Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
elleni1

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.3

Polecane posty

Gość gość
kasiejka_lodz zawsze pierwsze 4 odpowiedzi pojaiaja sie naraz ... :) a co do rozmiary to 345 bedziesz zawiedziona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rosa87
to ja Rosa87

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toyska
zuza, ale skoro jest postęp to dobrze :) powoli do przodu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rosa87
zuza odpadna koncu :) one upierdliwe sa :) a i tak masz biustonosz wiec nie widac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiejka ja sobie zrobiłam woreczki z wodą 350 ml i jak pojechałam na wizytę do dr.od razu powiedziałam,że tyle i tyle ml mnie interesuje,ale zdam się na doświadczenie i wiedzę dr.Dobrał mi większe. W ogóle nie wyglądam sztucznie,przeciwnie bardzo naturalnie wyszło.Jeśli chcesz mieć trochę cycka to 375.I pamiętaj,że zawsze pod mięsień mniejsze wychodzą. Dzisiaj po raz pierwszy od operacji widziałam się z bratową,nie zauważyła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiejka_luczak
Zuza ale mam nadzieje ze nie wychodzą rozmiarowo jak u rozenek czy do...y:) tylko bardziej naturalnie i mniejsze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Toyska właśnie to mnie cieszy, bo codziennie mogę zrobić coś czego dzień czy dwa dni wcześniej zrobić nie mogłam ;) Rosa jak odpadną??? Matko jedyna,to one się nie wchłoną ??? To po podłodze będę je zbierać ;) Mi kwestia wizualna nie przeszkadza,tyle,że one ciągną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiejka_lodz
Eolka wyszły Ci takie jak chciałaś czy większe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiejka pojęcia nie mam jakie one mają ale myślę,że ok 450ml. Do moich to w ogóle nie ta półka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiejka_lodz
Ha ha ... To całe szczęście .... Czyli mam sie nie przerażac ze będę baba z wielkim cycem przy tych 375 ml :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiejka_lodz
Dziewczyny błagam dajcie jakieś foty przed i po te które maja blisko 375 ml bedzie mi łatwiej jak zobaczę. Obiecuje ze usunę tylko poratujcie :) kasiejka_luczak@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcela28
w ogóle....zresztą 375 to nie jest tak strasznie dużo...myślę ze taki rozmiarek w sam raz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćP
No właśnie jak będę w ciąży i powiększą się jeszcze o 2 rozmiary to będę mieć bardzo duże cycory :) Zastanawiam się też o odstawieniu dziecka od piersi. Mnie jeszcze dzieciątko będzie czekać także na pewno będę to przechodzić :) Co do biustonoszy mi powiedziała, że na pierwszą kontrole mam mieć już drugi i założy mi ten nowy, a tamten sobie przepiorę żeby mieć na zmiane :) Widzę że piszecie o asymetrii po zabiegu, długo się utrzymuję ? Jest możliwe, że skoro wcześniej nie miałam asymetrii to po zabiegu ona się pojawi ? Jeszcze tyle muszę czekać, a chciałabym mieć już to za sobą ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rosa87
Kasiejka te implanty 375 jakby mialy projekcje 6.0 to moglyby wygladac gigantycznie one maja 4,9, bedziesz miec kolo D, w bieliznie sie chowa ten rozmiar, a wszczepienie pod miesien tym bardziej bo z tej projekcji ucieknie ok 0,3 i wychodzi 4,6, przy 345 wyjda Ci male max zwykle C o ile w ogole takie Zuza szwy rozpuszczalne nie rozpuszczaja sie i wchlaniaja calkiem calkiem, one sie rozpuszczaja tak zeby same wyszly a nie trzeba ich bylo nacinac i wyciagac :) wiec jakies tam kawaleczki niebieskie gdzies znajdziesz jak juz sie rozpuszcza w niektorych miejscach, ja po porodzie mialam tak ze podcczas mycia po ok 3 tygodniach widzialam kawalki szwow w wannie goscP no wlasnie najlepiej z tym karmieniem jakby sie wypowiedziala jakas osobka ktora to przezyla :) bo ja jestem po dwoch porodach. Asymetria sie pojawia jak schodza nie w tym samym czasie, jak opuchlizna roznie sie wchlania itp ale mocno to stresuje,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiejka_luczak
Rosa a gdzie znalazłaś tabele wymiarów implantów alergen natrella zobaczyłabym sobie z ciekawości jakie są różnice w wymiarach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rosa87
chce juz jutrzejszy dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda1973
witam jestem 1 dzien popowiekszeniu biustu we wroclawiu.Miałam narkozę,ktorej sie balam ale niepotrzebnie .Bol za to w nocy nie do opisania dostalam nawet morfine,potem ketonal przez kroplowke,ale dzisiaj juz wstaje sama i co 8 godzin ketonaltabletki biore i prawie wcale nie boli .ja wymienialam implant po19latach.Teraz mam politech 330 anatomy strukturyzowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćP
magda1973 a karmiłas może piersią? niby nie szkodzi to dziecku, ale ciekawa jestem jak to wszystko wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda1973
jajuz podzieciach robilam piersi więc nie odpowiem niestety na to pytanie:( ale moze ktos wie gdzie moge kupic sportowy stanik na zmianę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rosa87
kasiejka i jak wydumalas cos ? kiedy masz zabieg? magda kto zalecil Ci zabieg wymiany ? czy sama przezornie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda1973
do gość-dzięki za stronki nikt mi nie zalecił,sama postanowilam wymienic ponieważ powstala u mnie tzw kapsuła wokol implantu,po drugie grawitacja zadzialala i biust juz nie byl taki jak powinien być.te politech ktore mam teraz pod miesień mają znikome prawdopodobieństwo powstania takowe kapsuły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mójcijon
Co do karmienia piersią po Operacji to mam dwie kokezanki ktore karmiły - jedna pol toku druga dluzej. Miały ogromne piersi w tym nawale mlecznym a potem tylko duze ;) pi karmieniu stan rzeczy wrócił- piersi zmalały - a u jednej z nich efekt był jeszxze lepszy bo piersi nabrały bardziej naturalnego kształtu (przed operacja nie miała swoim piersi praktycznie wcale). Mi lekarz takze mowil ze od mięsień jak sie zakłada implant jest możliwość normalnego karmienia piersią. Wiadomo- piersi sie zmienia nie ważne czy były robione czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiejka_lodz
Rosa co ja mogę wydumać.... ??? jedyne to , że bardzo chcę mieć cycochy w końcu po 35 latach marzeń:) co do rozmiaru dalej myślę, dalej oglądam i dalej mi się śnią. Czekam na Mójcijon miała mi wysłać zdjęcia przed i po a ma wymiary podobne do mnie i rozmiar implantów również taki jak moja propozycja od dr. Zabieg mama 31.05 już się nie mogę doczekać....alllleee zawsze jest jakieś ale czyli ten rozmiar... nie chcę przesadzić ale też chcę być zadowolona, tyle kasy tyle stresu więc dobrze by było żeby było warto:) A Ty jak się czujesz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiejka_lodz
Myślę o tym , czy ktoś zauważy, co powiem w pracy jeśli ktoś zapyta... przecież w nocy mi nie urosły haha :) najgorsze to brak wyobraźni co do rozmiaru. wiele pytań, kiedy dam radę wrócić do pracy, czy na wakacje będę wyglądać w kostium w końcu cool:) i takie tam ... ten rozmiar spędza mi sen z powiek:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rosa87
kasiejka jesli nosisz push-up to sie nie zorientuja a ja sie jutra doczekac nie moge :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć dziewczyny Ja mam w sobotę operację mam 66 pod biustem waga 45 wzrost 157 a implanty 350 i zastanawiam się czy będę zadowolona? Pomóżcie doradzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×