Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Marcowe mamy 2016

Polecane posty

Gość gość
Ana2504 - ja mam już spory brzuchol ze wzdęć, oponki i przez to że to druga ciąża ;) to ja "marcówka".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lulu22
Ja tez zauważam juz lekkie powiększenie brzucha. Mam tez troche nadwagi chociaż jej po mnie nie widac. Przytylam po tabletkach anty i później nie udalo mi się tego pozbyć :( . Brzuch jest twardszy i nie ma juz możliwości żeby go wciagnac .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mazia3
Zauważyłam to samo, ale gdzieś czytałam, że już od drugiego miesiąca zaczyna się odkładać woda i to daje takie wrażenie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie powiększenia brzucha brak póki co... W sb rozpocznę 8 tydzień. Zawsze miałam płaski brzuch i mam mocne mięśnie skośne brzucha (widoczne) - ginekolog mówi, że dzięki temu brzuch pojawi się pewnie dosć późno (dochodzi też moje tyłozgięcie, które również na wielkosc brzucha może wpłynąć). Miłego dnia dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pizzowe Chipsy
Ja w marcu zostane matką. Ale chrzestną:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lulu22
Znajoma tak miała tez zawsze plaski brzuch i mięśnie dosyć mocne . W 5 miesiacu bylo cos widac ale jak zalozyla luzna bluzke to nie dalo sie poznać . Teraz jest w 8 miesiącu i brzuch ma juz dosyć duży ale i tak nie tak duży jak inne znajome w tym samym czasie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ana2504
A cieszylybyscie się na wieść o blizniakach ? Ja szczerze mówiąc chciałabym bardzo :-) ale u mnie w rodzinie raczej bliźniaków brak co najwyżej dwa przypadki 7 wody po kisielu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja sąsiadka ma bliźnięta - chlopcy. sama całe dnie z nimi , a dają jej popalic jak diabli . zawsze była taka elegancka, wymalowano ,uczesana a teraz odrosty , poplamione dresy i since pod oczami . często ją spotykamy i mówi że nie wyrabia już a chlopcy maja dopiero 7 miesięcy . ciężko jej bidulce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj chyba nie dałabym rady z bliźniakami :P Wiem na pewno, że będzie jedno (bo już na USG ostatnim było widać). W pn mam kolejne pewnie usłyszę serduszko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ledwo dawalam radę z moim jedynakiem ...od urodzenia do roku czasu spał godzinę i godzinę płakał i tak w kółko ...a jeszcze wtedy mieszkalismy z rodzicami i 3 siostrami ,studiowałam więc wszyscy byli zatrudnieni przy pomocy i do tej pory wszyscy wspominają ten koszmar ;p koszmarny franuś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, mój brat i siostra to bliźniaki na dodatek z 29 grudnia, powiem wam że poczatek to był koszmar, wszystko pamiętam mimo że mała byłam - dziadkowie nam bardzo pomagali, ale teraz jest fajnie. Ja też mam brzuch tak jakby na lekkim wzdęciu, ja dużo ćwiczyłam przed ciążą, lekarka mówiła że to pomaga w staraniach - biegałam robiłam dużo brzuszków, chodakowskiej, brakuje mi tego, bardzo dobrze się czułam po ćwiczeniach. U mnie w pierwszej ciąży brzuch było widać późno, w drugiej pewnie szybciej się pojawi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mazia3
U mnie w rodzinie tez były bliźniaki ;) ponoć wskazuje na to duży przyrost beta hcg, u mnie taki był więc zobaczymy co wyjdzie na wizycie ;P z jednej strony fajnie mieć tak od razu dwójkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie lekko widac tak bardzo na dole ponizej lini majtek jak sie powiejszyl brzuch. Dziewczyny jak z waszymi stopkami? Prosze dodajcie jakis planiowany termin porodu lub tydz bo nie wiem do kogo mam porownac swoje odczucia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ana2504
Z internetowego wyliczania u mnie 17 marca od jutra zacznie się 8 tydz. Od ostatniej miesiączki czyli tak myślę 5 tydz maluszka jak narazie stopy są ok nie puchną za to piersi chcą wybuchnąć są wręcz fioletowe i 2x większe + często mi się odbija przy czym mam mdłości ale nie wymiotuje i senna jestem czasem stękam jakbym była w 9 miesiącu brzuch mam wzdety i większy czasami boli mnie w podbrzuszu podobno to normalne bo wszystko tam pracuje i się powiększa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piszę tak dorywczo przepraszam: - u mnie termin na 19.03 - od samego początku zero nudności, trochę mniejszy apetyt, dużo piję natomiast :) - brzuszka widocznego na ten moment jeszcze nie mam - śpię więcej, ale lubię - więc z tym nie ma problemu ;) - pracuję jak dotychczas - mam nadzieję, że tak będzie do samego końca :D Stopy mam takie jak miałam, nic mi nie puchnie. Tak po prawdzie, to w ogole nie czuję, ze jestem w ciązy ;) Gdybym tak cała mi minęła byłabym wniebowzięta (leci mi już 36 roczek życia i bałam się tych wszystkich objawów w ciąży, tym bardziej, że to moja pierwsza).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) ja dziś zaczynam 12 tydz:) jak to leci! Dzięki za wycene:) mówią ze mały przyrost w Polsce a na sam marzec, ile nas jest:) a pro po bliźniaków unię było wysokie prawdopodobieństwo bo teść i ja jesteśmy z bliźniąt:) jednak pojedyncza fasolka i szczerze tak wolę, żeby nie zwariowac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kora już 12 tydzień? Cos mi się wydaje, że urodzisz jeszcze w lutym :) Ja zaczynam w sb ósmy i mam termin na 19-go... Na kiedy masz przewidziany termin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę, że Kora ma termin na 1 marca :) Obyś nie urodziła 29.02 bo dzidziuś będzie miał urodziny raz na cztery lata. Nasze dzieci urodzą się w roku przestępnym (ja zresztą też się w takim urodziłam ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ana2504
macie już imiona dla swojej pociechy ? :-) my z Mężem wybraliśmy Aniela lub Mikołaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my jeszcze nie wybralismy nic konkretnie . mamy kilkanaście typów ale może cos jeszcze nam wpadnie w ucho. mój syn miał się nazywać Marcjan - całą ciążę tak planowała a dalam mu imię po dziadku Franciszek, więc jak zobacze maleństwo to samo mi powie jakie imię do niego pasuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj mial sie nazywac brajan ale jak jyz hylam wysoko w ciazy to. Kolezance urodzil sie syn i wstawila zdjecie na fb z podpisem nasz bartus i cos mnie tak tknelo ze nasz tez bedzie bartek. Dziewczynke kiedys chcialam nazwac jowita ale juz chyba mi sie to imie nie podoba. Tera chodzi za mna imie agata... Ale nie wiem.. A jak bedzie chlopak to nie mam pomyslu. Wogole z moim m nie rozmawialam jeszcze na temat imion

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez myślę że ja w lutym będę po;) zobaczymy;) u mnie będzie będzie filip albo maja;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jeszcze typów nie mam ;) Nawet nie mam typu na płeć... Coś mi jednak podświadomie mówi, że córa będzie, ale to się zobaczy za jakiś czas... Jeśli chodzi o imiona, to na pewno moje dziecko nie dostanie żadnego z tych imion, które są teraz bardzo popularne, ale też nie przewiduję żadnych Pameli, Inez, Natanów, czy innych Arieli ; Nie jestem też fanką Józefów, Antków (to akurat bardzo popularne, więc od razu out), Janów, Władysławów , Zofii, Marii, Katarzyn etc..... Jak poznamy pleć, wybierzemy imię środka (nie popularne, nie stare, nie wymyślne...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja siostra ma 6 synów : Erwin,Gabryś,Szymon,Miłosz, Marcel, Emanuel , brat 3 córki : Karolina, Kinga ,karmen i syna : Krystian i wnusia: alek .... u mnie w rodzinie już spora pula imion jest zajęta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj mi moje dzieciątko strasznie ciśnienia na pęcherz i podwozie mi się rozsuwa bo mnie boli w pachwinach i kość ogonowa ufffff - pozostaje się przyzwyczaić .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pszczółka88
Witam.u mnie kalendarz przewiduje termin na 22 marzec.pisze nna tel i nie moge sie zalogowac. Ja czuje sie od tygodnia okropnie.nudnosci, odbijanie,sennosc i taki wstręt na zapachy ze cos strasznego.ciesze sie ale tez martwie czy wszystko bedzie dobrze.we wtorek usg...a pozniej seria badan z krwi-moj koszmar...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość March Mother
Mnie znowuż trochę brak objawów trochę martwi... chociaż jak bylam na usg na początku szóstego tyg, to wszystko było OK. Kolejn wizyta w pon - bardzo jestem ciekawa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×