Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Jagoda2601

OVARIN nowy lek brał ktoś??

Polecane posty

Gość Siikorka
Jagoda nie mam 4 dzieci. Mam jedno, dwie ciaze poronilam w 9 i 6 tyg. Teraz jestem w kolejnej ciazy i modle sie codziennie zeby nic zlego sie nie wydarzylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny. Od miesiąca biorę ovarin. Teraz czekam na miesiaczke. Od tygodnia mam bóle w dole brzucha, bol sutkow, i po posiłku strasznie mnie mdli. Może która miał tak? Może To przyczyna ovarinu? Rano robilaM test i jedna kreseczka:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ktory to dzien cyklu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
30 dzień cyklu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sikorka przykro mi bardzo, bendzie dobrze wszystko :) ktory masz teraz tydzien ?? U mnie 31 dzien cyklu janiczek kluje i sutki bola ale nie robie testu nie lubie widoku jednej kreski na tescie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ewka
Witajcie dziewczyny Ja właśnie biorę drugie opakowanie ovarin. Czułam się dobrze do momentu pierwszej miesiączki przy tych tab. Okres się skończył a mnie do tej pory bolą piersi (dziś 11 dzien cyklu), jak moja poprzedniczka czuje mdłości i jestem mega wrażliwa na zapachy. Nawet żel pod prysznic mojego faceta mi przeszkadza. Test ciążowy robiłam ale jedna kreseczka wyszła :( Czy miałyście tak przy ovarinie? Zastanawia mnie czy już będę się tak kiepsko czuć do póki będę brać leki czy może to taki przejściowy stan ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siikorka
Ewka ja sie nie czulam zle po ovarinie. Wrecz przeciwnie. Poprawila mi sie skora dloni, mialam wieksza niz normalnie ochote na przytulanko (choc maz nie mial co narzekac wczesniej:-p). Ograniczylam slodycze ale to za rada lekarza. Samopoczucie mialam ok. Musisz poszperac po forum bo juz temat samopoczucia byl poruszany kilka razy zarowno w kontekscie diety jak i samopoczucia. Jagoda aktualnie skonczony 14tydzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćewela2005
Skoro macie jakieś objawy to może i dobrze to znaczy, ze ovarin działa, jeżeli bardzo wam doskwieraja owe przypadłości to zawsze można zrezygnować z ovarinu. Ja bym poczekała do następnego cyklu i dopiero zadecydowała. Zawsze też dla dobra sprawy warto się pomęczyć. Ja po ovarinie nie mam większej ochoty, w jednym cyklu bolały mnie persi w dwóch innych byłam placzliwa, kiedys mialam wstret do zapachow zwlaszcza jak otwieralam lodowke, w tym cyklu bola mnie jajniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny Dołączam razem z ovarinem do Waszego grona. Biorę go dopiero tydzień więc na sukces nie liczę + kwas foliowy. Mam stwierdzone policystyczne jajniki, miesiączki regularne co 30 dni, hormony ok. Jedna Pani gin na pco kazałą mi brać przez pół roku diane, metformax i coś jeszcze... nie pamietam...kupiłam leki...ale nie zdecydowałam się ich brać i poszłam na wizytę do drugiego lekarza, który zlecił mi ovarin + kwas, jak się nie uda po 2-3 mc to kazał brać clo + duphaston + kontrola usg pęcherzyka, przepisał nawet receptę. Czekam z niecierpliwością na jakieś efekty, trzymam kciuki za Was wszystkie, a przyszłym mamą gratuluję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny Dołączam razem z ovarinem do Waszego grona. Biorę go dopiero tydzień więc na sukces nie liczę + kwas foliowy. Mam stwierdzone policystyczne jajniki, miesiączki regularne co 30 dni, hormony ok. Jedna Pani gin na pco kazałą mi brać przez pół roku diane, metformax i coś jeszcze... nie pamietam...kupiłam leki...ale nie zdecydowałam się ich brać i poszłam na wizytę do drugiego lekarza, który zlecił mi ovarin + kwas, jak się nie uda po 2-3 mc to kazał brać clo + duphaston + kontrola usg pęcherzyka, przepisał nawet receptę. Czekam z niecierpliwością na jakieś efekty, trzymam kciuki za Was wszystkie, a przyszłym mamą gratuluję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ewka
ewela2005 może faktycznie masz rację. Jestem w stanie wiele przejść i poświęcać się aby tylko zajść w upragnioną ciążę. Dlatego to nie tak, że się żale na dolegliwości tylko czasem mam obawy czy aby wszystko jest ok. Sikorka ja przy pierwszym opakowaniu też czułam się elegancko, również większą ochotę na przytulanko miałam ;) teraz po @ coś się pozmieniało. Dziś natomiast ( 13dc ) wystąpiło u mnie plamienie i mam lekkie skurcze w podbrzuszu takie jak na @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kazda z nas reaguje na leki inaczej. Co tu duzo pisac. Ja zdecydowanie polecam ovarin. Moze niektore dolegliwosci sa dla was uciazliwe ale podobnie uwazam ze warto sie pomeczyc (choc ciezko sie starac o dzidziusia jak ma sie mdlosci). jesli macie watpliwosci to pytajcie lekarzy. Co do Diana35 na pco. W czasie brania ja osobiscie czulam sie cudownie. Gorzej bylo jak odstawilam bo objawy pco wrocily ze zdwojona sila takze warto dwa razy przemyslec czy aby na pewno kuracja hormonalna jest uzasadniona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Kasia
Dziewczyny nie poddawajcie się !! Po ponad 2 latach wkoncu ujrzałam widok 2 kreseczek , a na wizycie moje 1cm szczęścia z bijacym serduszkiem . Trzeba wyłączyć ciągle myślenie o ciazy, u mnie się to sprawdziło ;) miedzy innymi pomogl ovarin i kuracja z clo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siikorka
Kasia najszczersze gratulacje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćOvarinka
Kasiu gratuluję, a ile cykli z clo miałaś? Ja tydzień temu dowiedzialam sie,ze koleżanka z pracy jest w ciazy, a wczorej ze dwie moje najlepsze przyjaciółki zaszly. Ja juz w nic nie wierzę... poddaje sie juz :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Kasia
Ovarinko , jeden cykl z clo i okazał się szczęśliwy ;) był to również cykl kiedy odpuscilam, biorąc leki nie myślałam o ciazy, bylo ciezko ale sie udalo , wyjechaliśmy z mężem na wakacje szaleństwo pełna para, zwiedzanie , poznawanie nowych ludzi i właśnie z gór wróciliśmy ja , mąż i nasza fasoleczka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Kasia
Ovarinko może potrzebujesz wizyty u psychologa ? Żeby się wygadać ,wyplakac odblokować ? Słyszałam ze taką rozmowa również pomoga. Co do koleżanek , nie możesz mieć do nich żalu, bo one może też dużo przeszły żeby zobaczyć kreseczki, ciesz się razem z nimi , wiem ze jest ciężko ,ale nie może was to od siebie oddalić, uda się i Tobie, jeżeli jesteś osoba wierzaca módl się do naszego Papieża Jana Pawła ;) trzymam za Ciebie mocno kciuki , rowniez pomodle się za Ciebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siikorka
Ovarinko nie skupiaj tak mocno uwagi na otoczeniu bo zwariujesz. Tak jak pisze Kasia wylacz myslenie o ciazy, porozmawiaj z kims zeby wyrzucic z siebie wszystkie zale i wcale nie musi to byc psycholog.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćOvarinka
Dzięki dziewczyny za wsparcie, bardzo wam dziękuję. To nie tak,ze mam żal, cieszę sie,ze im sie udalo...ale jednocześnie jest mi strasznie przykro ze mi sie nie udaje. Jedna zaszla w piątym cyklu starań, druga w pierwszym....a u mnie nic :( wiedzą ze ja sie staram, ze to dla mnie przykre,trudno będzie im sie nawet cieszyc przy mnie. Lada chwila dostane miesiączke...mysle, czy wziac Clo , zbieram sie do tego od kwietnia. Chyba najwyższa pora. Smutno mi strasznie:( bardziej niż mogą to opisać slowa. Jesli chodzi o wiare to kilka razy w tygodniu jestem w kościele ale jak nikogo nie ma, bo na mszę nie chodze, ale chyba Bóg o mnie zapomnial... w najgorszych chwilach jadę na cmentarzu, siadam u mamy na grobie i płacze az mi ulzy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siikorka
Ojej Ovarinko;-( nie trac wiary! Nie wolno Ci pisac, ze Bog o Tobie zapomnial bo tak na pewo nie jest. Na msze nie musisz chodzic zeby wierzyc (choc pewnie nie jeden katolik by mnie za te slowa zbluzgal) i sie szczerze modlic. Przyjdzie i pora na Ciebie. Musisz koniecznie pozbyc sie tego wielkiego smutku ze swojego serca, musisz nabrac sily i energii i checi! Przemysl kuracje clo, przemysl za i przeciw. Problem z wypadajacymi wlosami mozesz miec ale nie musisz. Z reszta bedziesz miala w zyciu jeszcze nie jedna sytuacje ze ten problem bedzie Ci sie nasilal albo lagodnial.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Kasia
Ovarinko , musisz sama podjąć decyzję co do clo, tak słyszałam ze mogą wygadać włosy po nim, ale mnie to nie zniechęciło bo albo staram się ze wszystkich możliwych sposobów żeby się udało , albo te sposoby sobie wybieram . Mnie wypadanie włosów nie doświadczyło po clo , a nawet jeżeli by wypadaly zaczęła bym używać odżywek, bo byłam w stanie zrobić wszystko żeby się udało . Teraz mam dużo krost, mam suchą skórę , to przez hormony Ale mi to nie przeszkadza bo mam swoje wymarzone maleństwo w brzuszku. Moim zdaniem powinnaś już w kwietniu wziąć clo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćOvarinka
Kasiu, lekarz przepisal mi clo bo testy owulacyjne mialam negatywne przez caly cykl, poza tym podejrzewal PCOS bo mialam duzo torbieli, między czasie jak byl na urlopie dopadl mnie silny bol jajnika, podobno to byla owulacja i bylam.u innego ginekologa ktory zalecil mi ovarin, jak zaczelam go brac testy owulacyjne byly pozytywne zgodnie z wyliczonym dniem owulacji wiec pomyslalam,ze poczekam, ale minely 4 miesiace brania ovarinu i mimo pozytywnych testow owulacyjnych w ciaze nie zaszlam. Dwa tygodnie temu dowiedzialam.sie ze kolezanka przez jeden cykl brala clo i zaszla od razu dlatego wlasnie sie zastanawiam,czy przypadkiem nie trace czasu na czekanie. Ginekolog ktora przepisala ovarin mowi ze jestem mloda i o clo moge myslec najwczesnien za rok,a gin ktory mi go przepisal powiedzial ze skoro chce byc w ciazy a sie nie udaje to nie ma na co czekac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćOvarinka
Cieszę sie dziewczyny bardzo ,ze tu jestescie,Siikorka ma do mnie duzo cierpliwosci i pociesza mnie zawsze w potrzebie, wszystkie dziewczyny są tu duzym wsparciem dla mnie. Wczoraj mialam bardzo zly dzień...sierpien jest miesiacem pt "ciąża" wśród moich znajomych, wczoraj kulminacja bo dowiedzialam.sie o dwoch a mialam.wczoraj urodziny. Powiedzialam wszystkim ,ze dostalam okres i ze biore od wczoraj tabletli antykoncepcyjne zeby zeszli ze mnie wreszcie, zebym nie miala poczucia,ze jesten gorsza bo mi sie nie udaje i jestem teraz na granicy wytrzymalosci i juz nie wiem czy clo czy anty czy moze strzelic sobie w glowe. Okresu nie mam nadal, do tego wszystkiego mam podwyższona temperature i bola mnie plecy,mam.nadzieję,ze to nie kolejny torbiel...jak zwykle mam.takie obawy. Miesiaczka jest juz bardzo blisko i musze podjac decyzje co dalej. Kasiu od którego dnia bralas Clo? Mi lekarz zalecil od 3 do 7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Kasia
Dokładnie , brałam od 3 do 7 dc. Później od 20dc dupashon . Spróbuj kochana z clo , może akurat tego Ci potrzeba, i dzięki temu ujzysz 2 kreseczki. Za mloda to znaczy ile masz lat ? Ja mam 25 i lekarz nic nie mówił o wieku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćOvarinka
Kasiu ,ja skonczylam.wczoraj 28, lekarka powiedziala ze gdybym miala 35 to moglabym panikowac i szukac wspomagaczy ale nie w tyn wieku. Nie czuje sie mloda.... mialas monitoring? Uzywalas testow owulacyjnych? W którym dniu mialas owulke? Przepraszam,ze tak zasypuje pytaniami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Kasia
W cyklu kiedy brałam clo nie robiłam monitoringu , nie sprawdzałam testami nie chciałam tego bo wiedziałam ze jak pójdę na monitoring itd to znowu zacznę myśleć o staraniach.. tylko ze pani doktor chyba nie liczy się z tym ze pewnie chcesz nie tylko jedno dzieciątko, kochana zrobisz jak uważasz ale moim zdaniem warto spróbować ; ) i nie myśleć obsesyjnie o ciazy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siikorka
Ovarinko poczekaj spokojnie do miesiaczki i w miedzyczasie zastanow sie na spokojnie nad clo. Ja majac 26lat odlozylam diane35 i dwa lata owulacji nie mialam i gdyby nie luteina to i ookresu tez bym nie miala. Po tym czasie lekarz nawet sie nie zastanawial bo stwierdzil ze skoro owulacji nie bylo przez taki okres czasu to tez nie ma sesnu czekac na cud i przepisal clo. Co prawda zaszlam w ciaze dwa cykle po jego odlozeniu(1 cykl bez widocznych efektow dzialania clo w nasteonym mega torbiel) ale i tak uwazam ze to dzieki clo sie wtedy udalo:-) Na spokojnie podejdz do tematu. Owszem jestes mlodziutka i masz czas zeby na spokojnie dzialac ale nie daj sobie z drugiej strony wmowic ze nie mozesz sie leczyc tylko masz probowac w nieskonczonosc. wiedz ze znam kobiety w wieku wlasnie 35+ ktore dzieci nie maja a chca takze Ovarinko NA SPOKOJNIE, BEZ NAPINKI!uda sie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siikorka
Aha i lekarze zwykle czekaja rok bezskutecznych prob zajscia w ciaze (systematycznych prob;-) i dopiero po tym czasie wdrazaja leczenie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćOvarinka
Siikorko, wiem.ze czekaja rok, ja nawet jak troszke oklamalam lekarza odnosnie czasu staran to nie dal mi nic. Czekam na miesiaczke u spróbuję, bo czuje,ze to moja ostatnia deska ratunku. Ja tez bralam 2,5 roku diane i chyba temu wlasnie zawdzieczam te problemy...ale za to wlosy miałam na niej piekne ;) Pytalam lekarza czemu nie zachodze mimo ze na testach owu wychodza dwie kreski od kiedy biore ovarin, zasugerował,ze mam za krótką owulacje. Kasiu, dziekuje Ci za wszystkie informacje i wsparcie rowniez, jeśli moglabyn jeszcze niedyskretne pytanie zadać....jak czesto przytulalas sie z mężem/partnerem w cylku kiedy stosowalas Clo? Dzięki wam dziewczyny troche oprzytomnialam, moge z siebie wszystko wyrzucić i ktos mnie rozumie, nie mam sie juz na tą chwile komu wygadac bo myślą,ze biore tabletki anty, zreszta jakos tak juz nie potrafie im o tym mówić...sytuacja sprawila,ze zamknelam sie w sobie, wiem,ze to źle, ale czuje sie przed nimi mniej wartościowa, wy mnie rozumiecie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Kasia
Kochana Przytulanka były co 2 dni , wtedy plemniki są lepsze inf od lekarza ;) będzie wszystko dobrze . Ja ovarinko nie krylam się z tym ze się staram i nie mogę , miałam od wszystkich wsparcie, i wtedy się dowiedziałam ze nie tylko ja mam z tym problem najbliżsi, znajomi również otwarcie zaczęli o tym mówić , i to również w jakimś sensie dodało mi siły , koleżanka starała się 4lata ponad nawet i przestała myśleć o ciazy bo straciła nadzieję i jej się udało ;) do każdej z nas uśmiechnie się szczęście , tylo niektórym potrzeba więcej czasu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×