Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

julia83

IUI IVF komu się udało? Kontynuacja.

Polecane posty

Skanusia- przykro mi, chwile otrzyj łzy i walcz dalej, nie ma innego wyjścia. Ja dzisiaj zrobiłam test, cień cienia drugiej kreski, po godzinie troszkę wyraźniejsza i gruba ale nadal bardzo blada, jakoś mi się nie chce wierzyć, chyba test się pomylił, bo od wieczora brzuch mnie ćmi na @, tempka dzisiaj spadła, wiec czekam aż przyjdzie ta mała zołza do jutra, jak nie to idę na betę. Miłego dnia Dziewczynki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skanusia- przykro mi, chwile otrzyj łzy i walcz dalej, nie ma innego wyjścia. Ja dzisiaj zrobiłam test, cień cienia drugiej kreski, po godzinie troszkę wyraźniejsza i gruba ale nadal bardzo blada, jakoś mi się nie chce wierzyć, chyba test się pomylił, bo od wieczora brzuch mnie ćmi na @, tempka dzisiaj spadła, wiec czekam aż przyjdzie ta mała zołza do jutra, jak nie to idę na betę. Miłego dnia Dziewczynki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skanusia przykro mi bardzo, przytulam. Wypłacz smutek i żal i wracaj do dalszej walki, nie poddawaj się!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Szmacioszka
Kiciolka trzymam kciuki Skanusia przykro mi, działaj dalej, na pewno się uda Ja też mam wpis o ivf w karcie i nie mam z tym problemu, wręcz jestem z tego dumna Dziewczyny ten detektor to pewnie fajna sprawa, ale ja czuję bicie serduszka jak położę rękę na brzuszku, a Wy nie? MH1 i Milita trzymam kciuki za Was, to już niedługo Pozdrawiam Wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja tez mam w karcie ten zapis. Poza tym mam go tez na kartce z badań prenatalnych. To jest informacja dla lekarzy.Nie ma sie co przejmować, przecież to nie dowód osobisty :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość Szmacioszka - jak przyłożę rękę do brzucha to czuję swój puls i to mnie wkurza, bo chcę poczuć kopniaki i nie wychodzi. Jak siedzę w pracy lub wieczorem w domku to czuję kopniaki. Wcześniej myślałam,że to jelita, ale teraz mam pewność. x Nadzieja78 - położna mówiła,że około 20tc macica powinna być na wysokości pępka i u mnie to się sprawdziło. x Skanusia- bardzo mi Cię żal. x Zocha82 - życzę Ci, aby test był nieomylny ;-) x Ja nie mam nic przeciwko zapisowi w karcie ciąży o IVF. Mam zamiar rodzić w Poznaniu i tam nawet karta ciąży nie jest mi potrzebna. Mam kartę na wypadek pobytu w szpitalu u siebie, a tu wierzcie mi, gdyby przeczytali "ciąża po IVF" to pewnie nie wiedzieliby, jak się do leczenia zabrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skanuaia strasznie szybko ten wynik dostałaś. Przytulam. Dzisiaj życzę smacznego grzańca a od jutra wracaj do walki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten detektor to dobry od wczesnej ciąży od 9,10tc jak jeszcze nic nie czuć to można naprawdę sie uspokoić. Kkahha a ja czuje dziecko strasznie nisko dosłownie nad kością łonową, nie wiem czy tak ma być, ogólnie wszystko jest inaczej niż w pierwszej ciąży i wszystko mnie dziwi ;-) albo nie zwracałam wtedy uwagi na to wszystko co sie ze mną dzieje po prostu a teraz wiadomo czlowiek nadwrażliwy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadzieja78 - ja dokładnie w tym samym miejscu czuje kopniaki, co Ty. Może akurat tak jest ułożone. Jak leżę to czuje troszkę wyżej. Na usg lekarz dokładnie w tym samym miejscu, w którym czuje ruchy jeździł głowicą, więc chyba w dobrym miejscu je czujemy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skanunia przytulam mocno :-* wypłacz się, wywściekaj i nie poddawaj się. Wiem, że teraz jest ciężko ale w końcu i dla nas nadejdzie ten dzień.musimy walczyć. Jutro będzie lepiej i nie będzie, aż tak bardzo bolało. Trzymaj się mocno przytulam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde Skanusia wierzyłam że ta druga procedura przyniesie sukces. Tak mi przykro. Kochana wypij sobie dziś winko na odstresowanie. Powiedz w Twojej klinice są środki na rozpoczęcie stymulacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zocha no to chyba się udało! :) Ale numer! IUI z większą skutecznościa niż in vitro! Nie mogę doczekać się jutrzejszej bety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skanusia bardzo mi przykro ale nie poddawaj się bo w końcu się uda jak każdej z nas po kolei!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kkiniaa84
Zocha82 gratuluję, jesteś w ciąży!!!!!!!!! Test nie mógł się pomylić, teraz czekamy na potwierdzająca bete ;-) dobrze pamiętam że to była iui, które podejście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banana mam na twarzy gdy Was czytam :) ale dziewczyny ja już taką kreskę widziałam jak byłam w ciąży biochemicznej po transferze, czy teraz też jest to możliwe? I czy po godzinie kreska może być wiarygodna? Kinia- to jest moja 4iui, ale w międzyczasie miałam ivf.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skanusia bardzo mi przykro! Musisz jednak mieć nadzieję, że jeszcze się uda. Lekarze nie proponowali Ci żadnych dodatkowych opcji przed transferem typu embryo glue albo assisted hatching?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skanusia - strasznie mi przykro :/ ale wierze, ze jak minie czas smutku to bedziesz gotowa do dalszej walki, warto walczyc dalej :) Zocha - ja tam nic nie mowie ale wiesz....poczekamy grzecznie na bete ;) Nadzieja, Kkahha...ja tez małego tak nisko czuje jak sie tam wpasuje to twardo tam jest az boli ..az sie zastanawiam czasem czy to On czy to brzuch twardnieje...ja przez dotk bicia serca nie czuje .. i powiem Wam ze leze juz albo dopiero tydzien a juz mi sie na łeb rzuca...bo ile mozna patrzec w tv kompa czy ksiazke...ale nic..trzeba zeby zacisnac choc moj M chyba bedzie mial ciezko teraz ze mna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zocha te pierwsze testy we wczesnej ciąży zawsze wychodzą po kilku lub kilkunastu minutach dopiero :-) rozbiłam ich dziesiątki ;-) jak jest kreska to jest ciąża i koniec. Jak będzie dalej tego nie wie nikt, wiem ze sie boisz i strach będzie Ci towarzyszyl. Najbliższe dni wszystko wyjaśnia. Powiedz jeszcze ile dni jestes po ovitrelle ? Pamietasz co lekarze zawsze mówią ze do 10 a nawet 12 dni po zastrzyku może fałszować wynik testu na dodatni..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewap156
PikiDiksi dla pocieszenia ją mam termin na koniec marca a już leże od września 4 dwa tygodnie w szpitalu a teraz w domu i jest mi bardzo ciężko pomimo że tłumacze sobie że to pobto by dzidziuś był znani ale psychika siada i jest to silniejsze od nas tak jest przynajmniej u mnie i u mnie zanosi się do końca bo mam anatomicznie krótką sz szyjkę i mój wiek mam 34 lata jeden dzień się śmieje a drugi płacze wychodzenia z domu i z łóżka tylko na wizyty do lekarza.Musimy się jakiś trzymać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadzieja- zastrzyk brałam 2tyg temu w pon wieczorem, co ma byc to będzie, ta iui była wielkim eksperymentem w bardzo dziwnym cyklu, dlatego tak troche powątpiewam w ten test. Jutro sie wszystko okaże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zocha jak wyszedł cień cienia to jest wielka nadzieja. Mnie do tej pory boli brzuch jak na @. Zrób betę, najlepiej jeszcze dziś bo już nie mogę się doczekać :) gość Szmacioszka to super, że tak czujesz, a od którego tygodnia poczułaś? Pewnie nie masz tłuszczyku na brzuszku. U mnie niestety jest bleee. PikiDiksi na pewno jest okropnie tak leżeć :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skanusia - tak okropnie mi przykro :( Przytulam... Kurczę ta niepłodność idiopatyczna to jest chyba najgorsza, bo nie wiadomo, w którą stronę szukać przyczyny i pomocy... A_gusia ma rację, może przy następnym podejściu warto zagadać lekarza co jeszcze możesz zrobić, jakie dodatkowe procedury i techniki oni mogą wykorzystać zwłaszcza, że zapładniają wszystkie komórki, a jakie Ty możesz badania zrobić.. W stopce piszesz, że wynik histeroskopii był niejednoznaczny, o co chodzi??? Życzę Ci dużo siły, wiary i spokoju póki co... Nie poddawaj się!!! x Zocha82 - trzymam kciuki za jutrzejszą betę.. Z gratulacjami poczekam do jutra ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×