nas byłoby to inaczej. tak jak pisałam wyżej, chodziłam kiedys na aerobik , tam był mega wycisk godzinny, i zaszłam w ciążę bez problemów. teraz sobie biegam bez większego wysiłku , tylko żeby zachować kondycję(wagę mam prawidłową). ponoć bardzo intensywne treningi moga powodować problemy, na przykład w przypadku sportowców. więc chyba żadna aktywnośc nam nie zaszkodzi a zwłaszcza że zbliża się latoooooooooo :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ojj tak to latoo nas mobilizuje!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlena000
Kamyczek85 fajnie,ze tez sie ruszasz i nie jestem sama :)) ja tez biegam delikatne teraz 4 km plus ćwiczenia, wcześniej pozwalałam sobie na dystans 8 km. Ruch to przecież zdrowie i przy tym jaki relaks! Pozdrawiam wszystkie sportsmenki hahha miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyneczka
Gabi ah te moje cykle! Kiedys sie unormuja..moze.A wizyte u gina mam za miesiac. Agnieszka tak,dalej czekam.Wczoraj znowu pobolewal brzuch ale po co i na co to nie wiem.Na piatek planuje test gdyby wciaz nic sie nie wyjasnilo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Justyneczka a w którym jestes dniu cyklu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja tez biegam! Tak co drugi dzien po5 km. Nie spotkałam sie z negatywnymi opiniami, ze bieganie moze utrudniać cokolwiek. A wręcz przeciwnie, czytałam ze pozwala uregulować cykle, nie tylko bieganie ale w ogóle wysiłek:) u mnie na razie sie nie sprawdza, ale przygode z bieganiem zaczęłam niedawno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sarilec
Dziewczyny, a propos aktywnosci fizycznej/biegania. Ja ostatnie 3 lata biegalam 3 razy w tygodniu po 7-10km. Do tego rower, a ostatnie 3 miesiace przed zajsciem w ciaze uprawialam joge. Duzo bylo ruchu I to raczej intensywnego. To na pewno nie moze zaszkodzic czy utrudnic zajscia w ciaze. Teraz mi aktywnosci bardzo brakuje, zamierzam sie sportowac w drugim trymestrze - ale raczej sama joga dla ciezarnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×