Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

WYBORY

Polecane posty

Gość gość
otulona_snem dziś ale fakt pozostaje faktem iz NAPISALES xxAle w formie pytania i przykładu w jednym a to co innego niz stwierdzenie...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
otulona_snem dziś okej ochlon jak sie uspokoisz to moze wroce do tej "dysputy"xxJa jestem zupełnie spokojny i spokojnie posługuje sie faktami, dlatego mogę stwierdzić, że facet opowiada brednie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Następny przykłąd?Prosze bardzo.Facet powołuje się na "niezależne" badania chemików...Każdy normalny człowiek wie, że znaczenie ma próbka pobrana w określony sposób i badana przez instytuty naukowe a nie jakieś tam... Chemików.Gdybym ja coś takiego napisał tutaj to zabilibyście mnie śmiechem...:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Albo takie "cóś"...x"Moja analiza jest zbieżna z podobnymi, przeprowadzonymi przez emerytowanego oficera CIA,a także z BND, o których mogliśmy już czytać. Służby na całym świecie widzą to podobnie."xxNic takiego nie istnieje o czym bredzi ten facet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie. Bo tak jest.Ale może nie mam racji.To podaj linki do tego o czym opowiada ten facet. Chętnie poczytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No widzisz sama... Jak tylko spytałem o linki, uciekasz...:DNAwet wiem dlaczego. Bo takie linki nie istnieją...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli tak jak napisałem: "Nic takiego nie istnieje o czym bredzi ten facet.".Nie ma żadnych ujawnionych wniosków, żadnej ze służb na świecie na temat wypadku pod Smoleńskiem z takimi wnioskami o jakich pisał ten facet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Natomiast na poparcie moich słow istnieje wiele linków z których kilka ci zacytowałem (zawartość linków).I nic na to nie poradzisz... Możesz tylko uciekać...:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
otulona_snem dziś powalajaca sila argumentuxxDokładnie.A ty nie podając linków jeszcze bardziej to uwiarygadniasz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
JAsne, że zadręczam bo ja potrafię podać linki na poparcie swoich słow a ty swoich słów nie potrafisz uargumentować...:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
otulona_snem dziś ja caly czas siedze na tylku,nigdzie nie uciekam chyba ze w twoim omamie bido xxxotulona_snem dziś (Nie. Bo tak jest.)psmiech.gif papa lapka.gif ))xxTo nie jest pożegnanie wg ciebie? Bo wg mnie jest. A więc ucieczka z forum...:DMoże u ciebie "papa" to np przywitanie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jest typ niepowtarzalny xxNie. Jest wiele osób podobnych do mnie, które potrafią swoje słowa czy oceny uzasadnić.To normalne wśród dorosłych osób. Przynajmniej w moim otoczeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wawcia powraca1111
nic sie widze nie zmienia :D shatyn ciagle bred******olko o tym samym :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wawciulu ty nawet nie potrafisz zrozumieć tego co tu jest pisane. Wracaj do Damianka...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O widzisz Myrevin... Zapomniałem o wawciulu... Jeszcze on czyta ale nie rozumie...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty po prostu bez konfliktu nie jestes w stanie funkcjonowac :D dzien w dzien tluczesz kazdy temat w ten sam sposob. Zadreczasz ludzi dlatego ciebie sie ignorowac powinno i te twoje rewelacje ktore tutaj wypisujesz. Ty juz tak zalazles ludziom za skóre ze nawet jak prawde napiszesz to nikt w to juz nie wierzy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O widzisz... Sam sie przyznaje że nie rozumie bo dla niego merytorycznie napisane poty to "bełkot"...Dzieki wawciulu za potwredzenie ale nie trzeba było...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zawsze wawciulu pisze prawdę i potrafie własne słowa uzasadnić...Dzień w dzień jak tu bywam oczywiście bo czasem nie mam czasu...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I wcale ci sie nie dziwie bo przy tak małej inteligencji nie jesteś w stanie zrozumieć, że czasem trafia się tzw "literówka"...Może też dlatego sprawia ci to dodatkową trudnośc...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wawcia powraca1111 dziś uzasadnic to ty mozesz co najwyzej wklejony linkxxNie wawciulu.Czasem wklejony link jest własnie uzasadnieniem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A właśnie otulona...Masz te linki czy jeszcze ich szukasz?Bo ja niedługo wychodze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kilka napisało ale nie było w stanie zacytowac tego czego nie mogły zrozumieć a więc po prostu kłamały...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myrevin dziś to idz bo Otulona,na razie nie wroci,jest zajeta czyms innymxxCzyli jednak uciekła zamiast podac linki a może po prostu sprawdziła, zobaczyła, że mam rację, że takie linki nie istnieją i zwiała ze wstydu.... Tak czasem tutaj bywa jak widze...Nikt nie potrafi zachowac się kulturalnie, przyznac się do "winy", przeprosić...Zamiast tego niektórzy mają w zwyczaju uciekanie...:ONa szczęście o mnie tego nie można powiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×