Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak Wam się podoba moda na podziurawione jeansy

Polecane posty

Gość gość

i komu wg Was to pasuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wg mnie fajnie w tym wyglądają tylko bardzo młode i zgrabne dziewczyny. Ale widzę, że noszą się tak również kobiety po 50 i z różną wagą. Ale najgorzej wygląda, gdy któraś sama porobi sobie nacięcia na kolanach -tak to można było robić 30 lat temu, teraz jeśli dziury i przetarcia to tylko firmowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przetarcia firmowe hah Właśnie firmowe przetarcia to wiocha na maksa. Dżinsy mają być znoszone, figura idealna taka jak 10 lat temu i jazda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ulegam zachowanim stadnym
Moda jest zachowaniem stadnym. Jeden cos zrobi, niekoniecznie madrego, reszta nasladuje. Moda jest wytwarzana (w doslownym rozumieniu tego slowa) glownie w Stanach Zjednoczonych przez tzw. kreatorow mody czyli ludzi zatrudnionych przez wiodace marki odziezowe. Jak sie latwo domyslic owi kreatorzy jako wzor bycia modnym stawiaja czlowieka ubranego w ciuchy akurat tej firmy w ktorej sa w danej chwili zatrudnieni. Dziwne przypadki, prawda? Ale to nie wszystko. Jesli piertolniety nastolatek da sie juz zlapac na haczyk mody i kupi wycieruchy znanej firmy za krociowe pieniadze to te wycieruchy moze miec kilka lat zanim sie zedra i teoretycznie przez tych kilka lat przestaje byc klientem. Bo po co mu kolejne spodnie, jak juz ma? Pisze teoretycznie, bo kreatorzy szybko wymyslili "wzory modne". Czyli najpierw sprzedaja piertolnietemu nastolatkowi drogie spodnie zapewniaja go, ze to teraz najmodniejszy wzor, a za rok ci sami kreatorzy mowia mu - tamte spodnie juz nie modne, kup nastepne modniejsze. I tak w kolo. Firmy odziezowe maja zysk z wciskania jeleniom ciuchow, a jelenie wydaja kase na kolejne ciuchy, mimo, ze maja pelne szafy swoich dobrych wczesniej kupionych ciuchow. I interes na jeleniach sie kreci. Tym sposobem w latach 70-tych byly modne spodnie zagle, potem byly modne spdonie normalne, potem znowu zagle, teraz rurki, itd. W miedzyczasie kreowano roznewariacje typu: spodnie poprzecierane, czy spodnie cale. Teraz znowu sa "modne" te podziurawiona a banda jeleni juz pedzi do sklepow z portfelami w zebach :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszkaa
Ja uwielbiam w takich chodzic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie się też bardzo podobaja, do mnie pasują...uwielbiam szczególnie jasne, białe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Weź pod uwagę odkrywco tajemnicy spiskowej ze prócz tego ze fason sie zmienia bo swiat pędzi to jeszcze kolory i materiały. To ze mam cała szafę ciuchów nie znaczy ze bede do starości w nich chodzić bo kolory/fasony/materiały sie zmieniają. I co ze dałam sie nabić w butelkę (mam pieniądze to kupuje) i za rok (nawet krócej) idę po nowa pare jeansów? Podobają mi sie, przeskoczyło z dzwonów na rurki (i dobrze) i tak sobie kupuje kiedyś miętowe, teraz przetarte itd bo niby nie szata zdobi człowieka ale jak zobaczy ktoś dziewczynę to ta lepiej ubrana mimo mankamentów urodowych sie spodoba bardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie, ja też lubię się fajnie ubrać...zarabiam to wydaję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tandeta i momentami wulgarność. Mało na kim to dobrze wygląda- musi być naprawdę zgrabna młoda dziewczyna, strój bardzo dopasowany do okazji, w której się znajduje, a przecięcia małe. Każde większe wygląda już jak u taniej k...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyglądają okropnie, niechlujnie i nieelegancko. Na każdej figurze i w każdym wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Beznadziejna moda. Nie noszę. Mam tylko klasyczne levisy od 5 lat - 2 pary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokladnie jak w drugim poscie. Jak ktos to sobie zrobi sam te naciecia to nieładnie to wygląda. Tylko firmowe. Wygląda to fajnie zarowno u gosci i u dziewczyn ale do takich ubran trzeba miec wygląd !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie, dlatego ja noszę bo mi pasują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem zgrabna, ale mam 31 lat. Mlodziezowy styl mi pasuje, bo mam dziewczeca urode i nie wygladam na swoj wiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam jedne takie, te dziury mają tylko dwie i takie mi się podobają. Nie lubię dzinsow, które są całe w dziurach. Lubię chodZić w tych moich, ale uważam, ze nie na każdą okazję to pasuje. Zakładam je jak idę gdzieś na luzie, np.na spacer, do sklepu. Mam 24 lata i przeciętna figurę- nie mam nadwagi, ale nie jestem też chudzielcem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie zawsze zaskakuję, gdy widzę takie u pulchnych babek po 50, a do tego reszta stroju "normalna".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marietta Lorenc
Mi się podobają. Mam takie jasne,ale \ niewielkimi rozcienciami (dziury na pół nogi nie są fajne) Do tego szare trampki i biały T-shirt Do jutra są wyprzedaże Levisa więc można coś tam jeszcze ogarnąć http://kuponiarnia.pl/promocja/moda/odziez-damska/ promocje do 90 % :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego te spodnie nie mają dziur w okolicach ci/py.Wtedy była by dziura na dziurze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja mam i lubie je przelamac klasyka np. biala bluzka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie sie nie podobają, ale ja jestem tradycjonalistką i lubię klasyczne rzeczy, żeby nadawały się na kilka sezonów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moim skromnym zdaniem to takie dżinsy wyglądają dobrze tylko na młodych,zgrabnych dziewczynach-gimazjum/liceum:-) Kożuchowska jak wyskoczyła w CHBonarka w Krakowie w takich z wielkimi dziurami na udach-to dla mnie autentyczna MASAKRA-choćby nie wiem jak idealną figurę się miało to w pewnych okolicznościach(wiek,okazja)po prostu okropnie niechlujnie takie dżiny wyglądają:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmmm, mnie się nie podobają. Jestem z takiego pokolenie, gdzie jak coś było dziurawe, to się nie nadawało :-P. I choć mam fajną figurę i mogłabym coś takowego nosić, to nie będę nosiła, bo nie będę chodziła jak obdartus. Nawet modny obdartus :-) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie się podobają, ale nie na taką pogodę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Moda jest zachowaniem stadnym. Jeden cos zrobi, niekoniecznie madrego, reszta nasladuje." Fajnie by było gdyby tak było, ale niestety obecnie moda wygląda tak. Siedzi jakaś laska w fabryce i mówi do odpowiedniego działu: "w tym sezonie puścimy w obieg dżinsy z przetarciami" i wio z produkcją i do wszystkich sklepów w mieście i na strony internetowe. Potem wychodzi fala ludzi na sklepy. W każdym sklepie to samo, myślą sobie : "acha to teraz takie coś jest modne, dobra to kupuje"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raczej kupują to co jest i nie zastanawiają się nad tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi się podoba bardzo ta moda, ale klasyczne rzeczy też cenię. Tu nie chodzi o to czy coś jest mądre czy nie tylko o różnorodność. Ktoś troszke starszy może zaszaleć jeszcze z tymi dziurami jeśli ma figurę modelki i twarz nie jest nalana lub mocno zniszczona. Co do posta z 2015.08.06 to ludzie nie kupują co sezon nowych ciuchów bo sklepy wmawiają że wcześniejsze są już nie modne tylko raczej dlatego bo są wpatrzeni w telewizję, gdzie wyskakuje jakaś paniusia codziennie w innym stroju co kojarzy się z przepychem i bogactwem i inne babki chcą być takie same i naśladują. To zjawisko występowało już w latach 80-tych w amerykańskich serialach. Dlatego firmy odzieżowe na tym się kręcą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko, że ta moda trwa już dobrych kilka lat (sam ten temat to udowadnia)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podoba mi się, może przez sentyment dla lat 90-tych, ale sama nie noszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×