Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
atomka83

Implantacja zarodka, jakie miałyście objawy? kontynuacja c.d.

Polecane posty

Aniala ale to też nie do końca tak wyglądało, że zupełnie nie myślałam i co będzie to będzie - cykl monitorowany, stymulowany Letrozolem, po prostu było tyle pracy i nerwów, że nie zwracałam uwagi na objawy, do lekarza jeździłam z doskoku, o to mi chodziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anula ja mam od kilku cykli typowo płodny śluz który pojawia się na kilka dni po skończonym okresie i zaczyna zanikać na dzień/dwa przed skokiem temperatury Kamyczku jakieś nowe wieści Ciebie? :) Doris jeśli nic złego się nie dzieje to jak najbardziej nie musisz od razu biec do lekarza, trzymam kciuki żeby było dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laseczki wypadam z gry, u mnie 1dc. lezka poleciala ale zaraz przejdzie. znikam na chwile zeby tak nie myslec. amimi za ciebie trzymam kciuki tetaz :) laseczki pozdrawiam was goraco, wierze ze kazdej z nas sie uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaizzza
Podczytywalam Was od czasu kiedy rozpoczelam starania o dziecko. W końcu mogę odpowiedzieć na pytanie zawarte w temacie :) U mnie implantacji nie dalo sie nie zauważyć. Okolo tygodnia po zaplodnieniu obudził mnie w nocy bol brzucha- to bylo bardzo mocne klucie, jakby mnie ktos przeszyl drutem :P trwalo kilka sekund. Miałam tez delikatne plamienie, ale nie wiem czy nie bylo ono spowodowane cytologia, ktora robiłam tamtego dnia. Wizytę mam dopiero 28 kwietnia (bedzie wtedy 8 tydzien) chciałabym juz wiedzieć czy wszystko jest w porządku... Trzymam kciuki za wszystkie z Was Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinowa00
Anula tak ja mam :) tra ok.2-3 dni z czego jeden dzień jest mega obfity. Malaiiza gratulacje! Oby i nam się udało być w szczęśliwym gronie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Doris gratuluje!!! Oj to cudowne uczucie!!! Kamyczku- szkoda:( ehh...ten cykl napewno będzie szczęśliwy,trzymam kciuki!! Malinowa- dzięki że pytasz:) U mnie nic nowego.dziś 11 dc.Kamila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malaizzza gratulacje, czekany na kolejne dobre wieści. Ja dziś byłam na teście obciążenia glukozą. I wiecie co było bez żadnych problemów, najpierw pobierane krwi, napój wypiłam na raz, nawet był smaczny ;-p po godz znowu krew, po kolejnej znowu. Raz mi się tylko po 45 min zdobyło słabo duszno i czarno przed oczami, zaczęłam się pocić, aż byłam cała mokra, ale trwało to może 3,4 minuty i przeszło. A wyniki już mam i wyszło dobrze. Dziewczyny dziś spotkałam koleżankę, która kilka lat walczyła o dziecko, dwa razy straciła ciążę, brała masę leków, a teraz ma cudne dzieciątko. Wszystkim się uda :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amimi
Kamyczku bardzo mi przykro... Ale zaczyna sie kolejny cykl i wszystko przed Toba :-) Dziekuje za kciuki,ale juz powatpiewam. Korci mnie test,ale nie wiem,czy jest sens robic w 13 dni po owu. Dzien czy dwa moze wytrzymam i sie przekonam. Chociaz czuje,ze nic z tego. Xxx Atomka,jak ja Ci zazdroszcze. Jestes juz blizej niz dalej konca. Macie juzbwybrane imie? :-) Xxx Doris a Ty jak sie czujesz? Xxx Blanula Ty robilas jakies dodatkowe badania? Czy na luzie sie staracie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amimi, jestem zmęczona i mam mdłości i bardzo mnie to cieszy :). Raz na jakiś czas dosyć mocno zabolą mnie jajniki i czasami coś zakłuje w macicy ale mam nadzieję, że to normalne (pamiętam, że inne dziewczyny pisały o tego typu bólach) i staram się nie martwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny w końcu trafiłam do super lekarki! Delikatna, pytała o każdy szczegół, zrobiła pełną konsultację i nie ma żadnych podstaw do tego, że mam PCOS :)! Tak jak pisałam wcześniej byłam na USG w pon i był mały pęcherzyk, dzisiaj już nie ma i gin potwierdziła, że już po owu. Jest jeszcze szansa na miłe zakończenie cyklu, ale od dzisiaj nie myślę o tym :). Od kolejnego cyklu działam spontanicznie! Będę was odwiedzała co jakiś czas, ale na chwilkę odpuszczam. Całuje wszystkie przyszłe i obecne mamusie :)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga mój mąż nie zdążył wybrać wyników po pracy, wybierze dopiero jutro przed południem. A wy już coś wiecie czy też czekacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sarilec
Cześć dziewczyny. Baaaardzo długo tu mnie nie było i niestety nie miałam czasu nadrabiać. Z tego co tylko spostrzegłam, to Doris zaciążyła :D GRATULACJE <3. Piszę a obok leży moja córeczka. Za 10 dni kończy 4 m-ce :) Urodziłam w wigilię, tak Młoda zdecydowała :) Termin był na 20 grudnia. Jest zdrową i wspaniałą dziewczynką, która co dzień podbija moje serce. Do tego jest naprawdę piękna. Nie pamiętam już jak to było przed nią. To mogło Jej wogole nie być? Niemożliwe. Jak chcecie o coś spytać to chętnie odpowiem. Zawsze o Was myślę i ściskam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam wyniki wczoraj wieczorem przyszly. Jestesmy zadowoleni co prawda nadal nie sa jakies super. Ale jest poprawa ! W 1 ml mamy 8 mln a startowalismy z 3 mln. W calosci jest 38 mln a bylo 14 mln ba początku. Ruch nie jest za ciekawy bo 35 % w ruchu całkowitym z tego tylko 5% w ruchu szybkim a .ruch postepowy a+b to 20 % bez ruchu 65 % a bylo 75% to tez sie poprawiło. Żywotność w granicach 52 wiec tez obniżona i to bez zmian. Uwaga za to morfologia prawidlowych plemnikow 4% czyli miescimy sie juz w normie mial wcześniej 3% i 2%. No i ta lepkosc wrrr ++ nie wiem czemu tak ma caly czas moze dlatego taki ruch. Musze chyba szprycowac go wit c i stropem. Ale jestes szczesliwa ze jest postep fakt ze to od wrzesnia sie leczymy wiec 7 miesiecy ale sa postępy i przy inseminacji wiekszy procent ze sie uda. !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amimi
Super Aga,ze wyniki sie poprawily. Moze w koncu Wam sie uda. A orientowalas sie juz w temacie inseminacji? Xxx U mnie test negatywny. Brzuch pobolew czasem slabiej czasem mocniej,ale typowo na okres. Lezka sie pokrecila i zanim nie dostane,to pewnie ciagle bedzie sie krecic. Juz mi dziewczyny brakuje sily do walki. Najbardziej mnie dobija to,ze nie wiem,czemu nie wychodzi. Wiem,ze do kiedy nie ma okresu to jest nadzieja,ale az w takie cuda nie wierze. Xxx Milego dnia Wam zycze :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Amimi doskonale Cię rozumiem...; ( Zaczekaj na rozwój sytuacji. Sarilec- czy dużo mialas śluzu plodnego w tym szczęśliwym cyklu? Mnie od wczoraj pobolewa lekko brzuch, śluzu brak.Kamila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnieszka - gratulacje! Wyniki poprawiły się pięknie. Mojemu M. lekarz na zmniejszenie lepkości kazał brać mucosolwan (na kilka dni przed ovu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marrla
Witam Wszystkich i gorąco gratuluje tym,ktorym sie udalo i trzymam kciuki za resztę... Przeczytałam calutkie forum i dzis dobilam do ostatniej strony i postanowiłam napisac.. Rozpoczynamy z mężem starania o bobaska, od lutego sie nie zabezpieczamy ale raczej staraliśmy sie trafić w dni płodne gdyż mialam miec jeden zabieg. Teraz juz będziemy działać jak leci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marrla
Dodam jeszcze,ze cylke mam regularne co 27 dni. Odczowam bol jajników w połowie cyklu... Jedynie teraz 16 dnia cyklu po stosunku odczuwałam dość silny bol podbrzusza,i bardziej skłaniało sie ku lewej stronie... Moze któraś z Was miala podobna sytuacje?mi wczesniej sie to nie zdarzyło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marrla
P.S w pierwszej wypowiedzi miało byc,ze staraliśmy sie NIE trafiać w dni płodne... Tzn nie przytulaliśmy sie w połowie cyklu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sarilec gratuluję ślicznej córeczki. Napisz coś o porodzie, czy miałaś naturalny poród? Czy miałaś podawane znieczulenie jakieś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga superrr:-) mowilam ze bedzie dobrze, a na lepkosc to wit c i e plus w owu mucosolwan:-) Ja tez szprycuje mojego M witaminami ale nie mecze go badaniami bo to mega stres dla niego, my poprawiamy jakosc, bo ilosciowo mial 50mln w 1ml, oczywiscie to byly wyniki przed witaminami :-) ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marrla- jeśli dobrze rozumiem że dziś 16 dc to ten ból jest owulacyjny,działajcie więc!!! Jesteś nowa na forum, mam nadzieję że zaciazysz i będziesz tylko radzić innym co i jak, powodzenia!!! A swoją drogą ile masz lat? Kamila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak dowiadywalam sie w sprawie inseminacji. I mysle ze nie bedzie tak zle. Raz dawalam mu mukosolwan w okolicach owulacji. Ale nie wiem jak sprawdzic czy faktycznie on cos pomaga ? Jakis pomysł macie? Cieszymy sie z narzeczonym z jakiejkolwiek poprawy. Justyn88 a jak wasze wyniki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marrla
Kamila ten bol byl 16 dnia cyklu po stosunku a dzis jest 24 dc. Okres powinien przyjsc we wtorek. Dzis mam sporo śluzu a raczej przed miesiaczka bylo sucho... Prócz tego nabrzmiale piersi i rozdrażnienie ale to mi typowy objaw zbliżającej sie miesiączki. Mam tak co miesiąc. Mam 27 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marrla
Bardziej obstawiałabym ,ze bol owulacyjny mialam 13 dc bo tez bolalo i to tak standardowo jak co miesiac a tego 16 dc byl to taki dziwny mocny bol, do toalety szlam zgięta w pól... Nigdy wcześniej tak nie miałam i troche sie zaniepokoiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny! Sarilec dobrze że u was w porządku, ja też nie potrafię sobie przypomnieć jak to było zanim mój syn się urodził, miałam tyyyle czasu na wszystko ;) Marrla witaj, będę trzymać kciuki :) Amimi wszystkie wiemy jak się czujesz :( Trzymaj się kochana :* Agnieszka super że się u was poprawiło, oby tak dalej! Stosujecie same leki czy też jakąś dietę? U jakiego specjalisty leczy się Twój narzeczony? My odebraliśmy wyniki i nie wiem co o nich myśleć bo jest w niektórych parametrach bardzo dobrze, w niektórych źle, a w niektórych to już sama nie wiem :/ Wygląda to tak w 1 ml 116mln, całkowita ilość 406 mln morfologia 12% prawidłowych ruch postępowy a+b 20% ******iepostępowy c 13% nieruchome 67% leukocyty 2,44 mln (norma poniżej 1mln) Wygląda na to że plemniczków bardzo dużo tylko leniwe, i skąd tak dużo leukocytów? W czwartek mam wizytę u gin to się dowiem co dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×