Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

julia83

IUI IVF komu się udało? Kontynuacja.

Polecane posty

*Skanusia, bardzo mi przykro. Mam nadzieję, że macie dalszy plan i będziecie mogli go wdrożyć. przytulam! *Zocha, niech jutrzejsza beta rozwieje wszelkie wątpliwości :) *Kiciolka, jak tam? jesteś już po? *MałaMii, jak się trzymasz? jak się czujesz? *Julia, co u CIebie? zdobyłąs receptę na brakujące leki? jak się czujesz? pobolewa Cię brzuch? jak samopoczucie? mnie czasami zakłuje tu czy tam i chyba lekko drażliwe piersi zaczynam miec. już bym chciałą byc po sobotniej wizycie - idę do Połacia, bo RB nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MH1
```Nadzieja78 moja pierwsza ciąża i też mam dzidziusia bardzo nisko. od samego początku brzuch mi rósł od dołu. a wszyscy co mnie rzadko widują ciągle mówili że szybko mi się brzuch opuścił, a on wcale się nie opuścił tylko taki jego urok :) ```Zocha82 trzymam kciuki do jutra ;) ```Eversea piękne imię wybrałas ;) jest tu nas kilka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skanusia bardzo mi przykro:( 3maj się Dziewczyno:) Tak wierzyłam i 3małam kciuki aby była pozytywna beta:* Która to była Twoja procedura? druga?? Ściskam Cię mocno:*:* xxx Zocha 3mam mocno kciuki aby beta była potwierdzeniem testu:) ale suuper:D już się powoli cieszę,ale cierpliwe czekam na wynik bety:) Jutro będzie Twój szczęśliwy dzień!!:) xxx PikiDiksi najgorsze to leżenie ale czego się nie robi dla brzdąca:) xxx ewap jesteś bardzo dzielną i twardą Kobitką :) 3mam kciuki za Ciebie:) będzie dobrze:) xxx ananasowa a ja leżakuję dalej...do środy muszę się wyleżeć...bo w czwartek wracam już do pracy:( dzisiaj mam dziwne ciągnięcie w dole brzucha...ale to pewnie po fragmnienie...zresztą tyle leków biorę...że naperwno te moje dziwne odczucia to skutki uboczne:) A Ty kochana jak się czujesz?:) Już czekam z niecierpliwością na Wasze relacje: Twoje i Julki z wizyty pęcherzykowej:):) xxxx Kiciolka jak tam po transferze? ile zabrałaś maluszków ze sobą?:) To teraz razem ze mną leżakujesz i dbasz o Was:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagódka_lack
kkinia84 - ja nie odniosłam takiego wrażenia. Dziewczyna w recepcji mówiła cicho, nie czułam się skrępowana. Z recepcji odebrał mnie szybko koordynator opieki medycznej i zaprowadziła do gabinetu, gdzie wypleniałam dokumenty. także nie było czego się krępować w gabinecie lekarskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość morela15
Skanusia ;** bardzo mi przykro ;*** # Nadziejka zastanawiam się nad tym detektorem... Tylko się zastanawiałam czy konsultowalas jego używanie z lekarzem?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ananasowa czuje się dobrze. Czasem mnie pociągnie jakiś skurcz w brzuszku i tyle. Zwłaszcza jak się czymś zestresuje. Mieliśmy powiedzieć rodzicom po serduszku, ale dzisiaj mojej mamie zmarła bliska osoba i powiedziałam jej: dla pocieszenia powiem Ci że test pokazał 2 kreski ale jeszcze nic pewnego. Cieszyła się przez łzy. Teraz potwierdzimy po serduszku, oficjalnie. To będzie dla mojej mamy ogromne szczęście. Ona się codziennie modli o dzidzie dla nas. Mój M nie wie że się trochę dzisiaj wygadalam... :) Byłam przed chwilą u lekarza. Dała mi wszystkie recepty które potrzebowałam. Fraxi, duphaston, prolutex i encorton. Okazało się że w środę mój M nie może pojechać do Gamety, więc przelozylismy na czwartek. Jeden dzień czekania dłużej. No cóż. Wytrzymam :) Jest niepewność, ale też spokój że jest ze mną Kropek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Morela :-) dr sam mi zaproponowal kupno detektora :-) powiedział ze poleca mi. Dzis mialam wizytę i jeszcze upewniłam sie, powiedział ze te kilka sekund dziennie nie zaszkodzi a tylko pomoże bo ja jestem spokojna :-) Malo jest tam żelu w tubce, ale wyczytałam ze później dziewczyny smaruja brzuszek wodą i tez dobrze przewodzi, ale pewnie można gdzieś dokupić. a na wizycie okazalo sie ze te klucia to najpewniej przyczyna powracającej grzybicy, masakra znów pimafucin tym razem w globulkach. Niestety taka moja "uroda " w ciązy. Co bym nie stosowała do mycia to i tak będzie nawracało. To samo mialam w ciąży z synem a potem 16 lat cisza. I niestety łożysko nadal przoduje, jest przy samiutkim ujściu. Szyjka dluga, ale łożysko równo z nią. Mam tez juz sie rozejrzeć za położną. Z dzidzią ok :-) nie pokazała co na pewno jest między nóżkami. Czekamy do połówkowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Szmacioszka
Zocha trzymam kciuki za jutrzejszą betę Iza82 serduszko czuję tak od 15 tc, na początku się przrstraszyłam, co się dzieje, a teraz czuję ruchy, ale jak za długo się nie rusza, to przykładam rękę do brzuszka i wiem, że wszystko ok. Pikisi i Ewap też wiem jak ciężko leżeć, przeszłam to na początku ciąży, ale czego się nie robi dla dzidzi Dziewczyny niestety bóle okresowe towarzyszą mi do dziś, ale na szczęście coraz rzadziej, czego i Wam życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewap - to my jestesmy rownolatki ;) leżenie tak jak piszesz siada nam na głowe ale z dwojga złego powtarzam sobie , ze lepiej w domu niz w szpitalu....trzeba szukac czegos co zajmie nam głowe...choc to sie łatwo mówi ;) gdy spacer do wc staje sie atrakcyjna wycieczka ;P a nie proponowal Ci nikt pessara? Julka - pieknie CI sie udało wszystko załatwić :) a czeartek szybko przyjdzie, zobaczysz :) Nadzieja - witam w klubie , ja tez liczylam na to ze wreszcie nic nie bede brac na te cholerstwa ale biore ...teraz cos z nestatyna, czopki ..nie dosc ze to wyplywa jak wszystko to jest tak tłuste , ze chyba bede bielizne nowa kupowac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewap współczuję Ci tego leżenia. Nie tak wyobrażamy sobie naszą szczęśliwa, wyczekana ciążę... Dlatego rozumiem Cię. Ale Najważniejsze Maleństwo :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewap156
PIKIDIKSI IDE DO LEKARZA W PIĄTEK I POGADAM nim na ten temat teraz powiedział ze niby norma bo 3.3 ale norma jest tylko jak zacznie mi się skracać to żeby nie było za późno i tego się boje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewap jesteś niesamowita, pełen szacunek dla takich mamuś, co tyle muszą leżeć. Nie wyobrażam sobie, jak musi być ciężko ale dasz radę. Mam nadzieję, że masz koło siebie wiele osób, które Cię wspierają w tej trudnej sytuacji. Julia trzymam kciuki, musi być dobrze. Jesteś w ciąży no i kropka. Nadzieja, już za położną ale to brzmi :) Super, że jest ok z dzidziusiem. To czekamy razem na połówkowe. gość Szmacioszka, chciałabym tak mieć jak Ty z tym serduszkiem! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadziejko dobry pomysł z tym detektorem, ja kupiłam go sobie będąc w 12 tc i używałam dość często po kilka sekund, byłam o wiele spokojniejsza. A na pamiątkę nagrałam sobie nawet dźwięk bijącego serduszka dyktafonem :) Mam łożysko na przedniej ścianie (na początku też było niepokojąco nisko ale się podniosło) i wyczytałam że przez to mogę później i mniej intensywnie wyczuwać ruchy, było zupełnie inaczej bo pierwszego kopniaka poczułam w 17 tc. Ogólnie trafił nam się bardzo aktywny egzemplarz, ale są takie dni że potrafi przez cały dzień nie dawać znaku i wtedy używam detektora by upewnić się że wszystko jest ok. Także jak najbardziej polecam dziewczynom które zastanawiają się i rozważają zakup. <> Trzymam mocno kciuki za wszystkie ciężarówki i staraczki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZosiaD :-) mam go kilkanaście dni i żałuję że tak późno :-) mam nadzieję ze łożysko tez mi sie podniesie. A słyszałaś ze przodujące łożysko jest wskazaniem do cc ? też mam zamiar nagrać serduszko, akurat ten model ma drugie wejście do podłączenia do komputera i nagrywania( m.tam podłącza sluchawki od telefonu i sluchamy oboje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanie do przyszłych mamuś i mamuś. Kiedy wykonuje się USG prenatalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadziejko to prawda przodujące łożysko jest wskazaniem do cc, ale jest różnica między przodującym łożyskiem a łożyskiem na przedniej ścianie a u mnie właśnie jest tylko na przedniej ścianie. Na początku było bardzo nisko, zasłaniało ujście szyjki macicy. Lekarka powiedziała że trzeba poczekać i sprawdzać czy się podnosi i tak właśnie się stało. Co prawda na ostatniej wizycie moja lekarka poruszyła temat porodu bo zaczęłam już 31 tc, do następnej wizyty mam czas na przemyślenia i jeśli sama nie będę w stanie podjąć tej decyzji to ona zdecyduje. Dziecko ułożone jest idealnie bo główką w dół. Czeka nas jeszcze szkoła rodzenia, jesteśmy po dniach otwartych szpitala dopiero więc jeszcze trochę przed nami. A co do cc to IVF jest medycznym wskazaniem do takiego zakończenia ciąży, ale to już zależy i od lekarza i od naszego nastawienia co do rodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Szmacioszka
Iza usg genetyczne między 11 a 13tc, dziecko nie może być większe niż 8 cm, a usg prenatalne 20-24 tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kkahha patrzę w kalendarz a Ty już za kilka dni polowkowe. Ale ten czas leci! Nadzieja a kiedy u Ciebie polowkowe? Darkness kiedy się teraz stawiasz w Gamecie? Golf jak Ty się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość morela15
Iza82 około 12 tygodnia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzka korzystając z Twojej porady przenioslam się dzisiaj z zastrzykami na uda i od razu lepiej. Mój brzuch już nie miał wolnych miejsc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obudził mnie dziś ból podbrzusza. Jak na okres. Wiem że pisalyscie że to normalne i to miałam w głowie, ale polecialam do łazienki. Na szczęście sucho. Wzięłam nospe forte i czekam w łóżeczku aż przejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julia zapisałaś juz moje połówkowe 6 list to będzie 22tc. Zocha no nie ogarniam, skoro test pokazal drugą kreskę to musiało sie coś zadziać..szkoda !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×