Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

julia83

IUI IVF komu się udało? Kontynuacja.

Polecane posty

Gość gość
A ja miałam robione przeciwciała z krwi robiłam na własną rękę. Lekarz w klinice uważał że to zbyteczne badanie przy IUI bo jeżeli ich masz to jest wlasnie wskazaniem do IUI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzwonili z kliniki, mamy dwa zarodki!!! A transfer jutro o 14! Ale jestem w szoku, że tak szybko.. Będę miała podany zarodek w trzeciej dobie, a nie w piątej. Muszą być siłacze, oby się nie zatrzymały....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malena super będę trzymała kciuki. Kurcze to chyba ta moja wizyta u gina takiego zwykłego jest zbędna. Zadzwonię w takim razie do " diagnostyka " może tam z krwi robią i może to mi starczy. A w invicta chyba też można się zapisać bez skierowania? Czy jest konieczne? Znowu iść do gin tylko po skierowanie i płacić 150 trochę mi się nie uśmiecha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malena5 wspaniale :)))))))))))))))))) jutro Twój dzień, bede o Tobie myslec :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malena super ! a ja jestem w szoku !!! Dziewczyny serce bije !!! 6t3d !! Rycze razem z m.jak głupki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Szmacioszka
Nadzieja, Malena :-D Kkinnia nie trzeba skierowania w Invictcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nadzieja :-) wspaniałe wiadomości !!!! Ostatnio udzielałam sie w Twoim temacie o rosnącej becie - to ja od tego rocznego synka :-) ;-) wiem ze mój post bedzie niewidoczna kropla wsród tych od dziewczyn które znasz, niemniej cieszę sie razem z Toba !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nadziejo niech wasz maluszek rośnie zdrowo,powinnaś urodzić ok połowy marca :-D Niecierpliwa 83

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadziejko kochana super wieści, moja łezka też poleciała, ściskam was, dbaj o siebie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Merenka
Nadzieja - cudne wieści :) :D :) ciesze sie razem z Wami i oby to szczęście towarzyszylo Wam juz zawsze :) Malena - superrr :) bede jutro sciskac kciuki za Twojego silacza! Pingwin- juz po crio? Daj znac czy wszystko ok ;) Kkinia - dobry lekarz to podstawa, ciesze sie ze dodal Wam skrzydel. To teraz tylko leciec ;) Piksi - postaraj się nie myslec o najgorszym tylko w miare spokojnie poczekaj na diagnoze. Na pewno wszystko będzie dobrze. Caluje Was wszystkie :***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadzieja78 - super ... gratuluje :D A ten czystek i ubichinol teraz w ciąży też używasz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Azzurro
Nadzieja- teraz to juz musi być dobrze. Darkness- ubichinol to jest koenzym q10 nie można go zażywać w ciąży i podczas karmienia , w formie suplementu oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Wam wszystkim za dobre słowo jestem w szoku nadal .. Darkness Ubichinol tylko do punkcji, teraz mój m.go używa. A czystka nie pilam od transferu, zapomniałam zapytać lekarza ale skoro można go podawać małym dzieciom , to chyba można i w ciąży. To antyoksydant, wyplukuje metale ciężkie min.z organizmu..pilam dwie filiżanki dziennie, czasem jedną ale wazne zeby systematycznie. To samo Ubichinol miesiąc przed transferem dwie kapsułki dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadziejko czytam Twoj wpis i łzy mi płyna!! Ze szczęścia oczywiście!! Super!!nawet nie wiesz jak się cieszę!! GRATULACJE KOCHANA Z CAŁEGO SERCA!!Teraz już będzie tylko z dobrze!! Głowa do góry!!Dbaj o siebie!!i o kropka!! Malena5 jutro Twój dzień!!Trzymamy kciuki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiedziałam wiedziałam wiedziałam:)cuuudownie, serduszko:*mówiłam ze 23 to magiczny dzien:)my dzisiaj sprzedalismy auto justyna p.s. Nadziejko serduszko uuuuuuuuuuuuu , tak bardzo sie ciesze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadzieja- rewelacja :D a od kiedy liczysz ten 6t3d? Od transferu czy od ostatniej @? Xxx Malena- a tak sie martwiłas, dwa siłacze wystarczą. Xxx Biedronka-rozumiem Cie, z jednej strony chcemy podchodzić optymistycznie ale przez to co przechodzimy to włącza sie realizm. Kiedyś będzie nam to wynagrodzone. Juz niedługo. Xxx Kkinia- i takie wizyty sa najlepsze, M musiał mieć minę ;) Xxx Griszaanka- powodzenia! Xxx Azzuro- Ty juz tez na finale, jak ten czas leci. Xxx Julia- Oj Ty o wszystkich pamiętasz :* Xxx Kkahha, Nel, Miska D - co u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zosia D bardzo bardzo się cieszę i super czytać takie wiadomości. To daje siłę do walki i wiarę, że każda się doczeka największej nagrody tych cierpień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Griszanka to już tak blisko! Niebawem przywitasz swój skarb :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kkiniaa z tego Twojego opisu to cała buzia mi się śmieje. Cieszę się, że takie dobre wieści, mimo nieprzyjemności męża hehe Ananasowa, to może będziemy mieć w te same dni transfer itp. :) Razem raźniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PikiDiksi, będzie dobrze. Mojej koleżanki córce wyszło podobnie jak Ty masz i dopiero bardziej specjalistyczne badania wykluczyły boleriozę. Podobno właśnie często te wyniki wskazują nieprawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Azurro skoro dr tak mówi to tak będzie :) Malena super! Jutro wielki dzień! Będę zaciskać kciuki, żeby maluszek został z Tobą na "forever" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam, że tak podzieliłam moje posty ale cały czas wyskakiwało mi, że treść uznana za spam. Chyba w moim ostatnim zdaniu dałam za dużo wykrzykników, bo jak usunęłam to dopiero się wysłało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justynka przepraszam ze tak późno :-) życzę Tobie .... Córeczki !!! A co :-P sto lat kochana !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Wam za wskazówki ws. estradiolu... x Malena - super :D x Nadziejka - cudowne wieści :D cieszę się bardzo... i trzymam kciuki dalej... x Zocha82 - :* trzymam Cię za słowo że tak będzie jak piszesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zocha82 - pani dr nie mówiła jak liczyć ... ale od czego ma się analityczny umysł matematyka :P ... wykombinowałam na własnym przykładzie ... do dni po transferze dodajesz liczbę dni transferowanego zarodka i do tego jeszcze 14 dni i masz wiek ciąży liczony jakby od dnia ostatniej miesiączki. Bynajmniej u mnie się zgadzało :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×