Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

julia83

IUI IVF komu się udało? Kontynuacja cz.2

Polecane posty

Sylka cudownie, gratuluję bardzo!!!!! Wreszcie pozytywną beta na forum bo dawno nie było. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewap156
Malena jak wizyta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skanusia
Witam was moje drogie formulowiczki po długiej przerwie. Widzę ze dużo sie zmieniło od mojej ostatniej wizyty. Gratuluje serdecznie wszystkim przyszłym mamom a widzę ze ładna gromadka juz sie uzbierała. U mnie moje drogie rownież duże zmiany. Jak pamiętacie jestem po dwóch nieudanych inseminacjach i dwóch nieudanych pełnych procedurach IVF. Szukając przyczyny naszych niepowodzeń wybraliśmy sie z mężem na badania do Łodzi za co zapłaciliśmy konkretne pieniądze. Wyniki odbieramy przed samymi świetami... Ale no wlasnie.. Do dnia dzisiejszego żyłam w przekonaniu ze mimo braku konkretnej przyczyny nigdy nie będzie mi dane zostać mama! A tu proszę! Taka niespodzianka! Okres sie spóźnia juz prawie tydzień a na teście dwie kreski - najcudowniejsze dwie kreski na świecie! Zachodzę w głowę jak to możliwe.. Tyle badań i leków nie pomogło a w momencie w którym dałam sobie spokój udało sie!! Kochane nie sądziłam ze kiedykolwiek i ja doświadcze takiego cudu! Mam nadzieje ze wizyta u lekarza tylko to potwierdzi... Jak widać nie tylko na moim przykładzie nigdy nie można tracić nadzieji! Pozdrawiam was serdeczne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość morela15
Skanusia gratulacje! Trzymam kciuki by dalej było wszystko dobrze! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Azzurro
Zuzka-nie chcę się narzucać ale ja mam kombinezon po synku, który nadaję się na tę porę kiedy rodzisz. ( pluszowy z zewnątrz jak kaftaniki, od 62cm ). Cena 20 zl jako przelew na potrzebującego pieska z organizacji "Trip", dla mnie tylko koszt listu poleconego z kopertą. Jeśli będziesz zainteresowana wyślę Tobie zdjęcie na maila. Mam jeszcze nową, nie otwartą pościel dla dziewczynki firmy Kieczmerski, 2 elementowa, z różem w sowy na 120 x90 cm. Cena 20 zl i też jak powyżej, pieniądze na pieska. Może ktoś będzie zainteresowany Taka jak w linku tylko z różowymi barwami a nie szarymi http://allegro.pl/2-cz-posciel-120x90-w-sliczne-sowy-i4975925189.html#imglayer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Azurro szkoda ze wczesniej nie mówilas z ta pościelą, teraz wiem że teściowa ma zachomikowane dwa różowe zestawy i jeden niebieski także jestem "umeblowana" ale może ktos sie skusi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skanusia no to rewelacja :-) !!! Wołałam Ciebie nie tak dawno ;-) Kolejny CUD na forum :-) Beta zrobiona ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylka gratulacje!! Bardzo się cieszę! Dbaj o Was :* Szczęście na pewno jest z Tobą, bądź dobrej myśli :* Mi lekarz zdecydowanie odradził w I trymestrze i nawet na ślub siostry szłam z zamaskowanym odrostem. Teraz też nie farbuję, bo kupiłam hennę ziołową, którą polecił fryzjer i mi nie złapało i na razie odpuściłam, bo pytałam fryzjerkę i powiedziała mi, że z amoniakiem zakazane a bez amoniaku mają pochodne amoniaku, które nie są przebadane i najlepsze są naturalne - henny ziołowe. Ale na następnej wizycie przepytam ponownie dr bo na święta chciałabym jakoś wyglądać. Olej gościa. <> Zuzka hihi nosek po tatusiu :) <> Nadzieja to super. Oby wszystkie recepty już były takie :D <> DoReMiDo trzymam kciuki, żebyś nie była w szpitalu na święta. <> Julia dawno nie zaglądałam, ale się porobiło. Ale ciszę się, że jest już lepiej! Obyś szybko mgła wyjść. Trzymaj się tam dzielnie. <> Kkolaa ja miałam 3 dniowy zarodek i byłam na becie 9 dpt i beta już pokazała ciążę :) <> Basik trzymam kciuki za Franusia albo Anielkę!! :* <> Skanusia ale masz przesuper prezent gwiazdkowy!! Gratuluję!!! Bardzo się cieszę i czekam na wieści z wizyty :* <> U mnie znów było kiepsko z czasem, bo mamy remont łazienki i wiele innych spraw się złożyło. Ale mam nadzieję, że się to wreszcie unormuje, żebym mogła tutaj zaglądać tak często jak kiedyś. Doskwiera mi niestety ból pęcherza. Biorę Urosept i jest lepiej. Mam nadzieję, że przejdzie zupełnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skanusia - ależ cudownie.. Takie historie o najprawdziwszych cudach są tu nam potrzebne :D Gratuluję serdecznie i życzę samych dobrych chwil :) Biedrona1979

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skanusia az podskoczylam z radosci! Super! Gratulacje! Ewa moj synek ma ok 2200. Na razie nastawiam sie na porod naturalny. Lekarz tylko mowil ze gdyby cos sie dzialo i lekarze proponowali ciecie mam nie protestowac! No wiadomo wszystko dla dobra dziecka. W zwierciadle jest ciekawy artylul na temat porodu sn. Wiadomo czasami nie ma wyboru.... Iza kup sobie naturalny sok z zurawiny i pij codziennie 50 ml Zosia! Trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skanusia gratulacje :) Szczęście nieraz przychodzi gdy najmniej go oczekujemy :) Dziewczyny dzieki za dotychczasowe wsparcie. Bardzo zastanawiam sie czy isc na kolejna bete ale moze jednak pojde,tylko ze we wtorek. Iza ja tez chcialam cos z mymi kudlami zrobic,ale trudno chyba przeboleje jakos na swieta,choc ciezki temat bo potem zaraz 9stycznia robimy Kubusiowi roczek i jako matka,nie chce wygladac jak siedem nieszczesc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewap156
Julia a jak ty się dziś czujesz?Powiem Ci ze ja mam alergie na szpitale ale wtedy wogóle się nie zastanawiał czy jestem tam długo czy krótko tak trzeba i tyle jakbym była chora to dopiero problem leżeć miesiącami a tak sobie myślałam że odpoczywam sobie zęby niunia była ze mną .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylka Gratulacje! super, bosko, przepięknie! A widzisz?! Bardzo sie cieszę. I słuchaj, nie musisz się tłumaczyć, możesz sobie pytać o co chcesz. Już wiemy, że jest pełno dziwaków w necie. Niestety nie wiem co do farbowania... Raz jeszcze gratulacje kochana! Skanusia Piękny cud! Kochana wszystkiego najlepszego, dbaj o siebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Azzurro
Dziewczyny, nie wiem jak będzie w waszych szpitalach ale u mnie wymagali na porodówce planu porodu, ja na szczęście miałam ze sobą już gotowy i nie musiałam miedzy skurczami wypełniać a i tak zadają mnóstwo pytań personalnych, najpierw na patologii a potem na sali porodowej, te pytania sie nie kończą, trudno się skupić jak skurcze są co 4 minuty a ból rozrywa brzuch. U mnie akurat postępowali wedlug tego co było w planie np. nacięcie krocza nastąpiło za moją zgodą i nie podano mi oksytocyny bo miałam skurcze naturalnie . Ogólnie każdą czynność ze mną omawiali od samego początku dzięki czemu czułam sie bezpieczniej choć i tak póki co na razie jeszcze wspomnienie porodu wywołuje u mnie niezbyt dobre emocje, ale niby z czasem zapomina się ten ból etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylka, Skanusia, wielkie gratulacje! x Mi mąż nakładał refleksy w pierwszym trymestrze, tylko siedziałam z ręcznikiem przy twarzy, bo tu chodzi o to, żeby oparów nie wdychać ;-) x Mój bąbelek ma wszystko na miejscu, serduszko ok, waży całe 477 g i będzie Ksawery :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julia83
Skanusia!!!! A tak się o Ciebie martwilam! Kochana życzę Ci żebyś zobaczyła pęcherzyk, potem serduszko i żeby ciąża rozwijała się wzorowo. Jakie badania robiliscie? Sylka na stronce szpitala św.Zofii jest napisane żeby w I trymestrze nie farbowac włosów. Ja się tego trzymam, ale wiem że niektóre dziewczyny farbuja. Zawsze na urodzinki możesz pójść na jakieś fajne ułożenie do fryzjera. Nadzieja jest taki wybór tych butelek że ja nie ogarniam jak Wy to wybieracie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kkola ja testowałam 10dpt 3 dniowego. Beta nie była oszałamiająca, ale była:) Trzymam kciuki za jutro. Darkness jak Ty się czujesz. Golf fajnie że wszystko ok u Ciebie. Doremido liczymy ze święta spędzasz w domku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje wam za tyle miłych słów i życzeń. Mam nadzieje ze wszystkie sie spełnia i juz niedługo usłyszę bijące serducho. Nadzieja dzisiaj po pracy idę na betę. Dam znać jak juz będę znała wynik. A wizytę u dr Z mam dopiero za tydzień. Julia zdecydowaliśmy sie na badania immunologiczne które niestety dużo kosztują. No ale trudno sie mówi.. Ściskam was kochane mocno i trzymam kciuki za szczęśliwe rozwiazanie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i już po spaniu!!! Ależ ja tego nie lubię! Już godz się wiercę! W dodatku zła jestem, bo wyjechaliśmy z M na weekend, a ja zapomniałam worka z lekami!!!!!! Wrrrrrrrr!!! No i dzisiaj M będzie musiał po niego pojechać, bo do niedzieli będzie za długo bez tego wszystkiego! A i zapomniałam wczoraj dodać, że nasz bąbelek ma już 1300gr:) Xxxxx Julka nie śpisz? O której obchód?;) jest szansa na wyjście przed weekendem? Xxxxx Azurro kochana jesteś:) dziękuję. Potem stworzę jakiegoś @ to możesz przesłać fotki. Xxxxx Basik - trzymam kciuki!:) Xxxxx Skanusia - przycupnęła jak myszka pod miotłą ale z jakim efektem wróciła!!!!;) gratulacje, super, więcej tu takich cudów!!! Sypcie się krechy i bety!!!!;) kiedy robisz betę dla potwierdzenia? Xxxx Iza - tylko Ty nie szalej z tymi remontami! Wiesz, że to czas na iszczędzanie się, a nie wysiłek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe Malena kolejny chłopaczek, gdzie my dla nich żon będziemy szukać kiedy ich tyle!?;) świetnie, że zdrowy. Xxxxx ZosiaD - jesteś już w szpitalu? Melduj się po wszystkim;) trzymam kciuki za mamę i Wojcieszka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewuszki trzymajcie kciuki. Jestem już w szpitalu i czekam na ustalenie godziny cc. Nie mogę uwierzyć że to JUŻ. Odezwę się jak tylko bedę w stanie :* Zosia.D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZosiaD :-) jestesmy z Tobą:-) Zuzka to super waży :-) ja może sie dowiem 28 grudnia. Julia a wiesz ze ledwo to wszystko ogarniam;-) te butelki Avent Natural akurat polecają moje koleżanki które świeżo zostały mamusiami i na ich radach polegam :-) i do nich dostanę od jednej laktator jesli okaże sie ze potrzebuje. Jak tam u Was dzisiaj? Ja wstaje sie ogarnąć bo odwiedzi mnie niebawem koleżanka. A wczoraj tak mnie łupało w krzyżu ze ledwo wieczorem do łóżka dolazłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zosia, jestem z wami myślami! x Zuzka, he he, u mnie w pracy SAME księżniczki mają, tylko ja będę miała księcia ;-) jako rodzynek na imprezach firmowych będzie miał branie :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzka nie narzekaj :P Ja nie spałam całą noc. Przyszła do nas Nowa osoba na salę i tak chrapala że to się w głowie nie mieści. Budzenie jej nie pomagało bo od razu zasypiala po 5 sekundach i nie zdążyłam zasnąć. Przekładanie się z boku na bok też nic. Do 2 w nocy to było śmieszne. Potem przestało być. O 5 udało mi się zdrzemnac bo zabrali ją na badania. Jak wróciła to powiedziałam jej że teraz my śpimy, a ona nie :) Ale zrobiła myk do łozka i znowu w 5 sekund zasnela. Nadal chrapie wyobraźcie sobie. Już nerwicy dostaje. Nie mogę stąd wyjść nawet na hol bo muszę leżeć. Na obchodzie powiedziałam że nie wytrzymam kolejnej nocy i jeśli jest możliwość to wyjdę do domu, a jak nie to błagam o inną salę :( Ależ mnie to sfrustrowalo. Słuchawki z muzyka pomogły zagłuszyć na kilka godzin Ale już mnie uszy od nich bolą. Ratunkuuu! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zosia trzymam kciuki :) Dziewczyny ja już chyba pisałam,że my używamy butelek Tommee Tippee i NUK,ale gdzies slyszalam i duzo dziewczyn poleca wlasnie Avent-niby mercedes wsrod butelek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×