Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

julia83

IUI IVF komu się udało? Kontynuacja cz.2

Polecane posty

Nel, dziewczyny maja racje, nie przejmuj sie ilością, liczy sie przecież ten jeden jedyny i trzymam mocno kciuki za Twoje Szczęście. Ja w dniu transferu nie używałam perfum, nie miałam pomalowanych paznokci, nawet nie miałam makijażu, prysznic brałam z białym jeleniem (który towarzyszy mi do dzis). Zjadłam dobre śniadanie i jechałam z myślą ze dzisiaj na pewno sie uda. Po wszystkim dużo leżałam. Powodzenia Xxxxx Darkness pytałaś o książkę, z całego serca polecam "mądrzy rodzice" Margaret sunderland. Mam tez pierwszy rok dziecka i język niemowlaka. A Wy co polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję bardzo jesteście nieocenione :) Staram się wyciszyć i myślę pozytywnie. Poproszę jutro lekarza o prolutex. Nela40

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basik, myślę, ze po ostatnich doświadczeniach lekarka Ci wystawi bez problemu. Doputaj o to wcześniej. Ja nie brałam od niej, bo nie chciałam z pieczatka kliniki. Poszłam do rodInnej i bez problemu mi wyposaża (była wtajemniczona). Trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Azzurro tak zrobiłam przecielam wzdłuż. Zdaje sobie sprawę że to tylko w wyjątkowych sytuacjach można. X Te majtki jednorazowe są beznadziejne..jaj czepek na głowę dla kucharki w szkole..:-) Na tyłek po cc najlepsze te wielorazowe co pisałam lub bawełniane z wysokim stanem. X Ewa na początku ściągałam 6-8 razy na dobę. Teraz juz tylko 3-4 bo nie ma go za dużo , dlugo to trwa i nie mam czasu przy dziecku ..Takze na 10 karmien juz tylko ze 4 to są z mojego mleka. Ale chociaż tyle ..jak u Ciebie? X

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nela grunt to pozytywne nastawienie. Ja miałam pomalowane paznokcie, myłam sie jak zwykle zapachowymi kosmetykami itd i sie udało:-) Tez jestem za prolutexem. X Juz wcześniej pisałam o tych gaciach tyle razy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Azzurro
Nadzieja- rozbawiłaś mnie tym czepkiem, ale masz rację, ja jak je założyłam to myślałam że padnę ze śmiechu z tego flaka na brzuchu, babcine to przy nich Victoria secret. No i ta flazelina z której są zrobione to masakra. Doskonały gadżet na odstraszenie faceta na dobre to założenie tych majtasów. Mala anegdota do czopków glicerynowych- usłyszałam pod apteka jak jakaś pani mówi do drugiej-' ja jak miałam problem to kupiłam tu czopki nitroglicerynowe'. Śmiać się zaczęłam bo po takich to by jej tyłek rozerwało. A jak chodzi o ściąganie mleka, ja też wcześniej pisałam że niestety przy małym dziecku ciężko się je ściąga,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ahahaha Azzurro nitroglicerynowe haha :D aż się zakrztusiłam i m.wymownie ze znakiem zapytania patrzy he he nie mogę przestać się brechtać:D ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadzieja mi położna laktacyjna powiedziała ze jesli będziemy dokarmiac butelka to w piersiach pokarm szybko zaniknie i jeśli tego nie chcemy to przystawiac albo ściągać. To tylko informacyjnie w razie co :) jakbyś nie słyszała :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julia jak najbardziej świadoma jestem tego:-) Niektórych spraw nie przeskoczysz..zaniknie nawet jesli będę tylko ściągać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie bo to pieknie wszystko brzmi tylko w teorii... A życie weryfikuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewap156
No Nadzieja u mnie tak samo mogę powiedzieć że pokarmu malutko juz pomimo że ściągał am Co 3h nawet jak jest mało i to za radą położnej i tak laktacji mi nie rozkręca ale u mnie doszedł problem ze Niunia ma kupki śluzowate o zapachu mocno kwaśnym bulgotanie w brzuchu jakby armia tam była i tyle gazu aż czasem zastanawiam się jak to się mieści w brzuszku i te objawy wskazują na brak tolerancji na laktoze mojego mleka pediatra kazał obserwować ale niestety raczej będziemy musiały przejść całkowicie na nutamigen bo objawy są książkowe niestety powoli się oswajam z ta myślą a plan był inny ale nasze plany jak widać możemy sobie wsadzić wiadomo gdzie .. ....boje się strasznie tych zaparć itd ale nie mogę patrzeć jak moja Niunia cierpi i chyba dla niej lepsze będzie mleko nutramigen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Julia - wielorazowe mam z canpola, teraz oprócz tych wzięłam też babyono.. x Nel40 - zapewniam Cię, że to nie zawsze kwestia wieku :) jakość ważniejsza niż ilość.. My dowiedzieliśmy, że mamy jeden zarodek a drugi słabo rokuje.. Jednak z 5 na 6 dobę się rozwinał i mieliśmy też dwa.. Bądź dobrej myśli.. Trzymam kciuki. Jeden z nich też jest z nami :) x Macie może jakieś info czy warto zaopatrzyć się w aniball.. Różne opinie, na maksa sprzeczne, czytam w necie.. A i jakiej firmy pas poporodowy najlepszy??? x Biedrona1979

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam dziś na wizycie u mojej dr i jest nieciekawie. Gdzieś w rogu widzi pozostałości które ja niepokoją i których nie powinno być. Ostateczny termin na doczyszczenie dała do poniedziałku. Jeśli nic się nie zmieni da skierowanie do szpitala i zakończy się to zabiegiem. Moje skrzydła kolejny raz opadają, zaczynam we wszystko wątpić, wszystko wydaje się bez sensu. Ile jeszcze muszę przejść, ile znieść, pytam cie boże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basik30
Dziewczyny myślicie że prolutex jest lepszy niż luteina? Ja właśnie cały czas miałam luteinę. A drogi ten prolutex?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny ja już przygarnelam swojego malucha :) jest klasy 6B lekarz mówi że nie taki zły. Jeszcze jest jeden ten samej klasy i czekają do czwartku żeby go zamrozić, musi się udać innej opcji nie biorę pod uwagę. Bralyscie może akord bo mi lekarz go nie zapisał a słyszałam że może troszkę pomoc. Dziękuję jeszcze raz wszystkim Nela40

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde Kinia mam nadzieję że się oczyści. Będziesz brała jeszcze leki? Biedronka przyznam że musiałam to wygooglowac :) Nie słyszałam o tym. Póki co ćwiczę mięśnie kegla na fitnesie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny odebralam wyniki glukozy i są następujące na czczo 83, po godzinie 102 i po 2 godzinach 146. Co myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basik- prolutex kosztuje 180zl/ 7 amp. Ja zawsze grałam luteinę o sie nie udawało, przy udanym transferze brałam oba. Ponoc prolutex jest lepiej wchlsnialny, teraz biorę po 2amp/dziennie,kasa idzie jak lód ale.. juz kosztów nie liczę :/ najważniejsze że pomogło a byc moze pomogło przy zagnieżdżeniu ( u mnie z tym był problem) Nel40- akard kupisz bez recepty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinia- przykre te co piszesz, nie wyobrażam sobie jak cierpisz... X A ja codziennie latam na progesteron, dzisiaj 42, coraz wyżej, ale i coraz wiecej leków biorę. Nie nadążam.. tylko biegam od apteki.. do przychodni itd. ale nie narzekam :) tego chciałam :p X Alexvan- jak sie czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinia dasz radę!! To juz ostatnia prosta zobaczysz! X Ewa a próbowałaś podawać do mleka Delicol ?? My od dzis zmiana mleka na Bebilon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nel, ja tez biorę Acard 75 ( po żadnym transferze brałam ) no i Prolutex ( zocha 82 ja tez biorę 2 dziennie ) do tego estrofem i Clexane. U mnie dziewczyny bez zmian, dalej bolące piersi i zmęczenie i jak narazie to wszystkie objawy jakie mam. Od 2 dni ciągnie mnie podbrzusze i boli troche jak na @ , wiec chodzę i sprawdzam czy oby mi krew nie leci. Zwariować idzie, zamiast sie cieszyć jeszcze nie moge uwierzyć w moje szczescie. Cały czas sie zastanawiam czy nie powinnam wiecej odpoczywać. Dr chciał mi dać zwolnienie, ale mamy z M swoją firmę i zamiast leżeć chodzę normalnie do pracy na 5 godz. Dziewczyny Wy normalnie pracujecie czy jesteście na zwolnieniu ? Tyle czekałam na wlasnie ten moment i sie boje, ze cos narozrabiam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Azzurro
Biedrona- ja też musiałam wygooglowac te aniball, czego to nie wymyślą, ja bym na pewno tego nie kupiła. Pasa nie używałam, położne z mojej szkoły rodzenia odradzaly używanie ich, zresztą akurat ja i tak nie lubię takich rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×