Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

W osiedlowym sklepie powiedzieli mi , że nie mogę wejść z wózkiem

Polecane posty

Gość gość
no ale 20 letnia debilka tego nie wie, bo skąd niby ma pamiętać - sądzi że 20 lat temu to ludzie na tarach w rzece prali a jedyny sklep to u żydka na rogu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:43 a co ,zabolał brak wykształcenia? hahhaa:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zawsze wchodziłam z wózkiem do sklepów, nie ryzykowałabym zostawienia przed sklepem, żeby ukradli. Sąsiadce z bloku tak własnie ukradli sprzed sklepu, a koleżance na innym osiedlu ukradli z klatki, jak poszła zanieść dziecko na 3 piętro i miała wrócić po wózek, a tam wózka nie ma. Gdyby mnie zwróciła taka "pani sklepowa" uwagę to usłyszałaby kilka ciepłych słów. Na szczęście nigdy taka sytuacja nie miała miejsca. Ludzie w sklepie też byli pomocni, nawet drzwi otwierali, jak widzieli, że z wózkiem wchodzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:46 nic nie zabolało, ktoś, komu słoma z butów wystaje, nie jest w stanie mnie dotknąć zaczęłam używać twojego języka tylko dlatego, że bardziej skomplikowanego słownictwa nie zrozumiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:15 bo w rzeczywistości tak jest,tylko kafeteryjne pieniaczki wszędzie dookoła widzą roszczeniowe matki z wózkami,które tylko czekają na to aby którejś z nich zastawic przejście wózkiem:D one mają jakąś obsesję:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No spróbuj,może akurat zrozumiem to skomplikowane słownictwo handlareczki zaglądającej w cudze wózki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tutaj jest mowa wredne ledwie po podstawówce krowska o sklepie OSIEDLOWYM a supersamy czy biedronki to nie sklepy osiedlowe ktore kiedyś były sklepami w których pani Miecia podawała zakupy! Jak kobieta wybiera sie do TECSO to zwykle z kimś bo samo sie nie wniesie na piętro a tez dłużej schodzi. Skoro maja 20sto lecie biedrony-nie wiem bo tam nie kupuje-to dziwne żebym pamietała a wy wszystkie macie tutaj zapewne 20lat równo żadna nie ma 30 czy 25-wtedy ich nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:41 po pierwsze podczlowieku to nie wydawaj osadow bo mnie nie znasz, studiuje, i dorabiam w takim sklepie zeby nie siedziec rodzicom na garbie. Po drugie to musze zwracac uwage gdyz to sie dzieje w sklepie w ktorym pracuje a nie w sklepie w ktorym robie zakupy. Tyle z mojej strony. Dyskutowac z Toba nie bede bo nie jestes moj poziom. Zagorzala matka polka jak widze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co studiujesz?Bo twoje znaki interpunkcyjne kuleją.Co robisz na tym forum bezdzietna ekspedientko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:01 nie dyskutowalas przez ostatnie minuty ze mna-handlareczka. Nie martw sie, skoncze studia i przestane byc handlareczka a Ty kim bedziesz? Zostawiam Ci na Twoje nudne wieczory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ach te twoje riposty....ale czego sie spodziewać po plotkarze ze sklepu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahaha, baba z taranem walczy wszędzie :D w sklepie taranuje półki, a tu każdą wypowiedź przeciwną jej poglądom :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bezdzietna ekspedientka próbuje podbudować sie troche na forum dla kobiet w dziale dla matek. Frustratka niedouczona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stokke xplory-takim wożę dziecko fest czołg-kupie śmigłowiec następny raz zeby czołgiem nie jeździć dobrze żeście mnie oswiecily

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale Cie boli ze pracuje w sklepie, nie umiesz sie uczepic niczego innego :) ahhhhh noi gramatyka :) jaka Ty musisz byc nieszczesliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:16 nie probuje sie podbudowac, wypowiadam sie jako ta druga strona. Choc osobiscie nigdy nie zabronilam zadnej matce wejsc z wozkiem. A jak masz taki bol d**y to moze sobie masc kup?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nieszczęśliwa to jestes Ty na takim forum w tym dziale-a teraz cześć jak czapka idź sie pouczyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo mnie boli,wręcz gryzę pazury z zazdrości hahahaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rozumiem ze swoja frustracje wyladowac musisz na kims bo Ci sie zycie nie udalo. Smialo ulzyj sobie :) mnie nie poruszaja Twoje teksty. Nie mam z tym problemu ze pracuje w sklepie, praca jak kazda, Ty masz najwyrazniej :) skoncze studia to i prace zmienie :) Za to Ty studiow raczej nie skonczysz bo musialabys je najpierw zaczac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaczęłam i nawet skończyłam:D jak tam,do ilu wózków już dziś zajrzałaś wścibska babo?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A rowerem też wjeżdżasz do osiedlowego sklepu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rower i wózek dziecięcy....hmmm...faktycznie,nie ma różnicy:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ludzie na wózkach inwalidzkich? Wchodzą bez rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Wchodzą bez rozumiem" a może tak po polsku bo nie rozumiem co piszesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro nie rozumiesz oznacza ze nie do Ciebie było to skierowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rowery ludzie u mnie w sklepie zostawiaja przy wejsciu W SKLEPIE. A na wozku inwalidzkim sama podaje sama , chyba ze ktos mowi ze sobie daje rade to sie nie narzucam. Nie pimagam tylko matkom z czolgami bo maja mozliwosc zostawienia wozka przy wejsciu majac go caly czas na oku, rowniez ja wtedy mialabym go na oku a mimo to pchaja sie w waskie "alejki". Skoro tak no to to juz nie moj problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie czytalam calego tematu ale powiem ze mniietez wk*****aja takie szlory z kabarynami w sklepach jedna stanie w poprzek , druga stanie w poprzek a czasami jeszcze tymi wozkami potrzachaja i jezdza w przod pol metra i w tyl pol metra noz k***a i nie przejdziesz nie dopchasz sie do polki a jak powies zeby kabaryne przesunela to mine ma jak srajacy kot i pisze to ja mama dwojki juz doroslych dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak Was czytam to mam taki boost na ego, że ja Cię sunę:D normalnie ulga intelektualna jak się czyta dział dla nizin społecznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyżyna sie odezwała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
broken kup sobie dildo i sie zabaw bo widze ze ci sie cisnienie zbiera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×