Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MizantropiaOdraza1994

Jak wielu znacie metalowców i czy ich lubicie?

Polecane posty

Gość gość
Kaska, ja to wiem, po prostu udowadniam absurd tego co on mowi. Koles prowadzi obserwacje....tak, w gimnazjum....i w uk. On lepiej wie jacy sa mlodzi ludzie niz sami mlodzi ludzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Z takich jakt ty ludzie sie smieja." Ciekawe gdzie? "Jestes zywym dowodem na to jak bardzo w tyle jest polska" Za to Twoja postępowa i nowoczesna Wielka Brytania i ogólnie zachód Europy + Skandynawia, niedługo będzie islamskim kalifatem i to przez takich ludzi, jak Ty. "kopiuja to co bylo w uk 30 lat temu :D" Jakie kopiowanie tego, co było 30 lat temu? Przecież tak było w Polsce lat 70-tych (wtedy gitowcy lali hipisów), 80-tych i 90-tych, oraz w mniejszym stopniu 2000. Ciebie zdziwiło nawet zdjęcie skinheada glanującego jakiegoś lewaka, pochodzące z 1996 roku. "Mowa oczywiście o konflikcie subkultur związanych z szeroko pojętą muzyką rockową" A ja pisałem o konflikcie subkultur ogólnie. "Więc można żyć w dużym mieście i tego nie doświadczyć. " Obecnie tak, a dawniej zwłaszcza w dużych miastach ów konflikt był widoczny. Co do coveru "Lambady", to nawet trochę oryginału słychać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaki absurd? No i nie w żadnym gimnazjum i nie w UK, tylko w Polsce. Nie muszę zresztą z nikim gadać, by wyciągać wnioski z własnych obserwacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fakt, ma dosyć oryginalne teorie, niektóre są jakby pastiszem obiegowych opinii, np. jak napisał, że poziom dzisiejszych studiów jest niższy od dawnej zawodówki to parsknełam śmiechem :D Widać, że nigdy nie studiował, nie sądze, żeby w dawnych zawodówkach musieli tyle czytać, ile ja musze, i to jeszcze zapamiętać. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli sobie wynyslasz. Nie znasz kogos, nie rozmawiales z ta osoba ale WIESZ jaka jest. Ja sie smialam z twojego absurdalnego wyobrazenia o uk. A smieja sie z pozerow majacych sie za elite :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie musisz gadać?To po cholerę się odzywasz?"...Jestem niekompetentny,więc się wypowiem..."jak w skeczu pewnego satyryka.:-PKażdy wszystko wie najlepiej,każdy najmądrzejszy.Metal czy nie z takimi nie da się rozmawiać :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"jak napisał, że poziom dzisiejszych studiów jest niższy od dawnej zawodówki to parsknełam śmiechem :)" Bo mało wiesz, a uczyć się trzeba było. Poza tym, później chodziłem do technikum zaocznego, w którym pod koniec semestru były egzaminy z każdego przedmiotu i to zarówno ustne, jak i pisemne. Zresztą przed reformą edukacji, były egzaminy wstępne, o czym pewnie nie wiesz, a studia były dla nielicznych, a nie tak jak dzisiaj, dla każdego, kto ma maturę. "Widać, że nigdy nie studiował" Zgadza się, nie studiowałem i co z tego? "nie sądze, żeby w dawnych zawodówkach musieli tyle czytać, ile ja musze, i to jeszcze zapamiętać." Ale i tak po tej swojej historii, będziesz czyścić kible w McDonaldzie, albo skończysz na bezrobociu, bo to nieprzyszłościowy kierunek. " Nie znasz kogos, nie rozmawiales z ta osoba ale WIESZ jaka jest." Niczego sobie nie wymyślam, tylko po prostu widzę, jacy są i jakie mają zachowania. "Ja sie smialam z twojego absurdalnego wyobrazenia o uk." Jakiego absurdalnego? Przecież przez propagandę multi-kulti i wpuszczanie nielegalnych imigrantów, to się zemści na UK (i reszcie Europy zachodniej i Skandynawii), bo muzułmanie, o których była mowa, nie są tolerancyjni, jak się postępowym lewakom wydaje. "A smieja sie z pozerow majacych sie za elite :)" Wiesz, nikt nigdy mnie pozerem nie nazwał, a za elitę się nie uważam. To Ty sobie dopowiedziałaś. "Nie musisz gadać?To po cholerę się odzywasz?" Przeciez to jest forum dyskusyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie widzisz, bo z nimi nie przebywasz, a smialam sie z tego jak wyobrazasz sobie walki subkultur w uk :D I tak, piszesz o sobie jakbhmys byl wzorem dla mlodziezy, dziadku w adidaskach. Co do mycia kibli - po studiach zarabiam pewnie wiecej od ciebie nie brudzac sobie rak, ale co kto woli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na studia trzeba się dostać, wiesz? :P to nie jest tak, że przyjmują każdego z maturą, trzeba ją jeszcze wystarczająco dobrze zdać, bo jest ograniczona liczba osób, jaką przyjmują na dany kierunek.I są kierunki na których kilkadziesiąt osób przypada na jedno miejsce :) Skoro nie studiowałeś, to skąd możesz wiedzieć, jaka jest trudnosć? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy was też denerwują tacy,którzy nigdy nie studiowali,raczej im to nie grozi,a krytykują,że łatwe,każda studentka to d*****,a student pijak i narkoman?Media nagłaśniają głupie wybryki niektórych,a potem prostaki różne łykają takie historie.Niedobrze mi się robi jak to słyszę i czytam:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On zna poziom studiow, on wie jacy sa mlodzi ludzie, on wie co jest w sieciowkach..ba! On wie jacy sa metale na drugim koncu europy :D on wszystko wie, magister dziedziny robienia z siebie pajaca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Nie widzisz, bo z nimi nie przebywasz, a smialam sie z tego jak wyobrazasz sobie walki subkultur w uk :D" Przecież na całym świecie różne subkultury się zwalczały, więc o co chodzi? "I tak, piszesz o sobie jakbhmys byl wzorem dla mlodziezy, dziadku w adidaskach." To ty tak to odbierasz. "Co do mycia kibli - po studiach zarabiam pewnie wiecej od ciebie nie brudzac sobie rak, ale co kto woli" Ale Ty nie studiowałaś w Polsce w obecnym systemie edukacji. "na studia trzeba się dostać, wiesz? :P" Wiem, ale kiedyś dostanie się na studia, było znacznie trudniejsze, niż obecnie. "Skoro nie studiowałeś, to skąd możesz wiedzieć, jaka jest trudnosć?" Ale mam znajomych po studiach. Moja ex studiowała w obecnym systemie i w ostatnim semestrze studiów magisterskich (finanse i rachunkowość) miała to, co ja w 2 klasie zawodówki (byłem akurat na tym wykładzie), a kończyła dobrą uczelnię (ale to już pisałem na 5 stronie) i nie świadczy to dobrze o obecnym systemie edukacji. Podobnie zresztą jak o innej z moich byłych, która studiowała socjologię, a obecnie pracuje na magazynie w UK. "Czy was też denerwują tacy,którzy nigdy nie studiowali,raczej im to nie grozi,a krytykują,że łatwe,każda studentka to d*****,a student pijak i narkoman?" Ale tak też sądzą ludzie, którzy studiowali po to, by mieć lepszą przyszłość. "On wie jacy sa metale na drugim koncu europy :D" A czy ja mówiłem, jacy są na drugim końcu Europy? NIE, więc przestań pieprzyć głupoty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz są kierunki,na które faktycznie łatwo się dostać i jest kilka naborów.Mogę podać konkretne przykłady.Od rocznika 89 ciężko było nazbierać studentów,na UŚ i w Opolu na wszelkie filologie,nawet dostały się osoby,które nie zdawały rozszerzonej matury.Część z nich długo nie postudiowała,studia za trudne.Ale są kierunki oblegane i tam nie ma kilku naborów.Wrocław czy Kraków zawsze bardziej atrakcyjne niż Opole czy jakaś filologia na UŚ,w Sosnowcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
30 lat temu (jak nie dluzej w przypadku uk), a ty mi zarzucales mieszkanie we wsi zabitej dechami bo ja takiego dziecinnego cyrku nie widuje. Tak naprawde czemu facet ktory jest metalem mialby zachowywac sie jak idiota i rzucac z lapami na gota? To zachowanie godne uposledzoneg goryla, nie czlowieka. Jeden z najlepszych kolegow mojego chlopaka jest gotem...ale oboje sa dojrzalymi, inteligentnymi ludzmi. Bojki o buty to sa dla lasek w amerykanskich komediach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chciałabym zobaczyć jak wyrywasz się "dawać po mordzie" 10 lat młodszemu facetowi bo ci się jego koszulka nie podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oby więcej normalnych postów, jak ten z 17:55. "Tak naprawde czemu facet ktory jest metalem mialby zachowywac sie jak idiota i rzucac z lapami na gota?" Przecież takie rzeczy miały miejsce w schyłkowych latach 90-tych i w ubiegłym dziesięcioleciu, a dlaczego? Bo goci dla metalowców (i nie tylko) wyglądali jak ci/oty (vide makijaż, pomalowane paznokcie itp.), ale to już gdzieś chyba pisałem. Zresztą goci i depesze, to nie jedyne subkultury, z którymi się napie/rdalali. Bardziej mogłoby Cię zdziwić to, że metalowcy napie/rdalali się też między sobą przed, na i po koncertach, no i kroili innych z koszulek i naszywek, ale to lata 80-te i 90-te. Później już tego nie było i jako ciekawostkę dodam, że do przeciwników krojenia, zaliczał się m.in. Peter z Vadera. "chciałabym zobaczyć jak wyrywasz się "dawać po mordzie" 10 lat młodszemu facetowi bo ci się jego koszulka nie podoba" Od dłuższego czasu nie leję się z nikim, jeśli nie muszę, więc tutaj bym Cię jednak zawiódł.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie odpowiedziałeś na pytanie. Pytam PO co w ogóle banda podobno męskich, dorosłych facetów rzucała się na kogoś bo nie podobał im się wygląd tej osoby. To wali kryptohomoseksualizmem i marną próbą ukrywania się. PO co n*******lali gotów? Kibole też się biją, a nikt nie wie po co (znaczy nauka wie po co, ciekawe czy ty wiesz).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a nie wyskoczył na 15 lat młodszego faceta bo byś się nogami nakrył - charakter się aż tak nie zmienia, jak byłeś agresywny jako dzieciak to raczej ci się nie zmieniło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest też portal randkowy gdzie partnera dobiera ci na podstawie upodobań muzycznych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam pewną parę, która się poznała na koncercie w klubie,grało Morowe,potem Behemoth.To było jesienią 2011,są dalej w związku, mieszkają już razem i chyba coś knują ze ślubem, tylko jeszcze się nie pochwalili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swoją drogą dziwnie kulturalne komentarze są na tych fanpagach, zero wyzywania od pozerskich kuców, brzydali, ciot, tępych gimbusiar itp :P Niespotykana atmosfera, jak na polski metalowy fanpage na fb :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo ludzie tam szukają pozytywnych relacji, a nie zaczepki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ponoć udało się im juz zeswatać blisko 70 par :D i są zdjęcia całujących się jako dowody. aaaa.. może ja też tam powinnam napisać? :( zawsze idea szukania faceta przez internet wydawała mi się beznadziejna, ale...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Pytam PO co w ogóle banda podobno męskich, dorosłych facetów rzucała się na kogoś bo nie podobał im się wygląd tej osoby." Nie są podobni, to po pierwsze, a po drugie, niektórzy ludzie utożsamiali ich z metalowcami, chociaż ani jedni ani drudzy tego nie chcieli, zwłaszcza że goci wyglądali jak cio/ty. "a nie wyskoczył na 15 lat młodszego faceta bo byś się nogami nakrył" Tutaj mnie rozśmieszyłaś.:D "charakter się aż tak nie zmienia, jak byłeś agresywny jako dzieciak to raczej ci się nie zmieniło." Jako nasto i dzwudziestoparolatek, tak. Obecnie jak ktoś ma jakiś problem, to oczywiście że dam takiemu po mordzie, ale tylko dlatego, że sam się o to prosi. "swoją drogą dziwnie kulturalne komentarze są na tych fanpagach" Na poniższym gotyckim można się nieźle uśmiać z szyderczych komentów pod niektórymi zdjęciami i to pisanych - o ironio - przez gotów.:D https://pl-pl.facebook.com/mhrocznamilosc/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli miałam rację - dalej jesteś agresywny. Cecha zakompleksionych ludzi, wiesz? I dalej nie wyjaśniłeś dlaczego dorosły facet miałby zaatakować obcą osobę. To co podajesz to idiotyczne wymówki. I jestem pewna, że do faceta młodszego i wyraźnie silniejszego od siebie byś nie wyskoczył...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no zabawne...a czego się spodziewałeś ze stronie z "h" w nazwie? I poczucie humoru typowe dla tej subkultury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Cecha zakompleksionych ludzi, wiesz?" Co prawda nie odpowiada się pytaniem na pytanie, ale czy stawanie w obronie kobiet, bez względu na to, czy się ma szanse czy nie, to według Ciebie też cecha zakompleksionych ludzi? Bo w końcu to też przemoc. Nie bezsensowna, ale przemoc. Stawać, staję w obronie, bo uważam to za powinność. "I dalej nie wyjaśniłeś dlaczego dorosły facet miałby zaatakować obcą osobę." Piszesz o czymś, co było kiedyś. Dawniej ludzie po prostu byli twardsi i nie bali się tego, że ktoś ich może obić, albo że trafią na silniejszego od siebie. W przypadku gotów, masz rację, nie ma sensu, bo to najczęściej osoby słabe fizycznie i dlatego gota nigdy nie uderzyłem. A wiesz, że kiedyś o gotach mówiono to samo, co o emo? W erze emo, już goci byli właśnie z nimi myleni. "I jestem pewna, że do faceta młodszego i wyraźnie silniejszego od siebie byś nie wyskoczył..." To jak wytłumaczysz, że dawniej wielokrotnie musiałem stawiać czoła silniejszym i nawet byłem niejednokrotnie zszywany? "no zabawne...a czego się spodziewałeś ze stronie z "h" w nazwie? A wchodziłaś tam, czy tylko nazwę zobaczyłaś i tyle? Bo grupa nazywa się "Szukam gotha/gothki" i są ludzie, którzy znaleźli tam swoje połówki. "I poczucie humoru typowe dla tej subkultury" Niektóre komenty, były wręcz obraźliwe.:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×