Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

czytam bo lubię

Polecane posty

Witaj Orsejko! :D ❤️ Dzięki za kawusie 👄Owocnych zakupów na targu ;) Dorix jeszcze nie było ale pewnie zajrzy zaraz ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na śniadanko zostawiam kanapki z tuńczykiem i jajeczkiem http://4.bp.blogspot.com/-MdrmWtl3_9c/UvtjutEpXwI/AAAAAAAAA8s/TaK-aJtoh84/s1600/kanapka+z+tu%C5%84czykiem+-+ja+gotuje+ty+zmywasz+1+.jpg i bułeczki z mozzarellą http://kanionek.pl/wp-content/uploads/2015/05/ser-na-kanapkach.jpg miłego dnia życzę i śmigam podobnie jak Orsejka do miasta ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem , jestem. Orsejko, Teklo, jak dobrze, że jesteście i zadbałyście z rana o ciepełko Czytelni 😍. Ja pomagałam szefowi pokroić imieninowe ciasto..... Przy okazji przyniosłam pełną michę do pokoju...będę wcinać do 15.00 a potem żałować przez kilka dni, że boczki rosną :D:D:D Biuruję, buziaki dla każdej 😍👄.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️ Pochorowałam się trochę i na nic nie miałam ochoty:( Dzisiaj już lepiej Betulka Daisy mocno spóźnione życzenia dla was. Niech spełnią się wszystkie marzenia👄 ❤️🌻 Miłego popołudnia🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co sie stało Terixiu? :O przeziębienie czy coś gorszego? ❤️ ❤️ ❤️ Zapraszam na obiadek: zupa krem z brokułów z prażonymi platkami migdałów albo grana padano (______)? a na drugie mam zapiekanke :P jak ktoś lubi ale nie zmuszam ;) wygarnęłam wszystkie końcówki (nie powiem że resztki :D) kalafior, brukselki, ziemniaki, mięsko mielone z papryką i czosnkiem (_@@@@@@@_)? 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tekla byłam przeziębiona, rozłożyło mnie totalnie, jak zwykle padło na zatoki, więc teraz leczę zatoki:( Miałam dużo czasu, bo tylko leżałam i oglądałam tv. Teraz jestem jeszcze bardziej chora ... z nienawiści, nie mogę ich ścierpieć. Codziennie oglądam program Morozowskiego, bardzo ciekawie prowadzi. No dzisiaj trafiła się wyjątkowa kreatura, potraktowała Piterę jak szczeniaka. Jak długo będziemy to znosić. Tak nie da się żyć:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane koleżanki Przepraszam ale mnie właściwie nie ma. Instytucje dla których pracuję nabrały rozpędu przed końcem roku i ja zamiast szykować się do świąt i cieszyć się czymkolwiek to piszę, badam, piszę, badam i tak w kółko. Pozdrawiam i do zobaczyska gdy się wyrobię👄❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczorek Ja jeszcze nie spie. Dzisiaj zle zorganizowalam sobie dzien i z niczym sie nie wyrobilam. Terix wspolczuje przeziebienia:( Ja tez niedoleczona. Juz mysle zeby sobie sama naswietlac sobie glowe i zatoki lampa. Pewnie nie powinno zaszkodzic. Tylko czy pomoze? Ale nie mam checi walesac sie po lekarzach. Dziewczynki szkoda nerwow na ogladanie politycznych dyskusji. Ja jak ogladam dziennik czy jakies polityczne programy wymiekam. Glowa boli. Dzisiaj u nas w miescie sklepy sa otwarte do polnocy. To taka jednorazowa akcja przed swietami i Mikolajem. Okazja zeby w spokoju kupic prezenty. Ja zostalam w domu bo nie mam zapotrzebowania na zadne prezenty. Tradycyjnie nie robimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziesiaj w sklepie widzialam pana ktory kupowal 12 malych kostek drozdzy i 5 kilo cukru. Nie wygladal mi na amatora-cukiernika ktory w adwencie wypieka strucle. Pewnie jak dzisiaj nastawi to do swiat wyjdzie. Troche sie zdziwilam bo wlasciwie wodka jest tania i nie myslalam ze jeszcze dzisiaj sie pedzi. Ale pewnie po tej taniej boli go glowa a jak sam zrobi to przynajmniej wie co wypije:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie myslalam ze do tunczyka pasuje jajko( mam na mysli dzisiejsze sniadanko:O) Okazuje sie ze tak. Pasta z tunczyka i jajko. Cale wieki nie jadlam tunczyka. Trzeba kupic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️A co to sie stalo? Jeszcze nikogo dzisiaj nie bylo? Szkoda:( W takim razie ja serwuje obiad. Jest filet z ryby, ziemniaki i lodowa salata. Odkurzylam mieszkanie i wynioslam smieci. Duzoooo bardzo. Papierzyskow, plastikow ale tego sie zbiera! Nie moge sie nadziwic. Dwuosoboa rodzina produkuje tyle smieci! Wszystko dzisiaj zapakowane jest w plastik i dodatkowy kartonik. 6 ciastek, 2 filety z rybki Ale z drugiej strony wszystko jest drogie, wiec chcialo by sie doniesc do domu nieuszkodzone i jakos to trzeba zapakowac. Ale czy naprawde az tak? Pamietam jak za czasow PRL w sklepach staly beczki ze sledziami a na ladzie lezaly towary w blokach: smalec, rodzynki i inne dobre rzeczy. Pakowano w szare papierowe torby i tez bylo dobrze:) No nic nie marudze. U nas jest juz kiermasz swiateczny. Ale nie wybieram sie. Zostane w domku po poludniu. Moze uda sie wygospodarowac czas i polezec ze 2 godziny z knizka w lozku. Milego popoludnia zycze Wam kolezanki Na razie🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki Cześć Vanilko Ja stawiam faszerowane jajeczka, wineczko, piweczko itp ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja z Wami, ja z Wami.... Stawiam babkę czekoladową, winko z jezyn, i ...tańcujemy....tańcujemy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×