Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Marcowe mamy 2016

Polecane posty

Gość kama_ku91
U nas ciągłe mdłości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie wciaz mdlosci brak. Cos tu dzis pustawo. Wlasnie pojechali goscie. Moj msz wyprawial dzis urodziny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry;) Kama mdłości mina,zobaczysz:) jakoś pozbierać się dziś nie mogę; ) miłego dnia dziewczyny! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey skarbeńka :) ja właśnie wstalam i zrobikam sobie kawę z mlekiem bo już od 3 tyg nie pilam - nie moglam nawet powochac bo ble......a dziś jakoś miałam ochotę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeju jak wy macie dobrze. Ja wstakam 5.40 i moj synek tez tak wstaje. Nie moglam go dzis dobudzic bo na wakacjach u babci spal dluzej. Dzis musi isc szybciej spac.. Jutro wizyta u gina na 19 nie moge sie doczekac. Oczywiscie chce isc na chorobowe i tak jak pisalam dodatkowo pracowac tylko chce to szefowej powiedziec w taki sposob ze to ja jej robie laske przychodzac do pracyna chorobowym. Byla niedawno taka laska i tez chciala chodzic do pracyna chorobowym to szefowa sie zgodzila ale powiediala ze pierwszy mc pracuje za darmo tzn nie zaplaci jej dodatkowo do reki bo musi jej chorobowe zaplacic. Ja chcezrobic to w ten sposob ze jej powiem ze lekarz kazal mi isc na zwolnienie i ze jezeli ona bardzo chce to moge przychodzic. Nie wiem jak to zrobic. Wieczorem jutro mam wizyte i wtedy chce jej napisac smsa tyljo zeby za duzo sie nie rozpisywac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga_850
karolina_ Ostatnią miesiączkę miałam 18.06. Z kalkulatora wyszło mi na 25 marca ale gin mi nie liczyła tylko podała że jestem w 5 tygodniu. Powiedziałam że mam zawroty głowy i dała mi zwolnienie. Kartę zakłada na drugiej wizycie po badaniach dopiero. Jeszcze serduszka nie zobaczysz tylko plamkę ale sprawdzi czy dobrze się zalokowało maleństwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z moim synkiem bylam dokladnie 5 tyg i 5 dni po om i bylo serducho. Wtedy mialam xykle 28 dni Teraz bedzie 5 tyg po om i 1 dzien ale mam krotsze cykle. Zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nie lepiej porozmawiać niż przez smsmy załatwiać takie sprawy? Nie ma jej na miejscu? Trzymam kciuki żeby na wizycie wszystko poszło ok:) a smsy na odprowadzasz gdzieś, że też musi tak wstawać? Biedactwo;) ja kawy w ogóle zrezygnowalam, że względu na magnez... a byłam kawoholiczka; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość March Mother
witajcie :) U mnie zaczął się siódmy tydzień. Mdłosci jakichkolwiek brak. Samopoczucie dobre (albo nawet bardzo dobre). Pracować, pracuję i będę pracowała ile się da (najlepiej do końca). Jedyny objaw ciązy to brak okresu i większa senność (ok. 21h) niż zwykle :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez tak myslalam zeby normalnie pojsc do pracy ze zwolnieniem i z nia porozmawiac rano. W srode wyjezdza do niemiec. Syn chodzi do przedszkola na 6.30 bo ja na 7 do pracy musze dojechac a mam 25 km w jedna strone. Ja pije teraz tylko kawe inke bo tak tez nagminnie pilam kawe ale rozpuszczalna. Teraz jedna rozpuszczalna dziennie. Reszta to inka lub hetbata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nigdy nie byłam kawoszem ale czasami lubię latte albo dobrą mrożoną . a co do zwolnienia karolinka to mi się wydaje że sms to zły sposób na załatwianie takich spraw . rozmowa to najlepsze wyjście.bierz zwolnienie i poczekaj na reakcje szefowej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie wrocilam od tesciowej. Dwie bratowe mojego meza sa w ciazy. Jedna ma termin koniec listopada a druga poczatek grudnia. Dodatkowo jeden brat mojego meza jest rozwiedziony - mial rozwod w ubieglym roku- i wlasnie dowiedzialam sie ze ta jego byla zona tez jest w ciazy z innym oczywiscie i tez ma termin jeszcE na ten toj- gdzies 6 mc bedzie mbiej wiecej. Takze praktycznie trzy synowe mojej tesciowej sa w ciazy. Ciekawe jaka bedzie mina mojej tesciowej jak sie dowie ze ja tez jestem w ciazy. Hehe. Co za baby boom w naszej rodzinie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radosnakuleczka
Witam! Dawno sie nie oddzywalam i tyle stron do nadrobienia. Forum ruszylo pelna para z czego sie bardzo ciesze :) kora mieszkamy niedaleko siebie :) bo ja tez w nowosadeckim :) super ze pogoda troche przystopowola i sie troche ochlodzilo bo meczylam sie bardzo. W ogole weszlam w etap spania.. non stop bym spala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WY jesteście z południa to chociaż trochę słońca mieliscie i upałów, ja na północy to non stop zimno, jeden tydzień był tylko ciepły to byliśmy 2x nad jeziorem i 1x nad morzem, reszta dni chłodnawa, nawet base schowaliśmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margo 123
March Mother Jak na razie to Ja tu jestem najstarszą mamą ☺bo jak urodę to będę miała 37 lat ale podobno dzieci odmładzają więc nic się nie martw po porodzie będziemy jak 18. Ja też jestem z Krakowa. Obecnie jestem na urlopie w Polańczyku więc mam zaległości ale postaram się nadrobić ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed kapiela bylam w toalecie ina papierze zauwazylam krew ale teraz jesy juz ok. Mam nadzieje ze wszystko bedzie ok. Jutro musze wyrzymac az do 19 na wizytem niepokoi mnie wciaz brak mdlosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kora1987
Rzeczywiście baby boom w Waszej rodzinie! :) to dobrze, musimy podnieść nieco przyrost naturalny:) krew zawsze powinna niepokoić wiec jutro powiedzieć o tym gin. Mój twierdzi, że zdarzają się takie plamienia w okolicy terminu miesiaczki i ja takie coś miałam prE dwa dni w pierwszym miesiącu. Nie była to krew tylko brązowy śluz - niewiele ale od razu dzwoniłam, jakby się rozhulalo mialam jechać. Na szczęście przeszło. Może zrób sobie progesteron na wszelki wypadek. Nie każda ma mdłości tym się nie sugeruje, tylko ciesz się ze nie masz:)kuleczko - się jest maly;) masz zamiar rodzic w szpitalu nowo sadeckim? W temacie pogody- ja mam dość już tych upałów. Teraz akuratnie okres burz:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radosnakuleczka
Pierwsze dziecko rodzilam w szpitalu w nowym saczu i pomimo ze nasluchalam sie samych zlych opini to bylam bardzo zadowolona. Polozne super. Maz byl ze mna przy porodzie, przecial pepowine :) teraz nie wiem. Jeszcze jest troche czasu do podjecia decyzji... pod uwage biore szpital i medicor. Obok siebie sa i mam do obu bardzo blisko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki :) karolinka nie martw się na zapas , moja bratową do 4 miesiąca w dzień miesiączki miała krwawienia i brała je za okres bo były bardzo obfite . pamiętam jak przyszła pewnego dnia i mówi ,:Gosia mam chyba jakiś guz w brzuchu ,coś mi w nim bulgocze . więc mówimy do niej z mama żeby jechała na USG najpierw a potem do lekarza ,i tak zrobiła ...okazało się że to ciąża , i dziecko już się wierci jak szalone. także nie przejmuje się . na wizycie wszystko się dowiesz i wierze że będzie wszystko dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzis jest wszystko ok. U mnie to tez byl taki brazowy sluz na papierze. Musze porozmawiac z lekarka na temat zaparc mam straszne zaparcia i wczoraj wlasnie na sile chcialam sie zalatwic i moze przez to. Ale tez czytalam ze w 7. Tyg tworzy sie czop sluzowy i tez moze byc lekkie krwawienie a w zasadzie brazowy sluz. Ja jestem 6 tydzien. Zobaczymy dzis o 19.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kora1987
Hej, ja myśleo medikorze i szpitalu w limanowej. Ze szpitala z nowego sSącza zrezygnowalam za dużo się na słuchałam. Zobaczymy, jak to będzie:) karolina - nic się nie martw. MARGONIA u mnie w rodzinie tez była taka sytuacja. Tylko kobieta miała 45 lat. Okres znikł-stwierdzila menopauza. Lekarze wcześniej stwierdzili ze jest bezplodna! Wiec ciąży nie podejrzewala... sprawa się rypla jak była w 30 tyg ciąży!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lulu22
Tez słyszałam o dziewczynie ktora do czwartego miesiąca miała krwawienia tak obfite jak przy miesiączce a dzizius później urodził sie zdrowy i Karolina nie przejmuj sie ja tez nie mam żadnych mdlosci :) . Raz tylko czułam ze mój żołądek odmawia posłuszeństwa przez zapach rosolu. Wczoraj dostałam juz od koleżanki dwie pary spodni ciążowych . :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kora w 30 tyg?? Masakra. To ona nie widziala brzucha? A dziecko w tym czasie niezle kopie to nie czula? Masakra. Unas taka dziewczyna chora na glowe byla w ciazy i jej mama mowila ze ma isc do lekarza bo jest w ciazy a ta nic. Matka nie miala wplywu bo laska miala juz z 35 lat.w 6 mcu zle sie czula i szla do ogolnego lekarza wyslal ja do szpitala. Okazalo sieze dziecko martwe. Usuneli je i ona wypisala sie na wlasne zyczenie na pogrzeb dziecka . nie kontynuowala leczenia. Miala zatrucie ciazowr i chyba za 2 tyg trafila znowu do szpitala. Okazalo sie ze ma padniete nerki i teraz musi 3x w tyg jechac na dializy... Druga dziewczyna kilka lat temu- mloda chyba z 18 lat nie chciala nikomu powiedziec ze jest w ciazy i sie pasala zeby ukryc ciaze. urodzila w 7mcu na szczescie dziecko bylo zdrowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lulu ktory jestes tydzien? Ja musze moje ciazowe poszukac. Na razie jeszcze mieszcze sie w moje chociaz ostatnio zalozylam biodrowki dosc przylegajace i kusialam je zdjac bo wystawaly mi boczki i falda na brzuchu tpboczki takze lekko musialam przytyc. Eidac juz u was brzuszki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilona002
Witam wszystkie mamusie :) Termin mam na 9 marzec według kalkulatorów. Czekam na datę według lekarza, wizytę mam za tydzień. To moja czwarta ciąża, dwie pierwsze poroniłam, owocem trzeciej jest roczna córeczka Zuzia a teraz liczę na chłopaka :) Ogólnie czuję się dobrze tylko ciągle bym spała. I bardzo szybko się męczę. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, podczytuję was trochę i postanowiłam się przywitać, mam termin na 31 marzec/1 kwiecień .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich:) no mi się te w głowie nie mieści. W dobie 21 wieku ale ona to taka prosta kobieta bardzo chuda, dużo nie przytyla.. ale tak czy siak uważam to za niezły przypal. Na szczęście dziecko zdrowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lulu22
Jeszcze nie wiem dokladnie jak się określa te tygodnie . Chyba powinnam napisać ze jestem juz w 8 . Bo dokladnie to jest 4 dzień 7 tygodnia. :) . Cieszę sie ze mam te ciążowe spodnie bo później jak się będzie robic juz chlodniej w październiku na pewno bardzo sie przydadzą. Chyba tak najgorzej chodzić z duży brzuchem zimna bo jednak trzeba więcej zainwestowac w garderobę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×