Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość BiałaGurami

Zajdę w ciążę jeszcze w tym roku! grupa wsparcia

Polecane posty

Gość gość
Hej Klara. Jak tam? Mocno caly czas trzymam kciuki za Ciebie i malenstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez czekam na wieści, mam nadzieje ze ta cisza nie zwiastuje niczego zlego. Pozdrawiam, Paulina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety. Wczoraj nie stwierdzili tętna. Zostałam wypisania do domu. Mam wrócić w poniedziałek żeby sie upewnić i raczej zabieg będzie. Klara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Klara, przykro mi :( bardzo bardzo mocno cię przytulam :* nie wiem tak naprawdę co ci powiedzieć. A jak wcześniejsze badania? Domyślasz się jaka może być przyczyna niemożności donoszenia ciąży? Bo coś musi być na rzeczy. I warto walczyć chociaż wiem, że brak już sił. Trzymaj się kochana :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tonka1873
Przykro mi bardzo, musisz mieć koniecznie wykonane wszystkie badania bo z tego co pamiętam to 3 poronienie? Proszę nie odpusc tego tematu. Bralas acard? Może zrobił się zator...przykro mi bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brałam acard. Zamierzam zrobić wszystkie możliwe badania teraz. Na początek zadam zarodek. To dużo mi powie. Klara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem, co powiedziec. Bardzo mi przykro. Paulina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
klara zrób wszystkie badania przed kolejnymi staraniami i odczekaj jakięs 6 miesięcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BialaGurami
Hej Klara, chwilę mi zajęło przeczytanie wszystkiego co mnie ominęło przez moją dosyć długą nieobecność. Nawet nie masz pojęcia, u mnie schemat był podobny. Cóż Ci mogę powiedzieć. Życzę Ci siły, mnóstwa zajęć które nie pozwolą Ci nawet przez chwilę poczuć smutek czy pustkę. Czemu tak się dzieje? Czemu ktoś nie dba o siebie i rodzi 6 dzieci, a ktoś robi wszystko.... Tak z czasem myślę, że może nie każdy jest stworzony do urodzenia dziecka? Sama nie wiem, bo sprawiedliwości w tym szukać ciężko... Jestem z Tobą, tak samo jak inne dziewczyny, nie jesteś sama, nie jesteś jedyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wierze, ze każda z Was w końcu doczeka sie swojego szczęścia, czy to za miesiąc, czy za rok. Życzę Wam, żebyście za jakiś czas mogły narzekać na nieprzespane noce, brak cierpliwości, trudy wychowywania i poznały wszystkie kolory macierzyństwa. Nie poddawajcie sie. Klara, mam nadzieje ze zbadanie zarodka pozwoli odpowiedzieć na pytania czemu tak sie dzieje i nakieruje w końcu lekarzy na podjęcie właściwych kroków. Pozdrawiam, Paulina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
BiałaGurami, a co u Ciebie słychać ? Gdzie Ty byłaś jak Cie nie było ?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BialaGurami
mam teraz bardzo gorący okres w pracy, 12 godzin przed komputerem to później nawet nie chce się wejść bo wszystko aż się rozmazuje. Właśnie zakończyłam etap spotkań wstępnych w ośrodku teraz czekamy do końca roku na zielone światło na przystąpienie do kursu adopcyjnego :). Generalnie szybko mi zleciało i teraz już tylko pozostaje czekać, jak wszystko pójdzie ok to od około maja 2018 roku będziemy już czekać na telefon (nawet do dwóch lat) ale lepsze to niż wizja tego że nigdy. Klara moje drugie poronienie właśnie tak wyglądało tj super beta na początku serduszko a na wizycie kontrolnej.... brak tętna. Tyle, że Ty wiesz kiedy to się stało, ja nie wiem ile czasu nosiłam w sobie martwego dzidziusia. /w goóle ciraz więcej osób z otoczenia wie o planach :) nawet w pracy mówiłam tak ogólnie jak ktoś pyta kiedy, więc ja że mam na to nieco inny plan :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak mnie w******ja pytania "kiedy dziecko" w czasach gdy tyle kobiet ma problemy z zajściem lub donoszeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To wszystko według planu, sprawnie Ci to idzie :) fajnie, bardzo sie cieszę. Jakos tak sie lżej na sercu robi, jak pomyśle ze gdzieś tam czeka na Was szkrab, który potrzebuje rodzicielskiej miłości i troski. Na pewno nie bedzie zawsze kolorowo, no ale takie sa "uroki" macierzyństwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Normalnie mam już dość. Byłam dziś na kontroli. Obraz zarodka poleszył sie. Tętno nie wykrywalne. Beta w środe 8500 a dziś 13500.Slabo Ale rośnie. Jaka diagnoza? Co robić i myśleć? Lekarze kazali przyjść za tydzień. Trzech mnie badalo. Klara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Klara nie chce robić nadziei ale wiesz że tętno jeszcze może się pojawić? U mojej znajomej wiesz kiedy dopiero wykryli tętno? Przed samym łyżeczkowaniem... Beta też słabo rosła. A teraz idzie 27 tc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Klara, na echo serca lekarze zazwyczaj czekają do 9 tygodnia. Jesli zarodek rośnie, to znaczy ze jest dobry znak. Powiem szczerze, ze pierwszy raz słyszę o takim przypadku ale widać ze Maleństwo walczy. Musisz uwierzyć, ze bedzie dobrze. Paulina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lekarze teraz twierdzą ze ostatnio to może nie było tętno tylko jakieś naczynko które czasem pulsuje i może zmylić lekarza przy wczesncj ciąży a te właściwe tętno może się jeszcze pojawić. Klara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli… - nie planowałaś ciąży, a stało się… - jesteś w ciąży i źle ją znosisz, - chciałbyś/abyś udzielić wsparcia komuś, kto jest w nieplanowanej ciąży, - chciałbyś/abyś udzielić wsparcia komuś, kto źle znosi ciążę … i przeżywasz w związku z tym trudności, którymi nie masz się z kim podzielić... Zadzwoń lub napisz do nas. Telefon - Chat – Email ZAUFANIA tel.: 586 915 915 email: k o n t a k t @ n e t p o r a d n i a .p l chat: w w w.n e t p o r a d ni a .p l Jesteśmy codziennie od 18.00 do 23.00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BialaGurami
Nadzieja zdecydowanie umiera ostatnia, choć ja po moich doświadczeniach w cuda typu byli tetno-nie ma tętna - będzie tętno nie wierze. Abyś byla przykladem i utarła nosy takim niedowiarkom jak ja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć dziewczyny, witam wszystkie! Życzę dużo cierpliwości w tych staraniach i bardzo chcę się przyłączyć. Czy któraś z Was tak jak ja jest w invimedzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Załóżmy nowy temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odblokujesz się k***a?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba odblokowane :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zawsze wierze do konca, bez względu na wszystko. Mi tez mówili ze ta ciaza nie ma prawa sie utrzymać. Paulina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zreszta kurczę, jak kobieta idzie na USG to często jest tak ze tego tętna nie ma, i pojawia sie pózniej (lekarze zazwyczaj czekają do konca 9 tygodnia). U mnie pamietam ze tętna nie było (6 tydz) a w 8 tyg słabiutkie, potem przyspieszyło. Miałam opóźniona owulacje, beta była tak niska ze nie mieściła sie w żadnych normach. Do tego plamienie. Juz dostałam receptę na duphaston zeby wywołać krwawienie. A dzisiaj moja mała jest ze mna. Trzeba wierzyć, choćby nie wiem co. Paulina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×