Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
elleni1

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.3

Polecane posty

JaaAmi Superowe te twoje cycunie :) równe i pasują idealnie do twojej sylwetki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JaaAmi zabieg miałam 11-05. Mam 295 anatomiczne mentory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaaaAmi
Asi28 to podobnie jak ja, tez masz wrażenie ze są cięższe i cały czas ciągną i jakby szarpią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JaaAmi ja mam szwy rozpuszczalne. Dla mnie cały czas są mega twarde no i czasami gdzieś kluja czy trzeszcza hiiii :) Aaa i jakby cały czas są napiete jak do karmienia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie doszły do mnie fotki :/ Dziewczyny prosze wyślijcie jeszcze raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaaaAmi
JJ88 wysłałam przed chwila drugi raz;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asi28 Czy ja też mogę prosić o fotki? beata.jankowska@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce miec fajny cyc
Hej dziewczyny :) sto lat mnie tu nie było ale widzę że dalej się udzielacie i przybywa nas zadowolonych cycolinek :) u mnie wczoraj minęło 2 miesiące!! Szok!! Już prawie zapomniałam że miałam operacje!! Jedynie czasem jak ktoś powie komplement typu AKE MASZ BIUST to przypomina mi się heh. Już się czuje z nimi jak bym zawsze je miała heh. Są już miękkie i można je zbliżać do siebie :) do pracy noszę sportowy stanik bo jest mi wygodniej no i wtedy tak piersi się chyba nie rzucają w oczy heh. Stosuje plastry na blizny póki co nie umiem powiedzieć żeby były jakieś cudowne. Chciałabym używać jakiejś maści lub żelu bo byłoby to bardziej wygodne. Plastry trzeba zdejmować przed kąpielą i zakładać po. Przyznam szybkim trybie życia to trochę męczące. Raz z pośpiechu wyskoczyłam pod prysznic z plasterkami heh ale nic się z nimi nie stało. Dziewczyny jak znacie jakieś kremiki czy żele to dajcie znać proszę :) buziaki dla was!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laura456
Witajcie dziewczyny, jestem przed zabiegiem powiekszenia piersi u dr Sirek w B-Bialej. Czy ktoras z was miala tam robione piersi? Mam zabieg pod koniec lipca, kilka dni wczesniej konsulatcje, bo bede jechac do doktorka z uk. Moj rozmiar to male A ...a wasze wypowiedzi daja mi nadzieje na C, a nawet D. Czy ktoras z was jest juz po u Sirka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chce miec fajny cyc ja nie ściągam do kąpieli plastrów :) staram się nie "odmaczać" w wannie :P ale jak myję się to i one się zachlapią. Nie zauważyłam żeby pod plastry woda dostawała się, one nawet nie odklejają się na brzegach po takich kąpielach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sylwia
Dziewczyny jakich firm macie plastry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eleni właśnie jak niedbale je pierwszy raz zakleje to wtedy coś się zadziera i jest problem. No to może też sobie odpuszczę to ściąganie ich na czas prysznica heh. Zawsze je w sypialni zostawialam żeby potem jak skóra uschnie zakleic znowu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość sylwia i ja i chce mieć fajny cyc (z tego co pamiętam) mamy plastry SUTRICON

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sylwia
Wlasnie pytam bo są jeszcze firmy Silon Oleva Fabric. Podobno bardzo dobre. Stosowała któraś z was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćelmo
Czesc dzewczynki ja juz drugi dzen w polandze I straaaaaasznie tesknie za moja rodzinka,jak po mysle ze jeszcze tutaj musze byc 20 dni to plakac sie chce.dzisaj jestem po wszystkich badaniach USG piersi wyszle dobrze.czekam na wyniki reszty,I zgadnijcie coooo?DOSTALAM WCZORAJ OKRES HURAAÀ.A balam sie ze dostane przed sama operacje.chyba z nerwow.dzisaj jak robilam badania to zdalam sobie sprawe z tego co sie dzeje.teraz siedze na pieknym tarasie u mojej kochanej kolerzaneczki.dzisaj chce my wypic sobie winko.a juz od czwartku a ni kropli.strasznie sie boje.Pani ktora robila mi USG to powiedzala ze bym nie robila pod gruczol,tylko pod miesien I nie zaduze,bo wieksze moga sie popszesuwac albo I sie rozlac.juz naprawde nie wiem.czekam mnie konsultacja z moim lekarzem w srode I napisze jakiej wielkosci bede miala.xxxxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was dziewczyny:) Chcialabym do Was dołaczyć jesli pozwolicie :). Postanowilam zrobić cycuszki, juz nie ma odwołania! :), a powiem Wam,ze wahalam się ze 2 lata. Powiedzialam sobie,ze raz się zyje :). mam dwojke dzieci, wiecej nie planuję, 32 lata a wię myślę, ze mogę spokojnie poprawić wygląd moich piersi. Moje piersi "wyjsciowe" to małe B, ale niestety stracily duzo na jędrnosci, mimo,ze po drugim dziecku(prawie 8 lat) udawalo mi sie je utrzymywać w jako takiej formie, tak dzisiaj juz nie jestem do nich tak optymiustycznie nastawiona :). Mam umowioną konsultację dopiero na 30 lipca, buuu, ale juz dzisiaj chcialabym sie Was zapytac ile czekałyscie od momentu konsultacji do operacji? Wiem,ze to zalezy, ale chodzi mi orientacyjnie na podstawie Waszych doświadczeń. Pozdrawiam serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja też mam te sutricon. Witamy Ewelina 822 powiedz do kogo wybierasz się na konsultacje? Ja czekałam 2 miesiące na operację od konsultacji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaaaAmi
Ewelina82 hej, ja czekałam na zabieg miesiąc od konsultacji,nie chciałam dłużej, nawet krócej ale miałam inne plany:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina822
Fajnie, ze ten czas oczekiwania nie jest az taki dlugi, bo ja niecierpliwa jestem ;) Ja bede miala konsultacje u dr. Wilgusa z Katowic "Euroklinika", czy ktos tam sie operował? I mam jeszcze jedno pytanie, na stronie kliniki pisze koszt powiekszenia piersi ok. 10 tys zł bez implantów. Jakiej moge się spodziewać koncowej kwoty ? chodzi o implanty firmy Mentor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaaAmi
Ewelina82 jeśli chodzi o termin zabiegu to sama ustalasz go za lekarzem, ja mogłam mieć dużo wczesniej tylko nie chciałam.Ja miałam w Katowicach ale nie tam.A jeśli chodzi o kasę to rożnie to bywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina822
JaaAmi, skoro robilas rowniez w Katowicach, to ja mysle, czy by sie nie umowic na konsulatcję rownież do tego lekarza co Ty byłaś. Zawsze to isc lepiej do dwóch lekarzy niż jednego. Moze tam uda wcześniej umowic się na konsultacje. A mozesz mi napisac ile Ty płaciłas za całość?, jakbys mi jeszcze wyslała zdjecia to byłabym wniebowzięta :) Inne dziewczyny jak mozecie rowniez Was prosze o zdjecia, chcialabym zobaczyc "na zywo " efekty, bo nikt z mojego otoczenia nie poddawał się operacji powiększenia piersiaczków. Kontakt do mnie evela1982@yahoo.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza1234
Elmo super ze juz jestes zleci raz dwa zobaczysz . Teraz tylko operacja odpoczywasz i do dzieci :) nie martw sie ,wiem ze to trudno tak nie myslec o swoich skarbach ale zobaczysz to tylko dwa tygodnie :) ja dzis popijawe urzadzilam i poklocic sie juz z mezem zdazylam :-( dziad jeden hahaha :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelina822 zależy jeszcze czy mentory okrągłe czy anatomiczne. Koszt okrągłych to 4 tys, anatomiczne są droższe ale nie wiem dokładnie ile bo mam akurat okrągłe :) U mnie od wizyty do operacji jakieś 2 mies

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaaAmi
Ewelina82 robiłam w Katowicach u dr Sierocińskiego, za zabieg wyszło 13,5 tys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BB320
Ewelina822 U mnie konsultacja 9 marca a zabieg 23 kwietnia robiłam w Linea Corporis w Warszawie całkowity koszt z implantami 9000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Joasia
BB 320 ale mało płaciłaś za zabieg. Dokładnie połowa tego co ja ( ja mam anatomiczne)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domka80
Hej dziewczyny! ( 320 uhp mentor, 31.03... Dzis mija 8 tyg po op)Ja juz na pełnych obrotach... Robie wszystko, ale czasami mi sie odzywa mięsień i wtedy boli ta strona w ktorej miałam ten nerwoból. Czasami tez pobolewają blizny, ale to raz na kilka dni... Na zmiany pogody??? Nie mam pojecia. Używam krem na blizny bo w jednej mam kilka zgrubień. Do kiedy masowalyscie piersi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sylwia
DOMKA napisz więcej o twoim samopoczuciu. Piersi masz juz mieciutkie? Nic nie boli? U mnie jutro mija 5 tyg i totalnA klapa. RAny nie wygojone... ciągle odrasta wloknik w ranie a szwy sie nie rozpuszczają. Jestem juz tym zmęczona i nie potrafie sie nimi cieszyc. Ciagle opatrunki z octeniseptu i nic. Zero poprawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domka80 jakiej maści używasz na blizny? Moje w niektórych miejscach są takie już niewidoczne a w niektórych takie bardzo różowe i zastanawiam się czy może maść bardziej dla mnie będzie odpowiednia. Teraz plastry używam sutricon. Ja miałam plastyke więc blizny duże są u mnie niestety :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina822
JaaAmi udalo mi sie umowic na konsultacje do dr Sierocińskiego na 25 czerwca. Mogłabys mi napisac jakie mialas implanty, rozmiar itp. Ja mam wzrost 173 cm , waga 60 kg, a wiec jestesmy podobnego wzrostu i wagowo. Nie chcę mieć duzych piersi, sztucznych balonów, bardzo mi zalezy na naturalnym wyglądzie piersi. Jesli bylabys tak mila to preslij mi prosze Twoje zdjecia na evela1982@yahoo.com, pomoze mi to moze w yborze tego doktora Sierocińskiego, skoro juz sie do niego wybiram. Wykasuje zdjecia oczywiscie od razu po obejrzeniu.... P.S. A w ogole im bardziej mis ie to wydaje realne i coraz blizsze to z nadmiaru emocji i chyba strachu mialam dzisiaj sen. Snilo mi sie milion piersi i ja posrodku na stole operacyjnym, widzialam cała operację i czułam dosłowny ból...Chyba zwariowałam :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×