Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blondyneczka87

Implantacja zarodka, jakie miałyście objawy? kontynuacja

Polecane posty

kamilusia gratuluję Ci ogromnie :) mam nadzieję że tym razem wszystko będzie dobrze - kiedy wybierasz się do lekarza? będziesz robiła jakieś badania? dbaj o siebie kochana :) Nelina piękne dwie kreseczki :) nie przemęczaj się :) jak Twoje samopoczucie? poprawiło się trochę? Gowsik szkoda że to jednak @ a nie ciąża, ale przynajmniej wiesz już na czym stoisz i masz pozytywne nastawienie :) może to usg trafi Ci się akurat w czasie owulacji i zobaczysz jak wygląda u Ciebie sytuacją z nią :) justyn miejmy nadzieję że nelina i kamilusia Cię "zarażą" i Ty również zobaczysz dwie kreseczki na teście :) już tylko kilka dni i się przekonamy :) Kamila po takim pysznym obiedzie mąż będzie miał dużo sił wieczorem więc kto wie ;-) ja dziś jadłam krokiety z barszczem i grillowane oscypki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maomi...też pychota, barszczyk mniam!!:) Dziś zabolał mnie brzuch kilka razy, nie mam testów owulacyjnych ale nie wydaje mi się żeby ona była.Chciałabym się spytać dziewczyn które jadły siemie lniane, zauważyłyście efekty? Kamila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
Dziewczyny gratulacje :-) kamilusia zgłoś Sie jak naj szybciej do lekarza bo ty powinna raczej dostawac przez 1 trymestr duspathon no i jeżeli będzie cie bolało podbrzusze to weź nospe ... życzę ci wszystkiego co najlepsze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justa2704
Kamilusia i Nelina serdeczne gratulacje!!! Zycze zeby ciaze przebiegaly ksiazkowo i bez zadnych problemow, a porod byl lekki i bez komplikacji :* Kamilusia mi na bole brzucha lekarka kazala brac asmag (taki magnez) i nospe, oba 3 razy dziennie po jednej tabletce zdaje sie albo po dwie, ale bralam na pewno po jednej. Magnez biore do tej pory jak cos sie dzieje, np. jak sie przemecze i czuje napiecie czy mnie brzuch zaboli jak sie zdenerwuje, a zaczynam 32 tydzien, takze mam nadzieje, ze cos pomoglam. Ale kazdy bol brzucha czy plamienie powinno sie skonsultowac jak najszybciej, szczegolnie na poczatku, mimo ze znakomita wiekszosc jest niegrozna i normalna. Ja strasznie panikowalam, nawet jak tylko gdzies zakulo ;) A reszcie dziewczyn zycze samych udanych cykli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila ja jadłam siemię i od razu w pierwszym cyklu był efekt, ale jadłam również wiesiołka i clo - niemniej po samym wiesiołku efektu nie widziałam a z siemieniem tak :) kasiek i Ty się doczekasz swoich dwóch kreseczek :) nie trać nadziei - wiecie już w czym problem, teraz tylko diagnoza i leczenie i na pewno zajdziesz w upragnioną ciążę :) Gowsik mam nadzieję że leki przeciwbólowe szybko zaczęły działać i lepiej się już czujesz. Jakie badania hormonów Ci zlecono? kiedy się na nie wybierasz? Sarilec super że wszystko u Was dobrze i mała tak ładnie rośnie :) annamaria wszystkie osoby które znam i które robiły krzywą cukrową odczuwały senność, a żadna nie miała cukrzycy :) dwie kobiety wymiotowały od razu po wypiciu tego lepiku, a reszta piła bez większego problemu lub z lekkim obrzydzeniem - każdy może mieć inną reakcję ale nie można się tym sugerować tylko wynikiem :) a jakie Ty miałaś wyniki tych badań? nie martw się - wszystko będzie dobrze :) Justa Ty już blisko końca jesteś :) na kiedy masz termin? atomka testowanie przed terminem @ niczemu nie szkodzi, ale jak sama widzisz również nie pomaga :) do poniedziałku już niedługo - oby wtedy test pokazał Ci dwie kreseczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justa2704
Ja mam termin na 21.11. :) A co do badania na cukrzyce - mi ciezko bylo dopic koncowke, bo strasznie slodkie to bylo. Lekko mnie po prostu zemdlilo, ale to chwilowe. Dopilam i bylo ok. Tylko potem ze dwa lyki wody wzielam. I tez czesto jestem senna i zmeczona, a cukrzycy nie mam, wiec to tez nie wyznacznik, nie ma sie co martwic na zapas :) Siemie lniane pilam na dlugo przed ciaza na wlosy i paznokcie :) W sluzie nie widzialam wiekszych zmian, ale tez moze po prostu takiej uwagi nie zwracalam. Potem przestalam pic. To chyba tyle z moich doswiadczen, ktorymi moge sie podzielic :) Podczytuje Was praktycznie codziennie i za wszystkie razem i za kazda z osobna trzymam kciuki :) Staraczkom zycze szybciutkich dwoch kreseczek, a brzuszkom szczesliwych ciaz i rozwiazan :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annamaria88
Nitka kazda kobieta w ciazy powinna je zrobic bo ujawnia sie ona miedzy 24 a 28 tygodniem ciąży. Jest dokladniejsza niż ten zwykly pomiar robiony glukometrem. A po tych trzech pobraniach to reke mam w jednym wylewie :/ Wyniki jej odbieram jutro razem z morfologia i badaniem moczu. Az jestem ciekawa co to wyjdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam jeszcze jakoś 5 dni do @. anamaria napewno będą dobre wyniki zobaczysz :-) Justa szczęśliwego rozwiązania! Blondyneczka jesteś kochana ??? nie odzywasz się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamyczek85
kamilusia super wiadomosc, mam nadziejeze tym razem bedzie wszystko dobrze. gratulacje. ja jestem po monicie pecherzyk znowu duzy jak na 8dc bo 16mm, nast monit we wtorek. poprzedni sie wchlonal wiec narazie jest ok. a sluzu mam juz tyle ze masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
Annamaria ja miałam 5-6 jednostek poza normą i lekarz stwierdził że to cukrzyca z czym ja Sie nie mogłam pogodzic bo jadłam mało a prawie w ogóle słodkiego i tak badałam sobie cukier przez 3 dni i zbadałam hemoglobinę po której po prostu okazało się że mam nietolerancję cukru i nie ma cukrzycy.... warto Sie zastanowić nad takim badaniem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maomi..w jakiej postaci go brałaś i co ile? Kamila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nelina
Hej kochane :) byłam na panieńskim, bawiłam się super ale wróciłam o 2 bo nie chciałam za bardzo przemęczać organizmu. Powiedziałam dziewczynom, że biorę antybiotyk jeszcze i nikt się nie dziwił :) były jeszcze dwie lekko chore dziewczyny które też nie piły, więc nawet nikt nas nie namawiał na szczęście ;) Dziś nie mam za dużo czasu, ale pomyslałam, że jutro Wam opiszę mój cykl, co stosowałam itd :) może komuś pomoże. Dziękuję, czuję się już lepiej, głowa boli minimalnie i brzuch też mniej, ale humor mam świetny więc samopoczucie też lepsze :) miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilusia122
Poczekam tak jeszcze 2 tyg i dopiero pójdę do lekarza bo narazie nie mam po co bo to za wcześnie. Będę brała nospe rano i wieczorem chociaż dzisiaj nic mnie nie boli już tylko jak wracałam ze sklepu to trochę podbrzusze bolało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OliśS
Zrobiłam test owulacyjny, dzień w dzień przez 4 dni. I przez te 4 dni wychodził pozytywny. Temperatura teraz dopiero zaczęła iść w górę. Staram się robić pomiary regularnie o tej samej porze ale nie zawsze wyjdzie. Śluzu płodnego nie widzę, a wiem, że był bo to zaobserwowałam. Stosowałam wiesiołka i siemię lniane do jogurtu codziennie bo mniemanej owulacji. @ planowana na 30.09, tego dnia tez mam wizytę u nowego gina, zobaczymy co powie, może będzie miał dla mnie dobre wieści? Zastanawia mnie ten skok temperatury i wiecznie pozytywny test owulacyjny. Czy któraś z Was ma może na to jakąś teorię? Chwilę mnie nie było, praca mnie pochłonęła. Gratuluję II kreseczek! To dobry początek dla Nas wszystkich staraczek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gowsik
Lekarz mi zlecił badanie ogólne krwi a do tego poziom hormonów (FSH, LH, progesteron, prolaktyna i tarczycowe) oraz HbA1C (to 'marker' cukrzycowy). Pójdę jak skończy mi się @ czyli dopiero po następnym weekendzie. Na usg też trochę poczekam. Ale najważniejsze że przynajmniej się skontroluję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gowsik szkoda, że to jednak @. Świetnie, że tak szybko trafiłaś do lekarza i będziesz robić te wszystkie badania, oby wyszły bardzo dobre. Informuj na bieżąco o wynikach. A ten tydzień zrelaksuj się, i zrób coś przyjemnego. OliśS ja testów owu nigdy nie robiłam, ale coś mi się wydaje, że dzieczyny pisały, że jak już raz wyjdzie pozytywny, to dalej się nie robi. Ale jakby co to mnie poprawcie, jeśli się mylę. A z tym śluzem to też chyba nie jest tak że zawsze musi długo trwać, jak go raz zaobserwowałaś tzn że był i może jeszcze jest w środku, ale nie wypływa. A wizyta u lekarza w dniu @? dlaczego tak szybko, bo chyba jak będziesz miała @ to Cię nie zbada, a jak nie będzie miała - czego Ci życzę - i będzie fasolka - to i tak chyba nic nie zobaczy. No ale może czegoś o Tobie nie doczytałam, więc sorki, że tak się dopytuję :) Kamilusia122 trochę czytałam o Twoich wcześniejszym problemach i ja na Twoim miejscu od razu bym poszła do lekarza, jutro. Może da Ci coś na wszelki wypadek. Nelina super, że się dobrze bawiłaś :) i że obyło się bez żadnych tłumaczeń. Dbaj o siebie i odpoczywaj. I czekam na relację z wcześniejszych objawów i odczuć :D Ja byłam wczoraj na grillu, chyba ostatnim w tym sezonie. Wypiłam 1,5 lampki czerwonego wytrwanego wina i też mi humorek dopisywał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maomi wiem, że to moje testowanie jest bez sensu i nic nie daje, ale jakoś nie mogę się powstrzymać ;D W przyszłym cyklu pewnie już będzie spokojniej - zobaczymy :D Jakbym miała te droższe testy z apteki, to by mi było szkoda kasy, a tych za 1zl jakoś mniej żal. Plusy są takie, że już mi się ręcę nie trzesą gdy robię test i nie wali mi tak serce, jak za pierwszym czy drugim razem. No ale masz oczywiście rację, że powinnam czekać do tego 31 dc. Wtedy to taki test mógłby mi coś więcej powiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyn88 ja jak sobie pomyślę o poprzednim cyklu to aż mi wstyd. Tyle miałam objawów, a poźniej @ i dwa dni dół i odchorowywanie. Chyba całą noc przeryczałam, a jak rano wstałam do pracy to miałam oczy zapuchnięte, że żaden makijaż nie był w stanie tego ukryć. Zwaliłam na migrenę. Psychika jest niesamowita i przerażająca zarazem. Teraz staram się nią lepiej kierować, ale łatwe to nie jest, zobaczymy. Kamila jak tam mija weekend, udało się Wam znaleźć trochę czasu dla siebie? Pogoda ładna, więc pewnie pracy w polu sporo, ale mam nadzieję, że na chwilę udało się oderwać. Sarilec ale masz super, że tak dobrze znosisz ciążę i możesz pracować. I tylko 5 kg + - wow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OliśS
Atomka mam cykle od 32 do 34 dni. Prawdopodobną owulację miałam 15.09. @ według obliczeń powinna się rozpocząć 30.09, przy założeniu najdłuższego cyklu. Akurat tak mi wypadła wizyta u gina... mam nowego to chociaż na wywiad pojadę i może usg? Staramy się już jakiś czas. W tym cyklu nie było większej spiny, nie wmawiam sobie objawów, mierzę temperaturę, wdrożyłam wiesiołka do mniemanej owu i siemię lniane do jogurtu. Kilka dni temu miałam charakterystyczny ból prawego ale chyba biodra? Co myślisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
Kamilusia to twój oczywiście wybór ale moim zdaniem ty powinna dostawać od razu duspathon i nie czekać ale zrobisz jak chcesz. Oliss ja mialam jakby cały czas paski pozytywne no ale ja wogole owu nie miałam i szczerze nie wiem czy te wyniki takie były przez leki czy co... mi bynajmniej paski nie pomogły....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OliśS zbadać się zawsze warto i porozmawiać. Więc jak już wczesniej masz tą wizytę zaplanowaną z nowym ginem to ok. Ten ból to może oznaczać wszystko i nic. Sama się nad sobą zastanawiam, bo też miałam bóle w kilka dni po przewidywanej owulacji. Najpierw jajnika, z jednej stony, z drugiej, później brzucha, pleców, w piątek najbardziej mnie bolał brzuch, wczoraj już nie, dziś nie bolał prawie w ogóle, ale jak trochę zaczęłam sprzątać to mnie zaczęły plecy boleć i w podbrzuszu, jak się położe to ok. 28 dc, @ brak. Pierwsi są trochę wrażliwe nadal. Testy do tej pory były negatywne. Raczej nastawiam się na @ Temperatura mi skacze, było 36,7 - 36,8 - 36,7 a dziś 36,6 i to raczej dobrze nie wróży. Trzeba czekać. Czekanie jest najgrosze. Pisz jak tam u Ciebie się sprawy mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila ja jadłam siemię z jogurtem naturalnym i kilka razy piłam (zalewa się gorącą wodą i po jakimś czasie pije - mdłe w smaku i glutowate, więc wolałam jeść z jogurtem, tylko podobno trzeba bardzo dokładnie gryźć bo inaczej się nie strawi i może zalegać w jelitach). Jadłam je codziennie po ok 3 łyżki stołowe przez jeden cykl :) a wiesiołka miałam w tabletkach :) jak minął Wam weekend? udało Ci się dorwać męża? :) atomka wiem jak to jest z chęcią testowania co dzień i z dołem kiedy przychodzi @ więc Ci się nie dziwię :) mam nadzieję że zobaczysz jednak dwie kreseczki na teście :) Nelina fajnie że wybawiłaś się na panieńskim i czujesz się lepiej :) mam nadzieję że bóle Ci przejdą i szybko wrócisz do pełni zdrowia :) dbaj o siebie :) jak Twój mąż zareagował na wieść o ciąży? :) kamilusia wiem że ilu lekarzy i ile ciężarnych tyle poglądów, ale mi lekarz kazał przyjść od razu jak wyszedł mi pozytywny test i w razie czego dał mi luteinę żeby uniknąć ryzyka poronienia, a następną wizytę miałam (na własne życzenie bo chciałam zwol. chor.) po dwóch tygodniach i było widać już serduszko. Jest też drugie podejście że jeśli to ciąża pozamaciczna albo puste jajo to niepotrzebnie się ją podtrzymuje lekami, ale u mnie w 4tc4d widać było pęcherzyk w macicy więc można było wykluczyć ciążę pozamaciczną, a wolałam dmuchać na zimne niż stracić ciążę. Wiele już przeszłaś i wiesz co dla Ciebie najlepsze, ale może zastanów się raz jeszcze czy nie iść wcześniej do lekarza i np. przebadać hormonów żeby w razie czego przyjąć odpowiednie leki by nie stracić kolejnej ciąży. Życzę Ci jak najlepiej i nie chciałam Cię urazić tym co napisałam OliśS może były np. dwa pęcherzyki i pękły w różnym czasie i dlatego testy tak długo były pozytywne? porównując je do siebie wszystkie są identyczne? na żadnym kreska testowa nie blednie ani nie ciemnieje? u mnie po stosowaniu clo temperatura podskoczyła widocznie dopiero dwa dni po owulacji, ale test owulacyjny z kreską testową mocniejszą od kontrolnej wyszedł mi tylko jednego dnia - w przeddzień i dzień po owulacji kreska testowa była już jaśniejsza. Poza tym podobnie jak u Evi w cyklach bezowulacyjnych też wychodziły mi takie testy jak Twoje mimo że owulacji nie było, a czasami nie wychodziły pozytywne wcale. W większości cykli miałam zawsze widoczne dwa paski tylko o różnych kolorach więc testy owulacyjne to też nie do końca wiarygodna metoda obserwacji :) Temperaturę czasem trudno się interpretuje bo wiele czynników na nią wpływa - długość snu, samopoczucie, alkohol, stres, wieczorne obżarstwo ;-) niewiele się wywnioskuje niestety - jakbyś miała możliwość to zrób zdjęcie wszystkich testów na raz to może zobaczysz jakąś różnicę w odcieniu i uda Ci się ustalić dzień owulacji? Gowsik najważniejsze że masz dobre nastawienie - przebadasz się i będziesz bogatsza w wiedzę, która może ułatwi Ci starania :) a jak się dziś miewasz? ból trochę zelżał czy nadal bierzesz środki przeciwbólowe? blondyneczko co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OliśS
Maomi, Atomka, wszystkie test wyszły takie same, niczym kopiuj wklej. Pierwszy raz używam tych testów, ale chyba ostatni jakoś właśnie mnie nie przekonują ze względu, że 4 wyszły takie same. Temperatura dopiero dwa dni temu zaczęła rosnąć. Tak jak w poprzednim cyklu miałam nabrzmiałe i obolałe piesi to teraz nic, bez zmian. W nadziei na wizytę u nowego gina może się dowiem, że @nie przyjdzie bo jest ciąża :D. Ale warto iść i porozmawiać nakreślić sytuację, może zleci jakieś inne badania i metody obserwacji? Obecnie łykam tylko femibion 1 i kwas foliowy. Może te wyniki przez antybiotyk który miałam na zapalenie dróg moczowych, ale skończyłam go tydzień temu. Mam stresującą pracę, pracuje po 12 h, późno jem itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OliśS sama się zastanawiałam nad tymi testami. Nawet zamówiłam na allegro razem z testami ciążowymi aby mieć na następny cykl. Ale pozyskali mi tylko ciążowe... już nie dociekałam czy to ja pomyliłam się w zamówieniu czy oni. Może nie będą już potrzebne ;-) jak bedziesz na wizycie zapytaj lekarza co on o tym sądzi. Ja w lipcu byłam pierwszy raz u nowego giną, powiedziałam mu że zaczynamy się starać o dziecko i on na razie mówił aby nic nie liczyć nie sprawdzać żadnych testów owu tylko szaleć :-D no i po stosunku nie wstawać od razu tylko trochę poleżeć , nawet można poduszkę podłożyć pod pupę. No to tak robiłam. Zastanawiałam się jeszcze ostatnio nad dwoma rzeczami, może to głupie i naiwne ale jednak gdzieś tam mi to w głowie siedziało, czy ślina i płyn do higieny intymnej mogą jakoś wpływać na pogorszenie stanu plemników. Na wszelki wypadek na okres dni płodnych odłożyłam lactacyd - wyczytałam że obniża ph chyba do 3,5 a plemniki wola zasadowe- no i jak najmniej śliny jako nawilżacze - żadnych lubrykantów nie używamy, ale też czytałam że źle wpływają na plemniki. Nie wiem czy to w ogóle ma znaczenie ale wolałam nie ryzykować. Daj znać co ci lekarz powie, najlepiej zrób sobie na kartce listę pytań jakie chcesz mu zadać. Wtedy nic nie zapomnisz. Maomi dzięki będę informować na bieżąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annamaria88
Ja dzisiaj mialam takiego nerwa bo dowiedzialam sie ze moja przyjaciola poronila. Tak sie zdenerwowlam az brzuch mnie rozbolal:/ To byl 14 tydzien... Zaszla 3 miesiące po mnie :( Dziewczyny milego wieczora ja zmykam bo jutro do pracy na 6:30 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gowsik
Hej! Dziś rano jeszcze musiałam wziąć tabsa przeciwbólowego. Ale chyba już najgorsze za mną :) i teraz tylko standardowe niedogodności zostały. Cieszę się że pójdę na badania, niezależnie od tego czy coś się dzieje czy nie. Bo jeśli coś się dzieje, to się dowiem i będzie można reagować. A jak wszystko w porządku, to przynajmniej nie będzie miejsca na zamartwianie się tą kwestią. Wszystkim testującym w najbliższym czasie życzę ujrzenia dwóch kresek. Zafasolowanym dobrego samopoczucia. A wszystkim ogólnie pozytywnych myśli. To pomaga. A przy okazji chciałabym Was podpytać o wiesiołka. W jakiej dawce bierzecie/brałyście? Czy bierze się go w konkretnych tylko fazach cyklu? Będę wdzięczna za sugestie bo nie chcę sobie sama czegoś pokićkać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamyczku to chyba działacie? Moj pecherzyk pękł tak wlasnie. Jednego dnia miałam jeden 16 drugi 14 mn a za dwa dni na monicie jednego juz nie było(z niego ciaza) a drugi był wklesniety czyli akurat pękał podobno. Wiec miały pewnie tak do 20 mm jak pękły. Oliss mi testy owu zawsze wychodziły pozytywne, nieważne kiedy były robione, wiec ja im nie ufam.. Annamaria88 dziekuje za odpowiedz! 14 tdc to juz pozno... Straszne, przecież to juz taki malutki czlowieczek:(( Blondyneczko co tam u Ciebie? Atomka, o tej ślinie tez słyszałam i o tych płynach, wiec po przytulaniu nie leciałam odrazu do łazienki sie pucować, tylko leżałam spokojnie z nożkami wyżej;) nie wiem czy to pomogło, w każdym razie nie zaszkodziło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OliśS
Atomka właśnie tworzę listę kilku pytań. Na pierwszej wizycie u mojej gin też powiedziała, że szaleć. Później poprosiłam o skierowania na badania nawet ich ze mną nie skonsultowała i wiecznie się spóźnia do przychodni, więc postanowiłam zmienić na gina co prowadzi ciążę mojej koleżanki z pracy. Mamy jeszcze 10 dni zobaczymy co ten czas pokaże. Podeszłaś do tematu bardzo serio i to Ci się chwali, robisz wszytko poprawnie co być powinno, nie masz się czego wstydzić. My się staramy kochać wieczorem, by móc spać już z plemniczkami :D, albo rano i nogi do góry, to tez jest może dziwne ale prawdziwe. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny chcialam wam sie zapytac o rade staram sie o 2 dzidzie mam jeszcze 2 dni do @ ROBILAm TEST Wczoraj I NEGATYWNY ale mam 37.1 od 3 dni brzuch od 2 dni mnie boli I piersi od 4 dni bardzo bola I nie wiem czy jednak moge byc w ciazy jak myslicie byla bym wdzieczn za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny chcialam wam sie zapytac o rade staram sie o 2 dzidzie mam jeszcze 2 dni do @ ROBILAm TEST Wczoraj I NEGATYWNY ale mam 37.1 od 3 dni brzuch od 2 dni mnie boli I piersi od 4 dni bardzo bola I nie wiem czy jednak moge byc w ciazy jak myslicie byla bym wdzieczn za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×