Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

hajabuza93

Z trasy

Polecane posty

psuju, na mnie nie licz. nie powtorze, tez wychodze. najlepiej zostaw jej kartke :) jak przyjdzie, to sobie przeczyta 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ps. sloniu tak samo jak ty ze mna 😴 .. oj cieeeezkoooo 😴 wykupcie sobie karnety na silownie. inaczej tego nei podzwigniecie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze sie sklada, ze jeszcze zajrzalam.. widzisz psuju, jaki sknerus?.. a udaje dobrego kolege. kaze ci wyciagac niebezpieczenstwo z kontaktu i do kawy wsadzac, a sam nafta sie flituje.. az bulgocze :P .. przyjaciel 😴 teraz juz naprawde ide.. poszukam jakiegos iq. nie wiem jak wyglada ale rozejrze sie pod smietnikami.. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio o jakichś kombinatorach, bestiach,sknerusach, i innych takich. Chyba muszę zapaść w jakiś sen nocy letniej to mi te omamy może przejdą 😴 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ty też to słyszysz??? O zgrozo, a myślałem,że to naftowe opary tak mi szkodzą. A może to ja tak rozpylam tą woń i zarażam gości motelu :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już i tak się pewnie naraziłam Fridzie, wiec nawet nie śmiem pokładów Twoich możliwości sprawdzać :D Zatem oddalę się grzecznie :) Miłego popołudnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-)Zdążę się pożegnać.PSuju jestem dziś jak bułka z przedwczoraj.Ciesz się,że się minęliśmy,bo tylko byś zęby połamał.:-D👄 Nie biorę przykładu z Luizy,która się fridy boi.:-p Ja nawet,jakbym zrozumiała o czym posze,to i tak bym nie wiedziała o co chodzi.Pomrocznością się wytłumaczę.:-p słoniu 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-D Wyglądam dziś jak zombie,więc mi nie zaszkodzi.Jakby każda w roku noc była tak krótka,byłoby ciężko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
profil masz piekny.. zawsze o takim marzylam :) nie, nie.. nie jestem zazdrosna.. po prostu lubie marzyc :) dziewczynki, zupelnie nie rozumiem dlaczego matrwicie sie o siebie. przeciez ja nic zlego o was nie powiedzialam :D to raczej slon sie powinien pilnowac :P przeciez wyraznie powiedzialam ze nie powinien byc zbytnio eksploatowany, bo chce sie nim nacieszyc.. a jak padnie? z przemeczenia? padnie na wieki wiekow.. to sie nim nie naciesze.. 😴 i sie znowu zaplacze.. i bede brzydka.. i zrobia mi sie zmarchy.. a tego chyba nie chcecie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro z samego rana biegnę po stopery, watę, wosk, zatkam uszy i może te głosy znikną. Jak nie pomoże to zostają tylko jakieś Tworki, przynajmniej dostanę białe ubranko z rękawkami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×