Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

4 dziecko w drodze i 40 metrowe mieszkanie, jak się pomieścić ?

Polecane posty

Gość gość
Ale kobieto co cie to obchodzi ? zajrzyj do swojego domu czy tam masz wszystko poukładane wg swojego scenariusza x to zycie autorki i one musi je dzwigac z całym bagażem a ty jesli mozesz jej cos dobrego doradzic to doradz jesli mozesz pomóc to pomóz ale kobieto nie przeszkadzaj !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"nie oceniaj ludzi tylko wesprzyj dobrym słowem - zbyt trudne ? " Żeby zachęcić do 4 wpadki? Czy może 5 planowanego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To samo napisałam o 12:09 ale te prymitywy nie rozumieją tak oczywistych rzeczy bo to tylko pierwotne czynności wykonywać potrafi a na chwile refleksji, poczytania tego i owego nie ma czasu albo predyspozycji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość55512
" gość dziś Ale kobieto co cie to obchodzi ? zajrzyj do swojego domu czy tam masz wszystko poukładane wg swojego scenariusza x to zycie autorki i one musi je dzwigac z całym bagażem a ty jesli mozesz jej cos dobrego doradzic to doradz jesli mozesz pomóc to pomóz ale kobieto nie przeszkadzaj !!!!! " OK, pomóż jej mądralinska. Chętnie zobaczę Twoje propozycje. Dziecko w wannie? W szafie? W zlewie? :) Bo do Twojego durnego łba nie dociera, że NIE MA dobrego rozwiazania? Że nikt nie wyczaruje magicznie dodatkowych metrów kwadratowych? Każde rozwiązanie w postaci jakiś zmyślnych mebli to spore koszty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
radzę zatem żeby wygrała w totka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co tu doradzać? tu trzeba współczuć że dorosła baba myśli cipą a nie mózgiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze nie wiesz co ciebie w zyciu czeka , czy scenariusz nie zawiedzie , czy nie ułozy sie inny ? A dzisiaj o komornika tez nie trudno , kredyt , choroba i sie dzieje albo firma - oszusci , i plajta i komornik . to tylko dwa przykłady z tak wielu .... A byc może chceili budowac dom dla tych trojga dzieci .. mieli duże plany które w kilka chwil nieuwagi runeły jak domek z kart ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obchodzi bo teraz wasze "dobre rady" polegają na-idź i wyciągnij ręce do mopsu, Prezydenta, burmistrza czy wszystkich świętych a SPONSORUJEMY to MY PODATNICY z własnej kieszeni i pozniej PODNOSZĄ podatki bo z pustego to i salomon nie naleje! Dla takich tępych krów to zbyt wygórowane pojęcie jak ANTYKONCEPCJA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość55512 dziś " gość dziś Ale kobieto co cie to obchodzi ? zajrzyj do swojego domu czy tam masz wszystko poukładane wg swojego scenariusza x to zycie autorki i one musi je dzwigac z całym bagażem a ty jesli mozesz jej cos dobrego doradzic to doradz jesli mozesz pomóc to pomóz ale kobieto nie przeszkadzaj !!!!! " OK, pomóż jej mądralinska. Chętnie zobaczę Twoje propozycje. Dziecko w wannie? W szafie? W zlewie? usmiech.gif Bo do Twojego durnego łba nie dociera, że NIE MA dobrego rozwiazania? Że nikt nie wyczaruje magicznie dodatkowych metrów kwadratowych? Każde rozwiązanie w postaci jakiś zmyślnych mebli to spore koszty? x no to jak tak szczekasz to powiedz jaki cel tych twoich wypocin ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to mopże czego oczekuje autorka? poklasku nad jej głupotą? ja rozumiem że można zaliczyć RAZ WPADKE ale żeby 4?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" no to jak tak szczekasz to powiedz jaki cel tych twoich wypocin ? " Bo jak ktoś słusznie zauważył, nie podoba mi się, że moje podatki idą na taką patologię co Ty, która tylko rozkładać nogi i żebrzeć w mopsie potrafi :) x A Ty no dalej - RADŹ AUTORCE co ma zrobić. Czyżbyś nie wiedziała jak urządzić ten apartament?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no jak ty nie chcesz płacic podatków to raczej do sejmu i do prezydenta musisz sie udac a tu tylko kafeteria :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13;21 10/10!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś 13;21 10/10! x ha ha ha wiecej psów sie zbiegło tylko ten mało szczeka he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No pani od "szczekania" co poradzi autorce? Bo pytanie jest konkretne, jak pomieścić na 40m2 6 osob :) Sama inteligentko to zauważyłaś. Więc CO PROPONUJESZ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13:23 Ależ ja płace podatki ale nie mam zamiaru sponsorować MIERNOTY UMYSŁOWEJ a Ty pewnie jestes jedna z mopsiar ze tak dobrze zorientowana co gdzie i komu dają!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Jeszcze nie wiesz co ciebie w zyciu czeka , czy scenariusz nie zawiedzie , czy nie ułozy sie inny ? A dzisiaj o komornika tez nie trudno , kredyt , choroba i sie dzieje albo firma - oszusci , i plajta i komornik . xxx no jasne nikt nie wie, bo losowe zdarzenia chodzą po ludziach ale planowanie trójki dzieci na 40m2 to chyba nie jest losowe zdarzenie. Wiem też, że nie wpadnę w życiu trzy razy i nie będę miała przedszkola w kawalerce, bo tyle jestem w stanie przewidzieć. Nie zwalaj wszystkiego na los, bo to jest aż śmieszne. Plajta, choroba, wypadek zdarza się i tu się zgodzę ale to co odwaliła autorka? Co z tego, że w planach może mieli większy dom? To chyba najpierw trzeba go mieć zanim się trzaśnie wesołą czwóreczkę żeby potem nie zostać z ręką w nocniku właśnie w takich okolicznościach, bo z jednym czy dwójką dzieci jest chyba łatwiej w razie czego niż z czwórką nie uważasz? Pewnie najlepiej nie myśleć, a potem zwalić na okrutny los :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś 13:23 Ależ ja płace podatki ale nie mam zamiaru sponsorować MIERNOTY UMYSŁOWEJ a Ty pewnie jestes jedna z mopsiar ze tak dobrze zorientowana co gdzie i komu dają! x teraz atak na mnie ? no to chociaż autorka sobie odpocznie he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no jasne nikt nie wie, bo losowe zdarzenia chodzą po ludziach ale planowanie trójki dzieci na 40m2 to chyba nie jest losowe zdarzenie. Wiem też, że nie wpadnę w życiu trzy razy i nie będę miała przedszkola w kawalerce, bo tyle jestem w stanie przewidzieć. x jasnowidz Jackowski czy jak mu tam , a mo.ze wroż Maciej ? no no rozkrecaj sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Ty no dalej - RADŹ AUTORCE co ma zrobić. Czyżbyś nie wiedziała jak urządzić ten apartament? xxxx a ja się zgadzam, bo co tu jest do radzenia? mieszkanie nie jest z gumy nie rozciągnie się, sprzedać nie mogą, większego nie kupią, teściowa się nie zamieni i skończ z tym szczekaniem, bo jak na razie to ty obrończyni autorki najwięcej szczekasz. Nie jestem złośliwa, nie oceniam, nie wnikam w jej życie ale tak szczerze to co tu poradzić? jeszcze jakąś ściankę postawić i co? będą mieli pokoje jak karcery??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widac wyczerpały Ci sie argumenty ( żałosne bo żałosne ale jakieś były) ze teraz jedyne co Ci pozostało to szydzenie z własnej głupoty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś A Ty no dalej - RADŹ AUTORCE co ma zrobić. Czyżbyś nie wiedziała jak urządzić ten apartament? xxxx a ja się zgadzam, bo co tu jest do radzenia? mieszkanie nie jest z gumy nie rozciągnie się, sprzedać nie mogą, większego nie kupią, teściowa się nie zamieni i skończ z tym szczekaniem, bo jak na razie to ty obrończyni autorki najwięcej szczekasz. Nie jestem złośliwa, nie oceniam, nie wnikam w jej życie ale tak szczerze to co tu poradzić? jeszcze jakąś ściankę postawić i co? będą mieli pokoje jak karcery?? Zgłoś gość dziś Widac wyczerpały Ci sie argumenty ( żałosne bo żałosne ale jakieś były) ze teraz jedyne co Ci pozostało to szydzenie z własnej głupoty smiech.gif xxx no tak nie da sie ukryc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13:32 Ależ ta wspaniała dobra duszyczka juz doradziła-idź i wyciągnij ręce do mopsu, prezydenta, burmistrza itd najlepiej do wszystkich świętych. Nie poradziła-wynajmij mieszkanie i sama idź na wynajem-tylko WEŹ BO CI SIE NALEZY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś a ty się czasem nie zagotuj, bo już ci idzie para uszami :D nie trzeba być wróżbitą żeby nie wpaść trzy razy. Tamta baba ma rację. Nie znam nikogo w tych czasach kto by tyle razy wpadł tylko kretyn może tak się urządzić i nie rób z tego jakiejś czarnej magii, bo ja jakoś mam 33 lata jedno dziecko ośmioletnie i póki co nie wpadłam no ale ja umiem myśleć zamiast zwalać na ZŁY LOS. Nie porównuj 3 wpadek do wypadków losowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dawaj dawaj .. czytam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Implant, wkładka, krążek, prezerwatywa, plastry, spirala, tabletki, podwiązanie jajowodów/nasieniowodów. Więcej wymieniać? Na wszystko jesteś k***o z mężusiem uczulona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" gość dziś 13:32 Ależ ta wspaniała dobra duszyczka juz doradziła-idź i wyciągnij ręce do mopsu, prezydenta, burmistrza itd najlepiej do wszystkich świętych. Nie poradziła-wynajmij mieszkanie i sama idź na wynajem-tylko WEŹ BO CI SIE NALEZY " Szkoda, że sama ze swoich jej się nie dorzuci na prezerwatywy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale sie usmiałam ... ale dawaj dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" gość dziś ale sie usmiałam ... ale dawaj dalej " Nudna jesteś, pochwal się może ile dzieci sobie trzasnęłaś, ilu komorników miałaś. To będzie ciekawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie odpisujcie tej wielbicielce autorki, bo ona jest głupsza niż ustawa przewiduje :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×