Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Olivia z daleka

Jestem w ciąży i nie chcę tego dziecka

Polecane posty

Gość Wojtek Ferek
gość 16.38 Trzeba więc walczyć o politykę prorodzinną, nie zamierzam tu mówić o swoich planach więc powiem tylko Każdy ma prawo żyć, Jeśli będzie niekochany to znaczy że nie ma prawa żyć ? I skąd wiadomo że będzie niekochany, choćby nie wiem co to każdy człowiek ma prawo żyć. A co jeśli naukowcy przewidzieliby że będę wyśmiewany w szkole i że nie będę miał przyjaciół, i nikt mnie nie będzie lubił i nawet rodzice ? Tak było ( oprócz rodziców) i co wtedy też daliby podstawy do aborcji bo nie będę lubiany. A ja żyje i zamierzam zmienić ten kraj i bronić Rodziny i Miłości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To sobie zmieniaj ten kraj ale autorka nie ma zamiaru usuwac ciazy w kraju wiec problem cie nie dotyczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojtek Ferek
gość 16 46. Ja.To.Zmienię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No jasne ja się z Tobą zgadzam, rozumiem o co Ci chodzi. Ale mimo to ze Ty tak myślisz, ja tak myślę i jak sądzę wielu ludzi, świat...nie świat ludzie....ludzie są cholernie okrutni. I dzieci rodzą się niekochane, rodzice wyrzadzaja im krzywdę i w ten sposób powstaje pokolenie kolejnych okrutnych ludzi. Prawo do bycia rodzicem powinni mieć nieliczni ludzie. Moja koleżanka kocha swojego syna, w jednej chwili mówi o nim z dumą, troska czy też miłością a w drugiej wyzywa go od debili i kretynów. To jest poważny problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojtek Ferek
gość 16.51 Problem mnie dotyczy bo rani moje Serce. Po drugie autorka cokolwiek zrobi i co będzie myśleć to i tak popełni zbrodnię jeśli dokona aborcji. Po trzecie jeśli nie będę walczył w obronie nienarodzonych dzieci, to sam kiedyś obudzę się w kraju gdzie aborcja, eutanazja, seks na ulicy będzie na porządku dziennym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojtek Ferek
gość 16.55 Masz w pewnym sensie rację ale to nie jest powód aby zabijać ludzi. Trzeba założyć jakieś stowarzyszenie i uświadamiać rodziców a najlepiej wyemitować reklamę do telewizji o Rodzinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzymam za Ciebie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie.Zabijaj.Tego.Dziecka.Dziewczyno.Chyba.Że.Zaliczasz.Się.Do.Grona.Komunistów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz ja myślę, że potencjalni rodzice to powinni przechodzić szkolenia. Jak rozmawiać bez ublizania, obrażania i ranienia dziecięcych uczuć. I w ogóle uczuć kogokolwiek. Skoro kochający rodzice potrafią krzywdzić swoje dzieci to do czego są zdolni Ci ktorzy ich nie kochają. A skoro bez żalu dokonują aborcji, czy sumienie ich powstrzyma przed krzywdzeniem narodzonego dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojtek Ferek
ABORCJA- odpowieść Nienarodzonego Dziecka YT obejrzyj to Opowieść. Nie chcę ciąży. Nie znam wartości macierzyństwa. Uprawiam seks i uciekam od odpowiedzialności. Myślę że seks to takie hop siup zabawa , a jak będzie dziecko to usunę, w końcu mamy dwudziesty pierwszy wiek każdy może zabijać. Nie nauczono mnie szacunku do życia, w domu nie nauczono mnie szczerości, dlatego boję się rozmawiać z ludźmi, myślę że pozbędę się dziecka. W końcu w nowoczesnych krajach wszyscy to robią. Jestem na oddziale. Czekam. Czuję czasem ruch dziecka w brzuchu. Lekarz mnie wzywa. Jestem już. Do brzucha wkładają mi coś kłującego, rozrywa dziecko, rozcina brzuch, wyrywa oczy, przebija dziecko na wylot. Dziecko krzyczy choć go nie słychać, i to wołanie gaśnie, umiera, iskra życia w oku, nie oka już nie ma, gaśnie powoli gaśnie życie i już koniec. Zabiłam, ale uważam że dziecko to nie człowiek i nie ma prawa żyć, bo w końcu jakie życie bym mu dała. Mam dziś wyrzuty sumienia, ale jakoś je tłumię w sobie działając w organizacji feministycznej na rzecz aborcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojtek Ferek
Oliwia kolejna opowieść Czasem mam taki sen, śnią mi się gwiazdy oświetlające Ziemię, ludzie na tej Ziemi wysyłają w ich stronę lasery, te lasery rozszarpują gwiazdy, gwiazdy gasną i nie oświetlają już Ziemi. Gasną jedna za drugą, w miarę jak rośnie okrucieństwo ludzi. A słońce ? ktoś pyta, a ja pytam co to słońce ? Jakiś głos mi odpowiada, słońce to Bóg, zabito go już na samym początku i nie oświetla już Ziemi nie powołuje ludzi do obrony Życia. A czym są gwiazdy ? Głos mówi, gwiazdy to ludzie, pojedynczy ludzie którzy bronią Życia i Miłości, oni też już gasną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego zadna z was, obronczynie zycia, nie zaproponuje autorce ze jej pomoze. Dla was to takie proste. Rzucic studia, wrocic do rodzicow .... i cale zycie byc w gownie z ktorego sie nie wygrzebie prawdopodobnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mamy takie czasy ze życiem rządzą pieniądze. To przykre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojtek Ferek
Ja pisałem już dawno że mogę jej pomóc ale ona nie chce, ona chce zabić dziecko, nie rozmawia z chłopakiem w pewnym sensie to też jego wina bo się nie chce zgodzić ani na aborcję ani na adopcję wię w trudnej sytuacji ją postawił, ale powinna z nim porozmwiać i cieszyć się że w ogóle nie uciekł od odpowiedzialności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wy którzy mowicie: usuń. Czy nie sądzicie ze przykre jest to ze dobra materialne są ważniejsze niż życie dziecka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zyby wychowac dziecko niestety trzeba miec jakiekolwiek pieniadze. Dla jednych dziecko jest w chwili poczecia dla innych pozniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MalinowaPoziomka
Trochę nie na temat Wojtek Ferek - ożeń się ze mną ;) Widzę, że jesteś jednym z niewielu facetów kochających dzieci i troszczących się o rodzinę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojtek Ferek
Zrobiłem stronę na facebooku Oliwia ocal to dziecko tak się nazywa Jak macie fb to klikajcie Lubię to jest to jakby petycja do Oliwii aby nie zabijała dziecka. Im więcej osób zbierzemy tym lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojtek Ferek
Malinowa Poziomka miło takie rzeczy słyszeć... naprawdę widzę to proste zdanie a tyle daje mi radości, poczucia że ktoś mnie docenia... :) Jeśli chcesz mi pomóc to kliknij lubię to na fb jak masz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wojtek - skoro jesteś obrońca życia to namow rodziców, żeby sponsorowali autorkę. Niech jej wysyłają 1500 zł miesięcznie i opłacają nianie, żeby mogła skończyć studia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojtek Ferek
Malinowa Poziomka Jak chcesz mi pomóc to pisz na facebooku albo na email ferekw@interia.pl i spróbuj zaangażować w to więcej osób aby klikały lubię to na stronie na fb Oliwia ocal to dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MalinowaPoziomka
Nie ma za co :P Mój były gdy dowiedział się, że jestem z nim w ciąży chciał mnie skopać tak, żebym poroniła. Dlatego Twoje wypowiedzi tak mnie rozczuliły wręcz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojtek Ferek
gość 18.02 Mam czwórkę rodzeństwa więc to niemożliwe ale z chęcią mogę przesyłać autorce 50 złotych miesięcznie i to też pomoże i mogę zebrać więcej osób wystarczy 30 osób mogłoby wysyłać 50 zł miesięcznie, proszę bardzo Zbieramy chętnych, dzięki za pomysł chętni do wsparcia finansowego autorki zgłaszać się na stronie pisać na email ferekw@interia.pl albo na stronie na fb Oliwia ocal to dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojtek Ferek
Malinowa Poziomka pomożesz mi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podaj linka do strony na fb Wojtek moze bede mogla jakos pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma takiej strony na fb nie wymyslajcie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MalinowaPoziomka
Chciałabym, ale nie posiadam fb :) Pozatym sama jestem w potrzebie (finansowej) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem w stanie po poznaniu autorki pomoc jej, jesli studiuje w stolicy to moge jej zaoferowac pokoj u siebie w zamian za posprzatanie raz na tydzien mieszkania. Wyzywienie i pomoc w opiece nad dzieckiem tez moge zaoferowac. Jak sie skontaktowac z ludzmi ktorzy chca pomoc dziewczynie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojtek Ferek
gość 18. 18. Jak masz fb to kliknij lubię to na stronie Oliwia ocal to dziecko zbieramy podpisy w tej formie, możesz też pisać na email mój ferekw@interia.pl ale ja niewiele mogę nie jestem nawet dorosły, i nie znam jej. jJa to na szybko zorganizowałem. Cudownie że to proponujesz ale ona też ma chłopaka jak coś, no więc jeszcze musisz wiedzieć gdzie mieszka i w ogóle nie mam jej adresu jedyna nadzieja że ona to przeczyta co tu organizuję i podejmie współpracę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×