Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aneczka anka

Odchudzanie czas zacząć,dupa sama się nie zobi :)

Polecane posty

Co tu tak cichutko, ja myślałam, że jak wrócę z wycieczki to tu będzie z 10 stron a tu niestety niee... fajnie było, co prawda obiady normalne ale calymi dniami na nogach, wchodzilismy n gore kalwarii i na gory stolowe, caly czas w ruchu, mysle ze duzo kalorii mi polecialo :) a co u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość acordeon
ciekawe czy moją dupę powinienem odchudzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co za dużo tłuszczyku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no HEJ ;) CICHOO OJ CICHO TU JA NADAL CHORA :( Bez antybiotyku się nie obeszło ... a i zaczełam już pare dni pić ocet jabłkowy ;) misiunia to fajnie że jesteś zadowolona ... czasami tak trzeba się oderwać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarniutka domyslilam sie ze to twojj post :) piszesz krotkie linijki :) nooo, ja trwam w postanowieniu, ale teraz mam taka motywacje ze nie macie pojecia... zdjecia z wycieczki super, tylko ja za gruba i postanowilam, chce byc szczupla! chce bez stydu wyjsc na plaze, chce zeby moj maz byl ze mnie dumny, moje dzieci!! :) uda mi sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiunia to Ty masz być z siebie dumna a nie mąż ale dobrze cię rozumiem ,bo ja coraz szersza a mój mąż coraz szczuplejszy i seksowniejszy(przynajmniej dla mnie ;)) Czarniutka ale zawsze jest druga strona medalu,jesteś w domku ,bo chyba jesteś? zdrowka życzę. Niestety popłynęłam i to ooookkrrooooooopnie Tradycyjnier mam doła ,bo przytyłam 600g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia oczywiscie ze chce byc z siebie dumna, to rowniez mnie mobilizuje, ale wiesz jak to jest, chce pokazac wszystkim ze potrafie, ze umiem zjesc mniej i mniej kaloryczne jedzenie, ze nie jestem grubasem i chce byc fajna dupa :) moj maz na szczescie mnie bardzo kocha, bo za kazdym razem pokazuje ze mnie akceptuje w pelni (i pragnie :D ) hehe. mi jednak juz bardzo przeszkadza fakt ze nie ma sie w co ubrac, sukieneczki nie zaloze bo dupa duza, nogi grube ech... ale bedzie dobrze :D obiecalam sobie ze przestane juz podjadac! na kolacje zjadam dwa pomodorki :D nie jem pszenicy (makaronow, chleba), za to lubie brazowy ryz, chleb zytni PANO z biedry i jakos daje rade :D aaa zrobilam dzisiaj 100 brzuchow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odchudzanie, to nie łatwa sprawa,a poza tym jak się wróci do złych nawyków, to efekt jojo murowany.Coś o tym wiem.. :/ Ale nie ma tego złego, trafiłam w końcu na specjalistów z Poradni COiO. -15 kilogramów w ciągu 4 miesięcy robi różnice wyglądową, ale i w garderobie, zwiększyła mi sie pewność siebie, a to dzięki nim i ich radom, motywacji i zmianom stylu życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć jestem ! Byłam dziś na obowiązkowej imprezie (delegatura z pracy)Jedzenie super ale w większości kaloryczne i to bardzo ..Miałam nieodparte wrażenie ,że ciągle pilnowano mojego talerza abym tylko nic nie zostawiła :( Pożarłam niestety. Misiunia ten chleb z Biedronki to taka tekturka tak?.Czym można jeszcze zastąpić chleb ,bo takiego zwykłego białego to ja już lata nie jem ,bo hmm potem mi ciężko się......;)Niby wiem co można jeść ,a jak co do czego to pustka.Ile można jeść pomidory i ogórki ?Będę dopiero po południu jutro pozdrawiam i trzymać dietę pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Sylwia to taka tekturka, tylko nie graham a zytni chlebek, nie wyobrazam sobie zeby wcale takich rzeczy nie jesc, dzisiaj zjadlam na sniadanie 3 jajeczka na miekko i dwie kromeczki tego chlebka :) calkiem rano zrobilam badania z krwi na tsh i tk4 bo dostalam skierowanie od gina. jutro wyniki zobaczymy czy wszystko z tymi hormonami ok. kolacji nie jem, juz ladnych pare dni. a sa rozne chlebki typu wasa, wlasnie te pano co jem ja i sa tez chlebki kukurydziane, a w najlepszym wypadku mozna kupowac tylko czarny chleb :) wlasnie po tym chlebku latwiej sie wyproznic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarniutka99
hej ... nie nie siedze w domu ;/ na zwolnienie nie mogłabym za bardzo iść ale to taka głupia sytułacja p***b*** praca ;/ już czuje się lepiej ale nie mam ostatnio wcale siły ... :(:(:( kochana polecam Ci chleb żytni ... on naprawdę potrafi dobrze sycić ale też nie za dużo chleba w ciągu dnia ... pozdrawiam ehh cięzki okres przede mną zaliczenia w szkole a nie mam kiedy się uczyć :( bo jak wracam z pracy to jestem już jakaś taka zmęczona że nie mam siły już na nic ... nie wiem czy to te antybiotyki .... czy co :(:( może ciąża ? :) od 2 lat się staramy ..... i nic ... nie wiem co .... strasznie włosy też mi wypadają muszę się wybrać do lekarza ... porobić podstawowe badania ... jeszcze niegdy w swoim życiu nie czułam się jakaś tak przemęczona :(:( ale z resztą co się dziwić jak wracam z 2giej zmiany i mam na pierwszą zmianę do pracy i śpie po 4 godziny a czasami krócej :(:( nie wiem jak temu zaradzić czuje że mnie to wykańcza taki rytm życia ! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lambadadadadida
Czarniutka nie poddawaj się tylko marsz do lekarza! Ja dzisiaj zwolnilam się z pracy bo szefowa nie dawała mi spokoju. Mówiła że fatalnie wyglądam, nie mam cyckow i wszystko mi zwisa. Wszystko co robiłam w pracy byli źle bo "się głodze" A to nieprawda! (Wcześniej mi mówiła że jestem gruba itp) nie wiem za co teraz pojadę na urlop!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem chudziaczki ;) ogarnęłam wszystko i teraz z czystym sumieniem mogę troszkę poszaleć w necie :)Dietowo tak sobie . Chyba faktycznie przerzucę się na tekturkę.Paluszków nie czuję ,wiązałam całe popołudnie balony -córka ma bal na zakończenie gimnazjum -jutro.Sukienka,fryzjer ,buty musiały byc:) istne szaleństwo i my jako rodzice z przyjemnością się temu poddajemy:) Sama też będę ,bo jestem w komitecie;) mam nadzieję ,że się nie wzruszę na polonezie :) Misiunia a powiedz mi o której jesz ostatni posiłek i ile to godzin przed położeniem się spać? Czarniutka nie chce się wymądrzać ale zadbaj o siebie ,nikt na dłuższą metę nie da rady tak żyć a jeśli planujesz ciążę to tym bardziej musisz być w dobrej formie ,nie gniewaj się ja tak z dobroci serca ględzę ;) Lambada , a co to za szefowa ,że jej przeszkadza skóra,co tam jeszcze ... podgląda cię nago czy co ?Może to z zazdrości ? Kobitki jutro może mnie nie być ,bo bal .Przed południem siedzę w papierach więc zero netu .Bądźcie grzeczne ,ciocia Sylwia Was Obserwuje ;);););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarniutka moze to przesilenie letnie, zmiany pogody? nie chce byc madrzejsza ale skoro staracie sie o odziecko to nie powinnas sie odchudzac, tak mi sie wydaje... bierzesz kwas foliowy? w ogole jesli chodzi o wypadanie wlosow to sluchaj ja pije codziennie pokrzywe i wlosy mi sie poprawily. ja ostatnio wieczorem po kapieli wyszlam powiesic pranie i wczoraj zaczelam sikac krwia, na szczescie siostra miala furagine i juz mi lepiej ale myslalam wczoraj ze umre, maz na popoludnie do pracy a ja sama z dwojeczka dzieci. tez malo spie czarniutka, czasami po dwie, trzy godziny, ale sie nie poddaje, najbardziej mnie martwi to ze ani chleba nie jem ani makaronu ani ryzu zwyklego, zero slodyczy i wcale nie chudne :( lambada ta twoja szefowa to jakas poje***a jest, albo ma duzo kompleksow, bo ja nie czaje jak mozna tak czlowieka traktowac...? sylwia roznie jem ostatni posilek, staram sie zjesc przed 18:00, czasami wczesniej okolo 17, a klade sie spac tak okolo 23 po 23. ale ostatnio np zjadlam obiad o 15:00 i potem mi sie wcale jesc nie chcialo wiec juz nie jadlam wiecej. tez mi sie nic nie chce, jak patrze na te gary w zlewie to mnie krew zalewa, maly spi, to co... do roboty, do garow :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona (szefowa) stwierdziła że robi to z troski o mnie i ze nigdy nie widziała żebym tak fatalnie wyglądała - co jest nieprawdą. Odeszlam bo Nie mogłam już tego psychicznie wytrzymać (bo egzaminy teraz mam i wgl) dziewczyny zmotywujcie mnie! Nie jem słodyczy ale mam wrażenie że nie chudne. A chciałabym zrzucić jeszcze do urlopu jakieś 8kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lambadadadadida
To byłam ja xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie już po balu nóg nie czuję ,bo też udało mi się potańczyć ,wylatałam to co zjadłam nadto .Robiłyśmy za kelnerki;) Ogólnie było fajnie. Dzisiaj ruchu nie ,bo muszę troszkę odsapnąć Dietowo ok .Kupiłam sobie chlebek Wasa żytni nawet dobry ;) i syci. Misiuńka leć do lekarza z krwiomoczem ,bo to może być wszystko nie chce straszyć ,nawet i nerki. Lambada...przypomnij ile obecnie ważysz ?Nikomu nie wolno dawać się poniżać -to podpada pod mobbing . Bardzo pragnę Cie zmotywować nie poddawaj się .Każda Z NAS JEST WARTOŚCIOWĄ, JEDYNĄ NIEPOWTARZALNĄ ,WYJĄTKOWĄ OSOBĄ,NIKT ALE TO NIKT NIE MOŻE NAM UWŁACZAĆ !!!! Popatrz w lustro i powiedz nikt nie będzie mi ....itp. pomogło ? :);) wysyłam duuuuużżżoooo pozytywnych fluidów głowa do góry Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia dziekuje za troske, ale wzielam ten furaqgin i juz mi przeszlo :) dziewczynki sluchajcie wyszlo mi w badaniach na tsh ze mam niedoczynnosc tarczycy, juz umowilam sie z endokrynologiem, podejrzewam ze dlatego wlasnie nie chudne, bo mam problemy z hormonami, kurde ile mozna nie jesc slodyczy, chleba makaronow, kolacji i nie schudnac ani grama?? wkrzylam sie, zaplacilam 52,80 zł za to badanie i wyszlo... ciekawe co mi powie endokrynolog :) mam nadzieje ze jak wdroze terazpie hormonalna to uda mi sie z dieta i schudne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lambadadadadida
Sylwia dziękuję za wsparcie. Masz racje, nikt nie ma prawa nikomu uwlaczac. Wczoraj szefowa dzwoniła do mnie żebym przyszła jutro do pracy bo nikomu nie pasuje a ona chce iść na impreze. Haha xD niedoczekanie. Mogła uważać na to jak traktuje pracowników. Nawet umowy tam nie miałam. Fajnie, ze mogłaś się wyszalec na balu. Pod koniec kwietnia wazyłam 88kg, pod koniec maja 80,5kg, pod koniec czerwca bym chciała mieć jakieś 76kg I tak dalej do ok 68-72kg (Myślę że tyle kg by mi starczylo bo mam nawet szczupłą buzię I mały biust, tylko d**e i uda jak słoni, hehe) Misunka i wszystko teraz jasne! Jak zaczniesz kurację hormonalną + dieta to od razu waga Ci poleci. Słyszałam że jakieś dziewczyny specjalnie biorą tabletki na niedoczynność tarczycy żeby schudnąć (pomimo tego ze nie są chore- ale to już przegięcie) Pozdrawiam Was :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość J1992
Dołączam się do Was. Startuje z 72,2, mam 165 cm wzrostu. Rok temu schudłam 16 kg i wagę tę utrzymuję, ale jednak nadeszła pora by całkowicie pozbyć się nadwagi. Mam zamiar jeść jajka, pieczonego kurczaka, grejpfruty, oraz koktajle m.in ze szpinaku i kiwi. Dodatkowo dużo wody oraz herbat ziołowych. Zero pieczywa, ryżu, makaronów, fastfoodów, słonych przekąsek, słodyczy itp. Nie ukrywam że liczę na szybkie efekty bo jestem w gorącej wodzie kąpana. Trzymajcie kciuki! Może macie jakieś propozycje na ciekawe koktajle warzywno - owocowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lambada mam podobna figure co ty, ramiona i lydki cycki buzia w normie, ale najgorsza jest *upa, uda i dol brzucha... Lambada bardzo duzo juz schudlas, ja mowie, teraz ani grama mi nie chce spasc, a przeciez zadnego chleba, makaronu, sosow, tylko pieczywo wasa, wszystko brazowe, kolacji wcale a mimo to nie chudne, przeciez to nie ludzki tak sie katowac a stac w miejscu, juz nie wspomne o slodyczach ze ZERO! dzis zjadlam kostke czekolady gorzkiej z 70% kakao, ale bylam na rowerach 1,5h z 20 kg synkiem na bagazniku :D (stelaz taki ) takze troche kalorii spalilam, na sniadanie zjadlam 3 chlebki wasa z wedlina i salatke z salaty rukoli pomidora i rzodkiewki :D a teraz obiad... no ziemniaki schabowe i salatka taka co rano tylko z jogurtem (troche kaloryczne ale nie zamierzam dzis juz nic jesc, mimo ze ide na grilla do tesciowej bo ma urodziny. J1992 witaj :) jak schudlas te 16 kg? kazda tu lliczy na szybki efekt ale jak widzisz mi to idzie marnie, mam nadzieje ze to przez te hormony :) cos czarniutka sie nie odzywa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość J1992
Misiunka, od dłuższego czasu walczę z dodatkowymi kilogramami. Kiedyś specjalnie udałam się do Pani dietetyk. Owszem, w miesiąc , do września schudłam 13 kg (z wagi 85kg) i w styczniu już ważyłam 89, i co ciekawe, nie rzuciłam się na śmieciowe jedzenie, słodycze, tylko gotowałam normalne posiłki, mnie jako studentki nie było już stać na dania zaproponowane przez Panią dietetyk. Powiedziałam dość, i zastosowałam dietę norweską, dwa razy z kilkumiesięcznym odstępem czasu. Wiem że jest dość kontrowersyjna, ale skuteczna, nie mdlałam, nie głodziłam się, i co najważniejsze, nie ma JOJO. Waga waha mi się plus/minus 2kg, i nie ma siły żeby skoczyła ponad obecny poziom. Ale moim marzeniem jest 62kg, mam nadzieję że te składniki diety umożliwią mi osiagnięcie celu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj J.. w naszych szeregach jeśli chodzi o koktajle to chyba net dostarczy ci niezbędnych info.. tyle tego jest :) Lambada... dość dużo schudłaś w ciągu 1 m-ca więc chyba kobitka mogła się troszkę czepiać a to ,że jest wredna to inna para kaloszy .Teraz przemawia przeze mnie głos rozsądku wiem na 100% ,że odchudzający kiedy ogląda się w lustrze w głowie ma obraz siebie z początku swojej diety .Ponac najlepszym sposobem aby spojrzeć na swój wygląd troszkę z boku to po prostu strzelić sobie parę fotek i oglądać je w odstępach czasowych .Sprawdziłam na sobie działa!!! Misiunia jestem po rozmowie z psychologiem i dietetykiem ;)Pewnie dlatego piszę jak nawiedzona :);0 wybaczcie z góry;) Powiedziała ,że zbyt wcześnie(powiedziałam,że znajoma ma taki problem-wybacz)jadasz ostatni posiłek lub wcale kolacja musi być! Może to być sałatka z ogórka i pomidora do 3-4 godzin przed snem Nie jedząc dajesz sygnał organizmowi aby zmagazynował i odłożył energie w postaci tłuszczyku na później to tyle od P>dietetyk jeśli chodzi o mnie to latałam cały dzień jak kot z pęcherzem i stale coś robiłam ;) Śniadanko twarożek z jogurtem i szczypiorkiem,potem truskawki ,obiad gołąbek z m.drobiowego w rosole nie w sosie, podwieczorek truskawki -bez niczego ,kolacja truskawki ;) Dziewczyny miłej niedzieli jutro ruszam na parę godzin na działeczkę wytrwałości i uśmiechu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomniałam dodać jeszcze kanapki:( 2 z wędlinkę po podwieczorku;) przypiliło mnie ;) a no i na wadze rano było mniej o 800g czyli teraz jest 71 kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laseczki a powiedzcie mi co sądzicie o diecie przyspieszającej metabolizm H. Pomroy? Fajna jest, moje koleżanki duzo na niej schudl i co najwazniejsze ze im wiecej chcesz schudnac tym wiecej jesz :) ja mam ksiazke nawet troche przeczytalam ale brak czasu (czyt. dzieci :D) nie pozwala mi przeczytac jej do konca. J1992 a co to ta dieta norweska? 13 kg w miesiac to duzo, pani dietetyk nie powinna tak ustalac diety... chyba :) Sylwia nie ma problemu, wiem ze prawidlowa dieta to 5 posilkow dziennie, zbilansowanych, nie potrafie jakos pogodzic tych wszystkich obowiazkow, dla meza i dzieci gotuje osobno, dla siebie tez mam osobno... a kiedy zyc, ech glupie to :( ogolnie jakos mi smutno, kilogramy stoja w miejscu. ja sie wykoncze do tej wizyty u endokrynologa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lambadadadadida
Misiunka. Gdzieś czytałam że zastój wagi jest normalny bo ciało co jakiś czas musi przyzwyczaić do lżejszej wagi I potem już kg polecą. Ale jeśli w Twoim przypadku chodzi o co innego to lekarz na pewno Ci pomoże. Ja jestem trochę zrezygnowana. Ale nie poddaje się! Mama dzisiaj mnie odwiedzila i powiedziała że świetnie wyglądam, i ze wyglądam na 10kg mniej (Chciałabym żeby tak bylo). Bliscy widzą zmiany, ale znajomi na uczelni nie :( a może nic nie schudłam tylko bliscy tak mówią bo wiedzą że mi na tym zależy? ja sama niby widzę efekty, tylko to jest tyle ze jestem mniejsza jakby, ale proporcje ciala zostały (duże uda!) Zawsze myślałam że prawie 8kg mniej bd widać ekstremalnie, a wcale tak nie jest. Ciężko mi bo chłopak chciał spróbować mojego dietetycznego jedzenia, nałożyłam mu bardzo dużo, a on się nim nie najadł i musiał lecieć do sklepu po jakieś gotowce (bo u mnie w lodówce tylko jajka, kefiry itp) Trochę mi było przykro Bo Ja zjadłam znacznie mniej, a musiało mi to starczyc. Może potrzebuję więcej aprobaty, podziwu? Najlepiej się czułam na początku diety bo wszyscy byli pozytywnie zaskoczeni i mi kibicowali, po tygodniu mówili ze już coś tam widać, a teraz moja dieta to normalna kolej rzeczy. Nie wiem czy ktoś zrozumie ten bełkot. Dobranoc kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×