Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

julia83

IUI IVF komu się udało? Kontynuacja.

Polecane posty

Militia ale jesteś już blisko! Trzymam kciuki, żeby poród przebiegł sprawnie i szybko i o czasie :) Azurro nie martw się, w ciąży nie wypadają włosy ale po ciąży wylatują podwójnie, żeby nadgnić normę, nie wyłysiejesz :) Lilianka zrób sobie inhalacje na zatoki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ja tylko na chwile jutro mam transfer z 10komórek 7się dobrze dzieliło. Któraś z Was miała transfer w trzeciej dobie jakoś to wszystko szybko. Dobrej nocki wszystkim życze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiciolka moja koleżanka miała. Ogólnie to miała 6 transferów w późniejszych dobach, wszystkie zakończone niepowodzeniem a ten ostatni właśnie w 3 dobie i bała się że to za wcześnie ale jakieś święto przypadało i nie było wyjścia. Teraz jest w 3 miesiącu ciąży :) więc bądź dobrej myśli!!! Trzymam kciuki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiciolka ja miałam w 3 dobie transfer. Wybrali najlepszego i podali, reszta została do 5 doby żeby mogli zamrozić. Został jeden. Ale ten który podali był silaczem i póki co mu u mnie dobrze! W Gamecie wiedzą co robią! Powodzenia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiciolka - strasznie mocno trzymam kciuki za jutro!!! Co do transferu w trzeciej dobie, to dużo dziewczyn miało transfer w tej dobie.. Ostatnio Julia tak miała.. Np. Invimed podaje w 3 dobie, Invicta w 5, a Gameta zależnie od rozwoju zarodka, co dla mnie osobiście jest najrozsadniejsze.. Ale to nieważne, bo jak zawsze nie ma reguły... Biedrona1979

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiciolka- tak to normalne będziesz miała podane 3dniowe zarodki, super że tak dużo masz zarodków oby dalej pięknie sie dzieliły. Powodzenia jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Azzurro
Milita- myślałam ze chodzi o 3 minuty sn a nie cesarka. Przy porodzie naturalnym liczą ogólny czas od skurczy co 5 minut, dlatego mi wyszlo 10 godzin , 9:35 pierwsza faza a 20 minut druga czyli skurcze parte. Wiadomo że wszystko się zniesie żeby zobaczyć dziecko które nosi sie tyle czasu w brzuchu. Ja pod koniec też miałam głowę syna juz w drogach rodnych i czułam to, także juz niebawem myślę ze urodzisz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
* Biedroneczko dziękuję, ale ja biorę sam Inozytol, a kwas foliowy teraz dr przepisał mi 5, może inna dziewczyna skorzysta. * Azzurro dziękuję. * kiciolka 7 komóreczek to piękny wynik :) Za jutrzejszy transfer kciuki mocno zaciskam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Alexewl- jesteś? Nel-?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Azzuro to byłaś bardzo dzielna!!! Sporo czasu ta pierwsza faza i wierzę, że tyle godzin może wymęczyć. Dużo zdrówka dla Was :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ania1602 - ja też biorę kwas foliowy 5 mg, ale dodatkowo mama dha premium, gdzie też jest kwas foliowy i jak pytałam lekarza, to nie przeszkadza nadmiar kwasu foliowego, bo jest on wydalany z moczem. Ostatnio robiłam badania i mój wynik to 61 a norma jest do 19.. Trochę się przestraszyłam i dlatego pytałam lekarza.. A inozytolu też nigdy za wiele, ale nie będę zmuszała ;) Trzymam kciuki bardzo mocno w każdym razie :) x Kiciolka, Skanusia - dajcie znać jutro... Trzymam mocno kciuki! x Biedrona1979

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiciolka ooo to bardzo dużo macie zarodeczków :) Super wynik. Ja miałam w 3 dobie transfer, no i wyszło pozytywnie. Trzymam już kciuki za wysoką betę!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedronka ja jestem chętna na inofem. podaję swojego maila jmagda.j@wp.pl i napisz proszę co i jak :-) z góry dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12dpt znowu jedna kreska na teście a @ jak nie było tak nie ma. Zobaczymy co na to beta... Wyniki o 13. Trzymajcie kciuki!! Chociaż to pewnie juz tylko formalność :((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ananasowa, julia83 - przyrosty super. Uwierzcie kobietki,że to naprawdę ciąża ;-) Nadal trzymam kciuki za serduszko. x Iza82 - Twój maluszek pięknie rośnie. Cudownie jest widzieć takie cudo na usg. Ja na karcie nie mam wzmianki o IVF, bo tę kartę wydała mi lekarka z mojego miasta, która wie,że ciążę prowadzę u profesora i sama mi powiedziała,że nie będzie o tym pisać w karcie. x alexvandekol - przypomniałam sobie,że cykl po punkcji tez mi zwariował i nie miałam owulacji, miałam plamienia. Kolejne cykle już były ok. Wtedy lekarz mówił,że to może być reakcja organizmu na leki,których było nie mało przy stymulacji. x malena5 - ja też dostałam opryszczkę i po konsultacji w moim przypadku nie ma powodów do obaw, ponieważ mi opryszczka wychodzi raz w roku czyli ten wirus w organizmie już mam. Co innego, gdy opryszka w ciąży wyjdzie po raz pierwszy, wtedy lepiej skonsultować z lekarzem. x lucy1980 - mam ogromną nadzieję,że pomimo dziwnej sytuacji i Twoich nerwów, jednak wszystko pójdzie po Twojej myśli. x malamii89 - odpoczywaj i relaksuj się. Nie myśl negatywnie. Gość chce zabłysnąć, ale mu nie wychodzi. Bedrona fajnie napisała,że gość pisze, ale sam nie wie na jaki temat ;-) Myślę,że 7dpt to troszkę za wcześnie na betę. Poczekaj chocziaż do 10dpt. x Nadzieja78 - na widok rosołu dostaję ślinotoku. Uwielbiam. ;-) Jakie cudo sobie nabyłaś, bo chyba umknął mi jakiś post na temat detektora?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skanusia trzymam kciuki bardzo mocno i czekam na wynik o 13! Wierzę, że będzie 2-wu cyfrowy! kkahha no właśnie a ja też mam od mojego gina i mi wpisała :( Zastanawiam się czy nie poprosić o nową kartę bez tej adnotacji. kiciolka czekam na relacje po transferze no i już trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :-) Kiciolka, ja miałam transfer w 2-giej dobie ;-) Iza82, ja mam w karcie ciąży o ivf, ale to dobrze, wierz mi. Jak trafiłam do szpitala z krwotokiem, to to była bardzo istotna informacja ze względu na przyjmowane leki i ponadto jak ciąża jest po ivf, to jest "specjalnej troski", bardzo wychuchana. x U mnie przeziębienie ciąg dalszy... Katar masakra, do tego oprycha na górnej wardze i ciężko nosa wydmuchać... Kaha, dzięki za info, pocieszam się tym, że to nie moja pirwsza opryszczka i nie szkodzę dzidzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malena chyba masz rację, mąż mi to samo mówi. W końcu tylko lekarzom będę pokazywać tę kartę. Dbaj o siebie. Jedz cebulę, czosnek (syropy z nich pij). Może jakaś inhalacja by pomogła na katar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skanusia kciuki zaciśnięte do 13 !!!!!!!!! KIciolka, daj znac po, tez trzymam mocno kciukasy !!!! Kkahha- ja chyba mam wlasnie tak jak ty, organizm moj zwariował po tym nieudanym transferze i stymulacji, teraz mam delikatne plamienia i ból podbrzusza, jadę w piatek do lekarza na kontrole ale mu od razu powiem, ze ja w razie co wole odczekać ten cykl i przygotować lepsze warunki dla mojego eskimoska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skanusia !!! Ściskam Cie mocno, ale pamietaj nadzieja umiera ostatnia, wiem co dzis czujesz, ale trzeba wierzyć , ze i nam kiedyś sie uda. Zobacz ilu dziewczynom sie na forum udało, przyjdzie i na nas czas ! Grunt to sie nie poddawać !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skanusia :(,ale nie poddawaj sie.Warto walczyc x ja tez mam w karcie ciaza po in vitro.Nawet wpisala kiedy mialam transfer :/ x kiciolka bardzo bardzo mocno trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skanusia okropnie mi przykro :( Przytulam Cię. Trzymaj się dzielnie i nie poddawaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×