Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
elleni1

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.3

Polecane posty

Gość iwona 83
Gosc Magda 87, mialam podobny dylemat. Prawie identyczne rozmiary bo 164 wzrostu, 49 wagi i 68 pod biustem. Rozwazalam pomiedzy, 295, 325 i 345. Okragle wysoki profil allergan. Pierwsze odstrzelone szybko na placu boju zostalo 325 i 345. Decyzja na 345 ;-) Tez po wykarmieniu 2 dzieci zostało mi małe b. I tez mam operacje na koniec wrzesnia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fan ładnych piersi
Hej dziewczyny, róbcie cycuszki, jestem wielkim fanem tych pięknie zrobionych. Wiele moich kolegów przy żonach mówi 'jasne, naturalnie najpieknieksze, czy duże czy małe' ale przy kolegach prawie wszyscy jak jeden mąż mówią nie ma to jak piękne spore cycuszki. Nie muszą być ogromne, ale takie D czy E są cudne :-D Więc bierzcie raczej większe niż mniejsze ;-) Moja żona po zrobieniu ma 70E i są obłędne. Wcale nie sztuczne. Kocham je. Więc i Wy dajcie trochę radości mężom i chłopakom ;-) Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćangleaa
Justyna halo co u Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia2191
U mnie mija 1 tydzień od operacji.czuje się super, chodzę i robię podst czynności. Zauważyłam że jak trochę pochodzę to mi tak jakby puchna piersi jeżeli można tak powiedzieć. Tak poza tym to budze się tylko w nocy bo bolą mnie plecy- nie jestem przyzwyczajona do spania na plecach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Justyna
Pisałam dużo ale był słaby zasięg w klinice . Ja juz w domku... miałam. być do jutra ale mnie wcześniej puścili ..Wczoraj czekałam dość długo na zabieg .... aż odbijało mi. druga dziewczyna ze stresu . Później się okazało ze albo idę po rozmowie albo jeszcze tabletka i trzeba godzinę czekać .Wiec poszłam od razu .Trochę stresu na stole było nie powiem bo tak jakby na trzeźwo. Przez chwilę panika ale po kilku sekundach juz spałam to było o 17.30 Zabieg trwał nie całą godzinę . Ja obudziłam się w sali pooperacyjnej . O 19.30 się obudziłam (martwiłam się o.ucisk i oddech ale naprawdę wszystko było. w porzadku) .Jedyne co to było mi nie dobrze. Lekarz mi wcześniej powiedział. ze będą mi podawać morfine. .. i tak do 24 zwracałam. .Poprosiłam żeby mi więcej nie dawać morfiny bo to od niej tak zwracałam. i automatycznie mi przeszło ..O 23 pierwszy raz wstałam. do.toalety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćJustyna
dodałam juz kilka poetów i patrze ze się nie wyswietliły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAnna
Justyna !!!!!! zaczynam się martwić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmagda87
Hej Iwona83 ja raczej decyduje się na 325 okrągłe mentor bo ja mam prawie zero mojego biustu...gdzie i kiedy masz operacje?? W jakim wieku masz dzieciaczki??pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAnna
Kasia 2191 to jest pocieszające co piszesz jak widać każdy inaczej to przechodzi mi zostało niecałe dwa tygodnie dzisiaj porobiłam badania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona 83
Magda 87. No mi troche zostalo jeszcze :-) Zabieg w linea corporis w Warszawie. I tez 28 wrzesnia. Dzieci 3 i 1.5 roku. Ja zdecydowalam sie na wieksze w dużej mierze za sprawą przymiarek i forumowiczek. Jak mierzylam 300 to mi sie podobała wielkosc. 345 jak.sie zmniejszy o 10% to zostanie 310, czyli w zasadzie to co mierzylam i mi sie podobalo. A forumowiczki mowia ze nawet 15% ich zdaniem znika. Nie ch ialam zeby za male wyszly. Poza tym zwyczajnie ten doktor u ktorego robie od poczatku byl za tym rozmiarem. Ja sie balam wielkosci i raczej chialam mniejsze ale po tych przymiarkach, opiniach i zdjeciach forumowiczek, ktore czesto piszą ze mogly by byc wieksze, opinii doktora ktory.mowi, ze u mnie do 345 beda wygladaly naturalnie zdecydowalam.sie wlasnie na 345 :-D Mam nadzieję, ze super wyjdą. A ty w jakim.wieku masz maluchy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona 83
Justyna, Gratulujemy!!! :-) Dawaj znac jak pierwsze wrazenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAnna
Iwona83 kurcze faktycznie z tymi rozmiarami widzisz mi dobrał 235 ml , dla mnie to zdecydowanie za mało powiedział że przed zabiegiem bedzie wybór bo ja chce min.300ml. on powiedzial ze 300ml do mojej sylwetki to za duzo Któraś tu pisała ze ma 270ml i rozmiar duży jej wyszedł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a z tym znikaniem 10% to jakaś ściema to po prostu na początku piersi są obrżmiałe i wydają sięduże po dwóch miesiącach osiągają docelowy wygląd i się wydaje że się zmniejszyły bo kobiety już się przyzwyczaiły do balonów z początku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vi_ki
Justyna, cieszę się, że się odezwałaś, martwiłyśmy się o Ciebie :) były jeszcze jakieś inne kryzysy niż te o których pisałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćJustyna
Dziewczyny ja miałam. we wtorek zabieg . Wczoraj wróciłam do domu i jeśli chodzi o mnie to ból 9/10 do tej pory od wczoraj ..Miałam. kryzys w środę i wczoraj od 17 do dziś do 6 rano Teraz przyszłam na wizytę kontrolna i na chwilę mniej boli. Ja miałam. rozmiar A Standardowe i powiem wam ze jak mi zrobił 325 ml to w bluzie nawet nie widać różnicy . Po tym jak zejdzie opuchlizna zostanie typowy rozmiar C . Mam nadzieje .Ja mam mentory 325 wysoki profil okrągłe. ..Niestety więcej się nie zmieściło ale.jak dla mnie są za małe ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćJustyna
W pierwszy dzień wstawałam z wielkim bólem ale wstawałam ..Na każdy posiłek. Nie wiem czy miało. to wpływ ale lekarz mówi ze bardzo ładnie się goją. .Jak dla mnie nawet na drugi dzień jak się kapalam nie wyglądały naprawdę źle . Delikatnie opuchnięte .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vi_ki
Justyna, rozumiem, że ból duży ale zrobiłabyś to jeszcze raz? Oczywiście większe gdyby się dało :P Masz dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona 83
Zadna sciema z tym znikanjem. Ale pamietajcie, ze to tylko przy implancie pod miesien, ktory jest uciskany, rozplaszczany przez miesien i tkanki. Vo innego jak wlozysz implant pod gruczoł w co innego pod miesien. Wiele osob to potwierdza wlacznie z lekarzem. Znalazlam kiedys fajny opis amerykanskiej doktor o robieniu implantow ktora tez pisala, ze jak sie robi pod miesien i chce uzyskac wielkosc z przymiarek to nalezy wziasc na operacje rozmiar wieksze niz to co sie nam podoba. Gosc Anna, niestety duzo zalezy od lekarza, jego podejscia i tez ksztaltu implantu. I profilu, dlatego szczerze polecam duzo przymiqrek zeby nie opierac sie na slowach lekarza i liczbach a na tym vo widac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 104daisy
Justyna super, że dobrze to wszystko znosisz, no to dobrze, ze piszesz o rozmiarze bo już chciałam zmniejszać wybrany implant. Kuruj się kochana i pisz nam tu na bieżąco :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćanglea
Justyna to ból ogromny skoro 9/10 nie pocieszylas mnie :( ja juz we wtorek ! I tylko noc dostaje w klinice Strach ogromny a miałaś dreny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Justyna
Dziewczyny pewnie ze bym zrobiła jeszcze raz bo są przepiękne juz teraz . Naprawdę to są jakieś bzdury jak czytam ze dziewczyna bardzo szczupłe nie powinny brać okraglych .Jeśli jest to gry lekarz i dobierze odpowiedni profil implantu to nawet u mnie mega szczupłej nie wygląda to sztucznie bo są świetnie zrobione . Jednak dziewczyny naprawdę jak juz się obudziłam to pomyślałam że powinny być jednak conajmnien 350ml . Jeśli chcecie żeby było kawalek cycka to te co ja mam 325 a miałam rozmiar A są małe i nawet nie wiem czy C z nich wyjdzie. Miałam od razy dreny w czwartek chciałam wyjść to mi wyciągnęli a dziś jak byłam na wizycie to jeszcze wyciskali osocze z dwóch piersi to było po 5 ml To wszystko dlatego ze lekarz powiedział ze jestem pierwsza pacjentka która na własne życzenie wyszła po dwóch dniach . A wczoraj żałowałam bo królowi w klinice lepsze niż ketonal w domu . Do tego tam mają setne łóżka i łatwiej wstać niż w domu .. Dziewczyny bierzcie większy rozmiar bo ja je poprawie za 2 lata Tylko u mnie to w ogóle skóry nie było o w sumie wtedy myślałam że chce C lub C + To Lekarz chciał włożyć 300 ale się zmieścił 325. Także wybieracie dobre kliniki mój zabieg był drogi ale te 3 dni są najważniejsze i jesteście pod najlepsza opieka . Do tego leżałam z dziewczyną która miała zmniejszanie piersi i zrobił to także idealnie Chwała temu lekarzowi Do nikogo innego bym nie poszła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dreny miałam od wtorku i pielęgniarki cały czas je zmieniały bo krew i osocze się zbierało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Justyna
kroplówki w klinice * Angela podaj maila.to wyślę zdjęcie Jednak nie sugeruje się do końca . w lustrze wyglądają na rozmiar większe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyna mogłabyś mi wysłać także zdjęcia wyjściówki na maila i po jeżeli możesz oczywiście j.ant@wp.pl będę bardzo wdzięczna. No wiec z tego co piszesz to już nie mam wątpliwości biorę te moje 360 i 340. Asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona 83
Justyna, fajnie, ze piszesz, szybkiego powrotu do zdrowia. też ugruntowujesz mnie w moim wyborze 345. Czy i ja moge dostac fotki na maila? Bardzo mnje ciekawi jak wyszły. iwona@iwist.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAnna
ja też chce zdjecia wspolnikanna@gazeta.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmagda87
Hej Justyna a ja już też byłam przekonana do 325 a ty piszesz że lepiej większe ja też mam A:/ kurcze ja chce takie jak ma chodakowska, wie któraś jaki ona ma rozmiar?Justyna mogę prosić o zdjęcia na maila???? Dziękuję moniqa87@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćJustyna
Daisy wysłałam. zdjęcia . Dziewczyny miejcie na uwagę ze to.byly zdjęcie jeden dzień po zabiegu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyna dziękuję bardzo, piękne ;-) no i kurcze nie widać abyś była krojona we wtorek super ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Justyna
Magda weź 350 okrągłe wysoki profil mentor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×