Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

4 dziecko w drodze i 40 metrowe mieszkanie, jak się pomieścić ?

Polecane posty

Gość gość
ja mam rozwiązanie. Autorka jak 4 urodzi to powinna sobie 5 trzasnąć:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miernota nauczyła sie jednego słowa : patologia , bo wiecej nie zapamietała ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie pisała pani od projektowania małych przestrzeni i co autorko? to cię nie urządza, bo wolałabyś za darmo mieszkanie dostać od miasta. Poszczekać na ludzi, że ci kilka słów prawdy powiedzieli i użalać się nad sobą, bo czworo dzieci z nieba ci spadło niespodziewanie ojojojojjjj jaka poszkodowana!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autoreczko zamiast wyzywać normalnych ludzi od miernot to napisz dlaczego nie chcesz się skontaktowac z pania architekt, która chciała ci za darmo pomóc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a bo ona liczyła że znajdzie naiwniaków którzy jej paczki porobią, meble zasponsorują a potem za rączkę zaprowadzą do kogoś kto mieszkanie nierobom da za darmo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Urodziłam swoje pierwsze dziecko ledwo skończył się połóg zasuwałam do lekarza po pigułki aż z wózkowych kół leciał dym hehe po czym mój stary po 3 ! dniach zauważył że wcinam pigułki zrobił mi awanturę bo on wymarzył sobie drugie dziecko chociaż mu mówiłam że więcej nie chcę i koniec to mu dałam opierrrrdal hehehe od miesiąca mam implant na 3 lata i żadnych dzieci swoje odbębniłam i tyle niech się cieszy że ma to jedno. Też chcę mieć coś z życia a nie osrane pampersy itd. a Ty autorko mnożysz się jak TERLIKOWSCY tylko oni mają kasę a Ty masz nędze współczuję tylko tym dzieciom że mają takich tępych rodziców wole mieć jedno i zapewnić mu wszystko a wy co zapewnicie swoim ??? jedzenie,książki drogie ,kolonie tak samo już nie wspominając o ciuchach i nowych trendach rówieśników w szkole.Jesteście degeneraci i totalna patologia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie wkładka kosztowała 1000zł na 3 lata. Duzo? a wychowanie jednego dziecka to ile?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wkładka 1000zł to pikuś przecież 1 dziecko to ogromny wydatek a co dopiero 4 to już wolałam ten święty spokój i jedno dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak was poczytac bo boki mozna zrywac ... same żmije i to jadowite ha ha ha ha x Najlepsza jest ta co pedziła po tabletki ... jedno dziecko i koniec ... nie decyzja obu małzonków/partnerów tylko masz jedno i sie ciesz - ale wy jestescie POGIĘTE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak decyzja obu partnerów. Bo to facetowi wypada pochwa po porodzie, to on rodził 20 godzin. To on cierpi na wysiłkowe nietrzymanie moczu. To on musiał wstawać co noc po 10 razy do karminia piersią. Jaasne w łeb się puknij. Mam prawo nie chcieć więcej dzieci- nie jestem krowa rozpłodowa jak ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słuchaj może i jestem pogięta ale nie chce drugiego dziecka i koniec nigdy!. Lubisz być zmuszana do czegoś??nie sądzę chyba że jesteś grzeczną żonką i jak mężuś tupnie to jesteś potulna jak baranek i robisz to pan i władca każe . To ja przez 9 miesięcy będę chodzić jak słoń. To ja będę musiała rodzić. To ja będę miała nowe rozstępy chociaż już z pierwszej mi zanikły i są nie widoczne. Już o innych rzeczach nie wspominam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
otóż to mentalnośc kury domowej bez wykjształcenia i ambicji. Kura musi dawać doopy i rodzić wtedy kiedy jej pan każe:-o Jak się nie posłucha to na zbity pysk poleci i kto pasożyta utrzyma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś tak decyzja obu partnerów. Bo to facetowi wypada pochwa po porodzie, to on rodził 20 godzin. To on cierpi na wysiłkowe nietrzymanie moczu. To on musiał wstawać co noc po 10 razy do karminia piersią. Jaasne w łeb się puknij. Mam prawo nie chcieć więcej dzieci- nie jestem krowa rozpłodowa jak ty x aaa o pi z de swoja sie martwisz i tak jest oblesna .. no trudno byłoby mi zostac krową rozpłodową ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak facet nie chce dziecka "nie masz prawa go zmuszać, matka polka się odezwała, znajdź sobie takiego co chce", a jak ona nie chce? To znowu ona jest nienormalna. Przy dziecku nei ma kompromisu, a z dwojga złego lepiej jednak nie mieć wg mnie. Zresztą, niektórzy faceci chcą bo im się marzy, że kiedyś tam z dzieckiem coś porobią. A codzienne obowiązki to już nie tak łatwo. Na szczęście nie każdy taki jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety czy wy jestescie normalne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"aaa o pi z de swoja sie martwisz i tak jest oblesna .. no trudno byłoby mi zostac krową rozpłodową ha ha ha " Ty to masz poziom, ta kobieta pisze o poważnych skutkach ZDROWOTNYCH, a Ty o wyglądzie wyłącznie. Widać kto tu jest pustostanem. Z pisowni i tego śmiechu na końcu wnioskuję, że to Ty tak zajadle broniłaś autorki. Nad wyraz żałosne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poważny skutek zdrowotny- rozstępy na brzuchu x aha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie a póżniej zamieszcza post o 4 dziecku i 40 metrowym mieszkaniu.Zostaje MOPS,Gmina lub Miasto oraz Caritas żeby dzieci miały paczkę na święta bo na nic nie stać bo dług za długiem pogania a komornicy pukają do drzwi. Fakt faktem to będę miała kilkoro dzieci bo reszta będzie utrzymywana z moich podatków!!! z Tą różnicą że nie są moje i nawet ich nie będę widziała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz juz wiem dlaczego faceci tak chetnie korzystaja z dziwek :) miec takie trolle jadowite w domu na dodatek szczekające - wcale im sie nie dziwię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" gość dziś gość dziś tak decyzja obu partnerów. Bo to facetowi wypada pochwa po porodzie, to on rodził 20 godzin. To on cierpi na wysiłkowe nietrzymanie moczu. To on musiał wstawać co noc po 10 razy do karminia piersią. Jaasne w łeb się puknij. Mam prawo nie chcieć więcej dzieci- nie jestem krowa rozpłodowa jak ty x aaa o pi z de swoja sie martwisz i tak jest oblesna .. no trudno byłoby mi zostac krową rozpłodową ha ha ha " x x Kretynko, przeczytaj to co sama napisałaś. Czy może odnosiłaś się do innej wypowiedzi niż cytowałaś? I pisałaś o "pi zdzie" majac na myśli rozstępy? Do Twojego łba nie dociera, że dwie osoby rozne pisały? No po prostu ręce opadają nad takim debilizmem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsza jest ta co pedziła po tabletki ... jedno dziecko i koniec ... nie decyzja obu małzonków/partnerów tylko masz jedno i sie ciesz - ale wy jestescie POGIĘTE xxx Sama napisałaś, że to musi być decyzja OBOJGA partnerów, a wychodzi na to, że decyzja należy wyłącznie do faceta, bo jak kobieta z tychże "dwojga partnerów" nie chce więcej dzieci to jest "pogięta" :o wiesz co dziewczyno.... idź do psychiatry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się, że to musi być decyzja obojga partnerów więc logiczne jest, że jeżeli ja nie chcę, a mąż chce to dziecka nie będzie, Proste i logiczne, a ty szczekaczko sama sobie zaprzeczasz, bo dla ciebie liczy się tylko zdanie faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No chyba. Póżniej pokazują w TVN te sławne rozstępy i zapłakane kobiety że to przez ciąże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś hahaha dokładnie! gada o decyzji obojga ale pod warunkiem, że kobieta się dostosuje do faceta :P rzeczywiście DECYZJA OBOJGA :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Zgadzam się, że to musi być decyzja obojga partnerów więc logiczne jest, że jeżeli ja nie chcę, a mąż chce to dziecka nie będzie, Proste i logiczne, a ty szczekaczko sama sobie zaprzeczasz, bo dla ciebie liczy się tylko zdanie faceta. x decyzja obojga ale jak ja nie chce a mąz chce to dziecka nie bedzie - aha fajna wspólna decyzja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś gość dziś hahaha dokładnie! gada o decyzji obojga ale pod warunkiem, że kobieta się dostosuje do faceta jezyk.gif rzeczywiście DECYZJA OBOJGA x słońce wam zaszkodziło ? porażenie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny , w jakim wieku macie dzieci ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Panie jak w kurniku dosłownie już się gubię w wątkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Hej dziewczyny , w jakim wieku macie dzieci ? x poszczekały i poszły bo ktos im przypomniał ze dzieci głodne i obsrane w kącie czekają az mamusia przestanie klikac :) h ah ah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorota oo
Moje akurat śpi :) ma 3 miesiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×