Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MizantropiaOdraza1994

Jak wielu znacie metalowców i czy ich lubicie?

Polecane posty

Gość gość
półdługie włosy są modne wśród fanów house'u :P No i ogólnie chodziło mi o to, że nikt specjalnie nie będzie się zastanawiał. Idzie koleś w średnim wieku z adidasach i kurtce, co w tym takiego? Dla większości osób to nie jest interesujące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie psy nie przeszkadzaja, ale wole koty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koty tez, alr musisz je dobrze traktowac. Psy sa wierne z natury. To instynkt. One nie tyle cie kochaja co trzyma je przy tobie instynkt stadny. Psa mozesz katowac, a glupek cie nie ugryzie. Kot wydrapie ci oczy i go wiecej nie zobaczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak im nie robisz krzywdy to nie drapia :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a psy w ogóle nie drapią :) Mój za to bez przerwy włazi mi do łożka gdy śpie i jest ciepły i przyjemny w dotyku :) Gdyby był kotem bałabym się że jak będe spała to mnie podrapie, albo zrobi kupe na łóżku bo koty robią kupe w domu w najlepszym razie do kuwety zamiast robić ją tylko poza domem jak psy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ze mna spia koty....kolo twarzy. Fakt, zalatwiaja sie do kuwety jak tak kota nauczysz. Mozesz nauczyc go wychodzic na dwor, twoja wola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On tylko chcial ja pacnac, to jej wina. Za glupote sie placi...i tak, sa psy ktore moga zaatakowac. Przez ludzi z twoim mysleniem sa potem historie "pies zagryzl dziecko", "pies rozszarpal twarz"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba znać temperament swojego zwierzaka. Jak wiesz, że może ci zrobić ku-ku to nie pchaj się z twarzą pod jego pazury. Ciekawostka - mnie też kot udrapnął w oko...z mojej winy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam kota,który nigdy nikogo nie ugryzł,ani nie podrapał,ale to jest kot rasy maine coon,nie jakaś wredna menda.Dachowce są często nieprzewidywalne,mają napady agresji,nawet kastraty.Nieraz oberwałam od cudzych kotów, ale choroby kociego pazura z tego nie było.Nie rozumiem uprzedzeń ludzi do kotów, to takie mroczne,zagadkowe bestie,dzikie i szalone,za to je lubię. Psa też mam i też go lubię, za to,że on mnie lubi,jestem dla niego kimś ważnym i wyjątkowym. Muszę mieć psa i kota,nie potrafię wybrać, które zwierzę ważniejsze dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja mam dachowce i nie są nieprzywidywalne. I mają tak różne charaktery, że nie wiem jak rodowód miałby pomóc przewidzieć to jaki będzie kot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A te dachowce to metale?Chcesz pogadać czym się różnią rasowe od dachowców to odjazd na miau.pl.Tam ci kociarze powiedzą:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Owszem, mam metala i gota w kociej formie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://f.kafeteria.pl/temat/f1/osobo-twierdzaca-ze-z-metalu-sie-wyrasta-p_6416646/2 Moorland twierdzi, że na koncertach metalowych jest zawsze większośc młodych fanów, zawsze mało ludzi po 30 i że niby nie da się zauważyć faktu, że publika sie starzeje, bo "to raczej moje życzenie niż fakty" :D Albo brytyjska rzeczywistośc skrajnie rózni się od polskiej, albo miałeś racje co do tego, że ona gada bzdury, kolego od adidasów. :) po tych jej postach zwątpiłam w to, czy wciąż traktowac ją poważnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podczas kiedy wszyscy inni przestali ciebie traktowac powaznie. Wszyscy ktorzy chodza na koncerty mowia to samo - tam sa w wiekszosci mlodzi ludzie. Nie dlatego, ze starsi metalu nie sluchaja. Po prostu z wiekiem sie odechciewa. Juz ba festiwalach jest wiecej ludzi z srednim wieku, ale ba koncertach sa glownie mlodzi, bezdzietni ludzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Wszyscy ktorzy chodza na koncerty mowia to samo - tam sa w wiekszosci mlodzi ludzie" :D no raczej nie. http://f.kafeteria.pl/temat/f1/osobo-twierdzaca-ze-z-metalu-sie-wyrasta-p_6416646 Nawet w wspomnianym temacie na pierwszej stronie ta cała starameta przyznała mi racje i sama powiedziała że 50% ma ponad 30 lat. Nawet w prasie pisza o tym artykuły http://www.wprost.pl/ar/198529/Metal-klasy-sredniej/ Weź się nie kompromituj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://masterful-magazine.com/forum/viewtopic.php?p=1144742&sid=27cd3843459b089ee9b314fb414976b0 Masterfull, najlepsze forum o muzyce metalowej w polskim internecie. I co tam czytamy? "Pamiętam, że jak w ogólniaku chodziłem na koncerty, to większość ich uczestników była w moim wieku, a jak ktoś miał ze 26-28 lat to był już stary w chuj. Dziś sam mam 35 lat i jak jestem na koncercie to widzę, że większość jego uczestników też jest w moim wieku :-)" I nie jest to tam odosobniona opinia. Chcesz jeszcze więcej przykładów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja uwazam, ze to mocna przesada, bo ludzie po 30 chodza na mniej koncertow (w porownaniu do tego na ile chodzili jako mlodziez). I nie dlatego, ze z metalu wyrosli. Wiec jak ktos sie kompromituje to ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze masz rache, w koncu polska jest podatna na mody. Na koncerty chodza ludzie ktorzy metalu sluchali jako dzieciaki...i dlatego zmieniaja sie proporcje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty się kompromitujesz. Wszyscy potwierdzaja moje obserwacje. Twierdziłaś, że każdy kto chodzi na koncerty potwierdza że jest tam zawsze większośc młodych ludzi, podałam tylko kilka przykładów, że jest inaczej. Zobaczyłaś w ten artykuł z Wprostu? nawet w prasie to zauważyli i tak piszą, mimo iż prasa zwykle przedstawia metal jako coś śmiesznego, dla nastolatków :) Potrafisz przyznać się do błędu czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powinnaś przyznać się do błędu, i nie uciekaj przed tym. Do ostatniej chwili zarzucałaś mi, że "wyssałam z palca" te obserwacje i ze wszyscy zgadzają się z tobą.Teraz podałam opinie z forów a nawet prasy i pewnie masz zonk. :) Masz tyle honoru by przyznać się do błędu i mnie przeprosić, od tak po prostu, bez żadnego odwracania kota ogonem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×