Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

julia83

IUI IVF komu się udało? Kontynuacja.

Polecane posty

No to piękny początek tygodnia :-) ananasowa a Ty będziesz na deserek ;-) Julua dzięki Tobie zaczęłam wierzyć że ja też kiedyś zobaczę wynik bety wyższy niż 2,0.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julia - cudownie, nie masz pojęcia jak się cieszę.. :D Kciuki dalej zaciskam, bo trzeba.. Za przyrosty, za serduszko etc.. :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Julia ja rozumiem ze sie cieszysz ale kurde ta beta to 35 @ nie 35 tysiecy wiec zluzuj troche bo do sukcesu dluuuuuga droga..... Juz idz wozek kupuj bo nie zdazysz. Jeszcze nawet jednego przyrostu nie zrobilas a ty gratulacje jakbys juz urodzila i w domu dziecko miala. Uspokoj sie poczekaj na kolejna bete na serduszko... Bo puki co moze byc puste jajo nie wiesz tego. Im bardxiej si nakrecisz tym wieksze rozczarowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Hexe
Gościu sądzę że nawet gdyby Julii beta wynosiła 35 tys to mimo to znalazlabys powód by jej dowalic, bo np za szybko rośnie co może być objawem choroby której teraz nazwy nie pamiętam. Kurde odpuść sobie. Daj jej spokój. Co ma płakać i się martwić bez sensu. Jest dobrze a będzie lepiej . Nie denerwuj Jej, bo JEST W CIAZY! !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Hexe
Biedronka Julia dajecie nadzieje na to ze te 2 procedury są lepsze!!!! Mi reż się uda!!! I tym które się starają tez!!! Ooo . Powiem Wam ze pomału odzyskuje równowagę i mam nowe cele :) Darkness, hallo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czy ja sobie gratuluję??? Hehe to dziewczyny są takie kochane. No pożywkę byś miała jak by mi beta spadła za 2 dni. Mam nadzieję że nie dam Ci tej satysfakcji. A cieszyć się będę bo mam z czego. Bo nie zobaczyłam dzisiaj 0,1 tak jak przez ostatnie 2,5 roku. A to że to niewielki procent do sukcesu to uwierz mi wiem i każda z dziewczyn tu na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka cudowne wieści!! Strasznie się cieszę!! Dawno nie było mnie na forum ale dzisiaj cały dzień zaglądam czekając na info od ciebie!! Pamietam jak ostatnie podejście przeżywalysmy razem a teraz jestem pare dni za tobą. Upragniony transfer był możliwy dopiero 1 października i teraz czekam. Jeszcze raz gratuluje i czekam na dalsze dobre wieści. Buziaki dla wszystkich staraczek:***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ananasowa
*Julka, zaciskam kciuki za piękny przyrost :) buzia cały czas mi się uśmiecha! mam nadzieję, że powtórzę Twój sukces :)) rozumiem, że powtórkę bety robisz w Wawie? płąciłąs za betę i wizytę w Gamecie? *Kkiniaa, padłąm, jak przeczytałam o dzisiejszym przypadku Twojego M :)) to na bank na szczęście! przecież nie może być inaczej :)) *małaMii, :** daj znać po wizycie :) mocno kibicuję!! *kiciolka, no i piękne wieści! widziałam że estradiol poszybuje i pęcherzyki podrosną :) życzę, by były najlepszej jakości i by był z nich Cud :* a progesteron CI badali? *Doremido, już połówkowe? :) juz?! wierzę, że wszytsko jest dobrze z Maluszkiem, ściskam Was :*** a jeśli chodzi o mnie, to z jednej strony jak najwcześniej chciałąbym zrobić betę, a z drugiej strony... ech, pewnie sama to znasz :) infekcja ustąpiłą, więc na noc jednak aplikuję jakąś luteinę... *Iza, ja miałam podrażnienie. teraz jest lepiej, nie mam już praktycznie zadnych dolegliwości. Mam takie wrażenie, że podczas tego trudnego transferu podrażnili mi szyjkę i przez to były problemy po luteinie. teraz łykam duphaston, a na noc wróciłąm do luteiny pojedynczej. *Elfica, jeśli się udało, to mogę być i deserkiem :) *Skanusia, życzę Ci, by ten transfer był ostatnim :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zocha może teraz ja tu coś zaczaruje:) Xoxo Ananasowa czekam na Ciebie moja parko:) Xoxo Kiciolka wiedziałam że będzie dobrze. Twoje komoreczki potrzebowały więcej czasu i dobrze! Będą najlepsze! Xoxo Skanusia to znowu praktycznie razem! Już zaciskam kciuki! Kiedy będziesz testować? Xoxo Malamii raz też wspólnie testowalysmy. Obie czekalysmy na kolejny transfer bardzo długo więc szybko tu pisz kiedy:) Xoxo Elfica ja nigdy nie widziałam więcej niż 1. Nie wierzyłam że kiedykolwiek zobaczę. To daje mi nadzieję że w ogóle może się we mnie zagniezdzic zarodeczek, bo po tylu porażkach myślałam że to niemożliwe. Xoxo Nadziejka dokładnie tak :) Zrobiliśmy już rezerwację i wieczorkiem wychodzimy:) Na razie odpoczywamy po powrocie z urlopu. Xoxo Iza przechodzilam przez to. Smaruj clotrimazolem. Teraz mam jeszcze prolutex w zastrzykach ale za tydzień zmienię już na lutinus. Może będzie lepszy niż luteina. Xoxo Hexe dzięki. Zajrzę na te strony. Xoxo Agusia liczę na Twoje mrozaczki! Xoxo Eversea, kkahha, Biedronka, Merenka, Alexvan, DoReMiDo, Zosia D., Zuzka, Milita, golf dziękuję! Xoxo Milita, MH1 imiona wybrane? Xoxo Rafka co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ananasowa tak placilam. Za wizytę 150, za betę 45zl. W Invikcie bylo to za darmo. Dziwnie z tymi klinikami. Ale teraz moge płacić za każdą wizytę! Oby wszystko bylo ok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kkinia84
Juleczko bardzo ci kibicuje i bardzo bardzo ciesze sie z tak dobrych wiesci, gratuluje ci kochanie z calego serca, dzialalas jak blyskawica, nie poddalas sie jak powiedzieli brak srodkow, wszystko wzielas w swoje rece i szlas do przodu, bedziemy brac z ciebie przyklad ;) Teraz trzyymam kciuki za przyrost i oby te 9 mc szybko i spokojnie ci minęły. A ja musze wystawiac M pod latajace i srajace ptaki ;))) Nasze nasienie w przeciagu 1.5 mc bardzo sie poprawilo z 0% prawidlowych plemnikow dzis mamy 8 % tak duza poprawa w tak krotkim czasie, szok zaczelam podejrzewac ze te zle wyniki nie byly jego. A wiec nasze nasienie jest super, pecherzyk dominujacy w prawym jajniku i w srode nasze czwarte podejscie do IUI, trzymajcie kciuki kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kkinia84
To chyba te orzechy zdzialaly cuda ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiśkaD
Julka!!!!! :):):):):):):):):):):):):):):):):):) Taaaak sie ciesze i gratuluje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka nie przejmuj się kolejnym dyrnym komentarzem gościa. Może rzeczywiście beta nie w tysiącach co mogłoby świadczyć o zaśniadzie groniastym (co pewnie Hexe miała na myśli;)). Pewnie będzie chłopaczysko, jak większość na forum, podobno oni mają niższe bety;) Najważniejszy przyrost! Udanego świętowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinia super! Iui bedzie i kciuki trzymamy! Iza no jak lekarz kaze to spoko tylko cos mowilas ze chodzisz do 2 wiec myslalam ze moze oni nie wiedza ze masz tak czesto wizyty.....chodzi mi o to zeby tam ci nic nie popodrazniali. Ja np mialam zawsze na poczatku po badaniu lekkie plamienie i lekarz mowil mi ze w tym 1 okresie najlepiej za czesto tam nie grzebac .....ale jak nie masz zadnych skutkow ubocznych to spoko.... Kahha dowiedzialam sie ze oprocz grupy krwi do naszego szpitala obowiazkowo do porodu ten wymaz na paciorkowca trzeba miec....robi sie go chyba od 36 tyg wiec mamy czas ale mowie poki pamietam bo zecszkoly rodzenia wiem. A wy dziewczyny Mh1 i Milita robilyscie? Tzn Mh1 chyba nie musi jak cc. Wiesz juz czy dostaniesz skierowanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinia no to gratulacje! Oby to podejście bylo Waszym szczęśliwym trafem!!! Jestescie przykładem że nawet beznadziejna sytuacja z nastaniem moze się zmienić na super! Zuzka u mnie dzisiaj jeśli byłaby to blastocysta to 8dpt więc spodziewałam się wartości powyżej 20. Jako że miałam 3 dniowy to mam 10dpt. Zawsze chciałam pierwszego chłopca żeby był opiekunem dla siostrzyczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
* Julia :) :) Trzymam kciuki za piękny przyrost a później za serduszko * Kinia super poprawa :) Za środę już zaciskam kciukasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka ja jestem piąty dzień po transferze pięciodniowego bałwanka wiec jestem za tobą jakieś trzy dni ale nie wiem jeszcze kiedy zrobię test. Chyba dopiero w poniedziałek o ile wcześniej @ nie przyjdzie. Póki co zero objawów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skanusia, ja jestem 6dni po transferze blastki zamrożonej w 6dobie. zamierzam testowac w czwartek, no chyba ze.... Zaciskam za nas kciuki :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelka1983
Julia, cudownie, gratuluję!!! Bardzo trzymałam za ciebie kciuki. Kiedyś pisałam, że "kiedy ja zacznę z in vitro, mam nadzieję, że ty będziesz już w ciąży". I jesteś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Hexe
Julia ja to sobie wczoraj pomyślałam 'biedna ta Julia, kto ją za kilka dni wpisze do ciężarówek. Ona zawsze wszystkim robi niespodziankę i wpisuje do ciężarówek i później jak człowiek siebie tam widzi to mu łzy szczęścia lecą. A ona biedna sama musi się tam wpisać' Kochana pozwolisz ze za 2 dni skopiuj Twój kalendarz dopisze Cię i wstawię go? Tak tylko jednorazowo.? Hehe przytyłam Cię ; ) i wiem ze będzie dobrze. Z tego co kojarzę Morele miała podobna betę i jest zdrowa ciąża. Pogratuj dumnemu Tatusiowi ;) aha pamiętaj ze jesteś w ciąży I O 22 bądź w łóżku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eversea - dziękuję za słowa wsparcia! W „kupie” siła ;) Czytając Was dzisiaj jestem silniejsza i wierzę, że się uda, musi się udać. Mamy z M. siebie, a to najważniejsze. A gdyby mi sił zabrakło, widzę, że mogę liczyć na wsparcie forumowiczek, które jak nikt widzą co czuję. Elfica30 – dziękuję kochana :* póki co nie myślę o adopcji, to chyba jeszcze nie czas, żebym wzięła to pod uwagę mając świadomość, że nie ma jasnych, medycznych przeciwskazań, żebyśmy z mężem zostali rodzicami. Cały czas wierzę, że uda nam się mieć własne maleństwo. Staram się nie zadręczać, ale bywa ciężko  Iza82 – czyli nie tylko ja mam takie wrażenie co do lekarzy ;/ ale może fakt, faktem nie chcą nas łudzić obiecując, że się uda, a się nie udaje  Miałam HSG, jajowody mam drożne. Moim stałym wytłumaczeniem był brak stosownej umowy w miejscu pracy, tzn. takiej, która gwarantowałaby mi urlop macierzyński, wciąż się na to powołuję, żeby tylko uniknąć niewygodnych pytań :( Julia83 – czasem też myślę, że łatwiej byłoby powiedzieć prawdę, może ludziom zrobiłoby się głupi i nie drążyliby tematu…A tak poza tym to wielkie gratulacje!!! Trzymam kciuki, za Ciebie i maleństwo  prześlij nam trochę tych ciążowych fluidów ;D Kkahha – dziękuję :* kiedyś i na nas musi przyjść pora, czasem trudno w to uwierzyć, zwłasza jak @ znowu przyszła  My z M. chyba do końca roku sobie odpuścimy i spróbujemy naturalnie, postaram się nie mieć ciśnienia (naprawdę się postaram!!!). Może dostaniemy jakiś mały, cudny prezent na Boże Narodzenie albo Nowy Rok ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znów się zacielo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny -nie zdążyłam Was jeszcze poczytać bo tyle naprodukowałyście:) xxx Julka dzisiaj czekałam na Twoją betę jak na swoją:) naprawdę bardzo się cieszę i życzę aby wszystko było ok:) i płacz Kobito ze szczęścia ....pewnie niesamowite uczucie zobaczyć taką betę:) teraz 3mam kciuki za prawidłowy przyrost:) fajnie to wszystko opisałaś.aż i łezka poleciała:* teraz dbaj o Was!!:):):) a mężuś pewnie przeszczęśliwy co?:D:D xxx anansowa za Ciebie kciuków również nie puszczam-wierzę,że powtórzysz betę Julki:):) będzie szczęśliwy tydzień:):) xxx Skanusia kiedy betujesz?:) teraz dbaj o siebie i maleństwo w brzuszku-:*:* xxx alexvan w piątek masz wizytę?:) pamietaj czekam na towarzyszkę:) razem raźniej:):) xxx a ja już po wizycie-w sobotę mam transfer będę miała podane 2 blastocysty AB...od dzisiaj mam już brać lutinus....więc teraz pozostaje mi czekać i modlić się aby maluchy zostały ze mną... jeszcze na dodatek gardło mnie boli...macie jakieś sprawdzone sposoby? muszę się wyleczyć do soboty:(:( Teraz idę na spokojnie Was poczytać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×