Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mamka222

Dieta Dukana. Start 2 MARCA 2015 !

Polecane posty

Gość Niezapominajkaxd
Mi w dwa i pół tygodnia równe 4 kg. Idzie mi ciężko, najgorsze są dni bez warzyw...już mam dosyć twarogu i otrębów. Ponadto jestem przed @ i mam ochotę na słodkie. Dzisiaj zjadłam ciastko i czuje się z tym strasznie. Nie mogę też patrzeć na siebie w lustro. Mimo że widać -4kg to ja nie mogę wyjść ze zdziwienia że mogłam się tak zapuścić...ot taki dołek chyba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dziś rano pojawiło się na wadze 71,9 czyli -2,5 kg. Mam II fazy 4 dzień. Dopiero teraz waga zaczyna powoli spadać. Ja się nie męczę i przyjęłam system 1/1. Powiem szczerze, że ta dieta jakoś mnie nie boli. Chociaż brakuje mi trochę ziemniaków albo makaronu. Dzisiaj na obiad pierś kurczaka z patelni z cebulką i pieczarkami, pieprzem, chili, solą i przecierem pomidorowym. I elegancko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MAXI- a ja zaczelam od wczoraj 1 fazę a po poludniu dostałam wirusa pól dnia wymiotowalam dzis nawet zabrałam urlop bo jestem kiepska teraz pije kawe bo na jedzenie jak narazie nie mogę patrzeć . Dziewczyny jesteście super waga leci wam w dol. Do p. Desperadoss pamiętam o menue napisze napewno, zrobilas badania? Zakonczylas juz dukana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem w 1 fazie, ale jest ciężko. Cały czas chodzę głodna i nie mogę przyzwyczaić się do picia 2l wody dziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam wszystkich. Zaczynam od jutra. Myslę ze w grupie siła. Pozdrawiam Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waniliowa23
komas na początku odczuwa sie silny głód ale to mija po jakis 4dniach bynajmniej tak u mnie pisało U mnie dzisiaj ostatni dzień fazy naprzemiennej i zaczynam 5dni proteinowych waga na razie nie spada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość desperados1111
dziewczyny nie poddajemy sie tylko walczymy ! :D jak dla mnie to dieta rewelacyjna wcalle mnie nie nudzi nawet gdy jem praktycznie to samo :D na makaron tez jest przepis dukanowski wiec do dziela :D MAXI- nie nie zrobilam badań bo jakos teraz troche niemam czasu, i dukana chyba nie zostawie dopoki waga mi nie pokaze 68 kg :D jeszcze tylo 8 kg :D czuje sie swietnie tym bardziej ze mialam taki cellulit a tu nawet go juz nie widac nic dzieki tej diecie! trzymam za was kciuki DAMY RADE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość desperados1111
Kochane ja juz mam odpowiedz dlaczego na 1 i 2 fazie nie wolno pić alkoholu :D wiem juz na swoim przykladzie, ostatnio popilam nie ze duzo ale czulam sie jak by ktos mi cos wsypal tak mi zaczol wariowac organizm, na drugi dzien caly dzien trzezwialam! Wiec nigdy wiecej juz na tych fazach :D a uwierzcie ze bez dietowania moj organizm po balach dobrze sie czul trzezwiutko :D :p wiec jesli juz ktos ma pic to tylko lampka wina piwo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny bardzo długo mnie tu nie było od 9.08 stosuje dietke ale stosuje 5 na 5 do tej chwili udało mi się schudnąć 6 kilo fak faktem że były małe grzeszki ale i tak jestem zadowolona ze wogule waga spada wiadomo chciało by się więcej otuz ze biore euthyrox 225 taką mam dawke ze względu na brak tarczycy ciesze się bardzo że w ogóle jakas dieta mi pomaga i wam też się uda na pewno trzymam za was kciuki pozdrawiam was dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
desperados111 wypiłam półtora piwa myślałam ze odjade masakra i tez się czułam jak by ktoś mi dosypał czegos teraz ani grama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niezapominajkaxd
Dziewczyny, a propos cellulitu...zawsze miałam z nim problem (ale czemu to się dziwić!), teraz mam wrażenie, że jest go jeszcze więcej!!! Robię sobie masaże bańkami chińskimi na przemian z peelingiem kawowym, ale, za przeproszeniem, g.no widać, lel. Może Wy macie jakieś cudowne sposoby? W październiku jadę z ukochanym na rocznicowe leniuchowanie do SPA. To nasz pierwszy taki wyjazd, dodam, że unikałam jakichkolwiek wypadów na jezioro, basen, ale teraz po prostu będę musiała się rozebrać :O RATUNKU!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niezapominajkaxd ja stosuje cały czas z eveline slim extreme 3 D i jestem zadowolona bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej jakiś czas czytałam a teraz zdecydowałam się dołączyć do forum jednak chyba jestem jedyna z taką dużą wagą startowa i z taką ilością do zrzucenia;-) Zaczęłam dukana 6,08,2015 za wagę startową przyjęłam 99 kg jednak szczerze mogło być nawet ponad 100 ale wolałam nie ryzykować i się nie przerażać... jest nieźle...na 30,08 jest 90,1kg on 11cm mniej pas,biodra mniej o 4 noga w udzie mniej o 4cm , ręka w niby bicepsie;-)mniej o 3 cm, oczywiście po fazie uderzeniowej zwolniło trochę ale idzie powoli ważne żeby szło!!!daje sobie ok roku wiec nie musi iść szybko żeby potem to utrzymać...będę tu zaglądać może razem będzie jakoś łatwiej?!trzymam za was kciuki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślicie, że chrupki kukurydziane są dozwolone? O dziwo mają 1,5g tłuszczu i aż 8g białka na 100g. Zrobione są z kaszy kukurydzianej. Będzie to aż taaaaki grzech? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość desperados1111
ja co do celulitu to naprawde ta dieta sama mi pomaga bardzo juz malo widoczny a w ogole nie cwicze :D DuzaJu- super ci spada oby tak dalej trzymajmy sie razem a bedzie latwiej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ylonka
Super, że ktoś jeszcze stosuje dukana. :) Na dukanie byłam ohohoh.. kiedy to było, z jakieś 5 lat temu, wtedy z wagi 68kg zeszłam na 56kg. Waga nie wracała przez 2 lata, potem zamieszkałam w akdemiku, nieregularne jedzenie, fast food, wspólne gotowanie z współlokatorkami, zaczęłam podjadać czipsy z których zrezygnowałam już w gimnazjum i tak waga rosła i rosła i dziś ważę 73kg. :( Przez ten okres 3 lat, oczywiście próbowałam zdrowo się odżywiać, ale nie potrafię. Na dukanie jakość szło mi łatwiej, wiedziałam co jest dozwolone a co nie, jadłam dużo i o każdej porze, nie musiałam się ograniczać. :/ Co do alkoholu to pamiętam, że piłam drinki z colą 0 :D I gdybym teraz przeszła to też bym sobie ich nie odmawiała, bo alkohol również oczyszcza nerki. :P Nie raz byłam straszona, że siądą mi nerki, bo to spotkało sąsiadki, koleżanki córkę. Uważam, że wszystko jest dla ludzi, ale z umiarem. ;) Mam jeszcze pierwsze wydanie książki Dukana, więc nie wiem ile się zmieniło, ale ogólnie produkty light, nie są zdrowe a można spożywać produkty do 5% fat, więc często starałam się wybierać te o niewielkiej zawartości tłuszczu. Mówią, że po dukanie występuje efekt jojo. Nie zgodzę się z tym. Ponownie utyłam przez własne zaniedbanie. 2 lata od diety, jeszcze starałam się patrzeć na co jem, regularne posiłki, zero słodyczy, ale potem zmiana środowiska i dupa rosła. Miałam ruszyć z 1 września ze zdrową dietą, ale znów nic nie wyszło. Zatem dziś lecę po zakupy dukanowskie i od jutra przechodzę na dukana :)))))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość desperados1111
ylonka witamy i zycze powodzonka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość desperados1111
dziewczyny co lubicie najbardziej jesc na dukanie ? chwalimy sie dobrymi przepisami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ylonka witamy na pokładzie! desperados uwielbiam paprykę nadziewaną mięsem (oczywiście tym wołowym), różnego rodzaju sałatki, a zwłaszcza szopską! Dzisiaj i przez kolejne dni warzywka <3 Na śniadanko miałam chudy twarożek i kilka pomidorków koktajlowych. Na Dukanie przekonałam się do ryb, wcześniej w ogóle ich nie ruszałam :O Waga wciąż w martwym punkcie- 69.2 , a @ nie widać :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej chciałam dodać zdjęcie ale nie idzie..wiecie jak to zrobić? przesłałabym moje bułeczki;-) faza z warzywami nie stanowi dla mnie problemu, gorzej z białkową bo po trzech dniach mam dość..a jestem 5/5 żeby efekty były bo i waga startowa duża, na razie trzymam się dzielnie, dziś piekłam bułeczki - pychotka!!!jutro będzie budyń;-)bo mam ochotę na słodycz...mnie najbardziej brakuje dodatków do obiadu np ziemniaku,makaronu,czy ryżu...i chyba znalazłam zamiennik ale napiszę jak wszystko sprawdzę.Pieczywo już opanowałam, szynki serki itp, również, jeszcze szukam jakiegoś zamiennika na jajko - możne ktoś zna, dozwolonego na dukanie oczywiście bo tych jaj to jem co nie miara, a szkoda byłoby zepsuć sobie wyniki pozdrawiam dukanowiczki;-)razem będzie nam raźniej;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maxi- wirus minal i nawet 1 kg mniej:) wiadomo apetytu nie bylo. Od jutra dukan. Dziewczyny gratuluje spadku wagi, DUŻA JU woww tylko pozazdrościć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waniliowa23
Dzisiaj jest mój kolejny dzień dietki proteinowej i waga spadła do 78,5 także jest super na diecie jestem od 17.08.2015 i już 4,5kg mam nadzieje ze do końca września osiągnę 70kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość desperados1111
Hej dziewczyny :D Ja 2 miesiace dukowania i - 15 kg dzisiaj :D hura... W sobote mam wesele i boje sie ze jak zjem cos innego to mi przybedzie :D a najgorsze ze mam od dzis 5 dni samych protein i niewiem jak tu zrobic zeby chociaz jakies warzywka zjesc :D mam nadzieje ze bedzie losos jako przystawka to sie najjem :D heh a wy mialyscie takie dni kiedy na jeden dzien musialyscie zrezygnowac z dukana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam na roczku chrześniaka, a akurat byłam trzeci dzień na uderzeniówce. Kiedy bratowa usłyszała, że nie zjem tortu, skwitowała to "Taka z Ciebie chrzestna, że nawet cienkiego kawałeczka nie spróbujesz? Sama piekłam, no wiesz co?! ". Wszystkie oczy skierowały się na mnie, a ja, nie chcąc się przyznawać, że jestem na diecie zjadłam to ciasto z wielkimi wyrzutami sumienia...na drugi dzień nie przybyło mi ani grama :) Poza tym, idziesz na wesele, będziesz tańczyć- część spalisz ;) Myślę, że nie będzie tragedii jeśli jeden dzień sobie odpuścisz :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej desperados1111 uważam ze najłagodniejszą opcją jest wejście na ten dzień na P+W a potem na P i powinno być oki, ja tak staram się robić jak już muszę, ale chyba jeden wieczór nie przekreśli wszystkiego:-)Udanej zabawy! dziś na zakupach znalazłam napój niegazowany multiwitamina na słodziku;-)kaufland,zawsze jakaś odmiana raz na jakiś czas.. dziś sałatka z tuńczyka serka wiejskiego jajka korniszonka i cebulki a od soboty będą warzywa!!!już czekam;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość desperados1111
Wlasnie szkoda ze nie wypadlo mi p+w na to wesee ale zrobie sobie ten jeden dzien z warzywami bo pewnie cos tam bedzie z warzywami :D dziewczyny co do kauflandu to jest tam sporo fajnych rzeczy na nasza dietke :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waniliowa23
chciałam wam napisać, że wczoraj byłam u lekarza z wynikami morfologi, moczu i tarczycy i niestety ta dieta jest bardzo niebezpieczna, ponieważ wyszło mi w moczu ciała ketonowe +++ (odpowiedzialne za nerki) wynik bardzo zły i jak dalej będę na tej diecie to niestety nerki wysiądą oraz coś z Urobilinogenem co oznacza, ze wątroba też szwankuje przez diete no i tarczyca zle wyszla (a mam stwierdzona niedoczynnosc) a wyszla nadczynnosc bo metabolizm sie psuje Takze niestety ja was opuszczam i radze zrobic badanie moczu bo koszt moze 7zl a dowiecie sie ze ok Skad wiem, ze to wina diety bo miesiac temu rbilam badania i byly ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×