Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czy kobieta która kiedyś się ''puszczała'' może się zmienić i być dobrą żoną

Polecane posty

Gość gość
Pomarzył sobie chłoptaś, a teraz pobiegł zwalić gruchę, ze się odważył o tym napisać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może na parę lat, a i tak trzeba ku.... pilnować, żeby się nie puściła. Trochę trunku i każda się budzi z letargu, a potem się kaja, ze nie chciała, nie pamięta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proszę jak się zbulwersowali nudziarze i waligruchy z kafe!! Nie możecie zaspokoić kobiety to powinniście siedzieć cicho!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żadna kobieta nie zdradzi jeżeli jej facet będzie ją zaspokajał i dbał o nią! Żadna!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam z bliska taką, co ma to wszystko od męża, a tylko czeka na okazję po prawie 20 latach razem. Bo ją ogranicza sam związek, przed nim zaliczyła kilkunastu i się tym szczyci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żadna kobieta nie zdradzi jeżeli jej facet będzie ją zaspokajał i dbał o nią! Żadna!!!! x im bardziej dbasz o kobiete i im bardziej jestes dla niej dobry to w zaleznosci od tego czy to dobra kobieta -nie zdradzi - czy zla - zdradzi. Zla kobieta zawsze znajdzie powod do zdrady. Dobra kobieta nie miala zlej przeszlosci seksualnej. Jesli jestes zly i chamski dla zlej kobiety to ona moze nie zdradzac bo bedzie sie bac, ale jesli bedziesz dla niej dobry to zla kobieta nie bedzie czuc kary i bedzie robic wiele zlych rzeczy. Wybierajcie dobre kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawa dyskusja. Chodziłam z taką do podstawówki i liceum, puszczała się na lewo i prawo od drugiej klasy LO, potem się wyniosła do stolicy, na fejsie widzę jaka cudowna mamuśka, a od znajomych wiem, ze natury nie zmieniła ani trochę, tylko strach ją trzyma i pozory, bo te zawsze były u niej najważniejsze. A ja nie muszę żyć pozorami, małym kubeczkiem sobie nalewam i mój jedyny spać może spokojnie, jak spełni swój obowiązek - kiedy tylko oboje mamy na to ochotę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkie są dobre z kobietą jest jak z autem każde jest dobre dopuki nie zacznie się psuć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Albo ma ukrytą wadę fabryczną....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie kurwa kurwą pozostanie hoć huj na huju stanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taaaaaa... Miałam kilkunastu partnerów seksualnych i tylko jeden w łóżku spełniał moje fantazje oraz proponował swoje... Został 15 lat temu moim mężem i od tej chwili tylko o mnie zaspokaja a jego fantazje i słyszałem są takie, że nawet nie w głowie mi inni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To musiał sam się wcześniej dobrze i wszechstronnie wyszkolić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak jeszcze sprząta, gotuje, lepiej zarabia, kocha dzieci i poświęca im czas, w dodatku wie o wszystkim i nie jest zazdrosny, to trafił ci sie ideał!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na to pytanie można również odpowiedzieć pytaniem, żeby nie bawić się w hipokryzję jakże dziś obecną... Czy facet który kiedyś "grzmocił" wszystko co się ruszało może się zmienić i być dobrym mężem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet to co innego. Puszczalska niech daje łatwej d**y dalej bo takie też są potrzebne. Pełno prawików i *****czy, ktoś musi ich zaspokajać. To dobro społeczne. Na żonę tylko kobieta, która zna wartość swojego ciała i nie daje wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Puszczała" tak jak się puszczała tak się będzie puszczała. Wszyscy, którzy dali takiej szanse, srodze się zawiedli. Taką to najlepiej uwieść, jeśli masz w głowie seks grupowy, będzie świetną partnerką do takich zabaw. A potem, oczywiście, porzucić i związać się z szanującą się dziewczyną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na to pytanie można również odpowiedzieć pytaniem, żeby nie bawić się w hipokryzję jakże dziś obecną... Czy facet który kiedyś "grzmocił" wszystko co się ruszało może się zmienić i być dobrym mężem? x rowniez nie, nie ma szans

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 18.39, a ile on miał przed tobą? Nie wypomina ci? Bo mój jedną i żyć mi z zazdrości nie daje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet może wszystko. Nie musisz godzić się na cipę, w którą zlewała się połowa znajomych. Na żonę musi być wyjątkowa kobieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dajmy szmatom szanse, nasze żony powinny je błogosławić, dzięki nim mają zdrowych, doświadczonych mężów! Przecież żaden normalny facet kur.. za żonę nie weźmie! A jak cudem trafi na coś takiego jakiś przygłupi jeleń, co się szczyci bogatym porożem, to niech mu rośnie na zdrowie. I niech płodzą kolejne kur.., bo to z matki na córkę zawsze przechodzi. Wiem, znam w 3 pokoleniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja z takim co sie z korfami korfil to bym nawet spojrzec nie chciała ,spadać na drzewo. Kto sie korfi z korfami sam korfa .BYE BYE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A popatrzcie na salony kto z k,im tam to dopiero korestwo i wszyscy o wszystkim wiedza i jakos to akceptowalne jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A widziałaś tam kogoś normalnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chciałem mieć dziecko z jedną. Ale jak pomyślę że moje dziecko miałoby wyjść przez tą cipę w którą zlał się ten obleśny typ. Oszczędzę dziecku wrażeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety takie czasy panienki myślą że im wszystko wolno tak jak mężczyźnie w takim razie wypierdalać do roboty przy łopacie na autostradzie do zakładu spawać i na budowę worki z cementem nosić a jak się nie podoba to mordy w kubeł pierdolone hipokrytka feministki w dupę jebane przez szatana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie. Potem będę patrzył na własne dziecko z 15 toma k****ami na głowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Wolno oj wolno wszystko. Teraz mężczyzn nie ma, a kobiety na budowie dają radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Są tylko kobiet nie ma. Wszystkie igła tylko do remontu okazuje się. Chcesz mieć żonę dziecko tylko nówka sztuka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×