Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 1naszcykl

Mamy na LIPIEC 2016

Polecane posty

Gość MamaMagda90
Czesc dziewczyny Ja ochoty na seks jakos nie mam wiec za czesto tez nie jest:)jutro na usg juz odliczam godziny do wizyty:) Najgorsze chyba jest to ze moja wyprawka stoi w miejscu i de do sklepu chce cos kupic ogladam po sto razy a i tak nie kupuje albo nic mi sie nie podoba,jak mialam urodzic syna to moglam caly dzial dla dziewczynek wykupic a teraz to nie wiem co sie porobilo masakra...no i przed 20 lipca nie moge urodzic,mam nadzieje ze mala wysiedzi do tego czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mama magda ja mam 20lipca termin wszyscy maja nadzieje ze wtedy maly sie urodzi bo brata corka sie w ten dzien rodzila i by miala prezent ona najbardziej czeka tego hehe asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fridka1
U mnie całkiem możliwe, że tatuś i syn będą mieli urodziny tego samego dnia, a jak będzie to zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaMagda90
Ja musze dotrwac ze wzgledu na to ze do 20 lipca zostaje sama z dwojka dzieci bo maz na wyjezdzie sluzbowym :/niby wszystko ok szyjka dluga zamknieta itd ale najbardziej martwie sie o ta blizne bo jesli znowu sie rozejdzie to bedzie zle,a do tego ze tak powiem rozwarcie potrzebne nie jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula1611
u mnie mąż też by chciał świętować urodziny z synkiem 16 lipca. termin z okresu na 17 z usg na 22, bo od samego początku mały jest mniejszy niż norma. ja miałam już dwa razy robione usg dopplera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaMagda90
Ja sie jutro dowiem czy jest mniejsza czy wiekasza:)na ostatnim usg byla idealna z terminem miesiaczki,chociaz jak tak patrze na brzuch to wydaje mi sie ze jest mniejszy niz w poprzednich ciazach w pierwszej to wszyscy mysleli ze bede miec blizniaki :) Powiem wam ze mecza mnie juz te upaly nie ma czym oddychac goraco mi potwornie i najechetniej to bym nic nie robila..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wanilia86 ale jesteś zorganizowana zazdroszczę, ja chyba tez przygotuję dokumenty tylko jak się za to zabrać. :D Ja mam termin na 02.07 ale kto wie czy nie bede mama czerwcową bo mój synek jest ok 1,5 tyg do przodu. Już mnie biodra bolą i cała reszta. wyprawkę mam już gotową, łóżeczko mąż skręci jak mały się urodzi mamy małe mieszkanie. powoli zaczne pakować torby ale bardzo powoli :) Trzymajcie się mamuńki, dobrej nocy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jamarianna
oj tak upał dziś był straszny, ale już od jutra chłodniej i deszczowo, a w przyszłym tygodniu ok 20-21 st ma być, w sam raz :) Dziś wyprałam troche ciuszków maniunich, w weekend spakuję torby szpitalne. Jutro przywiozą mi podkłady poporodowe, polecam podkłady Molimed midi, super klej, chłonne, miękkie i swietny kształt. Spać nadal nie mogę się ułożyć. Waga 10kg na plusie, całkiem znośnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jamarianna
Szok, dziś się wyspałam :):):) moje dziecko zrobiło mi taki prezent urodzinowy, że dało się ułożyć i jestem całkiem przytomna, po tych ostatnich nieprzespanych nocach to chyba najlepszy prezent ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marianna wnioskuję że urodziny masz więc najlepszego. U mnie znowu 20stopni a odczuwalne z 26 będzie więc znowu upał . My łóżeczko będziemy skręcać i robić przemeblowanie w pokoju w weekend ten lub następny co do dokumentów to nie wiem co mam wsiąść oprócz karty ciąży insuranc number to taki nr ubezpieczenia i dowodu w czwartek ide na USG więc się dopytam. Torba jeszcze nie spakowana bo kompletnie nie wiem co mam tak zapakować dla Maleństwa. Pewnie body z długim rękawem jakieś spodenki skarpetki z krótkim rękawem body kocyk . A jak ciepło będzie to jak ubierzecie Maleństwa? Body krótkie i długie czy wystarczy krótkie body bluza spodenki i skarpetki bez rajstopek?? I na to kocyk?? Zupełnie nie wiem jak takie maleństwo ubierać . Do tego przyszly leki przed kompiela że jeszcze utopię synka czy coś mąż też się boi myć Maleństwa. Swojej siostry dzieci wziął na ręce jak miały miesiąc czasu ale przy swoim przełamie lek. Ja co prawda pomagałam braciom przy dzieciach ale to było u jednego 7lat temu a drugiego 4 kompletnie nie pamiętam jak takiego dzidziusia mam ubrać wykąpać nosić to wiem że główkę muszę trzymać do póki malutka i póki jeszcze sama się nie trzyma w sensie nie ma równowagi . Jestem pelna leków coraz częściej myślę jak mój synek wygląda do kogo jest podobny i jaki temperament ma i co nam pokaże . Oj jak bardzo bym chciała już go przytulić i ucałować żebyśmy byli już w trójkę . Asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula1611
Asia ja boję się porodu. Pierwszą miałam cesarkę na szybko. Teraz naturalnie więc nie mam zielonego pojęcia jak to będzie. Co do lęków przed opieką, jakoś one same odchodzą i wie się co ma się robić. Nas każdy się pytał czy nie boimy się zajmować tak malutkim dzieckiem. Synek miał 1,5 kg jak się urodził. Bardzo chciałam go wziąć na ręce od razu ale mogłam dopiero po tygodniu kiedy zaczęli wyjmować go z inkubatora na karmienia. A tak to zostawało nam tylko głaskanie. Ale gdy go dostałam pierwszy raz na ręce to od razu jakoś wszystko przychodziło i mijał strach że zrobię mu krzywdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksandraaa 26
Hej Dziewczyny :) jestem już w połowie 36tc i strasznie zaczęło boleć mnie całe krocze... dzisiaj ledwo z łóżka wstałam :( myślicie że to może już szyjka się skraca??? Do lekarza idę za 2tygodnie dopiero. Na ostatniej wizycie mówił że szyjka jest wysoko jeszcze ale to było 2 tyg. temu.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jamarianna
Asiu dziękuję za życzenia :) Co do ubierania, to ja biorę do szpitala 4 pajacyki z zakrytymi nózkami i pod nie bodziaki z krótkim rękawem, też 4 i na wszelki wypadek skarpetki ze 3 pary, a! Czapeczki dwie.. A na wyjście to samo założę plus ew. kocyk będę miała cienki do przykrycia gdyby nie było upalnie. Też mam lęki, że uszkodzę maluszka, kąpanie mnie przeraża, ale jakoś sobie damy radę!! Aleksandraaa 26, może ten ból to rozciąganie tych ważnych miejsc przed porodem. Ja dmucham teraz na wszystko nawet najzimniejsze i może jak Ci do popołudnia nie przejdzie to podjedź na izbę przyjęć niech Cię zbadają, na wszelki wypadek, będziesz spokojniejsza. A 36 tydzień to już Dzidziuś w razie czego gotowy dojrzały nie trzeba się martwić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula1611
Jamarianna wszystkiego najlepszego w dniu urodzin życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ukikuki
Przepraszam że nie w temacie ale nam kilka pytań do Asi ;-) bo jak rozumiem mieszkasz w UK? Powiedz mi jak wygląda bardzo sprawa dofinansowania żłobków bądź dofinansowanie do mieszkania najmu? Jeżeli mąż pracuje sam za najniższą? Bo ja bardzo bym chciała iść D o pracy,ale ceny żłobków to Masakra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaMagda90
Hej ja juz po USG w dalszym ciagu jest dziewczynka ulozona jest glowka w dol z usg wychodzi ze wazy 1900g w 31tyg i 6 dniu wiec termin mam na 22.07:)co do wymiarow to ma najdluzsze nozki bo wymiarowo na 33 tydz co wyjasnia dlaczego tak mnie kopie po zebrach:) Druga rzecz odebralam wyniki badan tej tarczycy i tak ft4 wyszlo mi 10,92 norma miedzy 12-22(ale nie wiem czy to dotyczy kobiet w ciazy) a ft3 3,38 norma 3,1-do ilus tam a TSH tak jak pisalam 2,6 to co mam ta niedoczynnosc czy jak?wizyte u endo mam dopiero w poniedzialek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jamarianna
Paula1611 dziękuję :):) MamaMagda, w ciąży to my mało co w normie mamy, więc spokojnie poczekaj do poniedziałku na wizytę u endokrynologa. Gratuluję długonogiej Dziewczynki :) niech Cię kopie w te żebra na zdrowie, już niedługo :):):) a przynajmniej wiesz, że wszystko u niej ok. Ja mam w poniedziałek kolejną wizytę z ktg i usg, mam nadzieję, że wszystko nadal będzie w porzadku. Nasz Młody fika pięknie, rozpycha i tłucze po wątrobie ;) ale teraz na przykład śpi, tylko czasem delikatnie połaskocze łapką od środka. Najbardziej aktywny jest wieczorem ok 21-24 i w npcy 3-5 w ciągu dnia to różnie, zależy od pogody. A jak Wasze Maluchy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaMagda90
Jamarianna wszystkiego najlepszego:) No chyba tak zrobie ze poczekam do poniedzialku i zobaczymy co mi powie:)od razu sprawdzil mi blizne po cc i narazie jest ok ale jak tam jezdzil i naciskal to bolalo nawet bardzo...kupilam tez dzisiaj 3 pary pajacow wkoncu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ukikuki niestety nie wiem jeśli bierzesz benefity przysługuje ci becikowe 500funta mi odmówili bo ja i mój partner nie bierzemy jeszcze ale można złożyć to do 3miesiecy po porodzie i czekać na decyzję u mnie w mieście są bezpłatne 3godziny żłobki i przedszkola od 12 30 do 15 30 a dalej to nie wiem co i jak . Asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula1611
mamamagda90 to mamy ten sam termin, ja też mam na 22.07. tylko mój mały jest dużo mniejszy od twojej córci. w 32 tygodniu ważył niecałe 1700.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaMagda90
paula1611 to jest termin z usg a moja gin raczej bierze pod uwage termin wyliczony z om czyli ja mam na 30.07:)no ale jesli nic sie nie wydarzy to ciecie bede miec 25-26.07:)zobaczymy co jeszcze z tymi wynikami na tarczyce mi powie bo ja osobiscie to mogla bym dotrwac do 38 tyg i rodzic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula1611
a to już masz zaplanowane cięcie? ja z usg mam na 22, a z om na 20. ja pierwsze miałam cięcie, a teraz mam zamiar naturalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaMagda90
Paula1611 W poniedzialek na wizycie mam dostac skierowanie do szpitala juz,ale tak wstepnie juz rozmawialismy o terminie,ja jestem po dwoch cieciach wiec teraz tez bede miec..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Jestem nowa... Za dużo wolnego czasu i zalogowałam się na ten portal. Mój poród wychodzi z usg na 13 lipca i już odliczamy. Miałam bardzo nieregularne miesiączki, brak owulacji , badania hormonalne w normie. Po długim czasie starań i leczeniu pewnego dnia odpuściliśmy a trzy miesiące później zaszłam w ciążę ale o niej dowiedziałam się dopiero w ósmym tygodniu ciąży :D Spodziewamy się syna (Michałka). Wiem,że będę miała cesarkę i średnio jestem z tego powodu zadowolona. Im bliżej , tym bardziej się boję, nie samego porodu tylko PO PORODZIE. Na pewno muszę zacząć szykować już torbę do szpitala bo już zaczynają mi się skurcze przepowiadające a termin porodu jest tylko oszacowany na podstawie usg, więc mogli się pomylić. Ciągle mam złe wyniki moczu i cały czas mnie faszerują lekami ale podobno nie wpływa to na dziecko. Macie już wszystko przygotowane? Czego się najbardziej obawiacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej dziewczyny chciałabym o coś zapytać, jestem 11 dzien po transferze biore luteine i dziśiaj jak ja podawałam wyczułam , cos jakby gulke , nie wyczuwałam wczesniej. bardzo sie boje co to moze byc, mialyscie cos podobnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej dziewczyny chciałabym o coś zapytać, jestem 11 dzien po transferze biore luteine i dziśiaj jak ja podawałam wyczułam , cos jakby gulke , nie wyczuwałam wczesniej. bardzo sie boje co to moze byc, mialyscie cos podobnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość mmmm11
hej dziewczyny chciałabym o coś zapytać, jestem 11 dzien po transferze biore luteine i dziśiaj jak ja podawałam wyczułam , cos jakby gulke , nie wyczuwałam wczesniej. bardzo sie boje co to moze byc, mialyscie cos podobnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula1611
mi w Polsce też lekarz powiedział że ja to tylko do cesarki, i patrzył na mnie jak ma wariatkę gdy mu powiedziałam o porodzie naturalnym. ale tutaj jeśli będzie wszystko dobrze będziemy próbować naturalnie, tylko taki poród jest bardziej monitorowany i w razie konieczności to zrobią cesarkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×