Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

julia83

IUI IVF komu się udało? Kontynuacja.

Polecane posty

Kiciolka ale super :-) jak w piątek punkcja to kiedy transfer? W Poniedziałek czy w środę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaa Julia wiedziałam :-D ale super :-D tak.się denerwowałam a tu proszę jaki piękny wynik :-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julia super!!! Gratulacje i wciaz kciuki! Zaraz dolaczy Ananasowa! I co jak leki? Bylas na wizycie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julia83 cudowne wieści! Kciuków nie puszczam i trzymam nadal za prawidłowe przyrosty :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julia mówiłam że maleństwo się porządnie przytuli!!! Starsznie się cieszę. To na pewno te zbiorowa kciuki ;-) jak to się mówi w kupie siła!!! Gratulacje strasznie mocne!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka, no i się poplakalam :))) bardzo się cieszę!!!! Ż całego serducha Ci kibicuje:) czekam na wieści z wizyty! Biedronka, Doremido, oj bardzo bym chciała, byście miały rację :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julia- nie mogło być inaczej ;-) Gratulacje. x DoReMiDo - podpytam profesora. A dziś słyszałam, jak w radiu mówili,że znieczulenie na życzenie nie każdy szpital oferuje ze względu na brak anestezjologów. Ze tez trafiło na nasz szpital. Trzymam kciuki za dobre wieści w środę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MałaMi, daj znac jak u ciebie, moze obie w tym cyklu do crio podejdziemy ;-) u mnie decyzja w piatek bedzie, dbam o endometrium na wszelkie możliwe sposoby .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julia :-) !!! Serce waliło mi jak dzwon jak szukałam Twojego wpisu. Super ! Życzę pięknych przyrostów :-) Nie moglo byc inaczej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julia serdecznie gratuluję i trzymam kciuki za dalsze wyniki!!!!!:) tak coś czułam, że to będzie Twój dzień:) to te górskie klimaty popasowały maleństwu, będzie z niego miłośnik gór widocznie;) Xxxxx Kiciołka - niezły wynik, napewno coś z tego będzie!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dzięki za kciuki! Jeszcze nie puszczajcie bo za 2 dni sprawdzam przyrost. Jak to było 66% w ciągu 24 czy 48h? Poszłam na wizytę do RB. Przedłużyłam sobie prolutex. Mam tylko odstawic estrofem. Dziewczyny jak odbieralam wynik to myślałam że zejde. Mój M też. Podeszlismy razem. Wzięłam kartkę ale nawet nie spojrzałam na nią. Wyszliśmy z kliniki i zaczęłam płakać ze stresu. Podnioslam tą kartkę i zobaczyłam przez łzy 35. Wsiedliśmy do samochodu. Napisałam do Was, trochę ochlonelam i wróciliśmy do kliniki. Pani w recepcji się śmiała jak powiedzieliśmy że musieliśmy wyjść:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julia tak sie ciesze! Łezka mi poleciala nadal trzymam kciuki az do porodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julia :-) 48h 68%. Jeju ale przeżycia ;-) Fundnijcie sobie dobrą kolację ;-) Dzięki dziewczyny,mam nadzieje ze juz będzie lepiej. Syn jest w domu i mam na niego oko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julia TO WSPANIALE!!!!!!!! Tak się cieszę, gratulacje!!!!!! Ściskam Cię ile sił!!! :* :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Merenka
Juleczko z całego serducha gratuluję i nadal trzymam kciuki za przyrosty :) Ściskam mocno ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Hexe
Julia, suuuper:) bodajże na str 48 (+/- kilka str) ZosiaD fajnie opisała jak powinny przyrosty wyglądać , pamiętam jak sama szukałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiciolka super! Dużo naprodukowałaś :) Nadzieja mam nadzieję, że już lepiej u syna i u Ciebie. DoReMiDo, lekarz tak często mi zleca wizyty to mam powiedzieć, że nie przyjdę? Mnie to bardzo cieszy, że jestem pod stałą kontrolą. Ktoś pisał, że po luteinie pojawiają się infekcje, no i mam... tydzień stosowania i już mnie tam piecze :( wrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julia- placz ze szczęścia płacz Kochana, jeju jak sie ciesze, Twoja czarownica miała racje :p :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julcia super teraz czekamy na przyrost. Ananasowa nastepna. Nie dziekuje za dobre słowa szczerze nie patrze na ilość oby jakość była dobra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
Dziewczyny ja tak na szybko Julka Kochana wiedzialam:))))ale sue ciesze!!!gratuluje:*** Ananasowa teraz Twoja kolej:)) Ja zbieram sie na wizyte odezwe sie wieczorem...jakos sie stresuje oby wszystko bylo ok..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość morela15
Julia gratulacje!!!!!! Wiedziałam! Czułam, że będzie dobrze!!;) teraz trzymam kciuki za przyrost! ;);** Ananasowa juz zaczynam trzymać kciuki za czwartek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×