Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 1naszcykl

Mamy na LIPIEC 2016

Polecane posty

Gość gość
I sie zawiesilo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamamalgosi
Strasznie się zacina ten temat :/ przed nami jeszcze malowanie pokoju córki i wyprowadzka od niej do innego pokoju. Od wczoraj szaleję z kolorami ścian :) dzisiaj kupilam farbę do jej nowego łóżka, bo zamierzam przemalować je na miętowo. A ściany będą częściowo białe, jasnoszare (farba tablicowa+magnetyczna, bo moje dziecię uwielbia malować po ścianach :/) i ciemnomorelowe (wzorki -trójkąciki). Moze jakoś mąż da się też namówić na przemalowanie kuchni :D też tablicówką i jakieś małe zmiany :D Achhh czas zasuwa :D czerwiec miesiącem zmian :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jamarianna
Mamamalgosi, ależ szalejecie :D boskie kolory! Póki masz siłę to rób co tylko Ci się podoba :) Ja dziś robię imprezę urdzinową dla przyjaciół, domówkę, na ok 20 os. wcześniej niż mam urodziny, ale potem może już mi się tak nie chcieć ;) będzie wesoło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaMagda90
jamarianna to udanej imprezy zycze:)napewno bedzie sie dzialo:) my to standardowo po obiedzie w weekend idziemy na plac zabaw i na hulajnoge:)a wieczorem ogladanie filmu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamamalgosi
oooo jamarianna to wszystkiego najlepszego :D :D :D baw się dobrze i dobrze najedz :D ja mam niestety urodziny we wrześniu, to już nie poszaleję :D a w tym roku okrągłe, trzydzieste :D jeja, kiedy ten czas minął :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anilorak123
Mamamalgosi to witaj w klubie ja w tym roku tez okragle i to pod kazdym wzgledem hehe, 30 i to za trzy dni . Wiec bede na nie okragla. Rodzinka z niemiec juz dzis przyjechala, oczywiscie trzeba gdzies wyjsc, plany wyjsciowe juz ustalone do piatku, wiec bedzie wesolo. Dzis tez pojezdzilismy troszke a pozniej w ogrodzie bo ladna pogoda. Dobrej nocki zycze wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jamarianna
MamaMagda, Mamamalgosi dziękuję :) :* było bardzo fajnie, ale ledwo dociągnęłam do końca. Jednak już nie mam siły na takie większe imprezy ;) ale podjadłam pysznści, dostałam super prezenty i dziś odpoczywam, mąż będzie działał, tym bardziej, że tak wczoraj wczuł się w świętowanie, że teraz na kaca najlepsza praca hihihi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anilorak123
Wanilia86 to juz trzy jestesmy tegoroczne 30 hehe. Pozdrawiam. Ja jutro wizyta u ginekologa i endokrynologa zobaczymy vo ciekawego sie dowiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaMagda 90
Hej dziewczyny ale mamy piekna pogode ja sie wzielam za gruntowne porzadki prawie koniec ale padam strasznie sie zmeczylam:)nie wiem czy tez tak macie ale mi jest strasznie goraco,do tego dzisiaj z rana jakies strasznie bolesne klocia mialam ale przeszly pewnie mala naciskala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny dajcie mi trochę tego słoneczka :) u mnie deszcz. I już patrzeć nie mogę na śnieg który jeszcze leży :( ja jutro jadę na kontrolne usg dopplera. I zobaczymy ile mały teraz waży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamamalgosi
U nas dziś też gorąco... 16paula jak bym tylko mogła to bym wyslala :/ kiedy u Was jest ciepło? Wanilia ja chwilę wcześniej - we wrześniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie w Gdańsku w cieniu mam już 29stopni! Muszę kupić nowy wiatrak coś czuję, że się przyda. Na szczęście mam ogród, ostatnio wyleguje się w cieniu pod parasolem i czytam co mi w ręce wpadnie. Lód w kostkach zuzywam w tempie błyskawicy :-P Dziś chyba napompuj***asen i dam się corci wykąpać, co z tego, że jest maj jak jest tak gorąco :-) niech se popływa :-) Jutro mam endokrynologa i dzień mamy i taty w przedszkolu, mąż wziął wolne więc cały dzień spędzimy razem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jamarianna
16Paula, no to Ci wirtualnie wysyłamy słonko!!! Niech u Was też już się zrobi ładnie :) Wanilia, zazdroszczę ogrodu :) na szczęście mamy całkiem sensowny balkon i już też sezon otwarty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anilorak123
Hejka prawda dzis goraco i to bardzo. Ja za godzinke wybieram sie z rodzinka na obiad na plaze. i tez pomimo ze to maj i tak wezme maly recznik bo dzieciaki napewno beda chcialy choc na chwilke dotknac wody. Wczoraj tez fajnie bylo i wiekszosc dnia tez spedzilismy w ogrodzie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciepło to było dwa lata temu, wtedy w Polsce padał deszcz a u nas było nawet ponad 30 stopni w słonku, to mówili że od 30 lat nie było takiego ciepła . w ubiegłym roku w lato najcieplej to było może z 24 w słonku. Jak jest już 20 to można powiedzieć że mamy lato.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fridka1
Mam pytanie. Czy wy zawsze do morfologii jesteście na czczo? Jutro idę do punktu pobrań, ostatnio rano mam niskie cukry i boję się, że za bardzo spadną. Mam mieć morfologię, mocz, hiv, żółtaczkę i takie tam (bez glukozy). Teoretycznie mogę się wbić bez kolejki na wcześniejszą godzinę, ale pomimo pięknych deklaracji i tabliczek na drzwiach gabinetu robi się ciężarnym wielką łaskę. Dzwoniłam na call center (tłumaczę cukrzyca, insulina, nie mogę być długo na czczo) i powiedzieli mi, że lekarz może o tym zadecydować. Noż kur... Jakbym się mogła skontaktować z lekarzem to nie dzwoniłabym na infolinię by pobajerzyć sobie z dorabiającą sobie studentką. Chciałabym po prostu uzyskać jasną odpowiedź czy ciężarna koniecznie musi być na czczo, każdy gada co innego. Zawsze jesteście na czczo (morfologia, hiv, żółtaczka, kiła)? Co na ten temat wam mówiono?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sushimaki
Fridka - morfologia chyba lepiej na czczo, pozostałe badanie powinny być bez znaczenia :) moze wybierz sie do najbliższego laboratorium, możliwie najszybciej po przebudzeniu i juz z gotowym jedzeniem na wynos do spożycia zaraz po badaniu. Na samym badaniu wepchnij sie do kolejki :) Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fridka1
Właśnie chodzi o to, że w mojej abonamentowej przychodni są zapisy do punktu pobrań na konkretne godziny, bo inaczej dopiero byłby bajzel. Jestem umówiona tuż przed 8 rano, niby wcześnie, gdyby nie cukrzyca to nie robiłoby mi różnicy, a tak może być różnie. Zobaczę jak tam jutro z cukrem, może wytrwam. Denerwuje mnie tylko jak to sobie prywatne przychodnie i sklepy typu Rosmann wycierają gębę udogodnieniami dla ciężarnych, jak to oni przestrzegają standardów, plakaty, tabliczki, oh i ah, tylko w praktyce to wszystko guzik prawda i wielka łaska. Dzięki za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaMagda90
Fridka z tego co kiedys rozmawialam z polozna przy okazji pobierania krwi to mowila ze mozna zjesc lekkie sniadanie i cos wypic,ja nigdy nie bylam na czczo przy pobieraniu(oprocz glukozy):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mageliza1987
Fridka, lepiej być na czczo, zwłaszcza przy morfologii - takie zalecenia od mojej pani doktor! Na Śląsku dziś 30 stopni! Okropnie ciepło, ale upałami się nie przejmuje, bo w mieszkaniu mamy klimatyzację - fakt jeszcze nie używaną :-) Mąż tapetuje pokój syna, wielki bałagan mi się przez to zrobił, zaraz po remoncie sprowadzimy zamówione rzeczy, dokupie brakujące i będę się szykować.. :-) chciałabym iść na termin tak w 37 tygodniu.. zobaczymy co z tego wyjdzie.. Jestem dziś zmęczona.. Wstałam rano, zakupy, śniadanie, odbiór towaru do pracy, potem przygotowanie obiadu, dwa razy spacer z psem i teraz się położyłam.. uff.. :-) ale dobrze.. Czuję okropny nacisk na pęcherz.. chciałam odwiedzić jeszcze galerie handlową ale brak mi sił.. My też mamy ogród działkowy, choć w tym roku będzie stawiany na szarym końcu. Za dużo pracy by jeszcze tam robić :-) ale jest to nasze schronienie i bardzo go uwielbiam!!! Ja za 4 dni kończę 29 lat :-) - a propos tematu.. Nie wiem czy robić coś czy sobie darować i zorganizować dopiero 30te.. Pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fridka1
Każdy mówi co innego i bądź tu człowieku mądry... Zobaczę jaki będę mieć jutro cukier i wyjdzie w praniu. Jak za niski to coś zjem, bo nie będę ryzykować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ładna pogoda a my leczymy w szpitalu i gnijemy :-) Mila0256

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaMagda90
Mila a czemu jestes w szpitalu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Część tak was czytam czasem napisze ją mam termin na 20 lipiec ale tydzień przed mam stawić się do szpitala nie wiem czy sn czy CC będę rodziła mieszkam w UK i nic konkretnego nie mówią mi wizyta u położnej w czwartek a za tydzień USG i wizyta u specjalisty bo mam wzw b jestem nosicielem słuchajcie może głupie pytanie ale to moja pierwsza ciąża boje się porodu. Czy wam też czasem twardnieje po nocy brzuch u góry? Jesteście już spakowane? Pokoik ur,adzaony dla dziecka? Ja jestem w 32tyg 2dzien czy jeśli w następnym tygodniu zacznę prac ubranka i posciel urządzać pokoik w sensie składać łóżeczko i pakować się do szpitala nie będzie za wcześnie? Mój facet mówi że za wcześnie ale jestem sama wczesniakiem i się boje że syn urodzi się też wcześniej zwłaszcza że mam 200km na porodowke. Czy pierzecie nowe rzeczy też czy tylko te co macie od kogoś od rodziny np? Używacie płynów do płukania czy tylko proszku? A i jakie kosmetyki macie dla dzieci? Ją mam mleczko do ciała oliwkę i mydło podobno tylko to jest najważniejsze asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fridka1
Jakoś wytrwałam na czczo, jedna rzecz z głowy, wstawiłam rano pranie ciuszków (póki co tylko te najmniejsze rozmiary) i koszul do szpitala.Jak wróciłam z badania to tylko je rozwiesiłam. W piątek jeszcze badanie pola widzenia u okulisty, ginekolog we wtorek i pewnie badanie na paciorkowce zrobimy. Powoli do przodu, odhaczam sobie kolejne punkty z listy. Jeszcze mamę odwiedzę z okazji jej święta, ale to pewnie odłożę do weekendu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od soboty nic nie jem wczoraj dostałam. Goraczke 38.7 zadzwonilam do mojego gin i powiedział ze mam się zgłosić do szpitala bo mogę mieć infekcje która może wywołać wcześniejszy poród no i się okazało ze ciąża zagrożona wcześniejszym porodem mam skurcze dostaje luteine bo mały ma jeszcze czas i ciągle wymiotuje Mila0256

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nataliuss
U nas też wczoraj pięknie i dziś ladnie;)niestety zaczęły mi puchnav kostki:/nie wiem czy to wina ciepła czy tego za dużo siedzę czy tego że w weekend pozwoliłam sobie na trochę jedzeniowych odstepstw i colę -a podobno to pogarsza sprawę.dziś mam wyczekana wizytę.zobaczymy co tam u malej;)ja też mam niedocukrzenia i chodzę na badania zawsze na czczo-nawet jak mnie zapisują na 8 to staram się iść na 7.ludzie różnie patrzą -ale się nie przejmuję-najgorsze są pielęgniarki.mam zawsze przy sobie słodki napój w razie czego żeby szybko zareagować.dziś jeszcze musimy wieczorem ruszyć do łodzi na ostatnie badania i Pani prof.straszenie mi się już nie chce tam jechać.no ale miejmy nadzieję że to koniec;)pozdrawiam wszystkie mamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Hej Dziewczyny ja ostatnie dni pracuje..szkoda mi isc na l4,bo b.lubie swoja prace,ale nie bede ryzykowac.U mnie w Zagłębiu od soboty grzeje:-).A macie cos takiego jak drętwienie brzucha?tak jakby mi cierpł po prawej stronie..,ale ruchy małej czuję i nic mnie nie boli,za tydzien do ginka.Ciekawe jak sie wytlumaczy z tej cc co najpierw mówiła,ze na nfz a teraz ze 3tys..hmmm.Milego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×