Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
elleni1

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.3

Polecane posty

Gość Ninka87
Lady OD 350 Ja mam pod biustem 74 a w biuście 89. A jak z miękkością? Bo one są takie dziwne w dotyku, czy będą bardziej miekkie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Joasia
Jolanta ja też robiłam u Potockiego w maju. Mam anatomiczne 330ml. Jestem zadowolona. Jeszcze niedawno żałowałam że nie dałam się namówić na większe ale teraz myślę że rozm. jest ok:) też musiałam nosić gorset z pasem 2 m-ce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Joasia
Dziewczyny a jak jest z tą miekkoscią? Ja jestem 2,5 m'ca po i góra jest trochę miękka ale boki i dół jeszcze twardawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samosia13
moje całe doszły do miękkości po 2 mies :) I już są idealne. I ładnie wyglądają i w dodtyku są jak trzeba. Jak moje własne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ninka87
No to czekamy na tą miękkość :) Ja robiłam u Dr Witwickiego w Warszawie - bardzo polecam, przesympatyczny lekarz - super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Joasia
Ja mam anatomiczne one i tak nie będą takie miękkie jak okrągłe:( minęło 2,5 m-ca a w dotyku sztuczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lady OD 350
Ja jestem ponad 2 miesiace po i u mnie sa miekie na dole a u gory twarde mocno... Byc moze bede musiala poprawiac bo implant sie nie miesci chyba Ninka moj wzrost to 162 waga 48 kg a ty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marzena
Ninka a kiedy robilas? Bo ją też zrobilam u Witwickiego 13 maja i też jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady półtora miesiaca to krótko, poczekaj trochę, daj jeszcze czas...implanty różnie się układają i miękną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lady OD 350
Szilka Ja jestem ponad 2 miesiace po operacji mialam 20 maja zabieg i sa nadal twarde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćEwelina822
Lady nie bez przyczyny lekarze mowia, ze do 6 miesiecy jest efekt koncowy. Musisz uzbroic sie jeszcze w cierpliwosc jak my wszystkie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ninka87
Lady OD 350 Ja mam 162cm i 54 kg. gość marzena Robiłam 17 czerwca. A jakie masz? Przepraszam, jeśli pisałaś już, możliwe, że nie doczytałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ninka87
gośćEwelina822 Lekarze mówią zazwyczaj, że do 3 miesięcy jest końcowy efekt, później to już trzeba się skupić na bliznach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość semi
Dziewczyny ktore sa po zabiegu! Prosze o porade. Planuje zabieg na koniec wrzesnia. Bede miala pomoc do dzieci przez pierwsze trzy tygodnie. Czy po trzech tygodniach bede mogla bez problemu zajac sie dziecmi sama? Maja 4.5 i 1.5 roku. Czy moglyscie juz wtedy podnosic dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marzena
Ninka ją mam okrągłe 360 pod mięsień. Cięcie okolootoczkowe razem że zmniejszeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ninka87
gość semi Ja mam dzieci 8 i 4 lata, miałam opiekę przez tydzień, później drugi tydzień mój mąż mnie we wszystkim wyręczał, myślę że po trzech tygodniach jeszcze nie będziesz mogła nosić dzieci, ja zaczęłam małego podnosić dopiero po ok 4 tyg i to też nisko idąc, bez podnoszenia rąk za wysoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ninka87
Marzena Ja mam 315 okrągłe pod mięsień, cięcie pod piersią. A jakie masz wymiary wszystkie? Bo mi lekarz, u którego byłam na pierwszej konsultacji zaproponował właśnie 360ml, max 415ml.... przeraziłam się jak zrobił wizualizację, stwierdziłam , że nie chcę balonów.. hahah i poszłam do Witwickiego wtedy, poza tym tamten był nie uprzejmy :/ Teraz jednak myślę sobie, że mogłabym mieć z 340, ale to się da jeszcze zmienić za kilka lat, więc ok, jak już ktoś tu powiedział, lepiej mieć teraz mniej i sobie za kilka lat zwiększyć niż na odwrót. :) I tak są super!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basik79
Pisałam 2 dni temu prosiłam o fotki i się niestety nie doczekałam jeśli któraś z cycolinek mogłaby podesłać fotki z podobnymi implantami będę bardzo wdzięczna ja będę miała 320 i 350 uhp mentor okrągłe. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ninka87
Basik79 A jakie masz wymiary, wzrost, waga, obwód pod biustem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lady OD 350
Basik podesle tobie forki wieczorem ja mam 345 vhp okragle Nagor Ninka jaka mialas wyjsciowke ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basik79
Ninka 87 waga 59 wazost 168 obwód pod 75cm. Piersi to lewa miseczka A a prawa to chyba zero

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lady OD 350
Basik fotka poszla pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ninka87
Lady Ja nie jestem w stanie dokładnie powiedzieć, bo nie nosiłam cienkich staników, tylko duży push up i to był 70B. Basik To na maila Ci wysłać? A skąd maila?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lady OD 350
Basik Fotka poszla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SssyLwiAaa
Dziewczyny jak szybko po operacji nosilyscie pas? I jak mocno sie zaciskslyscie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SssyLwiAaa
Aby obnizyc i zblizyc do siebie piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SssyLwiAaa A to ja nie nosiłam takiego pasa wcale, więc się nie wypowiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość usssia
SssyLwia już ok? Możesz już w miarę funkcjonować? Jak cycunie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×