Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czy kobieta która kiedyś się ''puszczała'' może się zmienić i być dobrą żoną

Polecane posty

Gość gość
ludzie się nie zmieniają... ale zależy z której strony słońce zaświeci kobieta zmienną jest. Sądzę że jeśli chce to potrafi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taka to musi być mistrzyni w łóżku. I pewnie ssie jak pijawka, a obie dziurki na zmianę obrabiane od razu gotowe na *****nko. A tak jak z moją trzeba się o wszystko prosić , oral z łaski a o analu zapomnij.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taka jest fajna, jak młoda. Po 40-ce wychodzi łajdactwo przez skórę, piczy jad niszczy organizm i stare klempy wyglądają jak burdelmamuśki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pierdolę, wejść w związek z taką ździrą i całe życie siedzieć jak na beczce prochu - to trzeba mieć najebane we łbie. Przecież to zawsze jakaś forma prostytutki - jak nie za kasę, to za wyjazdy, imprezy czy pracę. A później za zachcianki w normalnym związku - taka domowa prostytucja. Trzeba nie mieć wyboru albo rozumu, żeby z kimś takim się łączyć. Dużo taniej zamówić do domu albo iść do burdelu - przynajmniej można wybierać, zmieniać i mieć cały czas nowy, młody model.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z 60% kobiet w tym kraju to puszczalskie z zasady, ze 20 to prostytutki. Tylko 20 zostaje na te porządne. Mało ale jednak są wystarczy poszukać. Mi się nie udało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej zostać sam niż przez resztę życia non stop poprawiać po kimś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mnie takie najbardziej kręcą! Taka wie, jak się najlepiej nadstawić, nic nie trzeba tłumaczyć, przyjemność jest, a jak się znudzi nawet nie ma wyrzutów, że się to kopnie w dupę. I bierze się za następną kurwę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli mówimy o lasce na chwilę to ok ale gorzej gdy człowiek chce sobie znaleźć jakąś na stałe. Powinna je spotkać wreszcie jakaś kara za to i za ich obłudę. Tymczasem zdobywają nad nami przewagę a my babiejemy. Koszmar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak zmieni połozenie waginy z ionowego w poziome.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja miałem już dziewice i takie które miały 2 partnerów przede mną, nie chwalę się ale jestem długodystansowcem i potrafię doprowadzić kobietę do orgazmu, którego wcześniej nie przeżyły i wiecie co jest potem? Skoro mam super orgazm z takim przeciętnym facetem to ciekawe jak będzie z z******tym gościem. I te "porządne" się puszczają. Teraz jestem z doświadczoną i wiem że nie ma ochoty sprawdzać jak jest z innymi, już swoje sprawdziła. Nie ważne ile było partnerów przede mną, ważne że jestem ostatni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co mi dziewica? Ja jestem doświadczony, lubię to i tamto wyuzdany sex. Ile lat będę czekał aż dziewica się otworzy? Wcześniej zacznę ja zdradzać. Nie rozumiem tej hipokryzji, szukacie cnitek a potem na miasto bo w domu tylko po bożemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faceci sa jednak naiwni :) sa przekonani ,ze wiedza o swoich zona wszystko i ze ona czekala tylko na niego jedynego :) czego oczy nie widza.... tacy cwaniacy najczesciej sa zdradzani i klamani co do ilosc***artnerow. Wierzcie slepo dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ukryć to można przed kolejnym na krótko, i kilku, a nie kilkunastu wcześniej, chyba że się trafiło na debila. W małej miejscowości to nierealne, w Warszawie, Łodzi itp może dłużej, jak zmieni miejsce zamieszkania. Ale to facet musi i tak być ślepy i głuchy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja myślę, że to zależy od człowieka. Zawsze istniej szansa, że coś takiego się w życiu wydarzy że zerwie z dawnymi nawykami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na przykład umrze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No, albo po 70-ce jej c**a uschnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Alkoholik nawet po terapii pozostaje alkoholikiem, wyjątkom udaje się nie pić, a jeśli tylko znów spróbują, to jakby nigdy nie przestawali. W tym przypadku jest tak samo. Alkohol, imprezka, jeden skok w bok i pozamiatane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nimfomanka pozostaje po terapii nimfomanką, ale jak ktoś lubi sex to tylko lubi, była sama mogła się bawić, ma partnera lubi sex z nim. Chyba że mówimy o kimś kto zdradzał to będzie zdradzać w następnych związkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ona raczej się nie zmieni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewicy szukają faceci daremni w sexie lub z małymi fiutkami. Im mniej doświadczoną tym ma mniejsze porównanie. Wmówią pitej takiej że sex trwa 3 min i wszystko jest ok, telewizja kłamie. Boją się doświadczonych kobiet w obawie przed kompromitacją, nazywają je dzifkami by podbudować własne zakompleksione ego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co tego, ze wie jak ruszać dupą, też mi doświadczenie! Jak pomyślę, ilu przedemną się w nią spuściło, ilu brała do buzi, może jeszcze z połykiem, jak sobie teraz wspominają jej ciało, które pokochałem, to nie żałuję, że poszła znowu w tango i nie muszę tego znosić dłużej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na usprawiedliwienie kobiet powiem że nie tylko my faceci myślimy żeby się wyszaleć przed ślubem. Problem w tym że kobietom jest łatwiej bo to facet musi coś w sobie mieć żeby mu dała poza tym my mamy inne podejście do seksu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli chce i całkowicie zerwie wszystkie kontakty z tym parszywym środowiskiem, to może się zmienić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego parszywym??? Jak dawała, to brali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście wina kobiety. Bo nie jak brali to dawała, tylko jak dawała to brali..eh. A jakoś faceci zwykle gwałcą kobiety, nie na odwrót. No.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zal d**e wam sciska,ze takie kobiety maja lepiej w zyciu.zawsze sie ustawiai palcem nie musza kiwnac by miec dobrze.A,ze jeleni nie brakuje to korzystaja poki moga,a pozniej szukaja innego debila co im kaske da. zobaczcie sami,im cwansza tym ma lepiej,kanary,drogie ciuchy,domy,a za co? a za rozlozenie nog. jelen mysli,ze boga za nogi zlapal,bo ona taka dobra,a dziewczyna juz rece zaciera.Jest popyt jest podaz. sami frajerzy to nakrecacie,a pozniej lament.a ty glupi kowalski pracuj za 1500 i liz d**e szefowi zeby cie na zbity pysk nie wylal. moze i k***wki ale wy tez w pracy jestescie ponizani i tracicie godnosc za miske ryzu.wy na starosc to moze nawet emerytury nie dozyjecie i w zyciu nic nie zobaczycie,a ta mala k***wka pol swiata zwiedzi,a jak madra to na starosc w luksusach bedzie plywac.wiec kto jest debilem? wy czy one?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Pies bierze, jak suka daje, knur od lochy także. Dlatego parszywe środowisko, bo takim facetom bliżej do knura i psa, niż do człowieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 7:17... Ująłeś to idealnie!! Znam wielu facetów poszukujących kochanki, bo cnotliwa żona za rzadko daje i tylko przy zgaszonym świetle. W życiu bym palcem nie tknęła takiego buraka!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak.Jestem tego przykładem. Miałam powodzenie u mężczyzn jak również u kobiet. Wyszalałam się, czasami nawet z facetami za pieniądze szłam,a z kobietami z ciekawości... miałam 24 partnerów i 4 partnerki.A wieku 29 lat wyszłam zamąż, mam czworo dziec***iąte planowane w drodze :) jestem spełnioną mamą i żoną .Za męża wybrałam dobrego człowieka,prawiczka, porządnego ,6 lat starszego,z domem,z samochodem za 67 tys.i zabezpieczeniem finansowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież to zwykła prostytucja jest!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×