Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MizantropiaOdraza1994

Jak wielu znacie metalowców i czy ich lubicie?

Polecane posty

Gość gość
Jeszcze wracając do przemocy, to jeśli ktoś chce solówę, to co? Mam zignorować? A jeśli mnie zaatakuje, to mam się nie bronić, bo "przemoc to cecha zakompleksionych ludzi"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obrona kogoś to sytuacja inna niż szukanie guza albo odpowiadanie na "wyzwanie na solówę". Mojego chłopaka często zaczepiają pijani gówniarze - zignorowanie zazwyczaj załatwia sprawę. Jak nie masz kompleksów to byle zaczepka spłynie po tobie jak po kaczce. I mówię o tym co jest teraz - kiedy jesteś panem w średnim wieku i niedałbyś rady młodemu, silniejszemu facetowi. Ludzie dalej mylą emo z gotami...a gotów z metalami. I co z tego? Tak. weszłam na tą stronę. Tam jest raptem kilka postów i większość strasznie pretensjonalna. Jeżeli jest jedna cecha któa s subkulturze gotyckiej jest wyśmiewana to zbyt poważne podejście do samego siebie - co chyba widać po tym jak bawi mnie twoje zachowanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Obrona kogoś to sytuacja inna niż szukanie guza albo odpowiadanie na "wyzwanie na solówę"." Wreszcie dochodzimy do jakiegoś porozumienia. "Mojego chłopaka często zaczepiają pijani gówniarze - zignorowanie zazwyczaj załatwia sprawę." Ja na szczęście już od dawna nie mam takich problemów, ale kiedyś było różnie, a jak się ma te naście-dwadzieścia parę lat, to wiadomo, człowiek chce trochę adrenaliny. Później człowiek podchodzi do takich rzeczy z dystansem. "Tam jest raptem kilka postów i większość strasznie pretensjonalna." No nie kilka, zwłaszcza że tam jest 48 zdjęć, a ilość postów od 2 do 145.;) "Jeżeli jest jedna cecha któa s subkulturze gotyckiej jest wyśmiewana to zbyt poważne podejście do samego siebie" Ta cecha jest często obiektem drwin. "co chyba widać po tym jak bawi mnie twoje zachowanie ;)" No ale ja czasem piszę z przymrużeniem oka, że coś jest trve, a coś nie, więc to jest dystans jakiś do siebie.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agresja to cecha głupich i zacofanych ludzi.Często kupują sobie psy ras ze skłonnością do agresji w pseudohodowlach i uczą je właśnie agresywnych zachowań. Widzę często takich debili,szukają zaczepki,kiedy nie podoba im się czyjś wygląd. Ktoś ci się nie podoba to nie musisz na niego patrzeć i pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie masz problemów z tym, że zaczepiasz czy z tym, że ciebie zaczepiają? Bo akurat fakt, że jakiś dres podchodzi i zaczepia nie jest zależne od tego jakie hormony buzują w tobie. I obiektem czyich drwin? Ludzi którzy nie wiedzą co to ironia i poczucie humoru? To normalne, że ludzi którzy mają kij w d***e irytują ludzie którzy do życia podchodzą z przymróżeniem oka, a tacy właśnie są goci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a hiszpańskim akcentem to ma sens bo to "h" jest takim dziwnym dźwiękiem na jakby ściśniętym gardle :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Ktoś ci się nie podoba to nie musisz na niego patrzeć i pasuje." Obecnie właśnie mijam obojętnie. "nie masz problemów z tym, że zaczepiasz czy z tym, że ciebie zaczepiają?" Nie mam problemów z tym drugim, bo i nikt mnie nie zaczepia. "swoją drogą, że Brujera wymawia się "bruherija"" Dokładnie! Swoją drogą, kiedyś krążyła legenda, że Brujo i spółka, należą do Meksykańskiej mafii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w jaki sposób to, że ciebie zaczepiają zależy od TWOJEJ adrenaliny? Mnie też zaczepiają, to znaczy, że we mnie coś buzuje? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie o to chodzi. Po prostu jak się jest nasto, czy dwudziestoparolatkiem, to chętniej wdaje się w bójki, a później to już tylko w ostateczności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no widzisz, a mój chłopak w bójki w ogóle się nie wdaje chociaż go zaczepiają bardzo często. To nie zależy od wieku tylko od stabilności emocjonalnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to tak po prostu brzmi, nie wiem jak to inaczej określić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja znam wszystkich metalowców. kilku lubie, a najszczególniej tych grających metal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za cholerę nie wiem o co ci chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też nie wiem:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no cóż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeszcze odniosę się do tej radykalizacji wyglądu subkultur - kiedyś podarte spodnie były taaaakie prowokacyjne. Teraz młodzi mają kolczyki w każdej części ciała, kolorowe włosy, ogromną ilość tatuaży i najbardziej pomieszane i oryginalne ubrania jakie można wymyślić...i nikogo to nawet nie dziwi. To codzienność...więc jak można mówić, że wyglądają "normalniej" od gością w jeansach i adidasach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj wizę, że lubisz bardziej prowokować, niż Nasza kochana Kasia.;) "no widzisz, a mój chłopak w bójki w ogóle się nie wdaje chociaż go zaczepiają bardzo często." To, że się nie w daje w bójki, to dobrze robi, ale przed zaczepkami powinien się bronić, bo inaczej zobaczą, że pozwala sobą pomiatać i nie dadzą mu spokoju. Oczywiście zrobi tak, jak uważa. Ja do niczego nie namawiam, ani tym bardziej nie zmuszam. "kiedyś podarte spodnie były taaaakie prowokacyjne." Nie tyle prowokacyjne, co niektórym źle się kojarzyły. "Teraz młodzi mają kolczyki w każdej części ciała, kolorowe włosy, ogromną ilość tatuaży i najbardziej pomieszane i oryginalne ubrania jakie można wymyślić..." Kiedyś nasto i dwudziestoparolatkowie nosili kolczyka w lewym uchu (nie chodzi tu tylko o subkultury), bo w prawym utożsamiano już z pedalstwem. "i nikogo to nawet nie dziwi." Jak nikogo? Starszych ludzi dziwi.;) "więc jak można mówić, że wyglądają "normalniej" od gością w jeansach i adidasach?" Bo nie wyglądają "normalniej", ale przecież dobrze wiesz, że pisałem o tych młodszych fanach Metalu, dla których jest nie do pomyślenia, by metalowiec nosił białe adidasy, jak dawniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wlasnie o to chodzi, ze nikt nie zwroci uwagi. Mysle, ze nikt nawet nie pmysli, ze jestes metalem. I to cie chyba boli. Co do tego zaczepiania - kogo obchodzi co mysli jakis dres. On jest tak niewazny,ze mozna go potraktowac jak powietrze. Jaki dojrzaly facet odpowiada na takie zaczepki? Myslisz, ze taki pijaczkek uzna, ze wlasnie pomiatnal facetem ktory nawet na raczyl na niego spojrzec? Trzeba miec klase.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Wlasnie o to chodzi, ze nikt nie zwroci uwagi." A Ty dalej swoje. ZWRÓCI! "Mysle, ze nikt nawet nie pmysli, ze jestes metalem." Nie to, że nie pomyśli, tylko chodzi o to, że nawet i w sieci nieraz młodsi fani piszą (oczywiście nie o mnie;) )komentarze typu "jak metal może nosić białe adidasy?", czy "co to za metal, co nosi białe adidasy?", "od kiedy metale noszą białe adidasy?", no ale Ty wiesz lepiej. Po drugie, jak mogę nie wyglądać metalowo, mając ramonkę z kataną, oraz t-shirt, dajmy na to Possessed? Zresztą nie ma sensu z Tobą dyskutować, bo albo specjalnie dopowiadasz sobie coś, o czym nie masz pojęcia, albo naprawdę myślisz, że jest tak, jak piszesz. "Myslisz, ze taki pijaczkek uzna, ze wlasnie pomiatnal facetem ktory nawet na raczyl na niego spojrzec?" Pijaczków się właśnie ignoruje i tutaj masz rację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzezwi ludzie go nie zaczepiaja (jak juz to dra sie z samochodw i raczej w moim kireunku). Wiesz, biale adidasy to paskudne obuwie, moze dlatego? Poza tym to czesto ci sami ludzie ktorzy maja problem ze zrozumieniem wielu innych rzeczy, a ty na ich podstawie oceniasz cala generacje? To w internecie prowadzisz te swoje wybrakowane obserwacje na temat ludzi 10-20 lat mlodszych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nastolatki nosza ramoneski wiec mysle, ze wygladasz po prostu jak koles w skorze i adidasach. Popularne wsrod ludzi sprzedajacyh na gieldach (powaznie!!!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Trzezwi ludzie go nie zaczepiaja (jak juz to dra sie z samochodw i raczej w moim kireunku)." Bo taki delikwent siedząc w samochodzie, jest odważniejszy i już nie chodzi o to, czy obrażana osoba chce się zrewanżować, czy ma to gdzieś. "Wiesz, biale adidasy to paskudne obuwie, moze dlatego?" Skoro dla nich paskudne, to mogę się zgodzić, że dlatego, ale jednak powinni wiedzieć, że takie obuwie kiedyś noszono. "To w internecie prowadzisz te swoje wybrakowane obserwacje na temat ludzi 10-20 lat mlodszych?" Też, ale nie tylko. Na ulicach, w komunikacji miejskiej i dalekobieżnej, też można posłuchać, o czym tacy ludzie rozmawiają. Chociaż możne faktycznie masz rację, bo np. moje najmłodsze kuzynostwo wcale głupie nie jest, a kuzyn z rocznika 1991, zazdrości mi tego, że szedłem ośmioklasowym systemem, bo też uważa, że tamten system był lepszy. "Nastolatki nosza ramoneski wiec mysle, ze wygladasz po prostu jak koles w skorze i adidasach." Dzisiaj większość młodych dziewczyn/kobiet nosi skórzane kurtki podobne do ramonesek, a więc nie ramoneski, zwłaszcza że moja ma prawie 16 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale to ty, ja nie umiem :p W autobusie czy na ulicy nie poznasz tych ludzi, to nie sa miejsca gdzie prowadzi sie osobiste rozmowy, raczej luzno plotkuje. Wiec mysle, ze mocno przesadzasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli jakiś facet ma długie włosy NIE uczesane w żadną modną fryzure jak np. man bun i jeszcze bródke i skóre to na 98% słucha muzyki metalowej. Może w Anglii tak wyglądają fani popu, nie wnikam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak przynajmniej wynika z moich obserwacji. Nie każdy z takich facetów jest "metalem" z przekonania, ale jeszcze nie spotkałam takiego, który by nie miał nic wspólnego z muzyką rockową i słuchał np. tylko elektroniki. Więc ten wygląd jednak mówi coś o człowieku i nie przesadzaj, że ktoś ubrany jak metal wygląda jak zwykły człowiek i nie różni się od innych przechodniów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×