Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
elleni1

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.3

Polecane posty

o ja co tu się dzieje z tym trollem? czyżby już i do nas zawitały? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie zawsze dziwi i zastanawia komu by się chciało czytać i komentować forum które go nie interesuje i nie dotyczy. Trolu kochany idź na słoneczko olej solarium i korzystaj z uroków wiosny pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rosa1987
TROOOLE zawsze byly sa i beda !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mójcijon lubię czytać twoje tasiemce bo ja też jak zacznę to na pół strony mi tekst wychodzi i to tak naprawdę niechcący.Podejście do operacji i stanu pooperacyjnego mamy podobne. Na ból pleców niestety przeciwbólowe nie pomagają tylko spacery i kombinacje przy układaniu poduszek w odpowiedni sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki, które są już po napiszcie proszę, czy któraś z Was miała wstawiane okrągłe Mentroy 325 ? Interesuje mnie jaki rozmiar uzyskałyście po operacji ? Mam 160 cm i 52 kg, jestem dosyć drobna w ramionach, czy z implantów okrągłych 325 uzyskam rozmiar biustu D ? Taki mi się marzy :) a obecnie mam takie niby 75 B :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona 83
hej dziewczyny. trochę mnie nie było, ale juz szybciutko odp.na Wasze pyt. Operację odłożyłam na koniec września. Kilka czynników było za np. dziecko bedzie miało 1,5roku, a starsze bedzie już w przedszkolu więc opieka bedzie łatwiejsza. Lekarz sam zasugerował, aby o tym pomyśleć. kolejny ważny czynnik to taki, że lekarz który miał mnie operować dziś (właśnie to sobie uswiadomiłam, że to by było dziś :) upierał sie przy 250 może 275 a ja wolę chociarz te 295 u Stańczyka. Także czekam i dalej noszę swoje gąbki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
30wiktoria a jaki profil tego mentora okraglego ? bo z 325 mozesz uzyskac pare rozmiarow w zaleznosci od profilu (srednicy) a tym samym projekcji Iwona83, 250 jesli mialoby niski profil i wysoka projekcje mogloby dac zaskakujacy efekt ... a z kolei 295 o wysokim profilu a niskiej projekcji moze dac jeszcze calkiem inny niz oczekujesz ... pytanie jak lekarz Cie mierzyl i jaki zaproponowal wymiar implantu ja dlugo w temacie nie siedze ale zastanawia mnie dlaczego tak sie upieracie przy wiekszych pojemnosciach ?? Przeciez nie tylko od tego zalezy jak beda piersi wygladac ... wystarczy ze dwoch lekarzy inaczej zrobi pomiar i juz zmiana wymiarow powoduje dobor innego implantu ... No chyba ze obaj wymierza dokladnie tak samo ... jak juz sie operuje pojemnosciami powinno sie operowac tez wielkosciami ... bo np na tych zdjeciach pokazuje jak moze dwa rozne implanty dac ten sam efekt http://art-med.com.pl/images/artmed/dobor_implantow/krup1.jpg http://art-med.com.pl/images/artmed/dobor_implantow/krup3.jpg http://art-med.com.pl/images/artmed/dobor_implantow/ru1.jpg http://art-med.com.pl/images/artmed/dobor_implantow/ru3.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny a jak wygląda sprawa badan przed zabiegiem? Co z szczepieniem przeciw zoltaczce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość izi
Rosa skad masz rak db orientację w temacie?Ja wybralam sobie mentory okragle pojemnosc nie wiem.Przyznam ze sugeruje sie cena bo sa w dobrej.Dopiero na konsultacji mi lekarz powie co i jak a ja sobie jak to laik wymyslilam te okragle.Widzialam w galerii rozne opcje i widzialam biusty i klatki pier.podobne do mojej i te okragle dodatkowo najbardziej mi sie podobaly.A Ty wymiatasz z tymi pomiarami:)Cyc z falerii fajny.Czy takie piersi z Twoich fotek z linku wygladaja Waszym zdaniem naturalniem ? Iwona a we wrzesniu bedziesz niec pomoc do dzieci?Pracujesz czy jestes w domu?Moj maz ma taka prace ze moze dosrac goea tydz.urlopu jednorazowo.Zastanawiam sie czy ten tydzien na pomoc mnie po operacji to nie za malo...Dwie corki z samoobsluga w pelni wiec tymi moimi pannami sie nie denerwuje.Jednak najmlodsza bedzie miala 2,5 i wymaga jednak sporo wysilku mimo ze to nie dzidzius jakis...Jednak mysle czytajac posty ze po tygodniu ja ogarne skoro Wy i z kilkunastomisieczniakami wymiatacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izi ja zawsze mam tak ze zglebiam temat zanim ide do lekarza ... nie dlatego zeby cos dogadywac bo sama zaproponowalam okragle a lekarz powiedzial ze zdecydowanie anatomy wiec sie zgodzilam ... ale wlasnie chce wiedziec co do mnie mowi ... po pomiarach patrzylam na katalogi niemal wszystkich producentow implantow i stad cos tam wiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rosa a dlaczego skłonił sie ku anatomom a te okrągłe odrzucił?Czy jest jakaś zasada ze okrągłe lepsze dla np.kobiet po urodzeniu dzieci itp...Jaką finalnie masz zaproponowaną cenę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjola
No dziewczyny widzę że jesteście obcykane w tych rozmiarach. Ja też wertowałam galerię szukałam podobizny ale teraz już wiem że w obecnych czasach doktorzy mają to sprawne oko ze cycuszki są dobrane idealnie do sylwetki. Dodatkowo nie da się oddać wyglądu piersi innej kobiety bo liczy się budowa tego co mamy ilość gruczołu etc etc.. Ja ponad wszystko chciałam unieść górę wiec wybrałam impl okrągłe a na wizycie usłyszałam cyt,,ja pani okrągłych nie włożę jak by pani wyglądała. No i cóż. Musiałam polegać na nim. Po drugie przeczytałam że ma wyczucie co do wyboru wielkości. Mam 300 mentory anatomiczne o średnim profilu bo miałam gruczoły na,, spodzie" hi hi hi moich piersi. Zapewniam was moje Drogie że nie jesteśmy w stanie wyobrazić sobie przed operacją jak one wyjdą. Obecnie w tym sportowym staniku po kitlem to prawie nic nie widać. A przed lustrem jak to napisała Mojcijon to aż się ich boję. Dodatkowo miałam dziwne uczucie niedosytu ale gdy założyłam stanik lekko usztywniony to szok ale balony. Koleżanka na łóżku obok miała okrągłe i bała się efektu piłki a teraz przeszczesliwa ma piękne idealne jak dla niej. Są dwie opcje i to jest ważne albo robimy cycki dla siebie żeby były pełne i dawały nam komfort albo takie które mają się rzucać w oczy i budzić wątpliwości wśród ludzi o ile nie chcemy tego ukryć ponad wszystko. Wiem że gdybym wzięła większe jednak ktoś by się zainteresował. Dlatego dokonajcie sobie wyboru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuza067
Witajcie ja już po,bardzo bolą nie tyle piersi co plecy.Jestem słaba.Odezwę się jak odzyskać siły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjola
Zuza. Witamy w świecie cycolinek.. Tak taki pierwszy efekt ze bolą plecki. Ale jak poczujesz się silniejsza wstań to przejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znow nie dopisałam loginu :) goscizi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćizi
Zuza gratuluję Ale Wam zazdroszczę laski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mójcijon
Zuza! Super ze po operacji. Słuchaj za trzy dni plecy soe przyzwyczaja do spania w innej pozycji wiec bedzie lżej. Polecały tu dziewczyny poduszke jak do karmienia/ ciężarnych - zamówiłam tylko bede miała za tydzien dopiero :/ ale! Jak byłam w ciazy bardzo mi pomogła ta poduszka wiec wiem ze teraz tez sie sprawdzi. To sie nazywa Poduszka cebuszka. Minikaminki ja z natury gadatliwa jestem :) to tez tasiemce wychodzą Wiktoria30 nie wiem jaki rozmiar uzyskasz bo to zależy od wymiarów klatki- cm pod biustem i w biuście. Nie patrz prosze na miseczki bo i ha popełniałam ten błąd. Kazda firma ma inne wymiary i raz mozesz miec 75C a raz 70E :) ja sama z tymi 365 nie wiem co bede miała bo jak mierze to raz wychodzi mi 70F a czasem 75C jak patrze ba wymiary w cm poszczególnych firm. Po prostu zobacz haka piers objętościowo cie zadowala a czy na staniku bedziesz miała d czy E czy c to co to za różnica? Podam ci przykład ubran- w kappahl 34 jedt dla mnie za duze, ale w 36 w innej firmie np. Cubus jest akurat :) wiec noe ma co na to patrzec. Rozumiem ze chodzi ci o zgrabny duzy cycek i wydaje nam sie ze to "D" bedzie .. A w rzeczywistosci to moze ci wyjsć dalsza literka alfabetu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IZI zaproponowala implanty anatomiczne bo ja mam totalne zero :) wiec okragle wygladalyby dziwnie przy tym co teraz mam, cene mam nizsza niz standardowo bo bez VAT ze wzgledu na to moje ZERO, cena sie klaruje miedzy 13500 a 14500 +VAT a dokladniej 13500 za implant i zabieg, 400 za dobe po zabiegu, 50 za sciagniecie szwow (w tym oczywiscie sprawdzenie i konsultacja po 1 tygodniu) ew. 230 za biustonosz od p. doktor bo mozna tez kupic we wlasnym zakresie Izi ja mysle ze wygladaja te piersi z galerii naturalnie i takie bym chciala bo mniej wiecej od takiego zera pomiedzy tymi dwiema wychodze :P mam nieco wiecej tkanki niz pierwsza i nieco mniej niz druga :) Zuza wspaniale !!! gratulacje !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona 83
Rosa, upieram sie bo wmierzyłam rozne rozmiary i wiem co mi sie podoba a co nie. Miedzy innymi mierzyłam 250 anatomiczne o extra wysokim profilu i to byly mniejsze piersi a mocno sterczace do przodu i mi sie nie podobaly. Poza tym zle piszesz o profilu i projekcji, bo to jest jedno i to samo. Impklanty o wysokim profiku maja wysoka projekcje a o niskim profilu niska projekcje. Profil i projekcja to zamienne pojecia. Owszem implanty anatomiczne moga miec rozna wysokosc i szerokosc ale jest to po prostu wysokosc i szerokosc a profil lub inaczej projekcja to wymiar do przodu. Nie ma implantow o wysokim profilu i niskiej projekcji :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny jak z tym szczepieniem na wzw typu b przed zabiegiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mójcijon D :) byłoby cudownie :) :) :) Rosa 1987 lekarz nic mi nie mówił na temat profilu moich implantów, po wymierzeniu powiedział tylko "Mentory okrągłe 325, a jeżeli chce Pani większe to nie u mnie" Zuza życzę szybkiego powrotu do pełnej sprawności :) super, że masz już to za sobą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beti48
30wiktoria , a jaką masz wyjściówkę ? pytam , bo mi dr. też zaproponował mentory okrągłe 345 ml o wysokim profilu _ bardzo się ucieszyłam , bo właśnie okrągłe chciałam aby górę wypełnić , bo dołem to ja mam kawałek sporego biustu ... myślałam tylko ,że będą 300-325 ml , ale dr. powiedział ,ze spokojnie mogę mieć ciut większe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Iwona profil w rozumieniu wymiarów implantu . Jak masz wysokość 11 to możesz mieć mała i dużą projekcje. I tu zależy jaka pojemność taka będzie projekcja. Jeśli masz 10 cm wysokość to projekcja tez może być mała i dużą w zależności od pojemności. Jeśli masz wysokość czyli profil 12 to tez możesz mieć mała i dla projekcje w ależ mości od pojemności. U mnie wymiar 10.5 szerokosc/ 10 wysokości mam możliwość projekcji i tym samym rozmiaru 3.8 przy 185 ML. 4.4 PRZY 225ML i 5.3 przy 20 ml. Jakby mi wymierzył wysokość 11 zamiast 10 to przy 260 miałabym max 4.4 projekcji Dlatego pomiar jest niezwykle istotny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To wyżej to rosa1987

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nataszka. Kiedy robiłaś ? Jakie masz anatomiczne czy okrągłe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od kilku dni próbuje wstawić login , żeby nie być jako gość ale niestety nie mogę :( Będe podpisywać może moje posty. Fajnie , ze można pogadać z dziewczynami które są po i przed. Można sie dowiedzieć i tez coś doradzić. Ja mam za sobą 4 m-ce i mogę ten czas podzielić na następujące etapy. 1. Zaraz po . Pomijając oczywiście 4 doby. Fascynacja, niedowierzanie . Ja ciagle stałam w lusterku ;)tak było ok miesiąc 2. Zmęczenie niemożliwością ćwiczeń. Dość szybko minęło 3. Piersi zaczynaja sie zmieniać. Troszkę maleją , kształt sie zmienia i u mnie - pojawiła sie złość ze za małe, ze za nisko , że chciałabym żeby bardziej nie opadły , żeby nie były miekksze itp. Czyli tzw. Kombinowanie- przekombinowanie ;)) 4. Teraz od ok 2 tyg jestem przeszczęśliwa. :)))))) uważam ze mam najpiękniejsze piersi na Świecie. Są idealne. Wyglądają mega naturalnie i kompletnie nic bym nie zmieniła. Wróciłam do pełnej aktywności fizycznej. Biegam, ćwiczę , chodzę na basen . Bardzo dbam- tzn. Używam kremów, olejków żeby skóra dekoltu była piękna. Nie mogę już doczekać sie lata, wakacji - kostiumu kąpielowego. Teraz wydam majątek ;)) Także jesli któraś z Was zastanawia sie kiedy przestanie bolec i plecy i rany itp. To napisze krótko. Ja nie pamietam już bólu i zapominam ze była jakakolwiek ingerencja. Jedynie wygląd przypomina mi o tym. Ale pozytywnie. Służę porada w razie co Evi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toyska
evi - gratuluję pozytywnego podejścia! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona 83
Rosa1987 byłam u 4 lekarzy i 3 z nich dawało mi okragłe, średni profil. tylko,że jeden chciał te 250 może 275, a ten drugi pow.że spokojnie 295-310. Z tym że 310 sa juz minimalnie szersze niż moja klatka 0.5cm na jednym implancie więc raczej wezmę tą bezpieczną szerokość czyli 290 średni profil. Wybrałam 295 bo to jednak 45 więcej niz u tamtego lekarza. Niby nie dużo ale bałam się ze będą za małe. Marzyło mi się ponad 330, ale jestem za szczupła i mam waską klatkę. Wolę mniejsze a bezpieczniejsze bo duzo rozmawiałam z lekarzem o ew.powikłaniach w przyszłości przy za szerokim/za dużym/ lub z byt wysoką projekcją implantach. Mam 33 lata i wiadomo skóra będzie się starzeć szybciej niż u 20 latki :) Jak ktoś się wacha jaki rozm.i projekcja to polecam dr.Obrockiego i jego system 3d. Mi dużo pomogło to w wyborze np.czy wysoki profil czy średni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Iwona jaka średnicę masz konkretnie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×