Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

julia83

IUI IVF komu się udało? Kontynuacja.

Polecane posty

Gość Gość morela15
Tak, ja miałam niska betę, nawet dużo niższa od Julka, bo moja to była 13,8 w 7 dpt. Z tego co zrozumiałam jak rozmawiałam tego dnia z lekarka która przeprowadzlala moje telefoniczne weryfikację to pozytywna wysokość pierwszej bety nie świadczy o tym ze np im wyższa tym lepiej, tylko wysokość zależy od wielkości zarodka. Ja miała. Zarodek 1BB i pani lekarz powiedziala, ze jak na taką wielkość zarodka to wynik jest odpowiedni. Tak więc nie słuchamy głupich gości!!!! Liczy się przyrost,który jestem pewna, że będzie u nas wszystkich wspaniały!!;) buziaczki dziewczyny!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka - wprowadziłam Cię w błąd, u mnie to był 7 dpt, ale nieważne, bo na forum Novum wyczytałam wypowiedź embriologa, że nie ma granic referencyjnych dla bety, najważniejsze są jej prawidłowe przyrosty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julcia- czaruj czaruj masz teraz w sobie tę moc ! :) naprawdę wszystkim nam sie uda. Ale hejterzy muszą zawsze cos tam skrobnąć, puste jajo to macie...w mózgu. :::: Skanusia- to trzymamy kciuki za Ciebie, fajnie ze sie odezwałaś. :::: Kinia- ładny przyrost nasienia, będzie dobrze. :::: Kiciolka - dużo tych pęcherzyków, pij dużo wody by nie było hiperki. :::: ananasowa- jakieś objawy u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MałaMii na gardło TantumVerde ten w spreyu. Mi go nawet w ciąży pozwolili stosować. I ciepła woda z miodkiem i cytryną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka nie czytaj opinii gości... brak słów na takie wpisy! I szkoda oczu na czytanie. Będzie dobrze już teraz, trzymamy kciuki wszystkie i niebawem beta będzie 35 milionów :D Miałam lutinus przez miesiąc od transferu i poza tym, że strasznie wyciekła i strasznie drogi nie było skutków ubocznych. Dr mi ananasowa kciuki za Ciebie już zaciśnięte, będzie beta wysoka :* Kkinia to super, jak taka poprawa i już trzymam kciuki za iui! DoReMiDo tak chodzę do drugiego do Medicover głownie po skierowanie na badania i on wie, że równolegle chodzę do kliniki :) Skansunia trzymam kciuki i rób betę bo czekamy ;) małamii to super, że transfer tuż tuż. Już trzymam kciuki za betę jak u Julii. Zocha super napisałaś z tym pustym jejem hehe idealne! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DoReMiDo tak wymaz na paciorkowce mam już zrobiony. Wszystko ok. Jeśli wychodzi, że są to przy porodzie podaje się antybiotyk i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skanusia testuj w piątek! Oszczędzisz sobie stresu przez weekend i oswoisz z myślą że jesteś w ciąży bo wierzę że tak będzie! To Twoj pierwszy transfer z nowej procedury? Hexe!!! Poplakalam się jak to przeczytałam. Jesteś przekochana! ❤ Zrób tak ale dopiero gdy zobaczę pecherzyk lub serduszko ok? To będzie dla mnie niesamowita chwila. Dziś pofolgowalam bo dopiero wróciliśmy z kolacji. M przeszczesliwy. Cały dzień dziś nie jadł ze stresu. Chyba się wzruszył bo w aucie pod kliniką nie zdejmowal okularów i mówił że jeszcze szok nie minął i zapamięta tę chwile do końca życia. Ale oboje wiemy i mówimy ze boimy się cieszyć jeszcze. Ewelka kochanie myślałam o Tobie. Na jakim jesteś etapie? Cudowne to co napisałaś. Oby cud dnia dzisiejszego trwał... Bo póki co to jak sen się wydaje... Malamii już w sobotę!! Super! Jejku ile transferów, bet, ale się dzieje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julia to była śnieżynka jeszcze z procedury majowej. Ananasowa moja śnieżynka tez była mrożona w szóstej dobie. A co do testowania to chyba nie dam rady w piątek. Pójdę betę w pon jeśli @ nie przyjdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Szmacioszka
Julia SUPER:-D Ananasowa, Skanusia i Kkinnia 84 będzie dobrze TRZYMAM KCIUKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Hexe
Julia jasne, że ok :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny jakie macie sprawdzone domowe sposoby lub zioła na zaparcia... Od soboty przeżywam jakiś koszmar ;) Będę wdzięczna. Miłego dnia dziewczynki... Biedrona1979

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny jakie macie sprawdzone domowe sposoby lub zioła na zaparcia... Od soboty przeżywam jakiś koszmar ;) Będę wdzięczna. Miłego dnia dziewczynki... Biedrona1979

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedronka suszone śliwki i morele. Tylko nie przesadz z ilością bo pójdzie w drugą stronę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedronka :-) same uroki ciąży witamy :-) :-) przed ciąża dwa kiwi, dwa jabłka i suszone morele dawały radę ;-) niestety w pierwszym trymestrze posiłkowałam sie apteka. Z polecenia Alex i lekarza syropy : Lactulosum Hasco lub Duphalac.Pierwszy Alex drugi lekarz. Oba pomagały tylko trzeba stosować kilka dni i będzie ładnie wtedy :-P ja piłam najmniejszą dawkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedrona1979 - nie jedz bananów i czekolady. Opychaj się jabłkami śliwkami, kefirami, na śniadanie owsianka ze słonecznikiem i pestkami dyni. Jedz produkty bogate w błonnik pełnoziarnisty chleb, otręby zbożowe, kasze gryczana i jęczmienna, brązowy ryż, razowy makaron, surowe warzywa i owoce, w miarę możliwości – zjadane ze skórką (uważaj jednak na banany! – to jedyne owoce, które prowadzą do zaparć!), a także owoce suszone: śliwki, figi, morele, jabłka. Warto również sięgać po naturalne soki warzywne i owocowe, najlepiej niesłodzone, świeżo wyciskane lub butelkowane jednodniowe. Przy zaparciach w ogóle bardzo ważne jest przyjmowanie odpowiednio dużej ilości płynów. x małamii89 - mi na gardło pomogło mleko z miodem 3 x dziennie i herbata z malinami 3x dziennie, woda z cytryna 2 x dziennie. 2 dni i po bólu. x DoReMiDo - dziękuję za informację. Cenna wskazówka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedronka słuchaj Kkahha,dobrze mówi. Jak teraz nie mam juz takich ciągłych mdłości i mogę więcej jeść to jest super. Gorzej jak byly zaparcia i zajebiste mdłości wtedy tylko apteka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julia! kochana pozytywne nastawienie zmienia nie tylko myślenie ale i życie. sama tego doświadczyłam. w Twoich postach widziałam siebie z przed kilku miesiecy- najiejrw nie brałam pod uwagę, że coś może być nie tak a chwilę przed betą panikowałam tak jak Ty. udało się. trzymam kciuki żeby pozytywne nastawienie już Cie nie opuściło. będziesz mamą! gratuluję! ps przytost bety jest ważny ale to nie jedyny wyznacznik, więc nie panikuj odrazu. te normy są bardzo szerokie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
```kiciolka dobre zbiory. trzymam kiuki! ```ananasowa będzie dobrze ;) ```DoReMiDo tak ja robiłam wymaz na paciorkowce. w czwartek bede wiedziała czy dostane skierowanie na cc. o ile wcześniej nie trafię do szpitala. jestem spuchnięta jak balon i mam zdrętwaiałą prawą dłoń. dzisiaj popołudniu będę miała wyniki i wszystko się okaże. ```julia imię wybrane - jak się urodzi to powiem jakie. muszę sprawdzić czy pasuje. chociaz nie wiem czy się przestawię na inne skoro od marca mówię do mojej córki po imieniu. ```Skanusia ze spokojem zób betę jak będziesz na to gotowa. ```Biedrona1979 na zaparcia dużo wody mineralnej i ja codziennie jem siemie lniane w ziarnach (1 duża łyżka). kkahha dobrze naisała - dieta bogata w to co wymieniła też pozwala uniknąć wszelkiech żełądkowych rewolucji. jednak nie zawsze ma się ochotę na to wszystko dlatego ja niezależnie od diety codziennie łykam ziarenka. zresztą my sobie same fundujemy zaparcia np zwiększonymi dwkami magnezu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Julia serdecznie gratuluję:) Życzę aby wszystko teraz już przebiegało jak należy. Spojrzałam wczoraj na kalendarz i naprawdę serce się cieszy ze tak wielu z nas w końcu się udaje. I najważniejsi lista się wydłuża. Lilianka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam załamke. Przyznaje racje którejś z Was, że iui za bardzo wykańcza psychicznie. Czas dłuży sie niemiłosiernie. Zaczynam schizować i wypatrywać objawów. Przepraszam że zasmucam z samego rano, ale nie mam komu oprócz M sie wyżalić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiciolka za Ciebie kochana mocno trzymam kciuki. Najwyższy czas żeby Tobie też się udało. Lilianka31

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tydzien zaczął sie pełen wrażen :-) Julcia - kiedy teraz sprawdzasz bete ? Wczoraj zaczarowałam nas wszystkie, myśle ze to bedzie pozytywny miesiąc ! Ananasowa...za 2 dni będziemy i TObie gratulować , zobaczysz :-) Kinia- bede trzymać kciuki w czwartek !!!! Skanusia, myśl pozytywnie, zrób test na spokojnie w pońiedzialek jeśli ńie masz jak w piatek i nie martw sie, ja wierze ze @ juz nie przyjdzie ;-) MalaMI, sobota ;-) wielki dzien, bede o TObie myślec !!! Tak ja ide w piatek ( 10dc ) wiec myśle , ze jeśli ńie bedzie przeciwwskazań to transfer około poniedziałku- w piatek sie dowiem , bedzie nam raźniej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikusia84
cześć kochane!! czy mnie jeszcze ktoś tu pamięta?? Nieustannie Wam wszystkim kibicuje!! Staram się Was codziennie podczytywać ale nie udzielam się, bo w sumie nie mam co pisać...:) Nel 31,KKahha, Zuzka1212, Nadzieja78,Malena5 ,golf ,Magda7814 ,Biedronka ,Morela , Iza82, Julia83 gratuluje Wam kochane z całego serca!!I trzymam nieustannie kciuki za Was żeby Wasze szczęście trwało już wiecznie!!Jeśli o kimś zapomniałam to wybaczcie!!Ale wszystkim gratuluje z całego serca!! A za testujące, przed transferami i przed IUI również trzymam bardzo mocno kciuki i wiem,że na Was lada chwila też przyjdzie pora!! a co u mnie.. zaczęliśmy 31 tydzień..rośniemy, jest mi coraz ciężej, póki co mam 12kg na plusie... 14.10 idziemy do lekarza na ostatnie bad genetyczne i mam nadzieję,że już maleństwo ułoży się prawidłowo, bo bardzo bym chciała rodzić naturalnie ale jak zadecyduje lekarz tego nie wiem...słyszałam tylko,że większość ciąż po ivf kończy się cc... ważne żeby maleństwo się urodziło zdrowe!!Częstotliwość ruchów maleństwa jest z dnia na dzień coraz większa...od soboty upodobał sobie mój prawy bok i co chwila daje kopniaka pod żeberka a tak się rozpycha,że momentami robi mi się guzek...uczucie i widok niesamowity i również Wam kochane tego życzę!! Póki co jestem na etapie prania ciuszków i szykowania wyprawki do szpitala,jeszcze trochę rzeczy brakuje a wszystko po kolei... :) Mh1, Milita Wasze rozwiązania coraz bliżej... trzymam kochane kciuki za szybkie, szczęśliwe i bezbolesne rozwiązanie!!!!! :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×