Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

julia83

IUI IVF komu się udało? Kontynuacja.

Polecane posty

Gość MH1
```zuzka1212 z pewnością o Tobie też tak napiszemy ;) ```Morela15 - ja mam wizyty co 3 tyg. ```Milita chodzę raz w tyg. leżę 30-40 min. to wcale nie jest długo. ja mam wrażenie że ledwo się położyłam a już wstaję. słyszałam o tyh elektrostymulatorach, podobno mode na pomorzu. u nas niedostępne. wiem, że można to nawet wypożyczyć ale nie jestem zainteresowana. ```Julia! trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kkiniaa84
Juleczko kciuki zacisniete od samego rana mocno ci kibicuje!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziś o 15 podgląd i dowiemy się czy w tym tyg iui, czy nasienie nam się poprawiło itd Rano m poszedł do sklepu ptak tak na niego narobił że miał głowę, ramię, kaptur, rękę obsrana hehe to musiało być duże ptaszysko, może bocian hahahaha nie mogłam się opanować tak się śmiałam, wzięłam to za dobry znak, zaraz idę sobie pobiegać jest tak pięknie. Ja też byłam w invimedzie u dworniaka i tez jak powiedział o ivf czułam że chce nas naciągnąć. Już tam nie poszłam. Lekarz w novum trochę inaczej do tego podszedł i zaczął tłumaczyć że na iui szkoda kasy i dlatego też to raczej nasze ostatnie podejście do IUI, jeśli się nie uda zaczniemy zbierać kasę i może gdzieś w czerwcu 2016 podejdziemy do ivf jeśli nazbieramy oczywiście bo póki co jesteśmy już puści po rocznym leczeniu. Wydaliśmy ok 7-8tys zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość morela15
Dziewczyny dziękuję za odpowiedź;) Biedrona ja teraz będę chodzić prywatnie do tego samego lekarza co w klinice, i jest to ten sam lekarz który się mną zajmował wcześniej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to fajnie ja też z każdym pomiarem niższe mam 9w ciągu np. 10 minut mierzę 10 razy), nawet teraz, po ciąży u mnie to stres i panika, cicha panika, ale jest bo tętno mam wyższe, wiec stwięrdzono, ze to stres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kkiniaa84, Malamii, Julia83 Dziewczyny, dziś Wasz dzień - kciuki zaciśnięte od.rana i czekamy na wieści :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julia i takie podejście jest super. Jeszcze niecałe 2 h i będziemy tu skakać z radości! Gość morela u mnie wychodzi, co tydzień. Teraz niby mam za 2 tygodnie ale muszę iść do mojej przychodni po skierowanie na badanie więc wyjdzie mi znów co tydzień :) Strasznie się z tego cieszę, że tak często mam wizyty ;) Zuzka to czego chcieć więcej, widać, że jesteś w dobrych rękach :) Kkiniaa to na pewno na szczęście :) Małamii daj znać co po wizycie. Trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julia trzymam mocno kciuki!!! Kkiniaa to musi być na szczęście. moja koleżanka na studiach przed każdym zdanym egzaminem właziła w kupki różnych zwierząt bynajmniej nie specjalnie. Przed obroną przyszła w foliowych reklamówkach na butach oczuwiście ze śladami wiadomo czego:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kkiniaa84 - :D:D:D Prawie pękłam ze śmiechu. Tyle tego to na pewno na szczęście ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinia Elfica ale poprawiłyście mi humor :-) ;-) hihi. Wczoraj mialam okropny dzień, chodzili o zdrowie mojego syna.. nie będę tu pisala co i jak ale dzis spędzam caly dzien w łóżku ciągle mam te klucia w pochwie i to prawie caly czas. Mam nisko łożysko i wyczytałam ze moga to byc tak wyczuwalne ruchy. Jeśli chodzi o detektor to dzis przywiózł go kurier i juz jest po pierwszym użyciu. Bez trudu znalazlam tętno bo leżąc na płasko dokładnie widać gdzie jest dziecko :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kkaha :) xxx MH1 - dziękuję za info. xxx gość - no właśnie te żele to spory wydatek, ja znalazłam Natalis za 160 zł a są jeszcze jakieś Dianatal 2x droższe, nie widziałam nic tańszego. W sumie to nie wiadomo czy pomógł żel czy po prostu szyjka się i tak rozwarła. No opinie są różne ale wydatek nie mały. xxx julia83 trzymam kciuki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
```gość dziś nie zwracaj się do mnie bez podpisania się. a po za tym nie przypominam sobie żebym zabierała głos w dyskusji na temat skuteczności żelu czy ilości wód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MH1 - gość się pomylił, to ja pisałam o żelu. A swoją drogą zagłębiłam się w temat i więcej opinii jest negatywnych, że nic nie dają. Gościu żel nie pomoże przy rozwieraniu szyjki, bo ta rozwiewa się pod wpływem skurczy. Niestety producenci zarabiają na strachu bo skąd takie ceny 400 zł za żel!!! Położne są też sceptycznie nastawione a one jednak wiedzą najlepiej co dobre a co nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 10:05- żel o którym ty piszesz to prostoglandyna, hormon. To mogą podać tylko w szpitalu, to nie to samo co żel o który pisze Milita. Ona pisze o żelu np Natalis który ma powodować lepszy poślizg przy wychodzeniu dziecka i on na pewno nie ma nic wspólnego rozwieraniem szyjki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przepraszam za literowke- prostaglandyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julia czekamy na wieści. Małami i kkiniaa84 za Was tez kciuki oby wszystko było po Waszej mysli. MH1 i Milita jeszcze chwila a tu będziecie ogłaszać narodziny. Biedrnka dobrze,ze ciśnienie w normie Nadziejko to leż i odpoczywaj,zdrówka dla syna Ja po wizycie w miare zadowolona mam 22 pęcherzyki wielkości od 12 do 15 estradiol 1341 endo 11 w środe podgląd i badania a w piątek punkcja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiciolka - no i dobrze, że jesteś zadowolona, bo to super wynik, estradiol do piątku pięknie podrośnie, tak jak i pęcherzyki. W takim razie już trzymam kciuki :) x Julka - myślę jak tam u Ciebie... x Nadzieja - zdrówka dla syna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doremido
Julka! Trzymam mocno i nie puszczam kciukow! Kiciolka super wynik! Milita Mh1 czekamy na radosne nowiny! Kahha wlasnie ja mam caly czas duphaston na endometrioze ponoc jest dobry. Nawet na ulotce pisza. A luteina pewnie na macice dobrze wplywa i w razie co tez skurcze zmniejsza dlatego ja teraz do niej wrocilam. U mnie szyjka stanela na 3 cm i mam nadzieje ze tak zostanie. Moge troche chodzic. W srode polowkowe. Juz nie moge sie doczekac. Chcialabym wiedziec czy z malym wszystko dobrze. Golf gratulacje! Fajnie ze idzie wszystko dobrze! Iza troche czesto te wizyty....niby na poczatku lepiej tam za duzo nie grzebac. Ale jak masz byc spokojniejsza.... Dziewczyny z krwiakami....oby wszystko bylo dobrze! Trzymajcie sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaa Kahha przypomnialo mi sie. Slyszalas ze w naszym szpitalu nie ma tego znieczulenia zewnatrzoponowego na zyczenie?bwlasnie niby dlatego ze anastezjolog czesto jest na innych operacjach....moze podpytaj prof acja swoja kolezanke polozna .. .nawet nie wiem czy bym chciala ale zawsze troche pewniej sie czujesz z taka mozliwoscia.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiciolka - rewelacyjny rezultat i piękne endo. Niezła nioska z Ciebie. x Nadzieja78 - życzę dużo zdrówka dla syna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
julia - zaraz mi serce wyskoczy Zocha82

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×